Ligue 1: a 81. percig vezetett, mégis kikapott a Monaco

2018.12.01. 22:01
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 15. fordulójának szombati játéknapján a Monaco hazai pályán 2–1-re kikapott a Montpellier-től.

Még az első félidő vége előtt megszerezte a vezetést a Monaco: remek akció után Benjamin Henrichs ívelt középre Youri Tielemans-nak, aki laposan a hosszú sarokba lőtte a labdát (1–0).Youri Tielemans-nak, aki laposan a hosszú sarokba lőtte a labdát (1–0).

A 81. percben aztán kiegyenlített a Montpellier: beadásból Gaetan Laborde fejelt közvetlen közelről a kapuba (1–1).

A 86. percben meg is fordította a mérkőzést a Montpellier: Petar Skuletics fordult be szépen a tizenhatoson belül, és Diego Benaglio mellett a kapuba gurított (1–2). A továbbiakban nem született gól, így Thierry Henry ötödik bajnoki meccsén a negyedik vereségét szenvedte el a Monacóval.

A Nimes hazai pályán 3–0-ra legyőzte az Amiens-t, míg az Angers–Caen és a Guingamp–Nice meccs iksszel zárult.