FEBRUÁR 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
21.00:
Leeds United–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
ELŐDÖNTŐ
19.00:
al-Ahli (egyiptomi)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
20.30:
Düsseldorf–Kiel (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
21.00:
Atlético Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
55. SUPER BOWL, TAMPA
Hétfő, 0.30:
Tampa Bay Buccaneers–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.30:
Cortina d'Ampezzo, női kombináció (Tv: Eurosport1, Arena4)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
17.30:
Vipers Kristiansand (norvég)–FTC-Rail Cargo Hungaria, Elek Gyula Aréna (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
15.45:
Bocskai István nemzetközi emlékverseny (Oláh Gábor utcai Sportcsarnok), 1. nap

TENISZ
1.00: AUSTRALIAN OPEN, Melbourne, (kemény pálya, 80 000 000 ausztrál dollár összdíjazás)
– (Tv: Eurosport, Eurosport2)
FÉRFI EGYES, 1. FORDULÓ
Kb. 2.30-tól:
Fucsovics Márton–Marc Polemans (ausztrál) – élőben az NSO-n!
Kedd, kb. 6.00-tól: Balázs Attila–Roberto Carballés (spanyol) – élőben az NSO-n!
NŐI EGYES, 1. FORDULÓ
Kb. 2.30-tól:
Babos Tímea–Ysaline Bonaventure (belga) – élőben az NSO-n!

 

FEBRUÁR 9., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ
13.00:
Tarpa SC (megyei I.)–Diósgyőri VTK
19.45: Szolnoki MÁV FC (NB II)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30:
Burnley–Bournemouth (II.)
20.30: Manchester United–West Ham United (Tv: Spíler1)

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45:
Juventus–Internazionale (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés után: 2–1

SPANYOL LA LIGA
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS

21.00: Real Madrid–Getafe (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG
10.30 és 13.30:
Cortina d'Ampezzo, női szuperóriás-műlesiklás és férfi szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1, Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov Wolves (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A 10. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
18.45:
Kielce (lengyel)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.45:
Barcelona (spanyol)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
14.00: Bocskai István nemzetközi emlékverseny (Oláh Gábor utcai Sportcsarnok), 2. nap

RÖPLABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
18.00:
Vasas Óbuda–1.MCM-Diamant Kaposvár

TENISZ
1.00: AUSTRALIAN OPEN, Melbourne, (kemény pálya, 80 000 000 ausztrál dollár összdíjazás) – (Tv: Eurosport, Eurosport2)
FÉRFI EGYES, 1. FORDULÓ
Kb. 6.00-tól
Balázs Attila–Roberto Carballés (spanyol) – élőben az NSO-n!
NŐI EGYES, 1. FORDULÓ

 

FEBRUÁR 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ

13.00: Dorogi FC (NB II)Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
13.00: III. Kerületi TVE (NB III)Budapest Honvéd
13.00: Aqvital FC Csákvár (NB II)Paksi FC
13.00: Hódmezővásárhelyi FC (NB III)Puskás Akadémia FC
13.00: Soroksár SC (NB II)Kisvárda Master Good
13.00: Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)MTK Budapest
13.00: FÉMALK-Dunavarsány (megyei I.)Budafoki MTE
13.00: Tállya KSE (NB III)Kaposvári Rákóczi FC (NB II)
13.00: Taksony SE (NB III)BFC Siófok (NB II)
13.00: Debreceni EAC (NB II)Debreceni VSC (NB II)
14.00: Pécsi MFC (NB II)Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: FC Ajka (NB II)Mezőkövesd Zsóry FC
19.45: Vasas FC (NB II)Mol Fehérvár FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30:
Swansea City (II.)–Manchester City (Tv: Spíler1)
20.30: Leicester City–Brighton
20.30: Sheffield United–Bristol CIty (II.)
21.15: Everton–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45:
Atalanta–Napoli (Tv: Sport2)
Az első mérkőzés után: 0–0

OSZTRÁK BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
20.30:
Salzburg–Austria Wien (Tv: Arena4)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Sevilla–Barcelona (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG
10.00 és 13.30:
Cortina d'Ampezzo, férfi kombináció (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov Wolves (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
18.30:
Motor Zaporizzsja (ukrán)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
18.45:
Vipers Kristiansand (norvég)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport2)
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
D-CSOPORT
17.00:
Eurofarm Peliszter (északmacedón)–Grundfos Tatabánya, Bitola (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–Sport36-Komló
18.00: Veszprémi KKFT–Csurgói KK
18.30: Dabasi KC VSE–SBS-Eger
NŐI NB I
17.45:
FTC–DVSC (Tv: M4 Sport)
18.00:
Váci NKSE–Boglári Akadémia-SZISE
18.30: MTK Budapest–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
19.00:
TFSE-MTK–Vasas Akadémia

