JÚLIUS 5., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ,
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Pjunik (örmény)–CFR (román)
19.00: Malmö (svéd)–Víkingur Reykjavík (izlandi)
19.45: Ludogorec (bolgár)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)
20.00: KF Ballkani (koszovói)–Zalgiris Vilnius (litván)
20.00: Lech Poznan (lengyel)–Qarabag (azeri)
20.00: The New Saints (walesi)–Linfield (északír)
20.30: Shamrock Rovers (ír)–Hibernians (máltai)
20.45: Skupi (északmacedón)–Lincoln Red Imps (gibraltári)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS

19.00: Gzira United (máltai)–Atletic Club d'Escaldes (andorrai)
19.00: Larne (északír)–St Joseph's FC (gibraltári)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.30: Kisvárda Master Good–AEK Larnaca (ciprusi), Kirchschlag in der Buckligen Welt
18.30: Mol Fehérvár FC–Fenerbah­ce (török), Graz, Merkur Aréna

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Seattle Mariners (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

4. szakasz, Dunkerque–Calais, 171.5 km

SZNÚKER
13.00:
Championship League, 2. nap, 1. rész, Leicester (Tv: Sport1)
18.00: Championship League, 2. nap, 2. rész, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)
Férfiak, negyeddöntő
Djokovics (szerb, 1.)–Sinner (olasz, 10.)
Goffin (belga)–Norrie (brit, 9.)
Nők, negyeddöntő
Bouzková (cseh)–Dzsabur (tunéziai, 3.)
Maria (német)–Niemeier (német)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló
7.00: Edzőtáborba vonult a magyar sakkválogatott. Ács Péter szövetségi kapitány a felkészülésről
8.00: A Ferencváros szerdán elkezdi BL-szereplését. Hajnal Tamás sportigazgatóval beszélünk
9.00: Napi sportesemények
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Szegő Tibor
16.00: Stúdióvendég: Bíró Attila, a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya
17.00: Stúdióvendég: Magyari Alda és Vályi Vanda vb-ezüstérmes vízilabdázók
18.00: Stúdióvendég: Bruckner Gábor, az utánpótlássport.hu főszerkesztője – az utánpótlás-sikerek nyomában
19.00: Stúdióvendég: Vobeczky Zoltán – az 54. Kékszalag előtt
20.00: Stúdióvendég: Gallai István, a Magyar Öttusaszövetség főtitkára, Bárány Péter öttusázó – az első tesztverseny után
21.00: Labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező előtt a Ferencváros; napi aktualitások a Nemzeti Sport munkatársaival; lapszemle: S. Tóth János (Nemzeti Sport)
22.00: Sportösszefoglaló