MÁRCIUS 29., HÉTFŐ

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA

A debreceni négyes döntő elődöntőinek sorsolása
KHL, RÁJÁTSZÁS
18.30:
CSZKA Moszkva–Lokomotiv Jaroszlavl (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1061 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
17.00:
Miami (Tv: Eurosport2)
Benne 18.30 körül: egyes, 3. forduló (a 16 közé jutásért): Fucsovics Márton (29.)–Andrej Rubljov (orosz, 4.)
WTA-TORNA
17.00:
Miami (Tv: Digi Sport1)
Benne 17.00 körül: páros, nyolcaddöntő: Babos Tímea, Veronyika Kugyermetova (magyar, orosz, 4.)–Caroline Garcia, Nadia Podoroska (francia, argentin)

 

MÁRCIUS 30., KEDD

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐK
A-CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Szerbia, Baki (Tv: Sport2)
20.45: Luxemburg–Portugália, Luxembourg (Tv: Sport2)
E-CSOPORT
20.45:
Belgium–Fehéroroszország, Leuven
20.45: Wales–Csehország, Cardiff
G-CSOPORT
20.45:
Törökország–Lettország, Isztambul
20.45: Gibraltár–Hollandia, Gibraltár
20.45: Montenegró–Norvégia, Podgorica
H-CSOPORT
18.00:
Ciprus–Szlovénia, Sztrovolosz
20.45: Szlovákia–Oroszország, Nagyszombat
20.45: Horvátország–Málta, Rijeka

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, MAGYARORSZÁG ÉS SZLOVÉNIA
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Hollandia–Magyarország, Székesfehérvár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Németország–Románia, Bozsik Aréna
B-CSOPORT
21.00:
Olaszország–Szlovénia, Maribor (Tv: M4 Sport)
21.00: Spanyolország–Csehország, Celje

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.30:
Jordánia–Bahrein
21.30: Katar–Írország, Debrecen
22.00: Costa Rica–Mexikó

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
17.30:
Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
17.00:
Schaffhausen (német)–Montpellier (francia) (Tv: Sport1)
18.45: CSZKA Moszkva (orosz)–GOG (dán) (Tv: Sport1)
20.45: Wisla Plock (lengyel)–Sporting CP (portugál) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Hungast Szombathelyi KKA

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1062 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ELŐDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Swietelsky-BRSE

TENISZ
ATP-TORNA
17.00:
Miami (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00 és szerda, 1.00:
Miami (Tv: Digi Sport1)

 


MÁRCIUS 31., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐK
B-CSOPORT
20.45: Görögország–Grúzia, Szaloniki
20.45: Spanyolország–Koszovó, Sevilla
C-CSOPORT
20.45: Észak-Írország–Bulgária, Belfast
20.45: Litvánia–Olaszország, Vilnius
D-CSOPORT
20.45: Ukrajna–Kazahsztán, Lviv
20.45: Bosznia-Hercegovina–Franciaország, Szarajevó
F-CSOPORT
20.45: Moldova–Izrael, Chisinau
20.45: Skócia–Feröer, Glasgow
20.45: Ausztria–Dánia, Bécs
I-CSOPORT
20.45: Andorra–MAGYARORSZÁG, Andorra La Vella (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Anglia–Lengyelország, London (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: San Marino–Albánia, Serravalle
J-CSOPORT
18.00: Örményország–Románia, Jereván (Tv: Sport2)
20.45: Liechtenstein–Izland, Vaduz
20.45: Németország–Észak-Macedónia, Duisburg

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, MAGYARORSZÁG ÉS SZLOVÉNIA
3. FORDULÓ

C-CSOPORT
18.00: Dánia–Oroszország, Szombathely
18.00: Izland–Franciaország, Gyirmót
D-CSOPORT
18.00: Svájc–Portugália, Ljubljana
18.00: Horvátország–Anglia, Koper (Tv: M4 Sport)

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.45:
Svédország–Észtország
20.45: Svájc–Finnország

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.30:
Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
14.45:
Flandriai körverseny (Tv: Eurosport1)
15.00: World Tour, férfiak (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.45:
Mol-Pick Szeged–THW Kiel (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Nantes (francia)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
16.00:
Budakalász–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Sport36-Komló–Orosházi FKSE-Linamar
18.30: Dabasi KC VSE–Csurgói KK
NŐI NB I
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Uni Győr Mély-Út–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00:
Sopron Basket–Aluinvent DVTK
A 9–12. HELYÉRT
18.00:
VBW CEKK Cegléd–ZTE Női Kosárlabda Klub

