NOVEMBER 29., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
18. FORDULÓ
20.00:
Kecskeméti TE Hufbau–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GÁLA
20.30:
Aranylabda-gála, Párizs (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Elche (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
14. FORDULÓ
18.00:
Göztepe–Fenerbahce (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Washington Football Team-Seattle Seahawks (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston
20.00:
női páros, döntő
20.50: férfi páros, döntő
Kedd, 1.00: női egyes, döntő
Kedd, 2.00: férfi egyes, döntő,

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
SZKA–Szeversztal (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
E-CSOPORT
2. FORDULÓ, KAPOSVÁR
18.00:
Magyarország–Franciaország (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1210 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
brit bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: brit bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
16.00:
Davis Kupa-döntő, Torino, negyeddöntő

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
20.00:
OSC Újbuda–Debreceni VSE-Master Good

 

NOVEMBER 30., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
18.00:
Magyarország–Ukrajna, Kisvárda (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
20.30:
Newcastle United–Norwich City (Tv: Digi Sport1)
21.15: Leeds United–Crystal Palace

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
18.30:
Atalanta–Venezia (Tv: Sport2)
18.30: Fiorentina–Sampdoria
20.45: Salernitana–Juventus (Tv: Sport2)
20.45: Verona–Cagliari

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston, döntők

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, 2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–MAC HKB Újbuda
18.30: FTC-Telekom–Újpesti TE

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.45:
USAM Nimes Gard (francia)–Grundfos Tatabánya KC  (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.45: Toulouse (francia)–Tatran Presov (szlovákiai)  (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1211 (Tv: Sport1)

SAKK
13.30: világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 4. parti

TENISZ
Davis Kupa-döntő, Innsbruck
16.00:
negyeddöntő

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A-CSOPORT
20.30:
FTC-Telekom Waterpolo–Novi Beograd (szerb) (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 1., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
20.30:
Southampton–Leicester City
20.30: Watford–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
20.30: West Ham United–Brighton
20.30: Wolverhampton Wanderers–Burnley
21.15: Aston Villa–Manchester City (Tv: Digi Sport3)
21.15: Everton–Liverpool

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
19.00:
Angers–Monaco (Tv: Digi Sport2)
19.00: Brest–St.-Étienne
19.00: Metz–Montpellier
19.00: Strasbourg–Bordeaux
19.00: Troyes–Lorient
21.00: Clermont–Lens
21.00: Lyon–Reims
21.00: Nantes–Olympique Marseille
21.00: PSG–Nice (Tv: Digi Sport2)
21.00: Rennes–Lille

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
18.30:
Bologna–Roma
18.30: Inter–Spezia (Tv: Sport2)
20.45: Genoa–Milan (Tv: Sport2)
20.45: Sassuolo–Napoli

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
21.00:
Real Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, ELITKÖR
D-CSOPORT (LISSZABON)
1. FORDULÓ
18.00:
Levante (spanyol)–Uragan (ukrán)
21.00: Haladás–Benfica (portugál)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
H-CSOPORT

20.30: Spanyolország–Argentína, Torrevieja (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Aalborg HB (dán)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Montpellier (francia)–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
17.55:
Szekszárd–Riga (Tv: Digi Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1212 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–SVS Post Schwechat (osztrák)
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
19.00:
Diósgyőri VTK–Fatum-Nyíregyháza

SAKK
13.30: világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 5. parti

TENISZ
Davis Kupa-döntő, Madrid
16.00:
negyeddöntő

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
19.00:
Genesys OSC Újbuda–CN Marseille (francia) (Tv: Digi Sport3)

DECEMBER 2., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
20.30:
Tottenham Hotspur–Brentford
21.15: Manchester United–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
18.30:
Torino–Empoli (Tv: Sport2) 
20.45: Lazio–Udinese (Tv: Sport2) 

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, ELITKÖR
D-CSOPORT (Lisszabon)
2. FORDULÓ
18.30:
Haladás–Levante (spanyol)
21.30: Benfica (portugál)–Uragan (ukrán)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
New Orleans Saints–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Újpesti TE–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: FTC-Telekom–Brasov Wolves (romániai)
18.40: Titánok–Gyergyói HK (romániai)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
F-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Dél-Korea–Kongói Köztársaság
20.30: Dánia–Tunézia
G-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Horvátország–Brazília
20.30: Japán–Paraguay
H-CSOPORT (Torrevieja)
18.00:
Ausztria–Kína
E-CSOPORT (Llíria)
18.00:
Németország–Csehország
20.30: Magyarország–Szlovákia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Dinamo Bucuresti (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
PSG (francia)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1) 

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
18.00:
Sopron Basket–Basket Landes (francia) (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
18.25:
Diósgyőri VTK–Orman Genclik (Tv: Digi Sport1)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
New York Knicks–Chicago Bulls (Tv: Sport1) 

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1213 (Tv: Sport2) 

