JÚLIUS 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
12.00:
a 3. forduló sorsolása, Nyon (Tv: Sport1)

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
13.00:
a 3. forduló sorsolása, Nyon

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
14.00:
a 3. forduló sorsolása, Nyon

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ
D-CSOPORT
21.00:
Izland–Franciaország, Rotherham
21.00: Olaszország–Belgium, Manchester (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
   9.00:
WTT Feeder-verseny, BOK-csarnok – selejtezők
10.00: WTT Champions-verseny, BOK-csarnok, női egyes, 1. forduló (a 16 közé jutásért)
19.10: Póta Georgina–Sofia Polcanova (osztrák)

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
18.35:
hétpróba, távolugrás
19.55: hétpróba, gerelyhajítás, A-csoport
21.05: hétpróba, gerelyhajítás, B-csoport
Kedd, 2.05: férfi 200 m, előfutamok
Kedd, 2.10: női diszkoszvetés, selejtező, A-csoport
Kedd, 2.45: férfi magasugrás, döntő
Kedd, 3.00:
női 200 m, előfutamok
Kedd, 3.20: női hármasugrás, döntő
Kedd, 3.35: női diszkoszvetés, selejtező, B-csoport
Kedd, 3.55: hétpróba, 800 m
Kedd, 4.20: férfi 3000 m akadály, döntő
Kedd, 4.50: női 1500 m, döntő

DARTS
20.00:
World Matchplay, 3. nap, Blackpool (Tv: Sport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1103 (Tv: Sport1)

SZNÚKER
13.00:
Championship League, 1. nap, 1. szakasz, Leicester (Tv: Sport2)
18.00: Championship League, 1. nap, 2. szakasz, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00 és 18.00: ATP-torna, Hamburg (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Gstaad
WTA-torna, Hamburg
WTA-torna, Palermo

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
  8.30:
női párbajtőr egyéni 64-es tábla (Kun Anna, Büki Lili, Muhari Eszter, Nagy Kinga)
10.00: férfi kard egyéni 64-es tábla  (Decsi Tamás, Gémesi Csanád, Szatmári András, Szilágyi Áron)

 

JÚLIUS 19., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

18.00: Pjunik Jereván (örmény)–Dudelange (luxemburgi)
18.00: Qarabag (azeri)–FC Zürich (svájci)
18.00: Zalgiris Vilnius (litván)–Malmö (svéd)
19.45: Ludogorec (bolgár)–Shamrock Rovers (ír)
19.45: Midtjylland (dán)–AEK Larnaca (ciprusi)
20.45: Linfield (északír)–Bodö/Glimt (norvég)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Skupi (északmacedón)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

20.00: Hibernians (máltai)–Levadia Tallinn (észt)
20.00: Tirana (albán)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
20.45: La Fiorita (San Marinó-i)–Ballkani (koszovói)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
(Ausztria, Linz):
Mezőkövesd Zsóry FC–Slovan Liberec (cseh)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
WTT Feeder-verseny, BOK-csarnok – főtáblás mérkőzések
WTT Champions-verseny, BOK-csarnok

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
Szerda, 2.15:
női 400 m gát, előfutamok
Szerda, 2.40:
női magasugrás, döntő
Szerda, 3.05:
női 200 m, elődöntő
Szerda, 3.33:
férfi diszkoszvetés, döntő
Szerda, 3.50:
férfi 200 m, elődöntő
Szerda, 4.30:
férfi 1500 m, döntő
Szerda, 4.50: férfi 400 m gát, döntő

BASEBALL
MLB
Szerda, 2.00:
All Star-mérkőzés (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 4. nap, Blackpool (Tv: Sport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1104 (Tv: Sport1)

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Championship League, 2. nap, Leicester (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
Tour de France, 16. szakasz, Carcassonne–Foix, 178.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
11.00:
férfi és a női Európa-liga-selejtező első fordulójának sorsolása, Bécs

