JANUÁR 24., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.30:
ZTE FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉS
20.45:
Accrington (III.)–Boreham Wood (V.)

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Southampton–Newcastle United (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
18.30:
Schalke–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
20.30: Bayern München–1. FC Köln (Tv: Arena4)
20.30: Hertha BSC–Wolfsburg
20.30: Hoffenheim–VfB Stuttgart

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
20.45:
Lazio–Milan (Tv: Sport1)

FUTSAL
17.00:
a női Európa-bajnokság sorsolása (Debrecen, Nagyerdei Stadion) (Tv: M4 Sport)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA

10.30 és 13.30:
női óriás-műlesiklás, Kronplatz (Tv: Eurosport2)
17.45 és 20.45:
férfi műlesiklás, Schladming (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák
18.40: Budapest JAHC–DVTK Jegesmedvék

KERÉKPÁR
21.45:
Vuelta a San Juan, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
lóverseny, Kincsem+ Tuti 1013 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz, 4. forduló
18.00:
Oberbank Steelvolleys Linz Steg (osztrák)–Swietelsky-Békéscsaba, Linz
Női Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Vasas Óbuda, Zrínyi Ilona Gimnázium Tornacsarnoka

TENISZ
4.40, 8.30 és szerda, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sporteredmények, Nemzeti Sport-lapszemle
7.00: EYOF-beszámoló Szuper Leventével
8.00: A Magyar Olimpiai Bizottság másodszorra is meghirdeti a Fiatal Sportvezetők Akadémiája programját, ez alkalommal volt élsportolók számára – vendégünk Fodor Anett, a Magyar Olimpiai Bizottság Esélyegyenlőségi Bizottságának tagja, a projekt ötletadója
9.00: Napi sportesemények. Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
Hazafutás, műsorvezető: Szegő Tibor
16.00: Nagy Miklóst, a Vasas sportigazgatóját és Kondás Elemér vezetőedzőt kérdezzük az NB I tavaszi rajtja előtt
17.00: Interjú Dragóner Attilával, a ZTE FC sportigazgatójával a ZTE FC–FTC bajnoki mérkőzés előtt, és helyszínről kapcsoljuk Borbola Bencét, Nemzeti Sport tudósítóját. Vendégünk Hudák Gábor és Pindák László – a téma az FTC-Telekom jégkorongcsapatának hagyományteremtő kezdeményezése: találkozz a régi nagy bajnokokkal, az 1997-es bajnokcsapat tagjaival a keddi bajnoki előtt
18.00: Vendégünk Selei András, az MTK Budapest klubigazgatója – téma: az NB II tavaszi rajtja előtt
19.00: Valkusz Máté válogatott teniszezőt kérdezzük a franciák elleni Davis-kupa-mérkőzés előtt
20.00: Beszámoló a ZTE FC–FTC labdarúgó-bajnoki mérkőzésről (Borbola Bence, Nemzeti Sport). A DVTK női kosárlabdacsapatának nagy meneteléséről beszélgetünk Völgyi Péter vezetőedzővel és Bobory Balázzsal, a Nemzeti Sport szakírójával
21.00: Összefoglaló a XVI. Téli európai ifjúsági olimpiai fesztiválról; újabb érmek várhatók a magyar csapattól
22.00: Sportösszefoglaló Virányi Zsolttal