AUGUSZTUS 22., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
20.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
5. FORDULÓ
17.45:
Pécsi MFC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
21.00:
Manchester United–Liverpool (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
18.30:
Roma–Cremonese (Tv: Sport1)
20.45: Sampdoria–Juventus (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
6. FORDULÓ
16.00:
Universitatea Craivoa–Sepsi OSK élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
20.00:
Elche–Almeria (Tv: Spíler2)
22.00: Girona–Getafe (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Kansas City Royals–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+Tuti 1129 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Winston-Salem
WTA-torna, Granby (Kanada)
WTA-torna, Cleveland

AUGUSZTUS 23.,KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
21.00:
Viktoria Plzen (cseh)–Qarabag (azeri) (Tv: Sport1)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Maccabi Haifa (izraeli) (Tv: M4 Sport)
21.00: Benfica (portugál)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Sport2)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
4. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
APOEL Nicosia (ciprusi)–Djurgarden (svéd)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.00:
Walsall (IV)–Charlton (III)
20.30: Sheffield Wednesday (III)–Rochdale (IV)
20.30: Shrewsbury (III)–Burnley (II)
20.45: Barrow (IV)–Lincoln (III)
20.45: Bolton (III)–Aston Villa
20.45: Bradford City (IV)–Blackburn (II)
20.45: Cambridge United (III)–Southampton
20.45: Colchester (IV)–Brentford
20.45: Crawley (IV)–Fulham
20.45: Derby (III)–West Bromwich Albion (II)
20.45: Fleetwood (III)–Everton
20.45: Gillingham FC (IV)–Exeter (III)
20.45: Grimsby (IV)–Nottingham
20.45: Newport (IV)–Portsmouth (III)
20.45: Norwich City (II)–Bournemouth
20.45: Oxford Utd (III)–Crystal Palace
20.45: Rotherham (II)–Morecambe (III)
20.45: Stevenage (IV)–Peterborough (III)
20.45: Stockport (IV)–Leicester
20.45: Watford (II)–Milton Keynes (III)
20.45: Wolverhampton–Preston (II)

 

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 4. szakasz, Vitoria-Gasteiz–Laguardia, 152,5 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
U18-as 3x3-as világbajnokság, Debrecen, nők
B-csoport
1. forduló
17.50:
Magyarország–Franciaország
2. forduló
19.55:
Magyarország–Mexikó

TENISZ
ATP-torna, Winston-Salem
WTA-torna, Granby (Kanada)
WTA-torna, Cleveland

AUGUSZTUS 24., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK 
21.00:
Dinamo Zagreb (horvát)–Bodö/Glimt (norvég) (Tv: Sport2)
21.00: Trabzonspor (török)–Köbenhavn (dán) (Tv: Sport1)
21.00: PSV (holland)–Rangers FC (skót) (Tv: M4 Sport)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Forest Green (III)–Brighton
20.45: Leeds United–Barnsley (III)
20.45: Tranmere (IV)–Newcastle United
20.45: Wycombe (III)–Bristol City (II)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 5. szakasz, Irun–Bilbao, 187,2 km

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnoki selejtező, második szakasz
K-csoport, 1. forduló, Szombathely
18.00:
Magyarország–Litvánia
U18-as 3x3-as világbajnokság, Debrecen, férfiak
A-csoport
1. forduló
10.15:
Magyarország–Szerbia
2. forduló
12.45:
Magyarország–Németország

RÖPLABDA
Női Európa-bajnoki selejtező
C-csoport, 2. forduló, Riz Levente Sportcsarnok
18.00:
Magyarország–Ukrajna

TENISZ
ATP-torna, Winston-Salem
WTA-torna, Granby (Kanada)
WTA-torna, Cleveland

AUGUSZTUS 25., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
18.00:
a Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolása, Isztambul (Tv: M4 Sport, Sport1)