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
  8.30:
női tőr egyéni 64-es tábla (Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Pöltz Anna)
10.00: férfi párbajtőr egyéni 64-es tábla (Koch Máté, Siklósi András, Andrásfi Tibor, Nagy Dávid)

 

JÚLIUS 20., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

18.00: HJK (finn)–Viktoria Plzen (cseh)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Olympiakosz (görög)
20.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Fenerbahce (török)
20.00:
Ferencváros–Slovan Bratislava (szlovák) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.15: Maribor (szlovén)–Sheriff Tiraspol (moldovai)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

19.00: Botev Plovdiv (bolgár)–APOEL Nicosia (ciprusi)
20.00: Víkingur (feröeri)–DAC (szlovákiai) – élőben az NSO-n!
21.00: Szutjeszka Niksics (montenegrói)–KÍ (feröeri)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Anglia–Spanyolország, Brighton and Hove 

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.30:
PSG (francia)–Kavaszaki Frontale (japán)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
WTT Feeder-verseny, BOK-csarnok – főtáblás mérkőzések
WTT Champions-verseny, BOK-csarnok

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
Csütörtök
0.20:
női gerelyhajítás, selejtező, A-csoport
1.25: női 5000 m, előfutamok
1.50: női gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
2.20: férfi 800 m, előfutamok
3.15: női 400 m gát, elődöntő
3.30: női diszkoszvetés, döntő
3.45: női 400 m, elődöntő
4.15: férfi 400 m, elődöntő
4.45: női 3000 m akadály, döntő

DARTS
20.00:
World Matchplay, 5. nap, Blackpool (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
Tour de France, 17. szakasz, Saint-Gaudens–Peyragudes, 130 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Championship League, 3. nap, Leicester (Tv: Sport2)

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
  8.30:
női párbajtőr és férfi kard csapatverseny a legjobb nyolcig
10.00: női kard egyéni 64-es tábla (Battai Sugár Katinka, Katona Renáta, Pusztai Liza)
11.00: férfi tőr egyéni 64-es tábla (Dósa Dániel, Szemes Gergő)

 

JÚLIUS 21., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

14.00: Kizilzsar (kazah)–NK Osijek (horvát)
16.00: Kajrat Almati (kazah)–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Liepaja (lett)–Young Boys (svájci)
16.00: Tobol (kazah)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
17.00: Ararat (örmény)–Paide Linnameeskond (észt)
17.00: Valmiera (lett)–Skëndija (északmacedón)
17.30: Makedonija GP Szkopje (északmacedón)–CSZKA Szófia (bolgár)
18.00: Koper (szlovén)–FC Vaduz (liechtensteini)
18.00: KuPS (finn)–Milsami Orhei (moldovai)
18.00: Lech Poznan (lengyel)–Dinamo Batumi (grúz)
18.00: Molde (norvég)–Elfsborg (svéd)
18.00: SJK (finn)–Lilleström (norvég)
18.00: Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–FCSB (román)
18.00: Zira (azeri)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
18.30: Pogon Szczecin (lengyel)–Bröndby (dán)
18.30: Ruzomberok (szlovák)–Riga (lett)
18.30: Suduva (litván)–Viborg (dán)
19.00: Mol Fehérvár–Qabala (azeri) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Royal Antwerp (belga)–Drita (koszovói)
19.00: B36 Tórshavn (feröeri)–Tre Fiori (San Marinó-i)
19.00: Basel (svájci)–Crusaders (északír)
19.00: Gzira United (máltai)–Radnicski Nis (szerb)
19.00: Levszki Szófia (bolgár)–PAOK (görög)
19.00: Petrocub Hincesti (moldovai)–Laci (albán)
19.00: Rapid Wien (osztrák)–Lechia Gdansk (lengyel)
19.00: Sparta Praha (cseh)–Viking Stavanger (norvég)
19.00: St Joseph's FC (gibraltári)–Slavia Praha (cseh)
19.00: Vorszkla Poltava (ukrán)–AIK (svéd)
19.30: Arisz Limassol (ciprusi)–Neftci (azeri)
19.30: CFR (romániai)–Inder Club d'Escaldes (andorrai)
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
19.45: Istanbul Basaksehir (török)–Maccabi Netanya (izraeli)
20.00: Arisz (görög)–Gomel (fehérorosz)
20.00: Racing Union (luxemburgi)–Csukaricski (szerb)
20.00: Sepsi OSK (romániai)–Olimpija Ljubljana (szlovén) – élőben az NSO-n!
20.30: AZ (holland)–Tuzla (bosnyák)
20.30: Rijeka (horvát)–Djurgardens (svéd)
20.30: Spartak Trnava (szlovákiai)–Newtown (walesi)
20.30: Velez Mostar (bosnyák)–Hamrun Spartans (máltai)
20.45: Motherwell (skót)–Sligo Rovers (ír)
20.45: St. Patrick's Athletic (ír)–Mura (szlovén)
21.00: BATE Boriszov (fehérorosz)–Konyaspor (török)
21.00: Raków Czestochowa (lengyel)–Asztana (kazah)
21.00: Vllaznia (albán)–Universitatea Craiova (román)
21.00: Breidablik (izlandi)–Buducsnoszt (montenegrói)
21.30: Víkingur Reykjavík (izlandi)–The New Saints (walesi)
21.30: Vitória Guimaraes (portugál)–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Németország–Ausztria, London 

