DECEMBER 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a nyolcaddöntő sorsolása, Nyon (Tv: M4 Sport, Eurosport1, Spíler2) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
13.00:
az egyenes kieséses szakasz első fordulójának (a nyolcaddöntőbe jutásért rendezett párharcok) sorsolása, Nyon (Tv: Sport1, Eurosport1, Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

NB II
21. FORDULÓ
20.00:
Pécsi MFC-Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
21.00:
Celta Vigo–Cádiz (Tv: Spíler2)

FUTSAL NB I
18.30:
Nyírgyulaj–Újpest RFC 220-Volt
19.00: SG Kecskemét Futsal–Dunaferr DUE Dutrade FC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
női óriás-műlesiklás, Courchevel

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.15: Cleveland Browns–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

BIRKÓZÁS
EGYÉNI VILÁGKUPA, BELGRÁD

11.00: női 50, 53, 55, 62, 72 kg selejtezők
17.00: női 50, 53, 55, 62, 72 kg elődöntők
18.00: kötöttfogású 60, 63, 82, 97, 130 kg döntők

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. CSOPORT (KOLDING)
18.15:
Hollandia–Németország (Tv: Sport1)
20.30: MAGYARORSZÁG–Románia (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1263 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
19.55:
World Grand Prix (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
19.30:
OSC-Újbuda–ZF-Eger

DECEMBER 15., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
18.00:
Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.15: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
19.00:
Wolverhampton–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester City–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
19.FORDULÓ
21.00:
Watford–Brentford (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
18.30:
Frankfurt–Mönchengladbach
20.30: Hertha BSC–Mainz
20.30: VfB Stuttgart–Union Berlin
20.30: Werder Bremen–Borussia Dortmund

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
18.30:
Udinese–Crotone (Tv: Digi Sport2)
20.45: Benevento–Lazio (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
22.00:
Real Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK  FORTUNA LIGA
18. FORDULÓ
16.00:
DAC (Dunaszerdahely)–Senica (Szenice) – élőben az NSO-n!

CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ
Szerda, 2.00:
 CD Olimpia (hondurasi)–Montreal Impact (kanadai) (Tv: Sport1)
Szerda, 4.30: Tigres (mexikói)–New York City FC (amerikai) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EGYÉNI VILÁGKUPA, BELGRÁD
11.00:
selejtezők, nők 57, 59, 65, 68, 76 kg
17.00: elődöntők, nők 57, 59, 65, 68, 76 kg
18.00: döntők, nők 50, 53, 55, 62, 72 kg

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
19.00: 1.nap (Tv: Sport2)
1. FORDULÓ

Steve West (angol)–Amit Gilitwala (indiai)
Steve Beaton (angol)–Diogo Portela (brazil)
Jeff Smith (kanadai)–Keane Barry (ír)
2. FORDULÓ
Peter Wright (skót, 2.)–Steve West (angol)/Amit Gilitwala (indiai)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
1. CSOPORT (HERNING)
16.00:
Montenegró–Spanyolország (Tv: Sport2)
18.15: Franciaország–Svédország
20.30: Dánia–Oroszország
2. CSOPORT (KOLDING)
16.00:
Hollandia–Románia (Tv: Sport1)
18.15: Horvátország–Németország (Tv: Sport1)
20.30: MAGYARORSZÁG–Norvégia (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
D-CSOPORT
, 3. FORDULÓ
14.30: Sopron Basket–Galatasaray (török) (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Jászberényi KSE
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–Ludovika-FCSM Csata 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1263 (Tv: Sport2)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
20.05:
vk-verseny, Arosa (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00, 20.00:
World Grand Prix (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1–3. FORDULÓ (BUDAPEST)
14.00:
Dinamo Tbiliszi (grúz)–Brescia (olasz)
16.30: FTC-Telekom Waterpolo–Jadran Herceg Novi (montenegrói) (Tv: M4 Sport)
19.00: Waspo Hannover (német)–Barceloneta (spanyol)


