MÁRCIUS 1., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
21.00:
Everton–Southampton (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
20.30:
St. Pauli–Hamburg (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
21.00:
Real Madrid–Real Sociedad (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

HÓDESZKA
13.50:
Világbajnokság, Rogla (Tv: Eurosport1, Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1043 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Peridot magyar nyílt fedett pályás verseny, Budapest
Női döntő
  9.30:
úszás
11.15: vívás
16.30: lovaglás
20.00: lövészet-futás

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
18.00:
Vasas Óbuda–Újpesti TE
19.00: Swietelsky-Békéscsabai RSE–Szent Benedek RA

SZNÚKER
10.00, 15.20 és 19.45:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA

19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport1)
21.00 körül: Fucsovics Márton–Reilly Opelka (amerikai)
WTA-TORNA
11.30 és 17.30:
Lyon (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)
12.30 és 18.30: Doha (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)
HAZAI VIADAL
Fedett pályás országos bajnokság, Nemzeti Edzés Központ

 


MÁRCIUS 2., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
24. FORDULÓ
15.15:
Kisvárda Master Good–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Budapest Honvéd–MTK Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Ferencvárosi TC–Diósgyőri VTK  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
21.00:
Manchester City–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
34. FORDULÓ
21.00:
Reading–Blackburn (Tv: Arena4)

NÉMET KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
Regensburg (II.)–Werder Bremen (Tv: Sport2)
20.45: Mönchengladbach–Dortmund (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
18.30:
Lazio–Torino (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Spezia (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS
13.15:
női szabadstílusú 10 km (Tv: Eurosport2, Arena4)
SÍUGRÁS
18.00:
női nagysánc, selejtező (Tv: Eurosport1, Arena4)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Dukla Michalovce (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
20.30:
THW Kiel (német)–Celje (szlovénia) (Tv: Sport1)
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.45:
RK Trimo Trebnje (szlovén)–Grundfos Tatabánya KC, Ljubljana (Tv: Sport1)
NŐI NB I
16.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Jászberényi KSE–Zalakerámia ZTE KK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1044 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Peridot magyar nyílt fedett pályás verseny, Budapest
Férfi döntő
  9.30:
úszás
11.15: vívás
16.30: lovaglás
20.00: lövészet-futás

SÍLÖVÉSZET
10.50 és 14.30:
Világkupa, női és férfi sprint, Obertilliach (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
10.00, 17.45 és 19.15:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA

19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport1)
WTA-TORNA
11.00 és 17.30:
Lyon (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
12.30 és 18.30: Doha (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. TORNA (BUDAPEST)
14.00:
FTC-Telekom Waterpolo–CN Barceloneta (spanyol) (Tv: M4 Sport)
16.30: Waspo Hannover (német)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
19.00: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–Brescia (olasz)
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
20. FORDULÓ
20.00:
PannErgy-Miskolci VLC–OSC

MÁRCIUS 3., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
24. FORDULÓ
15.15:
Mezőkövesd Zsóry FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Újpest FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
27. FORDULÓ

14.30: Debreceni EAC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
14.30: Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
14.30: Soroksár SC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
14.30: Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
14.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
14.30: WKW ETO FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
18.00: Vasas FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.00: FC Ajka–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
19.00:
Burnley–Leicester City (Tv: Digi Sport2)
19.00: Sheffield United–Aston Villa (Tv: Spíler1)
21.15: Crystal Palace–Manchester United (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
34. FORDULÓ
21.15:
Stoke City–Swansea City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
28. FORDULÓ
19.00:
Brest–Dijon
19.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport3)
19.00: Metz–Angers
19.00: Nice–Nimes
19.00: St.-Étienne–Lens
21.00: Bordeaux–PSG (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lille–Olympique Marseille
21.00: Montpellier–Lorient
21.00: Nantes–Reims
21.00: Strasbourg–Monaco

NÉMET KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
RW Essen (IV.)–Kiel (II.) (Tv: Sport2)
20.45: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
18.30:
Sassuolo–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Crotone
20.45: Benevento–Verona
20.45: Cagliari–Bologna
20.45: Fiorentina–Roma
20.45: Genoa–Sampdoria

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Barcelona–Sevilla (Tv: Sport1)
Az első mérkőzés eredménye: 2–0

SKÓT PREMIERSHIP
30. FORDULÓ
19.00:
Livingston–Rangers (Tv: Arena4)

HORVÁTORSZÁG, HORVÁT KUPA
NEGYEDDÖNTŐ

14.30: NK Osijek (Eszék)–Rijeka – élőben az NSO-n!