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
(Ausztria, Linz): Mezőkövesd Zsóry FC–Mladá Boleslav (cseh)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.15:
Liverpool (angol)–RB Leipzig (német)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
WTT Feeder-verseny, BOK-csarnok – főtáblás mérkőzések, vegyes páros, döntő
WTT Champions-verseny, BOK-csarnok – férfi és női egyes, negyeddöntő

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
Péntek
2.05:
férfi gerelyhajítás, selejtező, A-csoport
2.10: női 800 m, előfutamok
3.10: férfi 5000 m, előfutamok
3.20: férfi hármasugrás, selejtező
3.35: férfi gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
4.00: férfi 800 m, elődöntő
4.35: női 200 m, döntő
4.50: férfi 200 m, döntő

DARTS
21.15:
World Matchplay, 6. nap, Blackpool (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
Tour de France, 18. szakasz, Lourdes–Hautacam, 143.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Championship League, 4. nap, Leicester (Tv: Sport2)

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
  8.30:
női tőr és férfi párbajtőr csapatverseny a legjobb nyolcig
10.00: női párbajtőr csapatverseny 8-as tábla
11.00: férfi kard csapatverseny 8-as tábla

 

JÚLIUS 22., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00, Linz (Ausztria): Mezőkövesd Zsóry FC–Mladá Boleslav (cseh)
19.00: Honvéd–ETO FC Győr (NB II)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Svédország–Belgium, Leigh 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
WTT Feeder-verseny, BOK-csarnok – női, férfi egyes és női, férfi páros döntő WTT Champions-verseny, BOK-csarnok – férfi és női egyes, elődöntő

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
15.15: női 35 km gyaloglás, döntő
Szombat, 2.05: férfi rúdugrás, selejtező
Szombat, 2.40: női 4x100 m váltó, előfutamok
Szombat, 3.05: férfi 4x100 m váltó, előfutamok
Szombat, 3.20: női gerelyhajítás, döntő
Szombat, 3.35: női 800 m, elődöntő
Szombat, 4.15: női 400 m, döntő
Szombat, 4.35: férfi 400 m, döntő
Szombat, 4.50: női 400 m gát, döntő

DARTS
21.00:
World Matchplay, 7. nap, Blackpool (Tv: Sport1) 

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, LE CASTELLET
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Tour de France, 19. szakasz, Castelnau-Magnoac–Cahors, 188 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti 1105 (Tv: Sport2)

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
  8.30:
női kard és férfi tőr csapatverseny a legjobb nyolcig
10.00: női tőr csapatverseny 8-as tábla
11.00: férfi párbajtőr csapatverseny 8-as tábla

 

JÚLIUS 23., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Franciaország–Hollandia, Rotherham