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1063 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5–8. HELYÉRT
5. FORDULÓ
19.00:
Kistext–Dunaújvárosi KSE
20.00: DEAC–MÁV Előre Bericap
20.00: Dág KSE–Kecskeméti RC

TENISZ
ATP-TORNA
21.00:
Miami (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00 és csütörtök, 1.00:
Miami (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
24. FORDULÓ
11.30:
Szeged–Budapest Honvéd SE
12.45: KSI SE–UVSE Hunguest Hotels
19.00: Metalcom Szentes–BVSC Zugló
19.30: OSC–Szolnoki Dózsa
19.30: Kaposvári VK–Tatabánya
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–Debreceni VSE
20.00: A-Híd VasasPlaket–Tigra-ZF-Eger
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–PVSK Mecsek Füszért
NŐI NB I
13.30:
SZTE-Szeged–Tigra-ZF-Eger

 


ÁPRILIS 1., CSÜTÖRTÖK

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Colorado Rockies–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Tampa Bay Lightning–Columbus Blue Jackets (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
10.00:
A tokiói olimpia férfi és női kézilabdatornájának csoportsorsolása, Bázel
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS

18.45: Vardar Szkopje (északmacedón)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Celje (szlovén)–PSG (francia) (Tv: Sport1) 
NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–Érd (Tv: M4 Sport)

GOLF
22.00:
PGA Tour, 1. nap (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Brooklyn Nets–Charlotte Hornets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1064 (Tv: Sport1) 

TENISZ
ATP-TORNA
19.00:
Miami (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
21.00 és péntek, 2.30:
Miami (Tv: Digi Sport1)

 


ÁPRILIS 2., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
11.00:
Szabics Imre bemutatkozó sajtótájékoztatója a Fehérvár élén (Tv: M4 Sport)

NB II
30. FORDULÓ
20.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas FC (Tv: M4 Sport)  – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
39. FORDULÓ
21.00:
Birmingham City–Swansea City (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
21.00:
Levante–Huesca (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
29. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Proleter – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
22.00:
PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ (DEBRECEN)
12.30:
FTC–DEAC (Tv: M4 Sport)
16.00:
Hydro Fehérvár AV19–DVTK Jegesmedvék (Tv: M4 Sport)
KHL, RÁJÁTSZÁS
16.00:
CSZKA Moszkva–SZKA Szentpétervár (Tv: Sport2)

KETRECHARC
3.00:
Bellator 255, Pitbull–Sanchez 2 (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
19.00:
GK Asztrahanocska (orosz)–Siófok KC, Siófok (Tv: Sport1)
NŐI NB I
16.00:
Boglári Akadémia-SZISE–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
NŐI NB I, RÁJÁTSZÁS
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Uni Győr Mély-út

MOTOGP
DOHAI NAGYDÍJ
12.45:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.30: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
17.00: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
18.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
19.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-TORNA
19.00:
Miami (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
Miami

 

ÁPRILIS 3., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ
14.45:
Paksi FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: ZTE FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Újpest FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport2)
16.00: Leeds United–Sheffield United (Tv: Spíler1)
18.30: Leicester City–Manchester City (Tv: Digi Sport2)
21.00: Arsenal–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
13.00:
Monaco–Metz (Tv: Digi Sport3)
17.00: PSG–Lille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lens–Lyon (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
27. FORDULÓ
15.00:
Istra–NK Osijek – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Hoffenheim
15.30: Borussia Dortmund–Frankfurt (Tv: Sport2)
15.30: Leverkusen–Schalke
15.30: Mainz–Bielefeld
15.30: Wolfsburg–Köln
18.30: RB Leipzig–Bayern München (Tv: Sport2)
20.30: Mönchengladbach–Freiburg (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
13.00:
Bochum–Kiel (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
12.30:
Milan–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Udinese
15.00: Benevento–Parma
15.00: Cagliari–Verona
15.00: Genoa–Fiorentina
15.00: Lazio–Spezia (Tv: Digi Sport3)
15.00: Napoli–Crotone
15.00: Sassuolo–Roma (Tv: Digi Sport1)
18.00: Torino–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
14.00:
Granada–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Getafe (Tv: Spíler2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
2020-AS DÖNTŐ
21.30:
Real Sociedad–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ (DEBRECEN)
14.30:
a 3. helyért
18.00: döntő
ERSTE LIGA, DÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
16.00:
CSM Bucuresti (román)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1)
18.00:
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
12.00:
Baia Mare–Dunarea Braila (Tv: Sport1)
14.00: Herning Ikast–Lada (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.00:
Grundfos Tatabánya KC–Balatonfüredi KSE
18.00: Ceglédi KKSE–Mol-Pick Szeged, Abony
NŐI NB I
14.05:
Váci NKSE–Motherson Mosonmagyaróvári KC
16.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: MTK Budapest–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
NŐI NB I, A 9–12. HELYÉRT
18.00:
VBW CEKK Cegléd–ELTE BEAC Újbuda
18.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PINKK-Pécsi 424
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 1.00:
Washington Wizards–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5–8. HELYÉRT
6. FORDULÓ
16.00:
MÁV Előre Bericap–Kecskeméti RC, Tata, Güntner Aréna