FUTSAL
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
13.30:
Magyarország–Izrael, Sterbinszky Amália Sportcsarnok

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS
13.15:
férfi szabadstílusú 15 km (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
17.15:
női nagysánc (Tv: Eurosport1, Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Opten-Vasas
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda
18.30: DEAC–UTE

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–HBC Nantes (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
16.00:
Budakalász–SBS-Eger
Orosházi FKSE-Linamar–Balatonfüredi KSE – elhalasztva
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Alba Fehérvár KC
18.00: Siófok KC–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Motherson Mosonmagyaróvári KC (Tv: Duna World)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
18.00: Sopron KC–OSE Lions
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE
NŐI CHALLENGE-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
1.MCM-Diamant Kaposvár–C.S.M. Volei Alba Blaj (román)(Tv: Digi Sport2)

SÍLÖVÉSZET
10.50 és 14.55:
Junior világkupa, Obertilliach (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
10.00 és 18.15:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA

19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00, 15.00 és 17.30:
Lyon (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
Nyolcaddöntő: Babos Tímea–Clara Tauson (dán)
12.30: Doha (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. TORNA (BUDAPEST)
14.00:
Brescia (olasz)–Waspo Hannover (német)
16.30: Dinamo Tbiliszi (grúz)–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: Duna World)
19.00: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–CN Barceloneta (spanyol)
OB I, ALAPSZAKASZ
20. FORDULÓ

18.00: PannErgy-Miskolci VLC–OSC
NŐI OB I
19.00:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–Budapesti Honvéd SE
20.00: FTC-Telekom–UVSE-Hunguest Hotels
20.00: Tatabányai Vízmű SE–III. Kerületi TVE
20.00: BVSC-Zugló Diapolo–Hungerit-Szentes

MÁRCIUS 4., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
19.00:
Fulham–Tottenham (Tv: Spíler1)
19.00: West Bromwich Albion–Everton (Tv: Spíler1)
21.15: Liverpool–Chelsea (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
20.45:
Parma–Internazionale (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00: 
Levante–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
14.00:
Kasimpasa–Trabzonspor (Tv: Sport2)
17.00: Fenerbahce–Antalyaspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN
19.00:
magas, férfiak, selejtező (Jankovics Dániel).
19.08: távol, férfiak, selejtező (Pap Kristóf).
19.30:
női 3000 m, előfutam (Wagner-Gyürkés Viktória)
20.20: férfi 1500 m, előfutam (Kiss Gergő Xavér, Pápai Márton, Szögi István)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS
13.15:
női 4x5 km-es váltó (Tv: Eurosport1, Arena4)
17.30: férfi nagysánc, selejtező (Tv: Eurosport1, Arena4)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.00:
nagysánc (Tv: Eurosport1, Arena4)
15.15: 10 km-es sífutás (Tv: Eurosport1, Arena4)

GOLF
23.30:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

HÓDESZKA
7.50:
Világkupa, Bakuriani (Tv: Eurosport2, Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
A-CSOPORT
Paris Saint-Germain (francia)–Mol-Pick Szeged – elhalasztva
18.30: Kielce (lengyel)–Flensburg (német) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
16.45: THW Kiel (német)–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Mol-Pick Szeged–Orosházi FKSE-Linamar
18.00:
Veszprémi KKFT–Dabasi KC VSE

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
PINKK-Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Boston Celtics–Toronto Raptors (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

SÍLÖVÉSZET
16.00:
Világkupa, Nove Mesto (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
10.00, 12.00 és 18.30:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA

19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport2)
Nyolcaddöntő: Fucsovics Márton–Alejandro Davidovich Fokina (spanyol)
WTA-TORNA
11.00 és 17.30:
Lyon (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
12.30: Doha (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. TORNA (BUDAPEST)
14.00:
Brescia (olasz)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
16.30: CN Barceloneta (spanyol)–Waspo Hannover (német)
19.00: FTC-Telekom Waterpolo–Jadran Herceg Novi (montenegrói) (Tv: M4 Sport)

 