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
  9.00:
Soroksár SC (NB II)–Vasas FC
11.00: Paksi FC–Kozármisleny (NB II)
16.00 és 18.00: Kecskeméti TE–Szeged-Csanád GA (NB II)
18.00: Paksi FC–Pécsi MFC (NB II)
18.00: Zalaegerszegi TE–Milan (olasz)
19.00: Vasas FC–Diósgyőri VTK (NB II)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.00:
PSG (francia)–Urava Red Diamonds (japán)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
WTT Champions-verseny, BOK-csarnok – férfi és női egyes, döntő

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
18.50:
tízpróba, 100 m
19.40: tízpróba, távolugrás
20.20: női 100 m gát, előfutamok
21.00: női távolugrás, selejtező
22.10: tízpróba, súlylökés
Vasárnap, 1.10: tízpróba, magasugrás
Vasárnap, 2.10: női 4x400 m váltó, előfutamok
Vasárnap, 2.40: férfi 4x400 m váltó, előfutamok
Vasárnap, 3.00: férfi hármasugrás, döntő
Vasárnap, 3.10:
férfi 800 m, döntő
Vasárnap, 3.25: női 5000 m, döntő
Vasárnap, 3.35: férfi gerelyhajítás, döntő
Vasárnap, 3.55: tízpróba, 400 m
Vasárnap, 4.30: női 4x100 váltó, döntő
Vasárnap, 4.50:
férfi 4x100 váltó, döntő

DARTS
21.00:
World Matchplay, 8. nap, Blackpool (Tv: Sport1)

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, LE CASTELLET
13.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Tour de France, 20. szakasz, Lacapelle-Marival–Rocamadour, 40.7 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)
14.00: Hegyikerékpár, országos bajnokság, Csömör
A V4 verseny magyarországi szakasza, Budapest–Pannonhalma, 157.3 km

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1106 (Tv: Sport2)

SZABADIDŐSPORT
40. Lidl Balaton-átúszás, Révfülöp–Balatonboglár

UFC
FIGHT NIGHT, LONDON
21.00:
Curtis Blaydes–Tom Aspinall (Tv: Sport2)

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
10.00:
női kard csapatverseny 8-as tábla
11.00: férfi tőr csapatverseny 8-as tábla

 

JÚLIUS 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.00: DVSC–Veres Rivne (ukrán)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
18.35: tízpróba, 110 m gát
19.30: tízpróba, diszkoszvetés, A-csoport
20.40: tízpróba, diszkoszvetés, B-csoport
21.15: tízpróba, rúdugrás, A-csoport
22.15: tízpróba, rúdugrás, B-csoport
Vasárnap, 2.05: női 100 m gát, elődöntő
Vasárnap, 2.05: tízpróba, gerelyhajítás, A-csoport
Vasárnap, 2.25:
férfi rúdugrás, döntő
Vasárnap, 2.50: női távolugrás, döntő
Vasárnap, 3.05: férfi 5000 m, döntő
Vasárnap, 3.10: tízpróba, gerelyhajítás, B-csoport
Vasárnap, 3.35: női 800 m, döntő
Vasárnap, 4.00: női 100 m gát, döntő
Vasárnap, 4.20: tízpróba, 1500 méter
Vasárnap, 4.35: férfi 4x400 m, döntő
Vasárnap, 4.50: női 4x400 m, döntő

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.30:
Boston Red Sox–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2)

DARTS
14.00 és 22.00:
World Matchplay, 9. nap, Blackpool (Tv: Sport1)

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, LE CASTELLET
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Tour de France, 21. (utolsó) szakasz, Párizs, La Défense Arena–Champs-Élysées, 116 km (Tv: Eurosport1)

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó - férfi váltó

RALI
10.45: Székesfehérvár–Veszprém rali, az országos bajnokság 5. futama, Székesfehérvár (Tv: Sport2)

STRANDRÖPLABDA
10.00: országos bajnokság, 4. mesterverseny, Gyenesdiás