SZEPTEMBER 5., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
7. FORDULÓ
20.15:
Gyirmót FC Győr–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Gibraltár–Magyarország, Gibraltar

ANGOL CHAMPIONSHIP
21.00:
Middlesbrough–Sunderland (Tv: Match4)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
18.30:
Monza–Atalanta (Tv: Sport1)
18.30: Salernitana–Empoli
20.45: Torino–Lecce (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
21.00:
Valladolid–Almería (Tv: Spíler2)

FUTSAL
NB I
19.00:
Nyíregyháza–Berettyóújfalu
20.15: ELTE-BEAC–Rubeola

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Yankees–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT (PRÁGA)
14.00:
Lengyelország–Izrael
17.30: Csehország–Hollandia
21.00: Szerbia–Finnország
D-CSOPORT (MILÁNÓ)
14.15:
Horvátország–Észtország
17.00: Nagy-Britannia–Görögország
21.00: Olaszország–Ukrajna

TENISZ
16.30, 17.45 és kedd, 3.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SPLIT
A 11. HELYÉRT
10.00:
Románia–Szlovákia
A 9. HELYÉRT
11.30:
Németország–Szerbia
NEGYEDDÖNTŐ
16.00:
Hollandia–Franciaország (Tv: M4 Sport)
17.30: Horvátország–Olaszország (Tv: M4 Sport)
19.00: Magyarország–Spanyolország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Görögország–Izrael

 

SZEPTEMBER 6., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.45:
Dinamo Zagreb (horvát)–Chelsea (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Salzburg (osztrák)–Milan (olasz) (Tv: AMC)
F-CSOPORT
21.00:
Celtic (skót)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: RB Leipzig (német)–Sahtar Doneck (ukrán)
G-CSOPORT
18.45:
Borussia Dortmund (német)–Köbenhavn (dán) (Tv: Sport2)
21.00: Sevilla (spanyol)–Manchester City (angol) (Tv: Sport2)
H-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Juventus (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Benfica (portugál)–Maccabi Haifa (izraeli)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
13.00:
Magyar Nagydíj Sorozat, Pápa

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny
16. szakasz, Sanlúcar de Barrameda–Tomares, 189.4 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
11.00:
a második fordulójának sorsolása, Bécs
NŐI NB I
18.00:
Moyra-Budaörs–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Érd–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
4. FORDULÓ
A-CSOPORT (TBILISZI)
13.30:
Belgium–Törökország
16.15: Montenegró–Spanyolország
19.00: Grúzia–Bulgária
B-CSOPORT (KÖLN)
14.30:
Bosznia-Hercegovina–Franciaország
17.15:
Magyarország–Litvánia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30:
Németország–Szlovénia
C-CSOPORT (MILÁNÓ)
14.15: Észtország–Nagy-Britannia
17.00: Görögország–Ukrajna
21.00: Olaszország–Horvátország
D-CSOPORT (PRÁGA)
14.00:
Hollandia–Lengyelország
17.30: Finnország–Csehország
21.00: Izrael–Szerbia

TENISZ
16.30, 17.45 és szerda, 3.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SPLIT
  9.00: a 15. helyért
10.30: a 13. helyért
A 9–12. HELYÉRT
12.00:
A2/C3–B2/D3
13.30: A3/C2–B3/D2
NEGYEDDÖNTŐ
15.00:
Magyarország–Montenegró (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.30: Horvátország–Grúzia
19.00: Spanyolország–Görögország
20.30: Olaszország–Franciaország

 

SZEPTEMBER 7., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Ajax (holland)–Rangers (skót) (Tv: Sport1)
21.00: Napoli (olasz)–Liverpool (angol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Porto (portugál)
21.00: FC Bruges (belga)–Bayer Leverkusen (német)
C-CSOPORT

21.00: Barcelona (spanyol)–Viktoria Plzen (cseh) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
21.00: Internazionale (olasz)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
18.45: Eintracht Frankfurt (német)–Sporting CP (portugál) (Tv: Sport2)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Olympique Marseille (francia)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
16.00:
Internazionale (olasz)–Bayern München (német) (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
19.00:
Lorient–Lyon (Tv: Match4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Bajnokok Ligája, első szakasz
Férfiak
D-csoport (Irún)
1. forduló
11.00:
PTE-PEAC Kalo-Méh–Pontoise-Cergy (francia)
2. forduló
18.00:
PTE-PEAC Kalo-Méh–El Nino Praha (cseh)
Nők
C-csoport (Linares)
1. forduló
19.00:
SH-ITB Budaörsi SC–Panathinaikosz (görög)

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Zürich

BIRKÓZÁS
10.00:
a világbajnokságra készülő magyar birkózó-válogatott sajtónyilvános edzése (Tata, Bajai u. 21.)

