MÁJUS 23., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
OSZTÁLYOZÓ, VISSZAVÁGÓ
20.30:
Hamburg–Hertha (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
A-CSOPORT
(Helsinki)
7. FORDULÓ
15.20:
Kazahsztán–Olaszország
6. FORDULÓ
19.15: Kanada–Dánia (Tv: Sport2)
B-CSOPORT (Tampere)
6. FORDULÓ

15.15: Egyesült Államok–Csehország (Tv: Sport2)
7. FORDULÓ
19.20: Ausztria–Nagy-Britannia 

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Kedd, 2.30:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1078 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00:
Férfi Európa-bajnokság, Jereván, 1. nap

TENISZ
10.30 és 11.00:
Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 

MÁJUS 24., KEDD

FUTBALLPROGRAM

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ

19.30: DAC (Dunaszerdahely)–Liptovsky Mikulás (Liptószentmiklós)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
7. FORDULÓ

A-CSOPORT (Helsinki)
11.20:
Németország–Svájc
15.20: Szlovákia–Dánia
19.20: Kanada–Franciaország
B-CSOPORT (Tampere)
11.20:
Svédország–Lettország
15.20: Egyesült Államok–Norvégia
19.20: Finnország–Csehország (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

16. szakasz, Saló–Aprica, 202 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
11.00:
a férfi Bajnokok Ligája négyes döntőjének sorsolása, Köln (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉSEK
17.45:
Szolnoki Olajbányász–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét (Tv: M4 Sport)
18.00: Egis Körmend–MVM-OSE Lions
19.00: Sopron KC–Alba Fehérvár
19.45: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák  (Tv: M4 Sport)
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 3.00:
Dallas Mavericks–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1079 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00:
férfi Európa-bajnokság, Jereván, 2. nap

SZÖRF
Raceboard-világbajnokság, Balatonföldvár

TENISZ
10.30 és 11.00:
Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 

MÁJUS 25., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
DÖNTŐ
21.00:
Roma (olasz)–Feyenoord (holland), Tirana (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Minnesota Twins–Detorit Tigers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
16.00:
a Bajnokok Ligája csoportsorsolása (Tampere) (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

17. szakasz, Ponte di Legno–Lavarone, 168 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 3.00:
Miami Heat–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1080 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00:
férfi Európa-bajnokság, Jereván, 3. nap

SZÖRF
Raceboard-világbajnokság, Balatonföldvár

TENISZ
10.30 és 11.00:
Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 2. állomás, Barcelona

 

MÁJUS 26., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
OSZTÁLYOZÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Auxerre–St.-Étienne (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
16. állomás, Newcastle (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
(Tv: Sport1, Sport2)
15.20: Svédország–Kanada, Tampere
15.20: Németország–Csehország, Helsinki
19.20: Svájc–Egyesült Államok, Tampere
19.20: Finnország–Szlovákia, Helsinki

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

18. szakasz, Borgo Valsugana–Treviso, 152 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 3.00:
Golden State Warriors–Dallas Mavericks (Tv: Sport1) – ha szükséges

ÖKÖLVÍVÁS
12.00:
férfi Európa-bajnokság, Jereván, 4. nap

SZÖRF
Raceboard-világbajnokság, Balatonföldvár

TENISZ
10.30 és 11.00:
Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 2. állomás, Barcelona

 

MÁJUS 27., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, DÖNTŐ

20.00: DAC (Dunaszerdahely)–Trencín (Trencsén) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
EUROPEAN TOUR, ZWOLLE
19.00:
1. forduló (Tv: Arena4)

EVEZÉS
I. világkupa, Belgrád

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
Válogatóverseny, Szeged

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

19. szakasz, Marano Lagunare–Santuario di Castelmonte, 177 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Dabas KC VSE–Pick Szeged
18.00: SBS Eger–Schieszl-Budakalász
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–NEKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉSEK

18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Szolnoki Olajbányász
(Ha szükségesek)
18.00:
MVM-OSE Lions–Egis Körmend
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szombat, 3.00:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)

MOTOGP
OLASZ NAGYDÍJ, MUGELLO
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00: férfi Európa-bajnokság, Jereván, negyeddöntők

SZÖRF
Raceboard-világbajnokság, Balatonföldvár

TENISZ
10.30 és 11.00:
Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

MÁJUS 28., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ
21.00:
Liverpool (angol)–Real Madrid (spanyol), Saint-Denis (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LEAGUE 2
RÁJÁTSZÁS
17.00:
döntő (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Eugene