DECEMBER 16., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
18.00:
Budapest Honvéd–DVTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: ZTE–MTK (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
20.15: Budafok–Mezőkövesd (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
20.15: Paks–FTC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
19.00:
Arsenal–Southampton (Tv: Spíler1)
19.00: Leeds United–Newcastle United (Tv: Digi Sport2)
19.00: Leicester City–Everton (Tv: Spíler2)
21.00: Fulham–Brighton
21.00: Liverpool–Tottenham (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!
21.00: West Ham United–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
19. FORDULÓ
18.30:
Derby County–Swansea (Tv: Arena4)
21.00: Reading–Norwich City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
19.00:
Angers–Strasbourg
19.00: Dijon–Lille
19.00: Montpellier–Metz
19.00: Nimes–Nice
19.00: Reims–Nantes
21.00: Bordeaux–St.-Étienne
21.00: Lyon–Brest
21.00: Monaco–Lens
21.00: PSG–Lorient
21.00: Rennes–Olympique Marseille

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
18.30:
Schalke–Freiburg (Tv: Sport1)
20.30: Bayern München–Wolfsburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.30: Bielefeld–Augsburg
20.30: Hoffenheim–RB Leipzig – élőben az NSO-n!
20.30: Köln–Leverkusen

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
18.30:
Juventus–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Sassuolo
20.45: Genoa–AC Milan (Tv: Digi Sport3)
20.45: Inter–Napoli (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Parma–Cagliari
20.45: Spezia–Bologna
20.45: Verona–Sampdoria

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00:
Barcelona–Real Sociedad (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ
Csütörtök, 2.00:
Atlanta United (amerikai)–Club América (mexikói) (Tv: Sport1)
Csütörtök, 4.30:
Cruz Azul (mexikói)–Los Angeles FC (amerikai) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EGYÉNI VILÁGKUPA, BELGRÁD
11.00:
szabadfogás, selejtezők, 57, 70, 74, 92, 125 kg
17.00: elődöntők
18.00: nők, döntők, 57, 59, 65, 68, 76 kg

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
13.00:
2. nap, délutáni szakasz (Tv: Sport2)
1. FORDULÓ
Ryan Joyce (angol)–Karel Sedlacek (cseh)
Ross Smith (angol)–David Evans (angol)
William O'Connor (ír)–Niels Zonneveld (holland)
2. FORDULÓ
Chris Dobey (angol)–Jeff Smith (kanadai)/Keane Barry (ír)
19.00: 2. nap, esti szakasz (Tv: Sport2)
1. FORDULÓ
Max Hopp (német)–Gordon Mathers (ausztrál)
Callan Rydz (angol)–James Bailey (ausztrál)
Adam Hunt (angol)–Lisa Ashton (angol)
2. FORDULÓ
Glen Durrant (angol)–Steve Beaton (angol)/Diogo Portela (brazil)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (szlovák) (Tv: Digi Sport3)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–SBS-Eger
18.00: Ferencvárosi TC–Veszprémi KKFT

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
D-CSOPORT
2. FORDULÓ
17.00: Zaragoza (spanyol)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Egis Körmend
18.00: PVSK-Veolia–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: OSE Lions–Kaposvári KK
NŐI NB I
17.00: Uni Győr Mély-Út–VBW CEKK Cegléd
18.30: Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
18.30: ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd 

RÖPLABDA
NŐI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
15.00:
DVTK–Swietelsky-Békéscsabai RSE

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
18.35:
világkupa, Arosa (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
13.55 és 19.55:
World Grand Prix (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ (BUDAPEST)

14.00: Barceloneta (spanyol)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
16.30: FTC-Telekom Waterpolo–Brescia (olasz) (Tv: M4 Sport)
19.00: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–Waspo Hannover (német)
FÉRFI OB I
19.30:
A-Híd VasasPlaket–BVSC-Zugló MKB-Euroleasing


DECEMBER 17., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

LABDARÚGÁS
19.00:
FIFA-gála, Zürich – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
19.00:
Aston Villa–Burnley (Tv: Digi Sport1)
21.00: Sheffield United–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
20.45:
Roma–Torino (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL KUPA
1. FORDULÓ
19.00:
Anaitasuna (IV.)–Getafe (Tv: Sport2)
21.00: Llanera (IV.)–Celta Vigo (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
14. FORDULÓ
16.30:
Sepsi OSK–Arad – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
19. FORDULÓ
13.00:
Indija–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
15. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Las Vegas Raiders–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)

BIATLON
14.05:
világkupa, Ausztria (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EGYÉNI VILÁGKUPA, BELGRÁD
11.00:
szabadfogás, selejtezők, 61, 65, 79, 86, 97 kg
16.45: elődöntők
18.00: szabadfogás, döntők 57, 70, 74, 92, 125 kg