TENISZ
Davis Kupa-döntő, Madrid
16.00:
negyeddöntő

DECEMBER 3., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
20.00:
Paksi FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
20.30:
Union Berlin–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
21.00:
Granada–Deportivo Alavés

TÖRÖK SÜPER LIG
15. FORDULÓ
18.00:
Kasimpasa–Besiktas (Tv: Sport2) 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
18.45:
férfi szuperóriás-műlesiklás, Beaver Creek
20.30: női lesiklás, Lake Louise

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
14.30:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.15:
F2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
18.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
MAC HKB Újbuda–Brasov Wolves (romániai)
18.30: Debreceni EAC–Titánok 18.30
19.00: UNI Győr ETO HC–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Znojmo (cseh) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Franciaország–Angola
20.30: Montenegró–Szlovénia
B-CSOPORT (Llíria)
18.00:
Orosz csapat–Kamerun
20.30: Szerbia–Lengyelország
C-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Románia–Irán
20.30: Norvégia–Kazahsztán
D-CSOPORT (Torrevieja)
18.00:
Hollandia–Puerto Rico
20.30: Svédország–Üzbegisztán

SAKK
13.30:
világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 6. parti

TENISZ
Davis Kupa-döntő, Madrid
16.00:
elődöntő

VÍZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
19.00:
III. kerületi TVE–Dunaújvárosi Főiskola VE

DECEMBER 4., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
13.00:
Gyirmót FC Győr–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.30: Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Zalaegerszegi TE FC–Debreceni VSC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
20. FORDULÓ

NYUGATI CSOPORT
11.00: Győri ETO II–Tatabánya

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
13.30:
West Ham United–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–Burnley
16.00: Southampton–Brighton
16.00: Wolverhampton Wanderers–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
18.30: Watford–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
17.00:
Olympique Marseille–Brest (Tv: Digi Sport2)
19.00: Lille–Troyes (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lens–PSG (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
18. FORDULÓ
15.00:
Gorica–NK Osijek – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–VfL Bochum
15.30: Arminia Bielefeld–1. FC Köln
15.30: Hoffenheim–Eintracht Frankfurt
15.30: Bayer Leverkusen–Greuther Fürth
15.30: Mainz–Wolfsburg
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
15.00:
Milan–Salernitana (Tv: Sport1) 
18.00: Roma–Inter (Tv: Sport1) 
20.45: Napoli–Atalanta (Tv: Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
14.00:
Sevilla–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: FC Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Atlético Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
17. FORDULÓ
15.00:
DAC–FK Pohronie – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
15. FORDULÓ
14.00:
Trabzonspor–Adana Demirspor (Tv: Sport2) 
17.00: Galatasaray–Altay (Tv: Sport2) 

 

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, ELITKÖR
D-CSOPORT (Lisszabon)
3. FORDULÓ
18.00:
Uragan (ukrán)–Haladás
21.00: Benfica (portugál)–Levante (spanyol) 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
19.00:
férfi lesiklás, Beaver Creek
20.30: női lesiklás, Lake Louise

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
15.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15:
Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda, Ajka
17.00: DVTK Jegesmedvék–Gyergyói HK (romániai)
18.30: Újpesti TE–FTC-Telekom

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
E-CSOPORT (Llíria)
18.00:
Németország–Szlovákia (Tv: M4 Sport)
20.30: Magyarország–Csehország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Dél-Korea–Tunézia
20.30: Dánia–Kongói Köztársaság
G-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Horvátország–Paraguay
20.30: Brazília–Japán
H-CSOPORT (Torrevieja)
18.00:
Ausztria–Argentína
20.30: Spanyolország–Kína
FÉRFI NB I
16.00:
NEKA–Kecskeméti TE
17.00: Budakalász KZRT–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Balatonfüredi KSE–Ferencvárosi TC
18.00: Csurgói KK–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC VSE–Telekom Veszprém
18.00: Pick Szeged–SBS Eger
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Fejér-B.Á.L. Veszprém

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Knicks–Denver Nuggets (Tv: Sport2) 

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
22.00:
Lyndon Arthur–Anthony Yarde (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
20.00:
OK Marina Kastela (horvát)–Vasas Óbuda 

SAKK
13.30:
világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 7. parti

SÍUGRÁS
16.30: világkupa, Wisla, csapatverseny

TENISZ
Davis Kupa-döntő, Madrid
16.00:
elődöntő

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–Debreceni VSE-Master Good
16.15: A-Híd VasasPlaket–FTC-Telekom Waterpolo
17.00: Tigra-ZF-Eger–Szegedi VE
18.00: Szolnoki Dózsa–BVSC-Zugló
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Kaposvári VK
19.00: Budapesti Honvéd SE-Genesys OSC Újbuda
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Metalcom Szentes
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
11.00:
Dunaújvárosi Főiskola VE–III. kerületi TVE
1. MÉRKŐZÉS
16.00:
Tatabányai VSE–Valdor-Szentes
18.30: VSE Hunguest Hotels-Tungsram–FTC-Telekom-Waterpolo
19.30: BVSC-Zugló–Tigra-ZF-Eger

DECEMBER 5., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
13.30:
Kisvárda Master Good–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: MTK Budapest–Újpest FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
19. FORDULÓ – élő eredménykövető

13.00: III. Ker. TVE–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörs–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
13.00: Tiszakécskei LC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Soroksár SC–Vasas FCélőben az NSO-n!
17.00:
Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
18.30: Budafoki MTE–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!

