ÁPRILIS 4., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
19.50:
Haladás VSE–Veszprém (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
20.45:
Crystal Palace–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
18.30:
Hellas Verona–Genoa (Tv: Sport1)
20.30: Milan–Bologna (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
3. FORDULÓ
17.00: S
epsi OSK–FC Arges – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Espanyol (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
19.30:
Hatayspor–Adana Demirspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
18.00:
világbajnokság, férfiak, Svédország–Dánia (Tv: Eurosport2)

DARTS
14.00 és 20.00:
WDF-világbajnokság, Frimley Green (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

KERÉKPÁR
15.30:
Baszk körverseny, férfiak, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I, ELŐDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
18.00:
Sopron Basket–Diósgyőri VTK

TENISZ
16.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport2)

 

ÁPRILIS 5., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Manchester City (angol)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Benfica (portugál)–Liverpool (angol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
17.15:
FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA, DÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
19.45:
Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19 (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Siófok KC
FÉRFI EHL, NYOLCADDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS
18.30:
Füsche Berlin (német)–Nantes (francia) (Tv: Sport2)
20.30: Magdeburg (német)–Sporting CP (portugál) (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1052 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP: Houston, Marrákes
17.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport2)

 

ÁPRILIS 6., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

21.00: Chelsea (angol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Villarreal (spanyol)–Bayern München (német) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

NB II
31. FORDULÓ – élő eredménykövető

16.00: ETO FC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
16.00: III. Ker. TVE–Vasas FC – élőben az NSO-n!
16.00: Dorogi FC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Budaörs – élőben az NSO-n!
18.00: Budafoki MTE–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
18.00: Tiszakécskei LC–FC Ajka – élőben az NSO-n!
18.00: Szombathelyi Haladás–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
18.15: Nyíregyháza Spartacus FC–Kecskeméti TE Hufbau, Balmazújváros – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
26. FORDULÓ
16.00:
Cegléd–Budapest Honvéd II

ANGOL PREMIER LEAGUE
19. FORDULÓ
20.30:
Burnley–Everton (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
18.30:
Augsburg–Mainz (Tv: Arena4)

SZERB KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
Crvena zvezda–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
11.00:
poolvilágbajnokság, 1. nap, Milton Keynes (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
18.30:
FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
18.45:
Telekom Veszprém–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Montpellier (francia)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ FELSŐHÁZ

18.00: Egis Körmend–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
NŐI NB I, ELŐDÖNTŐ 2. MÉRKŐZÉS
19.00: NKA Universitas PEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd
AZ 5–8. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉSEK
19.00: TFSE-MTK–UNI Győr Mély-Út
19.30: Vasas Akadémia–Ludovika-FCSM Csata

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, elődöntő, 2. mérkőzés
20.00:
MAFC-BME–Pénzügyőr SE

TENISZ
ATP: Houston, Marrákes
17.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport1)

 

ÁPRILIS 7., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
18.45:
RB Leipzig (német)–Atalanta (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: West Ham United (angol)–Olympique Lyon (francia)
21.00: Braga (portugál)–Rangers (skót) 

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
18.45:
Feyenoord (holland)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Bodö/Glimt (norvég)–Roma (olasz)
21.00: Olympique Marseille (francia)–PAOK (görög)
21.00: Leicester City (angol)–PSV Eindhoven (holland)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
ELŐDÖNTŐ
14.00:
Dinamo Kijev (ukrán)–Sporting CP (portugál) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
11.00: 
poolvilágbajnokság, 2. nap, Milton Keynes (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
9. állomás, Leeds (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA, DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.45:
Hydro Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
18.45:
Pick Szeged–Flensburg-Handewitt (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
PSG (francia)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.30:
Győri Audi ETO KC–Motherson Mosonmagyaróvári KC

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, elődöntő, 2. mérkőzés
19.00:
GreenPlan-VRCK–Fino Kaposvár

TENISZ
ATP-torna, Houston
15.00: ATP-torna, Marrákes (Tv: Sport1)
17.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport2)
17.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport3)

 

ÁPRILIS 8., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ
20.00:
ZTE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.00:
Newcastle United–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
21.00:
Lorient–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
21.00:
Sevilla–Granada (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
31. FORDULÓ
19.30:
Gaziantepspor–Trabzonspor (Tv: Sport1)