TENISZ
WTA-TORNA
19.00:
Miami (Tv: Digi Sport3)

 


ÁPRILIS 4., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Budafoki MTE–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.15:
Puskás Akadémia–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
30. FORDULÓ
14.30:
Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
16.30: Gyirmót FC Győr–FC Ajka – élőben az NSO-n!
16.30: Szentlőrinc–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
16.30: Budaörs–Dorogi FC, Tatabánya – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–DEAC – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
16.30:
Eger–Kisvárda II
16.30: Cegléd–Sajóbábony
16.30: Tiszakécske–Tiszaújváros
16.30: Balassagyarmat–DVSC II
16.30: Tiszafüred–DVTK II
16.30: Salgótarján–Jászberény
16.30: Mezőkövesd II–Gyöngyös
16.30: BVSC–Füzesgyarmat
16.30: Sényő–Hatvan
16.30: Putnok–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
FTC II–Szegedi VSE
11.00: Paks II–Dunaújváros
11.00: Újpest II–FC Dabas
16.30: ESMTK–Hódmezővásárhely
16.30: Dabas-Gyón–Vác
16.30: Körösladány–Honvéd II
16.30: Taksony–Iváncsa
16.30: Kozármisleny–Rákosmente
16.30: Majos–Monor
18.00: Kecskemét–Szekszárd
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gárdony–Tatabánya
11.00: Puskás Akadémia II–Lipót
11.00: ZTE II–Nagykanizsa
13.00: Veszprém–Sopron
16.30: Balatonfüred–THSE-Szabadkikötő
16.30: BKV Előre–Pápa
16.30: Érd–Ménfőcsanak
16.30: Komárom–Bicske
16.30: Mosonmagyaróvár–Fehérvár II

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
13.00:
Southampton–Burnley (Tv: Digi Sport1)
15.05:
Newcastle–Tottenham (Tv: Spíler1)
17.30: Aston Villa–Fulham (Tv: Digi Sport2)
20.30: Manchester United–Brighton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
13.00:
Angers–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Lorient–Brest
15.00:
Nantes–Nice (Tv: Digi Sport3)
15.00:
Reims–Rennes (Tv: Digi Sport2)
17.05:
Nimes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Olympique Marseille–Dijon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
15.30:
Stuttgart–Werder Bremen (Tv: Sport2)
18.00:
Union Berlin–Hertha BSC (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
13.30:
Hannover–Hamburg (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.15:
Elche–Betis (Tv: Spíler2)
18.30:
Cádiz–Valencia (Tv: Spíler2)
21.00:
Sevilla–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
29. FORDULÓ

16.30: Arad–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 25. FORDULÓ
16.00:
Zilina–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

E-SPORT
11.55:
Extreme–E verseny, Szaúd-Arábia (Tv: Spíler1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai) (Tv: M4 Sport+)
NHL, ALAPSZAKASZ
21.00:
New Jersey Red Devils–Washington Capitals (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
9.55 és 16.45: Flandriai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
14.00:
Nantes (francia)–Zvenyigorod (orosz) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
16.00:
Siófok KC–GK Asztrahanocska (orosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.30:
Dabasi KC VSE–Orosházi FKSE-Linamar

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)
Hétfő, 0.00: Boston Celtics–Charlotte Hornets (Tv: Sport1)

MOTOGP, DOHA
DOHAI NAGYDÍJ
16.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
17.20: Moto2 (Tv: Arena4)
19.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5–8. HELYÉRT
6. FORDULÓ
16.00:
Dág KSE–Dunaújvárosi KSE
16.00: Kistext–DEAC
FÉRFI NB I
KVALIFIKÁLÓ KÖR
16.00:
Sümegi RE–Szolnoki RK
NŐI NB I, AZ 1–3. HELYÉRT
18.00:
TFSE–MÁV Előre-Bericap

SÚLYEMELÉS
13.00, 16.00 és 19.00: Európa-bajnokság, Moszkva (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
19.00:
Miami (Tv: Eurosport2)