NB III
20. FORDULÓ
11.00:
Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC
11.00: Újpest II–Tiszaújváros
13.00: Debreceni VSC II–Hajdúszoboszló
13.00: Füzesgyarmat–Békéscsaba II
13.00: Hidasnémeti–Putnok VSE
13.00: Salgótarjáni BTC–BKV Előre
13.00: Sényő–Kisvárda II
13.00: Tállya–Eger SE
13.00: Tiszafüred–Kazincbarcika
13.00: Törökszentmiklós–Jászberényi FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Gerjen
13.00: Dabas-Gyón–ESMTK
13.00: Hódmezővásárhely–Cegléd
13.00: Iváncsa–Ferencvárosi TC II
13.00: Monor–Makói FC
13.00: MTK II–Honvéd FC II
13.00: Rákosmenti KSK–FC Dabas
13.00: Szekszárdi UFC–Dunaújváros PASE
13.00: Vác–Balassagyarmat
15.00: Kozármisleny–Mohács
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Andráshida
11.00: Puskás Akadémia II–Mol Fehérvár FC II
13.00: Gárdony–BVSC-Zugló
13.00: Kelen SC–Balatonfüred
13.00: Komáromi VSE–Veszprém FC
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Kaposvár
13.00: Zalaegerszeg II–Nagykanizsa
14.00: SC Sopron–Pápa
16.00: Bicske–Érd

ANGOL PREMIER EAGUE
15. FORDULÓ
15.00:
Leeds United–Brentford
15.00: Manchester United–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
15.00: Tottenham Hotspur–Norwich City
17.30: Aston Villa–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
13.00:
Saint-Étienne–Rennes (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Lorient–Nantes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Monaco–Metz (Tv: Digi Sport1)
15.00: Montpellier–Clermont (Tv: Digi Sport3)
15.00: Reims–Angers
17.00: Nice–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.45: Bordeaux–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
VfB Stuttgart–Hertha BSC   (Tv: Arena4)
17.30: Borussia Mönchengladbach–Freiburg

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Fiorentina (Tv: Sport2) 
15.00: Spezia–Sassuolo
15.00: Venezia–Hellas Verona (Tv: Sport2) 
18.00: Sampdoria–Lazio (Tv: Sport2) 
20.45: Juventus–Genoa (Tv: Sport1) 

ROMÁN LIGA 1
18. FORDULÓ
12.30:
Mioveni–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
14.00:
Rayo Vallecano–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.15:
Elche–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
19. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Radnicki Nis – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
18.30:
női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise
20.00: férfi szuperóriás-műlesiklás, Beaver Creek

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Chicago Bears–Arizona Cardinals
19.00: Cincinnati Bengals–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
19.00: Detroit Lions–Minnesota Vikings
19.00: Houston Texans–Indianapolis Colts
19.00: Miami Dolphins–New York Giants
19.00: New York Jets–Philadelphia Eagles
22.05: Las Vegas Raiders–Washington Football Team
22.05: Los Angeles Rams–Jacksonville Jaguars
22.25: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)
22.25: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers
Hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Denver Broncos (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
8.15:
valenciai maraton (Tv: Digi Sport1)

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
18.30:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15:
UNI Győr ETO HC–Brasov Wolves (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
17.30: Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Franciaország–Szlovénia
20.30: Montenegró–Angola (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT (Llíria)
18.00:
Orosz csapat–Lengyelország
20.30: Szerbia–Kamerun
C-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Románia–Kazahsztán
20.30: Norvégia–Irán
D-CSOPORT (Torrevieja)
15.30:
Svédország–Puerto Rico
18.00: Hollandia–Üzbegisztán
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Hamburg–THW Kiel (Tv: Sport1) 
16.00: Magdeburg–Lemgo (Tv: Sport1) 

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Cleveland Cavaliers–Utah Jazz (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
17.45:
Vasas Óbuda–OK Marina Kastela (horvát), Kastela 

SAKK
13.30:
világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 8. parti

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Wisla

TENISZ
Davis Kupa-döntő, Madrid
16.00:
finálé

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Rob Font–José Aldo (Tv: Sport1)  

VÍZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
16.00:
Valdor-Szentes–Tatabányai VSE
17.00: Tigra-ZF-Eger–BVSC-Zugló
18.00: FTC-Telekom-Waterpolo–VSE Hunguest Hotels-Tungsram