MÁJUS 30., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
20.00:
Mezei-Vill FC Berettyóújfalu–Haladás VSE (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Chicago Cubs–Milwaukee Brewers (Tv: Sport1)

EVEZÉS
15.00:
a Magyar Evezősszövetség tisztújító közgyűlése (Magyar Sport Háza)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00:
férfi Európa-bajnokság, Jereván, döntők

SÚLYEMELÉS
Európa-bajnokság, Tirana
17.00:
női 59 kg
20.00: férfi 67 kg

TENISZ
10.30, 12.00 és 20.30: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Női páros, nyolcaddöntő, 11.00:
Bondár Anna, Greet Minnen (magyar, belga)–Alicja Rosolska, Erin Routliffe (lengyel, új-zélandi)

 

MÁJUS 31., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
ETO FC Győr–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
17.30:
61st Ostrava Golden Spike, Ostrava (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1084 (Tv: Sport2)

SÚLYEMELÉS
Európa-bajnokság, Tirana
17.00:
női 64 kg
20.00: férfi 73 kg

TENISZ
Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 

JÚNIUS 1., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKI PÓTSELEJTEZŐ
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Skócia–Ukrajna (Tv: Sport1)

NEMZETEK LIGÁJA
A-LIGA
1. FORDULÓ
4. CSOPORT
18.00:
Lengyelország–Wales (Tv: Spíler2)

INTERKONTINENTÁLIS SZUPERKUPA
20.45:
Olaszország–Argentína – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Csütörtök, 1.30:
Egyesült Államok–Marokkó

NŐI NB I
BRONZMÉRKŐZÉS, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Haladás–MTK

U18-AS FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00:
Magyarország–Dánia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
St. Louis Cardinals–San Diego Padres (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.45:
Egis Körmend–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét (Tv: M4 Sport)
19.45: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Alba Fehérvár (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1085 (Tv: Sport2)

SÚLYEMELÉS
Európa-bajnokság, Tirana
17.00:
női 71 kg
20.00: férfi 81 kg 

TENISZ
Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 

JÚNIUS 2., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA, 1. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT

20.45: Spanyolország–Portugália (Tv: Spíler2)
20.45: Csehország–Svájc  (Tv: Spíler1)
B-LIGA
2. CSOPORT

20.45: Izrael–Izland
4. CSOPORT
20.45: Szlovénia–Svédország
20.45: Szerbia–Norvégia (Tv: Arena4)
C-LIGA
2. CSOPORT

18.00: Ciprus–Koszovó (Tv: Spíler1)
20.45: Észak-Írország–Görögország

4. CSOPORT
18.00: Grúzia–Gibraltár

18.00: Bulgária–Észak-Macedónia (Tv: Spíler2)
D-LIGA
2. CSOPORT

18.00: Észtország–San Marino (Tv: Arena4)

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
1. FORDULÓ
B-LIGA
21.00:
Francia Guyana–Guatemala
Péntek, 0.00: Belize–Dominikai Köztársaság
Péntek, 1.30: Barbados–Antigua és Barbuda
Péntek, 2.00: Guadeloupe–Kuba
C-LIGA
22.00:
Anguilla–Dominika

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA
NEMZETKÖZI U17-ES TORNA (FELCSÚT)
B-CSOPORT
13.15:
Flamengo (brazil)–Budapest Honvéd-MFA
14.45: Panathinaikosz (görög)–Real Madrid (spanyol)
A-CSOPORT
16.30:
DAC (szlovákiai)–Puskás Akadémia

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
12.00:
Japán–Paraguay
13.00: Dél-Korea–Brazília
Péntek, 2.30: Ecuador–Nigéria
Péntek, 4.00: Mexikó–Uruguay

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
Magdeburg–Balingen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, DÖNTŐ
Péntek, 1.00:
1. mérkőzés (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, 3. forduló
18.00:
Ukrajna–Magyarország, Tüskecsarnok

SÚLYEMELÉS
Európa-bajnokság,Tirana
17.00:
férfi 89 kg
20.00: női 76 kg

TENISZ
Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCAS DÖNTŐ, BELGRÁD
NEGYEDDÖNTŐ
14.30:
Brescia (olasz)–Waspo Hannover (német)
16.30: Pro Recco (olasz)–CNA Barceloneta (spanyol)
18.30: CN Marseille (francia)–Novi Beograd (szerb)
20.30: FTC Telekom Waterpolo–Jug Dubrovnik (horvát) (Tv: M4 Sport)

 

JÚNIUS 3., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM


NEMZETEK LIGÁJA, 1. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Franciaország–Dánia (Tv: Spíler1)
20.45: Horvátország–Ausztria (Tv: Arena4)
4. CSOPORT
20.45: Belgium–Hollandia (Tv: Spíler2)
C-LIGA
3. CSOPORT

16.00: Kazahsztán–Azerbajdzsán (Tv: Spíler1)
20.45: Fehéroroszország–Szlovákia

D-LIGA
1. CSOPORT

18.00: Lettország–Andorra (Tv: Spíler2)
20.45: Liechtenstein–Moldova

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
1. FORDULÓ
A-LIGA
Szombat, 2.00:
Curacao–Honduras
B-LIGA

23.00: Bahama-szigetek–Saint Vincent és a Grenadine-szigetek
C-LIGA
22.00:
Brit Virgin-szigetek–Kajmán-szigetek
22.00: Saint Martin–Aruba
22.30: Sint Maarten–Amerikai Virgin-szigetek
22.30: Turks- és Caicos-szigetek–Bonaire
Szombat, 4.00: Nicaragua–Trinidad és Tobago