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny
17. szakasz, Aracena–Monasterio de Tentudía, 162.3 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
A-CSOPORT (TBILISZI)
13.30:
Törökország–Spanyolország
16.15:
Bulgária–Belgium
19.00:
Grúzia–Montenegró
B-CSOPORT (KÖLN)
5. FORDULÓ 
14.30:
Litvánia–Bosznia-Hercegovina
17.15:
Franciaország–Szlovénia
20.30: Magyarország–Németország (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

RÖPLABDA
Női Európa-bajnoki selejtező
C-csoport
5. forduló
18.00:
Ukrajna–Magyarország, Kutna Hora

TENISZ
16.30, 17.45 és csütörtök, 3.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SPLIT
5–8. HELYÉRT
16.00:
A1/B4–A3/B2
17.30: A2/B3–A4/B1
ELŐDÖNTŐ
19.00:
A1/B4–A3/B2
20.30: A2/B3–A4/B1

 

SZEPTEMBER 8., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Zürich (svájci)–Arsenal (angol)
18.45: PSV Eindhoven (holland)–Bodö/Glimt (norvég)
B-CSOPORT
18.45: AEK Larnaca (ciprusi)–Rennes (francia)
18.45: Fenerbahce (török)–Dinamo Kijev (ukrán)
C-CSOPORT
18.45: Ludogorec (bolgár)–Roma (olasz)
18.45: HJK (finn)–Real Betis (spanyol)
D-CSOPORT
18.45: Malmö (svéd)–Braga (portugál)
18.45: Union Berlin (német)–Union Saint-Gilloise (belga)
E-CSOPORT
21.00: Manchester United (angol)–Real Sociedad (spanyol) (Tv: RTL II)
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
F-CSOPORT
21.00: Lazio (olasz)–Feyenoord (holland)
21.00: Sturm Graz (osztrák)–Midtjylland (dán)
G-CSOPORT
21.00: Nantes (francia)–Olympiakosz (görög)
21.00: Freiburg (német)–Qarabag (azeri)
H-CSOPORT
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Monaco (francia)
21.00: Ferencváros–Trabzonspor (török) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Fiorentina (olasz)–Riga (lett)
18.45: Hearts (skót)–Basaksehir (török)
B-CSOPORT
18.45: Anderlecht (belga)–Silkeborg (dán)
21.00: West Ham United (angol)–FCSB (román)
C-CSOPORT
18.45: Villarreal (spanyol)–Lech Poznan (lengyel)
18.45: Austria Wien (osztrák)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
D-CSOPORT
18.45: Slovácko (cseh)–Partizan Beograd (szerb)
18.45: Nice (francia)–1. FC Köln (német)
E-CSOPORT
21.00: Dnipro (ukrán)–AZ Alkmaar (holland), Kassa
21.00: FC Vaduz (liechtensteini)–Apollon (ciprusi)
F-CSOPORT
21.00: Molde (norvég)–Gent (belga)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Djurgarden (svéd)
G-CSOPORT
18.45: FK Ballkani (koszovói)–CFR Cluj (román)
21.00: Sivasspor (török)–Slavia Praha (cseh)
H-CSOPORT
21.00: Basel (svájci)–Pjunik Jereván (örmény)
21.00: Slovan Bratislava (szlovák)–Zalgiris (litván)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Los Angeles Rams–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Bajnokok Ligája, első szakasz
Férfiak
D-csoport (Irún)
3. forduló
11.00:
PTE-PEAC Kalo-Méh–Leka Enea Irun TDM (spanyol)
Nők
C-csoport (Linares)
2. forduló
10.00:
SH-ITB Budaörsi SC–SCO Ossiachersee Bodensdorf (osztrák)
3. forduló
19.00:
SH-ITB Budaörsi SC–Tecnigen Linares (spanyol)

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Zürich

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
3. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.05:
Rögle Ängelholm (svéd)–Hydro Fehérvár AV19 (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny
18. szakasz, Trujillo–Alto de Piornal, 192 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Pick Szeged–HÉP-Cegléd
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
Gummersbach–Magdeburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
C-CSOPORT (MILÁNÓ)
14.15:
Horvátország–Ukrajna
17.00: Észtország–Görögország
21.00: Nagy-Britannia–Olaszország
D-CSOPORT (PRÁGA)
14.00:
Finnország–Hollandia
17.30: Csehország–Izrael
21.00: Szerbia–Lengyelország

TENISZ
16.30, 17.45 és péntek, 3.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SPLIT
A 11. HELYÉRT