MÁRCIUS 5., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
20.00:
Diósgyőri VTK–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
35. FORDULÓ
20.45:
Huddersfield–Cardiff City (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
20.30:
Schalke–Mainz (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
21.00:
Valencia–Villarreal (Tv: Spíler2)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.00:
Beauvais Oise (IV. o.)–Boulogne (III)
21.00: Aubagne (IV)–Toulouse (II)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ALPESI SÍ
11.20: Világkupa, férfi lesiklás, Saalbach-Hinterglemm

ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN 
10.00: előfutamok, selejtezők
10.00:
ötpróba, 60 m gát (Krizsán Xénia, Nemes Rita)
10.17: férfi 400 m, előfutam (Huller Dániel)
10.52: ötpróba, magasugrás (Krizsán, Nemes)
11.05: női 400 m, előfutam (Nádházy Evelin)
12.18: távol, nők, selejtező (Lesti Diana)
13.05: ötpróba, súlylökés (Krizsán, Nemes)
19.00: ötpróba, távolugrás (Krizsán, Nemes)
20.05: férfi 800 m, előfutam (Kazi Tamás, Vindics Balázs)
Döntők
19.06:
női súlylökés
20.20: férfi távolugrás
20.35: férfi súlylökés
20.45: ötpróba 800 m (utolsó versenyszám, Krizsán, Nemes)
21.00: női 300 m
21.35: férfi 1500 m

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS
13.15: férfi 4x10 km-es váltó
SÍUGRÁS
17.00:
férfi nagysánc

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ 
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Poprad (szlovák)
OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ (ICE)
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–EC Red Bull Salzburg (osztrák)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Csurgói KK
NŐI NB I
17.00:
DVSC Schaeffler–Kisvárda Master Good SE
18.00: Boglári Akadémia-SZISE–Érd

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
Ludovika-FCSM Csata–PEAC-Pécs – elhalasztva
ZTE NKK–TFSE-MTK – elhalasztva

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Dordrecht

TENISZ
ATP-TORNA

Rotterdam, Buenos Aires
WTA-TORNA
Doha, Lyon

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. TORNA (BUDAPEST)
14.00:
Dinamo Tbiliszi (grúz)–CN Barceloneta (spanyol)
16.30: Brescia (olasz)–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: Waspo Hannover (német)–Jadran Herceg Novi (montenegrói)

 


MÁRCIUS 6., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
17.00:
Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
28. FORDULÓ

17.00: Debreceni VSC–Kaposvári Rákóczi FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.30:
Burnley–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
16.00: Sheffield United–Southampton (Tv: Spíler1)
18.30: Aston Villa–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
21.00: Brighton–Leicester City (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
35. FORDULÓ
13.30:
Watford–Nottingham (Tv: Arena4)
16.00: Norwich City–Luton (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15:30:
Frankfurt–VfB Stuttgart
15:30: Freiburg–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15:30: Hertha BSC–Augsburg – élőben az NSO-n!
15:30: Hoffenheim–Wolfsburg
15:30: Mönchengladbach–Leverkusen
18:30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
13.00:
Aue–Hannover (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Benevento (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
14.00:
Valladolid–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Osasuna–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
14.15:
Red Star (III. o.)–Lens
14.15: Olympique Ales (V)–Montpellier
14.15: Rumilly-Vallieres (IV)–Annecy FC (III)
14.15: Saint-Louis Neuweg (V)–Sedan Ardennes (IV)
16.30: Valenciennes (II)–Metz
16.30: Le Puy Foot (IV)–Lorient
16.30: Olympique Saumur (V)–US Montagnarde (VI)
18.45: Lyon–Sochaux (II)
21.00: Brest–Paris Saint-Germain

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
21. FORDULÓ
14.30: Slovan Bratislava (Pozsony)–DAC (Dunaszerdahely) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30:
férfi lesiklás, Saalbach-Hinterglemm (Tv: Eurosport1)
9.30 és 12.30: női óriás-műlesiklás, Jasna (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Aqvital Csákvári TC–Szerva ASE I
11.00: Mosonmagyaróvári TE-Hoffer Kft.–DVTK SE

ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN  
10.00: előfutamok, selejtezők
(Tv: M4 Sport)
• 10.20:
férfi 60 m (Boros Bence, Illovszky Dominik, Máté Tamás)
• 11.30: női 60 m gát (Kerekes Gréta, Kozák Luca)
• 12.10: férfi 60 m gát (Baji Balázs, Szeles Bálint)
Döntők (Tv: M4 Sport)
19.15:
női rúdugrás
19.40: női távolugrás
19.50: női 1500 m
20.10: férfi 400 m
20.25: női 400 m
20.58: férfi 60 m