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
18.15:
Németország–Magyarország, Osnabrück 

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA
NEMZETKÖZI U17-ES TORNA (FELCSÚT)

B-CSOPORT
14.00:
Budapest Honvéd-MFA–Sporting CP (portugál)
15.45: Flamengo (brazil)–Dinamo Kijev (ukrán)
A-CSOPORT
17.30:
Puskás Akadémia–Panathinaikosz (görög)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00:
4th Irena Szewinska Memorial, Bydgoszcz (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.15:
Chicago Cubs–St. Louis Cardinals (Tv: Sport2)

DARTS
US DARTS MASTERS
Szombat, 1.00:
1. nap, New York (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.45:
Pick Szeged–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ, BARCELONA
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

SÚLYEMELÉS
Európa-bajnokság, Tirana
17.00:
női 81 kg
20.00: férfi 96 kg 

TENISZ
Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCAS DÖNTŐ, BELGRÁD
14.30 és 16.30:
az 5–8. helyért
18.30 és 20.30: elődöntő

 

JÚNIUS 4., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA
NEMZETKÖZI U17-ES TORNA (FELCSÚT)

B-CSOPORT
14.00:
Flamengo (brazil)–Sporting CP (portugál)
15.45: Budapest Honvéd-MFA–Dinamo Kijev (ukrán)
A-CSOPORT
17.30:
Real Madrid (spanyol)–DAC (szlovákiai)

NEMZETEK LIGÁJA
1. FORDULÓ
A-LIGA
3. CSOPORT
18.00:
Magyarország–Anglia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Olaszország–Németország (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
B-LIGA
1. CSOPORT
15.00:
Örményország–Írország (Tv: Spíler2)
3. CSOPORT
18.00:
Finnország–Bosznia-Hercegovina (Tv: Spíler2)
20.45: Montenegró–Románia (Tv: Spíler1)
C-LIGA
1. CSOPORT
18.00:
Litvánia–Luxemburg (Tv: Spíler1)
20.45: Törökország–Feröer (Tv: Arena4)

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
1. FORDULÓ
A-LIGA
Vasárnap, 1.00:
Suriname–Jamaica
Vasárnap, 4.00:
Salvador–Grenada
B-LIGA
23.00:
Bermuda–Haiti
Vasárnap, 1.30: Montserrat–Guyana

U18-AS FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00: Magyarország–Dánia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
US DARTS MASTERS
19.00 és vasárnap, 1.30:
2. nap, New York (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ (Budapest, MVM Dome)
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Győri Audi ETO KC–Team Esbjerg (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Metz HB (francia)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Egis Körmend
18.30: Alba Fehérvár–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1087 (Tv: Sport2)

MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ, BARCELONA
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, 4. forduló
18.00:
Magyarország–Ukrajna, Tüskecsarnok

RÖGBI
Hetes rögbi, országos bajnokság, Budapest Rögbi Centrum

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, I. mesterverseny, Csepel

SÚLYEMELÉS
Európa-bajnokság, Tirana
14.00:
férfi 102 kg
17.00: férfi 109 kg
20.00: női 87 kg

TENISZ
Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TRIATLON
15.00: Klubcsapat országos-bajnokság, Tiszaújváros

TORNA
10.00: férfi csapatbajnokság, 1. forduló (Budapest, Központi Tornacsarnok)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
22.00:
Alekszandr Volkov–Jairzinho Rozenstruik (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCAS DÖNTŐ, BELGRÁD
12.00:
a 7. helyért
14.00: az 5. helyért
17.00: bronzmérkőzés
19.30: döntő

 

JÚNIUS 5., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA

NEMZETKÖZI U17-ES TORNA (FELCSÚT)
A-CSOPORT
14.00: Panathinaikosz (görög)–DAC (szlovákiai)
17.30: Real Madrid (spanyol)–Puskás Akadémia
B-CSOPORT
15.45:
Sporting CP (portugál)–Dinamo Kijev (ukrán) 

VILÁGBAJNOKI PÓTSELEJTEZŐ
DÖNTŐ
18.00:
Wales–Ukrajna (Tv: Sport2)

NEMZETEK LIGÁJA
2. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT

20.45: Portugália–Svájc
20.45: Csehország–Spanyolország
B-LIGA
4. CSOPORT
20.45:
Svédország–Norvégia (Tv: Arena4)
20.45: Szerbia–Szlovénia
C-LIGA
2. CSOPORT
18.00:
Ciprus–Észak-Írország
20.45:
Koszovó–Görögország
4. CSOPORT
18.00:
Gibraltár–Észak-Macedónia
20.45: Bulgária–Grúzia
D-LIGA
2. CSOPORT
15.00:
San Marino–Málta

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
1. FORDULÓ
A-LIGA
19.00:
Costa Rica–Martinique
B-LIGA
21.00:
Guatemala–Belize
22.00: Kuba–Barbados
C-LIGA
21.00:
Dominika–Anguilla

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
17.30:
Peru–Új-Zéland
19.00: Szaúd-Arábia–Kolumbia
23.00: Egyesült Államok–Uruguay

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Rabat

BAEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Oakland Athletics–Boston Red Sox (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ (Budapest, MVM Dome)
HELYOSZTÓK
15.15:
a 3. helyért (Tv: Sport1)
18.00: döntő (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1088 (Tv: Sport2)

MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ, BARCELONA
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RALI
Szardínia rali, a világbajnokság 5. futama, Alghero

SÚLYEMELÉS
Európa-bajnokság, Tirana
13.00: női plusz 87 kg
16.00: férfi plusz 109 kg 

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, I. mesterverseny, Csepel

TENISZ
Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)