10.00: Izrael–Hollandia
A 9. HELYÉRT
11.30: Románia–Szerbia
AZ 5–8. HELYÉRT
14.00: Montenegró–Görögország
15.30:
Franciaország–Grúzia
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Magyarország–Spanyolország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Horvátország–Olaszország

 

SZEPTEMBER 9., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
21.00:
Lens–Troyes (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Augsburg (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
21.00:
Girona–Valladolid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Chicago Cubs–San Francisco Giants  (Tv: Sport2)

FORMULA–1
OLASZ NAGYDÍJ, MONZA
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
3. FORDULÓ
18.00:
Ilves Tampere (finn)–Fribourg (svájci) (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny

19. szakasz, Talavera de la Reina és környéke, 138.3 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: Balatonfüredi KSE–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Dabas KC–Telekom Veszprém
NŐI NB I
18.00: DVSC Schaeffler–MTK Budapest
18.00: Alba Fehérvár KC–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
3x3-as Európa-bajnokság, Graz
Férfiak
1. forduló
B-csoport
15.30:
Magyarország–Litvánia
17.35: Magyarország–Ausztria

TENISZ
16.30, 17.45 és szombat, 3.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SPLIT
16.00: a 7. helyért
17.30: az 5. helyért
19.00: a 3. helyért
20.30: döntő

 

SZEPTEMBER 10., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
15.30:
Paksi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.45: Budapest Honvéd–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
13.30:
Fulham–Chelsea (Tv: Spíler1) – elhalasztva
16.00: Bournemouth–Brighton – elhalasztva
16.00: Leicester City–Aston Villa (Tv: Match4) – elhalasztva
16.00: Liverpool–Wolverhampton (Tv: Spíler1) – elhalasztva
16.00: Southampton–Brentford – elhalasztva
18.30: Manchester City–Tottenham (Tv: Spíler1) – elhalasztva

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
17.00:
PSG–Brest
21.00: Marseille–Lille (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
9. FORDULÓ
18.30:
Rijeka–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–VfB Stuttgart
15.30: Frankfurt–Wolfsburg
15.30: Hertha BSC–Leverkusen
15.30: Hoffenheim–Mainz
15.30: RB Leipzig–Borussia Dortmund (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
18.30: Schalke–Bochum (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Spezia
18.00: Internazionale–Torino (Tv: Sport2)
20.45: Sampdoria–Milan (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
10. FORDULÓ
12.00:
Chindia Targoviste–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
14.00
: Rayo Vallecano–Valencia (Tv: Spíler2)
16.15: Espanyol–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Atlético Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
11. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Kolubara – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
10. FORDULÓ
18.00:
Skalica–DAC – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
4. FORDULÓ
11.00
: Mol Fehérvár FC–Győri ETO
16.00: MTK Hungária–Szent Mihály
16.00: Szekszárdi UFC–Ferencvárosi TC
16.30: Kelen SC–Diósgyőri VTK

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Szuper Liga-döntő, 1. nap, Győr

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád, kötöttfogás 55 kg, 72 (Fritsch Róbert), 77 (Lévai Zoltán), 87 (Losonczi Dávid) 10.30:
selejtező a negyedöntőkig
18.00: elődöntők

FORMULA–1
OLASZ NAGYDÍJ, MONZA
13.00:
2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
4. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.30:
Zürich Lions (svájci)–Hydro Fehérvár AV19 (Tv: Sport2)

KARATE
37. Szolnok-kupa-I. Shihan Furkó Kálmán emlékverseny, súlycsoportos gyermek, serdülő, ifjúsági, junior, felnőtt A kategóriás knock-down kumite és kata Európa-bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny
20. szakasz, Moralzarzal–Puerto de Navacerrada, 181 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Odense HB (dán), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Vipers Kristiansand (norvég)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
14.10:
Mol Tatabánya KC–Ferencvárosi TC
17.00: CYEB-Budakalász–Fejér B.Á.L.-Veszprém
18.00: Csurgói KK–Budai Farkasok-Rév Group
18.00: Sport36-Komló–HSA NEKA
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–NEKA
NÉMET BUNDESLIGA
20.15:
Lemgo–Melsungen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
NYOLCADDÖNTŐ
, BERLIN
B2–A3
A1–B4
B1–A4
A2–B3

RÖPLABDA
Női Európa-bajnoki selejtező
C-csoport
6. forduló, Békéscsaba
19.00:
Magyarország–Portugália

TENISZ
16.30, 17.45: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT 279, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Hamzat Csimajev–Nate Díaz (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SPLIT
14.00: a 7. helyért
15.30: az 5. helyért
18.00: a 3. helyért
20.30: döntő

 

SZEPTEMBER 11., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
15.00:
Zalaegerszeg–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Ferencvárosi TC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Újpest FC–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
8. FORDULÓ