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, 3. NAP  
13.00:
délutáni szakasz (Tv: Sport1)
1. FORDULÓ
Madars Razma (lett)–Szuzuki Toru (japán)
Mike De Decker (belga)Sodzsi –Edward (japán)
Ryan Murray (skót)–Lourence Ilagan (fülöp-szigeteki)
2. FORDULÓ
Daryl Gurney (északír)–William O'Connor (ír)/Niels Zonneveld (holland)
19.00: esti szakasz
1. FORDULÓ
Luke Woodhouse (angol)–Jamie Lewis (walesi)
Ron Meulenkamp (holland)–Boris Krcmar (horvát)
Ryan Searle (angol)–Danny Lauby (amerika)
2. FORDULÓ
José de Sousa (portugál, 14.)–Ross Smith (angol)/David Evans (angol)

HÓDESZKA
13.30:
világkupa, Carezza (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICEHL), ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Klagenfurt (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.30:
Dabasi KC VSE–Csurgói KK
19.00: Mol-Pick Szeged–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
D-CSOPORT
4. FORDULÓ
14.30:
Sopron Basket–Galatasaray (török) (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Szent Benedek RA

SZNÚKER
13.55 és 19.55:
World Grand Prix (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TORNA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, MERSIN
12.45:
selejtezők

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1–3. FORDULÓ (BUDAPEST)

14.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Jadran Herceg Novi (montenegrói)
16.30: FTC-Telekom Waterpolo–Waspo Hannover (német)
19.00: Brescia (olasz)–Barceloneta (spanyol)

DECEMBER 18., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
20.00:
Mol Fehérvár–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
20. FORDULÓ
21.00:
Preston Noth End–Bristol City (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
Union Berlin–Dortmund

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Huesca (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30:
női lesiklás, Val d'Isere (Tv: Eurosport1)
11.45: férfi szuperóriás-műlesiklás, Val Gardena (Tv: Eurosport1)

BIATLON
14.05:
világkupa, Ausztria (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EGYÉNI VILÁGKUPA, BELGRÁD
18.00:
szabadfogás, döntők 61, 65, 79, 86, 97 kg 

DARTS
13.00 és 19.00:
PDC-világbajnokság, 4. nap (Tv: Sport2) 

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.20 és 13.35:
világkupa, Ramsau (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.45:
Lettország–Magyarország, Katowice
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
AZ 5. HELYÉRT
15.30: Oroszország–Hollandia (Tv: Sport1)
ELŐDÖNTŐ
18.00: Franciaország–Horvátország (Tv: Sport1)
20.30: Norvégia–Dánia (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Jászberényi KSE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.30:
MAFC-BME–Kecskeméti RC, Folyondár utca
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
UTE–MTK Budapest

SÍUGRÁS
17.55:
világkupa, Svájc, férfi selejtező (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
16.40 és 19.15:
World Grand Prix (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

DECEMBER 19.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
14.45:
MTK–Paks (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: DVTK–ZTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–Budafok (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
13.30:
Crystal Palace–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Southampton–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
18.30: Everton–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
21.00: Newcastle–Fulham (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
20. FORDULÓ
13.00:
Norwich City–Cardiff City (Tv: Arena4)
16.00: Rotherham–Derby County (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
17.00:
Metz–Lens (Tv: Digi Sport3)
19.00: Marseille–Reims (Tv: Digi Sport3)
21.00: Nice–Lyon (Tv: Digi Sport2)

1. HNL
16. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Sibenik – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Frankfurt
15.30: Mainz–Werder Bremen
15.30: Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: RB Leipzig–Köln (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Schalke–Bielefeld
18.30: Leverkusen–Bayern München (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA 2
13. FORDULÓ
13.00:
Osnabrück–Paderborn (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
15.00:
Fiorentina–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Crotone (Tv: Digi Sport2)
20.45: Parma–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
14.00:
Atlético Madrid–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: FC Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Valladolid (Tv: Spíler2)

CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
Vasárnap 2.00 és 4.30:
elődöntők (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30:
női lesiklás, Val d'Isere
11.45: férfi lesiklás, Val Gardena

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
15. FORDULÓ
22.30:
Denver Broncos–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
Vasárnap, 2.20: Green Bay Packers–Carolina Panthers (Tv: Arena4)

BIATLON
13.00 és 14.55:
világkupa, Ausztria (Tv: Eurosport1)

DARTS
13.00 és 19.00:
PDC-világbajnokság, 5. nap (Tv: Sport2)  

ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.10 és 13.30:
világkupa, Ramsau (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
11.30:
Lengyelország–Magyarország, Katowice (Tv: M4 Sport)
OSZTRÁK LIGA (ICEHL), ALAPSZAKASZ
17.30:
Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.45:
Zalakerámia ZTE KK–PVSK-Veolia 
17.00: Szolnoki Olajbányász–Alba Fehérvár
18.00: Atomerőmű SE–DEAC
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Egis Körmend
18.00: Sopron KC–OSE Lions
NŐI NB I
17.00:
Győr–ELTE BEAC Újbuda
18.00: Sopron Basket–Vasas Akadémia
18.00: TFSE-MTK–PEAC-Pécs
18.30: Aluinvent DVTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PINKK-Pécsi 424

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
DEAC–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Swietelsky-BRSE–Vasas Óbuda 

SÍFUTÁS
13.40:
világkupa, Drezda (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Engelberg (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
8.50, 10.10, 11.45 és 13.10:
Winterberg (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
19.55:
World Grand Prix (Tv: Eurosport1)

TORNA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, MERSIN
13.30:
csapatverseny, döntő

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Geoff Neal–Stephen Thompson (Tv: Sport2)

VÍVÁS
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG (BUDAPEST)
10.00:
egyéni versenyek a 32-es táblától, férfi tőr
11.00: női tőr
12.00: női kard és női párbajtőr
12.30: férfi kard és férfi párbajtőr
13.30: döntők (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 20., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
14.30:
Mezőkövesd–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
13.00:
Brighton–Sheffield United (Tv: Digi Sport2)
15.15: Tottenham–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.30: Manchester United–Leeds United (Tv: Spíler1)
20.15: West Bromwich Albion–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
13.00:
Brest–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
15.00: Dijon–Monaco (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nantes–Angers
15.00: St.-Étienne–Nimes
15.00: Strasbourg–Bordeaux
17.00: Lorient–Rennes (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Hertha
18.00: Wolfsburg–Stuttgart

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ

12.30:
Torino–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Genoa
15.00:
Cagliari–Udinese
15.00:
Inter–Spezia (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Sassuolo–AC Milan (Tv: Digi Sport1)
18.00:
Atalanta–AS Roma (Tv: Digi Sport1)
20.45:
Lazio–Napoli (Tv: Digi Sport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
14.30:
Salzburg–Wolfsberger AC (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
14.00:
Celta Vigo–Alavés (Tv: Spíler2)
16.15: Granada–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Eibar–Real Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.30:
férfi óriás-műlesiklás, Alta Badia
11.00: női szuperóriás-műlesiklás, Val d'Isere

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
15. FORDULÓ
19.00:
Indianapolis Colts–Houston Texans
19.00: Los Angeles Rams–New York Jets
19.00: Tennessee Titans–Detroit Lions
19.00: Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Baltimore Ravens–Jacksonville Jaguars
19.00: Miami Dolphins–New England Patriots
19.00: Minnesota Vikings–Chicago Bears
19.00: Dallas Cowboys–San Francisco 49ers
19.00: Washington Football Team–Seattle Seahawks
22.05: Arizona Cardinals–Philadelphia Eagles
22.25: New Orleans Saints–Kansas City Chiefs
Hétfő, 2.20: New York Giants–Cleveland Browns (Tv: Arena4)

BIATLON
11.55 és 14.15:
világkupa, Ausztria (Tv: Eurosport1) 

DARTS
13.00 és 19.00:
PDC-világbajnokság, 6. nap (Tv: Sport2)   

ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.05 és 15.05:
világkupa, Ramsau (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
HC Kosice (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
15.30: bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
18.00: döntő (Tv: Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
RN Löwen–Bergischer HC (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–Ludovika-FCSM Csata

SÍFUTÁS
13.40:
világkupa, Drezda (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Engelberg (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
8.20 és 9.55:
Winterberg (Tv: Eurosport1) 

SZNÚKER
14.30 és 19.55:
World Grand Prix (Tv: Eurosport1) 

TORNA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, MERSIN
8.00:
szerenkénti döntők
13.00: női felnőtt, egyéni döntők (Tv: M4 Sport)

VÍVÁS
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG (BUDAPEST) 
9.00:
csapatversenyek, női kard, férfi tőr, női párbajtőr
11.00: férfi kard, női tőr, férfi párbajtőr