AUTÓSPORT
14.30:
Dunakanyar rali, 1. szakasz (Tv: Sport1)

DARTS
EUROPEAN TOUR, ZWOLLE
19.00:
2. forduló (Tv: Arena4)

EVEZÉS
I. világkupa, Belgrád

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO

13.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GÖRDESZKA
8.00: DRK Budapest Skate Open pénzdíjas nemzetközi gördeszkaverseny, Erzsébet tér

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
Elődöntő, Tampere
13.20:
Finnország–Egyesült Államok (Tv: Sport2)
17.20:
Kanada–Csehország (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Válogatóverseny, Szeged

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

20. szakasz, Belluno–Marmolada, 167 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
13.00:
Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
14.05: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport)
17.00: Kecskeméti TE–Csurgói KK
NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ (Debrecen, Főnix Aréna)
ELŐDÖNTŐ
15.45:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Siófok KC
18.15: Győri Audi ETO KC–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EHL
FINAL FOUR, ELŐDÖNTŐ
16.00:
Magdeburg (német)–Nexe (horvát) (Tv: Sport1)
18.00: Wisla Plock (lengyel)–Benfica (portugál) (Tv: Sport1)

MOTOGP
OLASZ NAGYDÍJ, MUGELLO
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4) 

RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, ezüst divízió, 1. forduló
18.30:
Finnország–Magyarország, Akaa
Női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, 2. forduló
18.30:
Magyarország–Románia, Tüskecsarnok

SZÖRF
Raceboard-világbajnokság, Balatonföldvár

TENISZ
10.30 és 11.00:
Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 3. állomás, Canet-en-Roussillon

 

MÁJUS 29., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS, DÖNTŐ
17.30:
Huddersfield–Nottingham Forest

FRANCIA LIGUE 1
OSZTÁLYOZÓ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
St-Étienne–Auxerre (Tv: Digi Sport1)

NB III
38. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00:
BKV Előre–Sényő
17.00: Debreceni EAC–SBTC
17.00: Debreceni VSC II–Tiszaújváros
17.00: Eger SE–Újpest II
17.00: Hajdúszoboszló–Tiszafüred
17.00: Hidasnémeti–Füzesgyarmat
17.00: Jászberényi FC–Diósgyőri VTK II
17.00: Kazincbarcika–Békéscsaba II
17.00: Kisvárda II–Tállya
17.00: Putnok FC–Törökszentmiklós
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
Balassagyarmat–Makó FC
17.00: Cegléd–Szekszárdi UFC
17.00: Dunaújváros PASE–Rákosmenti KSK
17.00: ESMTK–Paks II
17.00: FC Dabas–MTK II
17.00: Ferencvárosi TC II–Dabas-Gyón
17.00: Gerjen–Vác
17.00: Honvéd FC II–Iváncsa
17.00: Kozármisleny–Monor
17.00: Mohács–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
17.00:
Andráshida–Mosonmagyaróvári TE
17.00: Balatonfüred–Gyirmót II
17.00: BVSC-Zugló–Zalaegerszeg II
17.00: Érd–Veszprém FC
17.00: Kaposvár–Gárdony
17.00: Mol Fehérvár FC II–Bicske
17.00: Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
17.00: Pápa–Győri ETO II
17.00: SC Sopron–Komáromi VSE
17.00: Tatabánya–Kelen SC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
9.45 és 14.00:
Dunakanyar rali, 1. szakasz (Tv: Sport1, Sport2)
18.15: IndyCar, Indy 500 (Tv: Arena4)
Hétfő, 0.00: NASCAR, Coca-Cola 600, Charlotte (Tv: Arena4)

EVEZÉS
I. világkupa, Belgrád

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO
9.45:
F2, futam (Tv: M4 Sport)
15.00:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
14.20:
a 3. helyért (Tv: Sport2)
19.20: döntő (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Válogatóverseny, Szeged

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

21. (utolsó) szakasz, Verona, 17.4 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Fejér-B.Á.L. Veszprém–Ferencvárosi TC
NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ (Debrecen, Főnix Aréna)

15.00: a 3. helyért
17.45: döntő (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EHL
FINAL FOUR
16.15:
bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
18.15: döntő (Tv: Sport1)

MOTOGP
OLASZ NAGYDÍJ, MUGELLO
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00:
férfi Európa-bajnokság, Jereván, elődöntők

SZABADIDŐSPORT
10.30:
27. Aldi női futógála, Népliget

TENISZ
10.30 és 11.00:
Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 3. állomás, Canet-en-Roussillon