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
18.00: AEK Larnaca (ciprusi)–Dnipro-1 (ukrán)
18.00: Zalgiris Vilnius (litván)–Ludogorec (bolgár)
18.30: Silkeborg (dán)–HJK (finn)
19.00: Fenerbahce (török)–Austria Wien (osztrák)
19.00: Omonia (ciprusi)–Gent (belga)
19.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Pjunik (örmény)
19.00: Sivasspor (török)–Malmö (svéd)
21.00: Hearts (skót)–FC Zürich (svájci)
21.00: Olympiakosz (görög)–Apollon Limassol (ciprusi)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Ferencváros, Dublin (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
4. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
Mol Fehérvár FC–1. FC Köln (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: AIK (svéd)–Slovácko (cseh)
19.00: Basel (svájci)–CSZKA Szófia (bolgár)
19.00: CFR (romániai)–Maribor (szlovén)
19.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Universitatea Craiova (román)
19.00: Slavia Praha (cseh)–Raków Czestochowa (lengyel)
19.00: Twente (holland)–Fiorentina (olasz)
19.00: Viborg (dán)–West Ham United (angol)
19.00: Viking (norvég)–FCSB (román)
19.00: Wolfsberg (osztrák)–Molde (norvég)
20.00: Anderlecht (belga)–Young Boys (svájci)
20.00: Ballkani (koszovói)–Skupi (északmacedón)
20.00: Hamrun Spartans (máltai)–Partizan Beograd (szerb)
20.00: Nice (francia)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
20.30: Dudelange (luxemburgi)–Lech Poznan (lengyel)
20.30: Slovan Bratislava (szlovák)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
20.45: Royal Antwerp (belga)–Istanbul Basaksehir (török)
20.45: Linfield (északír)–RFS (lett)
21.00: Gil Vicente (portugál)–AZ Alkmaar (holland)
21.00: Hajduk Split (horvát)–Villarreal (spanyol)
21.00: Rapid Wien (osztrák)–FC Vaduz (liechtensteini)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Tampa Bay Rays–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Női vb, B-csoport, 1. forduló (Frederikshavn)
15.30:
Magyarország–Németország

KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 6. szakasz, Bilbao–Pico Jano, 181,2 km, hegyi befutó

KOSÁRLABDA
U18-as 3x3-as világbajnokság, Debrecen, nők
B-csoport
3. forduló
12.10:
Magyarország–Hollandia
4. forduló
14.00:
Magyarország–Üzbegisztán

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+Tuti 1132 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Winston-Salem
WTA-torna, Granby (Kanada)
WTA-torna, Cleveland

AUGUSZTUS 26., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
13.00:
a csoportkör sorsolása, Isztambul

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
14.00:
a csoportkör sorsolása, Isztambul

NB I
5. FORDULÓ
20.00:
Újpest FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
21.00:
AC Ajaccio–Lille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
20.30:
Freiburg–Bochum (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
18.30:
Monza–Udinese (Tv: Sport1)
20.45: Lazio–Inter (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
20.00:
Girona–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
22.00: Real Betis–Osasuna (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
8. FORDULÓ
20.00:
Spartak Zlatibor Voda–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
9.00:
NZ Darts Masters, 1. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–1
BELGA NAGYDÍJ, SPA-FRANCORCHAMPS
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Női vb, B-csoport, 2. forduló (Frederikshavn)
19.00:
Magyarország–Csehország – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 7. szakasz, Camargo–Cistierna, 190 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.15:
Kisvárda Mester Good SE–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
U18-as 3x3-as világbajnokság, Debrecen, férfiak
A-csoport
3. forduló
13.00:
Magyarország–Trinidad és Tobago
4. forduló
15.15:
Magyarország–Egyiptom

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő Európa-bajnokság, Larnaca
8.30:
férfi trap (Belcsik Zsolt, Hegyi Norbert, Moldován Marcell) 1. nap
8.30: női trap (Jóna Bernadett, Tömör-Tones Petra) 1. nap

TENISZ
ATP-torna, Winston-Salem
WTA-torna, Granby (Kanada)
WTA-torna, Cleveland

AUGUSZTUS 27., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
15.30:
Mezőkövesd Zsóry FC–Vasas FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Kecskeméti TE–ZTE FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.45: Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MOL MAGYAR KUPA
2. FORDULÓ