NŐI EB-SELEJTEZŐ
B-CSOPORT
17.30:
Magyarország–Feröer, Szusza Ferenc Stadion

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
6.00:
Los Angeles Angels–Houston Astros (Tv: Sport1)
19.00: Detroit Tigers–Chicago White Sox (Tv: Sport2)
22.30: San Francisco Giants–Miami Marlins (Tv: Sport2)

BILIÁRD
11.00: 
poolvilágbajnokság, 3. nap, Milton Keynes (Tv: Sport2)

FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, MELBOURNE
5.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
8.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Kecskeméti TE–Budakalász
NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–MTK Budapest
18.00: Kisvárda Master Good SE–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, ISZTAMBUL
ELŐDÖNTŐ
16.00:
Sopron Basket–Salamanca (spanyol)
19.00: Fenerbahce (török)–USK Praha (cseh)
NŐI NB I
AZ 5–8. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
UNI Győr Mély-Út–TFSE-MTK

MOTORSPORT
MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ, AUSTIN
16.00:
Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
16.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
17.55: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
20.15: Moto2, 2. szabadedzés
21.10: MotoGP, 2. szabadedzés
22.10: Moto3, 2. szabadedzés
SUPERBIKE-VB, TERUEL
10.30:
SBK, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: SBK, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
15.00:
világbajnokság, Montreal, selejtezők

TENISZ
ATP-torna, Houston
13.00: ATP-torna, Marrákes (Tv: Sport2)
17.00 és 23.30:
WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
19.30:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, RÁJÁTSZÁS
9–12. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS

UVSE Hunguest Hotels–Kaposvári VK
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Tigra-ZF-Eger
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
19.25:
OSC Újbuda–Hannover (német) (Tv: Digi Sport1)

 

ÁPRILIS 9., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ
14.45:
Kisvárda Master Good–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Gyirmót FC Győr–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
13.30:
Everton–Manchester United (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Brighton
16.00: Southampton–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
16.00: Watford–Leeds United
18.30: Aston Villa–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
17.00:
Reims–Rennes
21.00: Clermont–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Augsburg (Tv: Arena4)
15.30: Fürth–Mönchengladbach
15.30: Köln–Mainz
15.30:
Wolfsburg–Arminia Bielefeld
18.30: Hertha BSC–Union Berlin (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
15.00:
Empoli–Spezia (Tv: Sport1)
18.00: Internazionale–Verona (Tv: Sport1)
20.45: Cagliari–Juventus (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
14.00:
Cádiz–Betis (Tv: Spíler2)
16.15: Mallorca–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Getafe (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NB III
29. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Paks II–Szekszárd
NYUGATI CSOPORT
17.00:
Bicske–Győr II

NÉMET BUNDESLIGA 2.
29. FORDULÓ
20.30:
Nürnberg–Darmstadt (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Tampa Bay Rays–Batimore Orioles (Tv: Sport2)

BILIÁRD
11.00:
poolvilágbajnokság, 4. nap, Milton Keynes (Tv: Sport2)

FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, MELBOURNE
5.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
8.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA, DÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
17.30:
Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19 (Tv: Digi Sport2)
ERSTE LIGA, DÖNTŐ
5. MÉRKŐZÉS
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–SBS Eger
18.00: Csurgói KK–Balatonfüredi KSE
18.00: Sport36-Komló–NEKA
NŐI NB I
16.00:
Alba Fehérvár KC–Dunaújvárosi Kohász KA
17.00: Vasas SC–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Siófok KC–Érd

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
Alba Fehérvár–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
18.00: Sopron KC–Egis Körmend
NŐI NB I, ELŐDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–NKA Universitas PEAC
AZ 5–8. HELYÉRT
3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.30:
Ludovika-FCSM Csata–Vasas Akadémia
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS,
9–12. HELYÉRT
19.30:
PINKK Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Memphis Grizzlies–New Orleans Pelicans (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ, AUSTIN
16.00:
Moto2, 3. szabadedzés
16.55: MotoGP, 3. szabadedzés
17.55: Moto3, 3. szabadedzés
19.35: Moto2, időmérő
20.30: MotoGP, 4. szabadedzés
21.10: MotoGP, időmérő
22.10: Moto3, időmérő
SUPERBIKE-VB, TERUEL
9.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: SSP300, superpole (Tv: Arena4)
10.25: SSP, superpole (Tv: Arena4)
11.00: SBK, superpole (Tv: Arena4)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Montreal
19.30:
500 és 1500 méter, váltó elődöntő

TENISZ
ATP-torna, Houston
14.00: ATP-torna, Marrákes (Tv: Sport2)
18.00:
WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
20.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport2)

UFC
UFC 273, JACKSONVILLE
Vasárnap, 4.00:
Alexander Volkanovski–Csan Szung Dzsung (Tv: Sport1)

 

ÁPRILIS 10., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ
14.30:
Paksi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
32. FORDULÓ – élő
eredménykövető
16.00: Pécsi MFC–ETO FC – élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
16.00: Budaörs–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–III. Ker. TVE – élőben az NSO-n!
17.00: Kecskeméti TE Hufbau–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Dorogi FC – élőben az NSO-n!