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
14.00: Bocskai István nemzetközi emlékverseny (Oláh Gábor utcai Sportcsarnok), 3. nap

SÍLÖVÉSZET
15.00: Világkupa, Pokljuka, vegyes váltó

TENISZ
1.00: AUSTRALIAN OPEN, Melbourne, (kemény pálya, 80 000 000 ausztrál dollár összdíjazás) – (Tv: Eurosport, Eurosport2)
FÉRFI EGYES, 2. FORDULÓ

Szerda, 2.00:
Fucsovics Márton–Stan Warinka (svájci, 17.) – élőben az NSO-n!
NŐI EGYES, 2. FORDULÓ
Szerda, 1.00:
Babos Tímea–Anasztaszija Potapova (orosz) – élőben az NSO-n!

 

FEBRUÁR 11., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM


MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ
13.00:
Tiszafüredi VSE (NB III)–Zalaegerszeg

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30:
Wolverhampton–Southampton
20.30: Barnsley (II.)–Chelsea (Tv: Spíler1)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG
16.00:
bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
19.00: döntő (Tv: M4 Sport)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Athletic Bilbao–Levante (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GYORSKORCSOLYA
12.00:
Távonkénti világbajnokság, Heerenveen – női 3000 és férfi 5000 m

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Montreal Canadiens–Edmonton Oilers (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Mol-Pick Szeged–FC Porto (portugál) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
RK Celje PL (szlovén)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00:
Grundfos Tatabánya–Eurofarm Peliszter (északmacedón), Bitola (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00:
Portland TrailBlazers–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
14.00: Bocskai István nemzetközi emlékverseny (Oláh Gábor utcai Sportcsarnok), elődöntők

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár

TENISZ
1.00: AUSTRALIAN OPEN, Melbourne, (kemény pálya, 80 000 000 ausztrál dollár összdíjazás) – (Tv: Eurosport, Eurosport2)

 

FEBRUÁR 12., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
21. FORDULÓ
20.00:
Újpest FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
29. FORDULÓ
20.45:
Blackburn–Preston (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
20.30:
RB Leipzig–Augsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
20.45:
Bologna–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
21.00:
Celta Vigo–Elche (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GYORSKORCSOLYA
12.00: Távonkénti világbajnokság, Heerenveen – női és férfi üldözéses verseny, férfi és női 500 m

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
18.45:
Toulouse (francia)–Csehovszkije Medvegyi (orosz) (Tv: Sport2)
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
17.15:
Kubany Krasznodar (orosz)–Siófok (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–Érd

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
Aluinvent DVTK–ELTE BEAC Újbuda

ÖKÖLVÍVÁS
16.00: Bocskai István nemzetközi emlékverseny (Oláh Gábor utcai Sportcsarnok), döntők

SÍLÖVÉSZET
14.30: Világkupa, Pokljuka – férfi sprint (10 km)

TENISZ
1.00: AUSTRALIAN OPEN, Melbourne, (kemény pálya, 80 000 000 ausztrál dollár összdíjazás)
– (Tv: Eurosport, Eurosport2)

 


FEBRUÁR 13., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
21. FORDULÓ
14.45:
Puskás Akadémia FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Budafoki MTE, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
24. FORDULÓ
13.30:
Leicester City–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Burnley (Tv: Digi Sport1)
18.30: Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
21.00: Brighton–Aston Villa (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
29. FORDULÓ
13.30:
Nottingham–Bournemouth (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
17.00:
PSG–Nice (Tv: Digi Sport2)
19.00: Reims–Lens (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Montpellier (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
21. FORDULÓ
17.30:
Dinamo Zagreb–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–Hoffenheim (Tv: Sport2)
15.30: Leverkusen–Mainz
15.30: VfB Stuttgart–Hertha BSC – élőben az NSO-n!
15.30: Werder Bremen–Freiburg
18.30: Union Berlin–Schalke (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
13.30:
Hamburg–Fürth (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
15.00:
Torino–Genoa (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Juventus  (Tv: Digi Sport1)
20.45:
Spezia–Milan (Tv: Digi Sport1)

ROMÁN LIGA 1
23. FORDULÓ
20.00:
Dinamo Bucuresti–Sepsi OSK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
14.00:
Granada–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–Huesca (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Alavés (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.00: Világbajnokság, Cortina d'Ampezzo – női lesiklás (Tv: Eurosport2, Arena4)

ATLÉTIKA
11.00:
Fedett pályás összetett országos bajnokság, BOK Csarnok

EVEZÉS
10.00:
Ergométeres országos bajnokság (virtuális)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 3. nap (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
12.00: Távonkénti világbajnokság, Heerenveen – női és férfi 1000 m, tömegrajtos verseny