16.00: Soroksár SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
16.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Kolorcity Kazincbarcika SC, Sényő – élőben az NSO-n!
16.00: Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
16.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
16.00: Budafoki MTE–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.00: ETO FC Győr–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: HR-Rent Kozármisleny–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
Békéscsaba II–Putnok FC
16.00: BVSC-Zugló–Karcag
16.00: Debreceni EAC–BKV Előre
16.00: Eger SE–Tiszafüred
16.00: Hajdúszoboszló–Sényő
16.00: Hatvan–Füzesgyarmat
16.00: Kisvárda II–Debreceni VSC II
16.00: Körösladány–Jászberényi FC
16.00: Pénzügyőr SE–Diósgyőri VTK II
16.00: Tiszaújváros–Vasas II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–FC Dabas
11.00: Honvéd FC II–Kecskeméti TE II
11.00: Paks II–ESMTK
11.00: Újpest II–Balassagyarmat
16.00: Cegléd–Iváncsa
16.00: Dunaújváros PASE–Hódmezővásárhely
16.00: Majosi SE–Szolnok
16.00: Monor–Makó FC
16.00: MTK II–Szekszárdi UFC
16.00: PTE-PEAC C-Doki–Bánk SE
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Csorna
11.00: Mol Fehérvár FC II–Kaposvár
16.00: Érd–III. Kerületi TVE
16.00: Komáromi VSE–Balatonfüred
16.00: Móri SE–Budaörs
16.00: Nagykanizsa–Zsámbék
16.00: Tatabánya–Győri ETO II
16.00: Teskánd–Puskás Akadémia II
16.00: VLS Veszprém–Kelen SC
18.00: Bicske–Zalaegerszeg II

NŐI NB I
4. FORDULÓ
15.30:
Újpest–Astra Hungary

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
15.00:
Arsenal–Everton (Tv: Spíler1) – elhalasztva
15.00: West Ham United–Newcastle United – elhalasztva
17.30: Crystal Palace–Manchester United – elhalasztva

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
13.00:
Strasbourg–Clermont (Tv: Match4)
15.00: Ajaccio–Nice
15.00: Angers–Montpellier
15.00: Lorient–Nantes
15.00: Toulouse–Reims
17.05: Rennes–Auxerre
20.45: Monaco–Lyon (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
1. FC Köln–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: Freiburg–Mönchengladbach

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
12.30:
Atalanta–Cremonese (Tv: Sport2)
15.00: Bologna–Fiorentina
15.00: Lecce–Monza
15.00: Sassuolo–Udinese
18.00: Lazio–Verona (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Salernitana (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
14.00:
Real Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.15: Elche–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe—Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Villarreal (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–New Orleans Saints
19.00: Carolina Panthers–Cleveland Browns
19.00: Chicago Bears–San Francisco 49ers
19.00: Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers
19.00: Detroit Lions–Philadelphia Eagles
19.00: Houston Texans–Indianapolis Colts
19.00: Miami Dolphins–New England Patriots
19.00: New York Jets–Baltimore Ravens
19.00: Washington Commanders–Jacksonville Jaguars
22.25: Arizona Cardinals–Kansas City Chiefs
22.25: Los Angeles Chargers–Las Vegas Raiders
22.25: Minnesota Vikings–Green Bay Packers
22.25: Tennessee Titans–New York Giants
Hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
Szuper Liga-döntő, 2. nap, Győr

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport1)

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád, kötöttfogás 63 kg (Torba Erik), 67 (Váncza István), 82 (Lévai Tamás), 97 (Szőke Alex)
10.30:
selejtező a negyedöntőkig
16.45: elődöntők
10.30: kötöttfogás 55 kg, 72, 77, 87 vigaszág
18.00: döntők

FORMULA–1
OLASZ NAGYDÍJ, MONZA
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
SZUPERKUPA
17.15:
FTC-Telekom–DEAC, Tüskecsarnok

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny

21. (utolsó) szakasz, Las Rozas–Madrid, 96.7 km

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Baník Most (cseh)–Bietigheim (német) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
16.00:
Team Esbjerg (dán)–Győri Audi ETO KC
NŐI NB I
18.00:
Békéscsabai Előre NKSE–Praktiker-Vác
19.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
NYOLCADDÖNTŐ
, BERLIN
C1–D4
D2–C3
C2–D3
D1–C4

RALI
Akropolisz rali, a vb 10. futama, Lamia

RÖPLABDA
Férfi világbajnokság, Katowice
18.00:
a 3. helyért
21.00: döntő

SZABADIDŐSPORT
37. Wizz Air Budapest Félmaraton

TENISZ
US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)