16.00: DEAC (NB III)–Eger SE (NB III)
16.00: Mátraderecskei SE (Heves II.)–Putnok FC (NB III)
16.30: Balatonszepezdi ÖKSK (Veszprém II.)–Komáromi VSE (NB III)
16.30: Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Tatai AC (Komárom-Esztergom I.)
16.30: Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)–Söpte SE (Vas I.)
16.30: Tatabányai SC (NB III)–Balatonfüredi FC (NB III)
16.30: Zsámbéki SK (NB III)–Bicskei TC (NB III)
16.30: Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.)–FC Hatvan (NB III)
16.30: Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
16.30: Székkutas TC (Csongrád-Csanád II.)–Monor (NB III)
16.30: Dunaharaszti MTK (Pest I.)–Bölcske SE (Tolna I.)
16.30: Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.30: Füzesgyarmati SK (NB III)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
16.30: Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.)–Meton FC Dabas SE (NB III)
16.30: Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)–Bugyi OBO SE (Pest I.)
16.30: Kadarkút VSK (Somogy I.)–Iváncsa KSE (NB III)
16.30: Szekszárdi UFC (NB III)–Budaörs (NB III)
16.30: Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–Dunaújváros (NB III)
16.30: K. Ócsárd SE (Baranya II.)–Nagyatádi FC (Somogy I.)
16.30: 43. sz. Építők SK (BLSZ I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
18.00: Király SE (Vas I.)–BVSC Zugló (NB III)
19.00: REAC Sport Kft. (BLSZ I.)–ESMTK (NB III)

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
13.30:
Southampton–Manchester United (Tv: Spíler1)
16.00: Brentford–Everton
16.00: Brighton–Leeds United
16.00: Chelsea–Leicester (Tv: Spíler2)
16.00: Liverpool–Bournemouth (Tv: Spíler1)
16.00: Manchester City–Crystal Palace (Tv: Match4)
18.30: Arsenal–Fulham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
17.00:
Auxerre–Strasbourg
21.00: Lens–Rennes (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Hertha BSC–Borussia Dortmund
15.30: Hoffenheim–Augsburg
15.30: Mainz–Leverkusen
15.30: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Arena4)
15.30: Schalke 04–Union Berlin
18.30: Bayern München–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
18.30:
Cremonese–Torino
18.30: Juventus–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Bologna (Tv: Sport2)
20.45: Spezia–Sassuolo

ROMÁN LIGA 1
7. FORDULÓ
20.45:
Sepsi OSK–Rapid Bukarest – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
17.30:
Elche–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
19.30: Rayo Vallecano–Mallorca (Tv: Spíler2)
22.00: Almeria–Sevilla (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
7. FORDULÓ
18.00:
DAC–Trencín – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
3. FORDULÓ
16.00:
Puskás Akadémia–Újpest
16.30: Diósgyőri VTK–MTK Hungária
17.00: Győri ETO–Szekszárdi UFC
17.30: Astra Hungary–Szent Mihály
17.30: Ferencvárosi TC–Haladás

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
9.00:
NZ Darts Masters, 2. nap (Tv: Sport1) 

FORMULA–1
BELGA NAGYDÍJ, SPA-FRANCORCHAMPS
13.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 8. szakasz, Pola de Laviana-Colláu Fancuaya, 153,4 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
17.00:
CS Minaur Baia Mare (román)–Ferencvárosi TC (Tv: Sport2)
JUBILEUMI TORNA, VESZPRÉM
16.45:
THW Kiel (német)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
19.15: Telekom Veszprém–Flesburg (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnoki selejtező, második szakasz
K-csoport, 2. forduló, Chomutov
18.15:
Csehország–Magyarország
U18-as 3x3-as világbajnokság, Debrecen
Negyeddöntő

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1333 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Európa-bajnoki selejtező
C-csoport, 3. forduló, Riz Levente Sportcsarnok
17.45:
Magyarország–Ciprus