13.30: Téli dobó országos bajnokság, Szombathely

DARTS
13.00 és 20.00:
UK Open (Tv: Sport1, Sport2)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS
12.30:
női klasszikus stílusú 30 km (Tv: Eurosport2)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
férfi csapat sprint – nagysánc (Tv: Eurosport2, Arena4)
15.15: 2x7,5 km-es sífutás
SÍUGRÁS
17.00:
férfi csapatverseny (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.30:
PGA Tour, 3. NAP (Tv: Eurosport2)

GYORSKORCSOLYA
13.45:
Rövid pályás világbajnokság (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, FÉRFIAK
NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉSEK
17.40:
Opten-Vasas–Corona Brasov (romániai)
18.00: HKB Újbuda–FTC-Telekom
18.30: Újpest–DEAC

KERÉKPÁR
12.30:
World Tour, Strade Bianche, nők (Tv: Eurosport1)
13.50: World Tour, Strade Bianche, férfiak (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00:
Ljubljana (szlovén)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1)
16.00: Ramnicu Valcea (román)–CSM Bukarest (román)
18.00: Podravka Vegeta (horvát)–Rosztov (orosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Sport36-Komló
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Debreceni EAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Jászberényi KSE–OSE Lions
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Sopron KC–Egis Körmend
18.00: Szolnoki Olajbányász–PVSK-VEOLIA
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Alba Fehérvár
NŐI NB I
17.00:
Uni Győr Mély-Út–Vasas Akadémia
18.00: Aluinvent DVTK–Sopron Basket
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–ELTE BEAC Újbuda

LÓSPORT
17.00:
Global Champions Tour, Doha (Tv: Eurosport2)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Dordrecht

RÖPLABDA
NŐI NB I
15.00:
DSZC-Eötvös DSE Derecske–TFSE
17.00: Gödöllői RC–Budaörsi DSE
FÉRFI MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
19.05:
Pénzügyőr–Kaposvár (Tv: M4 Sport)

SPORTLÖVÉSZET
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
9.00:
25, 50 m. Puska, nők, 3x40
16.30: döntő

SÚLYEMELÉS
10.00:
Savaria-kupa
17.00: Tóth Géza-emlékverseny,nők, Szombathely
19.00: Tóth Géza-emlékverseny,férfiak, Szombathely

 

SZNÚKER
18.45:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA

15.00 és 19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
14.30: Lyon (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ

18.00: Szolnoki Dózsa–Primorac Kotor (montenegrói)
19.00: OSC–Pays D'aix Natatio (francia) (Tv: Digi Sport1)

 


MÁRCIUS 7., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
16.00:
Budapest Honvéd–Kisvárda Master Good, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: ZTE FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Budafoki MTE–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
28. FORDULÓ

14.30: Budaörs–Pécsi MFC, Tatabánya – élőben az NSO-n!
14.30: BFC Siófok–FC Ajka – élőben az NSO-n!
14.30: Szolnoki MÁV FC–Vasas FC – élőben az NSO-n!
14.30: Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
14.30: Békéscsaba 1912 Előre–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
14.30: Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
14.30: Szentlőrinc–Dorogi FC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
14.30: Kolorcity Kazincbarcika SC–DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Soroksár – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
23. FORDULÓ
14.30:
Eger–Tiszaújváros
14.30: Sajóbábony–DVSC II
14.30: Kisvárda II–DVTK II
14.30: Cegléd–Jászberény
14.30: Tiszakécske–Gyöngyös
14.30: Balassagyarmat–Füzesgyarmat
14.30: Tiszafüred–Hatvan
14.30: Salgótarján–Tállya
14.30: Mezőkövesd II–Putnok
14.30: BVSC–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
FTC II–Majos
11.00: Paks II–Újpest II
14.30: Kecskemét–Vác
14.30: Hódmezővásárhely–Honvéd II
14.30: Szekszárd–Iváncsa
14.30: ESMTK–Rákosmente
14.30: Dabas-Gyón–Szegedi VSE
14.30: Körösladány–Dunaújváros
14.30: Taksony–FC Dabas
14.30: Kozármisleny–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gárdony–Sopron
11.00: Puskás Akadémia II–Bicske
11.30: Komárom–ZTE II
13.00: Veszprém–Ménfőcsanak
14.30: III. Kerületi TVE–Lipót
14.30: Nagyatád–Pápa
14.30: Balatonfüred–Nagykanizsa
14.30: BKV Előre–Fehérvár II
14.30: Érd–Mosonmagyaróvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
27.FORDULÓ
13.00:
West Bromwich Albion–Newcastle (Tv: Digi Sport2)
15.00: Liverpool–Fulham (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.15: Tottenham–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30:
Köln–Werder Bremen
18.00: Bielefeld–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
12.30:
Roma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Torino
15.00: Fiorentina–Parma (Tv: Digi Sport3)
15.00: Verona–Milan (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
20.45: Napoli–Bologna (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
14.00:
Huesca–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Granada (Tv: Spíler2)