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Corona Brasov Wolves (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Dánia–Magyarország, Koppenhága
NHL, ALAPSZAKASZ
21.00:
Winnipeg Jets–Ottawa Seantors (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Rosztov-Don (orosz)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.00:
Győri Audi ETO KC–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
16.30:
Ferencvárosi TC–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
14.15:
TFSE-MTK–Uni Győr Mély-Út (Tv: M4 Sport+)
18.00: Sopron Basket–Ludovika-FCSM Csata
18.00: Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424
18.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–VBW CEKK Cegléd
18.00: PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00:
Phoenix Suns–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ

17.00: Dunaújvárosi KSE–DEAC
18.00:
MAFC-BME–LV Sport Pénzügyőr SE, Folyondár utca
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Swietelsky-BRSE–1. MCM-Diamant Kaposvár
NŐI NB I
16.00:
Budaörsi DSE–Gödöllői RC,
18.00: TFSE-Jászberény VT
NŐI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
MTK Budapest–UTE

SÍLÖVÉSZET
14.30: Világkupa, Pokljuka – női sprint (7.5 km) (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00: Világkupa, Zakopane (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
12.30:
Világbajnokság, Idre (Tv: Eurosport2)

TENISZ
1.00: AUSTRALIAN OPEN, Melbourne, (kemény pálya, 80 000 000 ausztrál dollár összdíjazás) – (Tv: Eurosport, Eurosport2)
4.00: WTA-TORNA, Phillip Island Trophy (Melbourne) – (Tv: Digi Sport2)
1. FORDULÓ
7.00 körül:
Babos Tímea–Greet Minnen (belga)

VÍVÁS
MAGYAR KUPA, 5. FORDULÓ
PÁRBAJTŐR
9.00:
férfiak
13.00: nők

VÍZILABDA
NŐI OB I

11.00: SZTE-Szeged–FTC-Telekom
14.30: Budapesti Honvéd SE–BVSC-Zugló Diapolo
16.00: Tatabányai Vízmű SE–Dunaújvárosi–Egyetem-Maarsk Graphics
18.15: Eger–Szentes (Tv: M4 Sport+)

UFC
Vasárnap, 4.00:
UFC 258 (Tv: Sport1)

 

FEBRUÁR 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
21. FORDULÓ
14.30:
Mezőkövesd Zsóry FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
24. FORDULÓ

14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
14.00: Aqvital FC Csákvár–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
14.00: Szentlőrinc–FC Ajka, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
14.00: Budaörs–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Tatabánya – élőben az NSO-n!
14.00: BFC Siófok–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
14.00: WKW ETO FC Győr–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC–DEAC – élőben az NSO-n!
19.30: Szombathelyi Haladás–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
A Kolorcity Kazincbarcika–Soroksár SC mérkőzést március 10-re halasztották.

ANGOL PREMIER LEAGUE
24. FORDULÓ
13.00:
Southampton–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
15.00: West Bromwich Albion–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: Arsenal–Leeds United (Tv: Spíler1)
20.00: Everton–Fulham (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
13.00:
Monaco–Lorient (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Nantes
15.00: Dijon–Nimes
15.00: Metz–Strasbourg
15.00: Rennes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
17.00: Lille–Brest (Tv: Digi Sport2)
21.00: Bordeaux–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Köln (Tv: Sport2)
18.00: Wolfsburg–Mönchengladbach (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
13.30:
Nürnberg–St. Pauli (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
12.30:
Roma–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Cagliari–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sampdoria–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
18.00: Crotone–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SKÓT PREMIERSHIP
29. FORDULÓ
13.00:
St. Johnstone–Celtic (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Valencia (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Levante–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Villarreal–Betis (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
19. FORDULÓ
15.00:
Trencín–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.00:
Világkupa, Cortina d'Ampezzo – férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
12.00: Távonkénti világbajnokság, Heerenveen – női és férfi 1500 m, női 5000 m és férfi 10 000 m

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Corona Brasov Wolves (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Vardar Szkopje (északmacedón)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
13.45:
Esbjerg (svéd)–Bietigheim (német) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
12.00:
Zvezda Zvenyigorod (orosz)–Herning-Ikast (norvég) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Sport36-Komló–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: SBS-Eger–Csurgói KK
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Veszprémi KKFT
18.30: Dabasi KC VSE–Budakalász
NŐI NB I
16.00:
DVSC Schaeffler–MTK Budapest
18.00: Boglári Akadémia-SZISE–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Dallas Mavericks–Portland TrailBlazers (Tv: Sport1)

SÍLÖVÉSZET
13.15 és 15.30: Világkupa, Pokljuka – férfi (12,5 km) és női (10 km) üldözéses verseny

SÍUGRÁS
16.10: Világkupa, Zakopane (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00: AUSTRALIAN OPEN, Melbourne, (kemény pálya, 80 000 000 ausztrál dollár összdíjazás) – (Tv: Eurosport, Eurosport2)