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő Európa-bajnokság, Larnaca
8.30:
férfi trap (Belcsik Zsolt, Hegyi Norbert, Moldován Marcell) 2. nap
8.30: női trap (Jóna Bernadett, Tömör-Tones Petra) 2. nap

TENISZ
ATP-torna, Winston-Salem
WTA-torna, Granby (Kanada)
WTA-torna, Cleveland

VÍZILABDA
Európa-bajnokság, Split, nők
1. forduló
A-csoport
10.00:
Németország–Románia
17.30: Horvátország–Hollandia
20.30: Magyarország–Görögország
B-csoport
11.30:
Szerbia–Spanyolország
13.00: Szlovákia–Olaszország
19.00: Franciaország–Izrael

AUGUSZTUS 28., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Ferencvárosi TC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
6. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.30:
Szombathelyi Haladás–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–FC Ajka, Sényő – élőben az NSO-n!
17.30: Aqvital FC Csákvár–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–MTK Budapest – élőben az NSO-n!
17.30: Budafoki MTE–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.30: Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC  – élőben az NSO-n!
19.00: ETO FC Győr–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
19.00: Diósgyőri VTK–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!

NB III
6. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
16.30:
Teskánd–Csorna

MOL MAGYAR KUPA
2. FORDULÓ

11.00:
BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.00: Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Tiszafüredi VSE (NB III)
16.30:
Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén II.)–Balassagyarmati Városi SE (NB III)
16.30: Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)–ASR Gázgyár (BLSZ I.)
16.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun I.)–Jászberényi FC (NB III)
16.30: VS Dunakeszi (Pest I.)–Szolnoki MÁV FC (NB III)
16.30: Úrkút SK (Veszprém I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
16.30: Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.)–Zalaszentgróti VFC (Zala I.)
16.30: Pécsi Vasutas SK (Baranya I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
16.30: Lenti TE SE (Zala I.)–XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
15.00:
Aston Villa–West Ham United (Tv: Match4)
15.00: Wolverhampton–Newcastle United (Tv: Spíler1)
17.30: Nottingham Forest–Tottenham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
13.00:
Nantes–Toulouse (Tv: Match4)
15.00: Brest–Montpellier
15.00: Lorient–Clermont
15.00: Nice–Olympique de Marseille
15.00: Troyes–Angers
17.05: Reims–Lyon (Tv: Match4)
20.45: PSG–Monaco (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
7. FORDULÓ
21.05:
NK Osijek (Eszék)–Hajduk Split – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
1. FC Köln–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
17.30: Werder Bremen–Frankfurt (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
18.30:
Salernitana–Sampdoria (Tv: Sport2)
18.30: Verona–Atalanta (Tv: Sport1)
20.45: Fiorentina–Napoli (Tv: Sport1)
20.45: Lecce–Empoli (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
17.30:
Getafe–Villarreal (Tv: Spíler2)
19.30: FC Barcelona–Valladolid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
22.00: Espanyol–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
3. FORDULÓ
11.00: Kelen SC–Mol Fehérvár FC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
BELGA NAGYDÍJ, SPA-FRANCORCHAMPS
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Női vb, B-csoport, 3. forduló (Frederikshavn)
17.00:
Magyarország–Dánia – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 9. szakasz, Villaviciosa–Les Praeres, 171,4 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
Hegyikerékpár, vb, Les Gets
13.00:
nők
15.15: férfiak 

KÉZILABDA
JUBILEUMI TORNA, VESZPRÉM
13.45:
bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
16.15:
döntő (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
U18-as 3x3-as világbajnokság, Debrecen

Helyosztók

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő Európa-bajnokság, Larnaca
  8.30:
trap vegyescsapat
15.45: döntő

VÍZILABDA
Európa-bajnokság, Split, nők
2. forduló
A-csoport
13.00:
Románia–Görögország
17.30: Németország–Horvátország
19.00: Hollandia–Magyarország
B-csoport
10.00:
Szerbia–Franciaország
11.30: Izrael–Szlovákia
20.30: Spanyolország–Olaszország