SKÓT PREMIERSHIP
31. FORDULÓ
13.00:
Dundee United–Celtic (Tv: Arena4)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30:
Gazélec Ajaccio (IV. o.)–Lille
18.30: Angers–Club Franciscain (martinique-i)
18.30: Romorantin (IV)–Voltigeurs de Chateaubriant (IV)
21.00: Canet Roussillon (IV)–Marseille

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és 12.30:
női műlesiklás (Tv: Eurosport1)
10.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Saalbach-Hinterglemm (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Félegyházi ASI–PTE PEAC Kalo-Méh I
11.00: Floratom Szegedi AC I–CVSE-Swietelsky Future FM I

ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN   
10.00: előfutamok, selejtezők
(Tv: M4 Sport)
• 10.20:
női 60 m (Nguyen Anasztázia)
17.00: döntők (Tv: M4 Sport)
• 17.00: férfi 60 m gát
• 17.05: rúd, férfiak
• 17.15: 60 m gát, nők
17.20: hármas, nők
• 17.30:
hétpróba, 1000 m (utolsó versenyszám)
• 17.45:
magas, nők
• 17.52:
3000 m, férfiak
• 18.13:
800 m, nők
• 18.25:
800 m, férfiak
18.46: 60 m, nők
18.57: 4x400 m váltó, férfiak
19.10: 4x400 m váltó, nők

AUTÓSPORT
21.30:
NASCAR, 4. futam, Pennzoil 400, Las Vegas (Tv: Arena4)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
13.00:
férfi klasszikus stílusú 50 km (Tv: Eurosport2)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

DARTS
13.45 és 20.00:
UK Open, 3. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
17.40:
Opten-Vasas–Corona Brasov (romániai)
18.00:
MAC HKB Újbuda–FTC-Telekom
18.30:
Újpest–DEAC
NŐI OB I
18.40: MAC Budapest–KMH Budapest
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Nové Zámky (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
EC-KAC (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
NHL, ALAPSZAKASZ
18.00:
New York Islanders–Buffalo Sabres (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
13.35:
Belga Kupa, férfiak (Tv: Eurosport1)
15.10: World Tour, Párizs–Nizza (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
SG BBM Bietigheim (német)–Győri Audi ETO KC, Ludwigsburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00:
Esbjerg (dán)–Brest (francia)
18.00: Kristiansand (norvég)–Odense (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
14.05:
Balatonfüredi KSE–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport+)
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–SBS-Eger
18.30: Dabasi KC VSE–Ceglédi KKSE
Veszprémi KKFT–Grundfos Tatabánya KC – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.00:
PINKK-Pécsi 424–VBW CEKK Cegléd
NBA
Hétfő, 0.30:
All Star-mérkőzés (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
16.00:
Kecskeméti RC–Vegyész RC-Kazincbarcika
19.00: Kaposvár–Pénzügyőr (Tv: M4 Sport)
NŐI EXTRALIGA, NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
16.00:
1.MCM-Diamant Kaposvár–MTK Budapest
NŐI NB I
17.00:
MÁV Előre-Bericap–TFSE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00: Világbajnokság, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
11.50:
Világkupa, Nové Mesto (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
  9.00:
25, 50 m. Puska, 3x40 összetett, Fehér úti nemzeti lőtér
16.30: döntő

SZNÚKER
17.00 és 19.55:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA

15.35: Rotterdam (Tv: Eurosport2)
Döntő: Fucsovics Márton–Andrej Rubljov
19.00:
Buenos Aires (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
9.00: Doha (Tv: Digi Sport3)