NOVEMBER 22., KEDD

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT
11.00:
Argentína–Szaúd-Arábia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mexikó–Lengyelország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
14.00:
Dánia–Tunézia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Franciaország–Ausztrália (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
női egyes és páros országos bajnokság (Ormai László Csarnok)
17.00: páros döntő
18.00: egyes döntő

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund
Nők, A-divízió
14.00:
Svédország–Magyarország
14.00: Svájc–Skócia (Tv: Eurosport1)
Férfiak, B-divízió
B-csoport
19.00:
Hollandia–Magyarország

JÉGKORONG
CHL, NYOLCADDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS
17.30:
Mountfield–Farjestad (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
C-CSOPORT
17.00:
Balatonfüredi KSE–Skjern HB (dán), Veszprém (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.45:
Pays d'Aix Université Club (francia)–Ferencvárosi TC, Aix en Provence (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.45:
Benfica (portugál)–Fejér B.Á.L.-Veszprém (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1178 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
19.00:
MÁV Előre SC-Foxconn–MEAFC-Miskolc, Székesfehérvár

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga, negyeddöntő
16.00:
Ausztrália–Hollandia

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló, Nemzeti Sport-lapszemle. Lantos Gábor jelentkezik Katarból
7.00: A labdarúgó-vb 2. napjának összefoglalója. Mátyus Jánost hívjuk 7.30-kor
8.00: A női kézilabda Eb összefoglalója – Ballai Attila értékel 8.30-kor
9.00: Napi sportesemények. Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás
16.00-17.00
Mészöly Kálmánra emlékeznek: Jakab László, Komjáti András, Sallai Sándor, Kis László
17.00-18.00
Mészöly Kálmánra emlékeznek: Nagy László, Garaba Imre, Izsó Ignác, Kovács Ervin, Müller Sándor
18.00–19.00
81 éves Mészöly Kálmánnal készült interjú, Fejér Balázs interjúja
18.0019.00 Labdarúgó-világbajnokság, Katarból Lantos Gábor, Origo és Sportrádió, Csillag Péter, Nemzeti Sport
19.0020.00 Labdarúgó-vb-elemzés, értékelés: L. Pap István, a Nemzeti Sport szerkesztője
Labdarúgó-vb, Dánia–Tunézia után: Orvos András, a danisport.hu főszerkesztője Dániából 
Labdarúgó-vb, Mexikó–Lengyelország előtt: Bodnár Zalán, Nemzeti Sport
20.0021.00 Vendég: Szvitacs Alexa, itthon a magyar parasport első női asztalitenisz-világbajnoka
Kupasiker előtt a Budaörs asztaliteniszcsapata: Fazekas Mária, Dari Helga, Szvitán Krisztina
Labdarúgó-vb, Franciaország–Ausztrália: Szeiler József, a Ferencváros korábbi kapusa és labdarúgó-szakkommentátor
21.0022.00 Női kosárlabda Eb-selejtező előtt a válogatott: Székely Norbert, szövetségi kapitány
Női kosárlabda Eb-selejtező előtt, Győri Ferenc, Nemzeti Sport
Férfi kosárlabda kupa mérkőzés előtt a Falco: Bobory Balázs, Nemzeti Sport
Labdarúgó vb, Gyenge Balázs, Nemzeti Sport és Szeiler József, a Ferencváros korábbi kapusa és labdarúgó szakkommentátor
22.15 ismétlés, 81 éves Mészöly Kálmánnal készült korábbi beszélgetés, Fejér Balázs interjúja