NB III
29. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Hidasnémeti
11.00: Újpest II–SBTC
13.00: Debreceni VSC II–Diósgyőri VTK II
16.00: Eger SE–BKV Előre
16.00: Füzesgyarmat–Kisvárda II
16.00: Hajdúszoboszló–Jászberényi FC
16.00: Tállya–Sényő
16.00: Tiszafüred–Törökszentmiklós
16.00: Tiszaújváros–Debreceni EAC
17.00: Kazincbarcika–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–FC Dabas
16.00: Balassagyarmat–Mohács
16.00: Dabas-Gyón–Rákosmenti KSK
16.00: ESMTK–Dunaújváros PASE
16.00: Gerjen–Cegléd
16.00: Iváncsa–MTK II
16.00: Makó FC–Kozármisleny
16.00: Monor–Honvéd FC II
16.00: Vác–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Komáromi VSE–Kaposvár
11.00: Puskás Akadémia II–Kelen SC
11.00: Veszprém FC–SC Sopron
11.00: Zalaegerszeg II–Gyirmót II
16.00: BVSC-Zugló–Andráshida
16.00: Érd–Pápa
16.00: Gárdony–Mosonmagyaróvári TE
16.00: Mol Fehérvár FC II–Tatabánya
16.00: Nagykanizsa–Balatonfüred

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
15.00:
Brentford–West Ham United
15.00: Leicester City–Crystal Palace
15.00: Norwich City–Burnley
17.30: Manchester City–Liverpool (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Metz (Tv: Digi Sport1)
15.00: Angers–Lille (Tv: Digi Sport2)
15.00: Brest–Nantes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Monaco–Troyes (Tv: Digi Sport1)
17.05: Lens–Nice (Tv: Digi Sport2)
19.00: Strasbourg–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Olympique Marseille–Montpellier (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
30. FORDULÓ
17.00:
Slaven Belupo–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30:
Bochum–Leverkusen (Tv: Arena4)
17.30: Eintracht Frankfurt–Freiburg (Tv: Arena4)
19.30: RB Leipzig–Hoffenheim (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
12.30:
Genoa–Lazio (Tv: Sport2)
15.00: Napoli–Fiorentina (Tv: Sport2)
15.00: Sassuolo–Atalanta
15.00: Venezia–Udinese
18.00: Roma–Salernitana (Tv: Sport2)
20.45: Torino–Milan (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
4. FORDULÓ
19.30:
Universitatea Craiova–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
14.00:
Osasuna–Alavés (Tv: Spíler2)
16.15: Espanyol–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Levante–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
30. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Vozsdovac – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
17.00:
Slovan Bratislava–DAC – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
32. FORDULÓ
19.30:
Fenerbahce–Galatasaray (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, MELBOURNE
7.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Pick Szeged
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–Dabas KC VSE
NŐI NB I
15.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Moyra-Budaörs
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
Wetzlar–Magdeburg (Tv: Sport1)
16.00: Minden–THW Kiel (Tv: Sport1)
FRANCIA BAJNOKSÁG
16.15:
Rennes–PSG (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, ISZTAMBUL
HELYOSZTÓK
13.00:
bronzmérkőzés
16.00: döntő
NŐI NB I
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
9–12. HELYÉRT
18.30:
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós–VBW CEKK Cegléd

MOTORSPORT
MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ, AUSTIN
18.20:
Moto2, futam (Tv: Arena4)
20.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)
21.30: Moto3, futam (Tv: Arena4)
SUPERBIKE-VB, TERUEL
11.00:
SBK, superpole verseny (Tv: Arena4)
12.30: SSP, 2. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 2. futam (Tv: Arena4)
15.15: SSP300, 2. futam (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés
18.00:
Pénzügyőr SE–MAFC-BME

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Montreal
19.30:
1000 méter és váltó döntők

TENISZ
ATP: Houston, Marrákes
18.00:
WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport3)
20.00: WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport3)