AUGUSZTUS 15., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
21.00:
Liverpool–Crystal Palace (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.30:
Verona–Napoli (Tv: Sport1)
20.45: Juventus–Sassuolo (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
5. FORDULÓ
16.00:
Voluntari–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.30:
Athletic Bilbao–Mallorca (Tv: Spíler2)
19.30: Getafe–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.30: Real Betis–Elche (Tv: Spíler2)

FUTSAL
FÉRFI NB I, 1. FORDULÓ
18.30:
Haladás–SG Kecskemét
18.30: MVFC Berettyóújfalu–Magyar Futsal Akadémia
19.00: Nyíregyháza–Veszprém Futsal
20.15: ELTE-BEAC–Aramis
20.40: Újpest FC–Debreceni EAC

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
• 9.00: úszás, előfutamok
(Tv: M4 Sport)
női 50 m gyors (Senánszky Petra)
férfi 50 m mell
női 100 m hát (Molnár Dóra, Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 200 m pillangó (Márton Richárd, Milák Kristóf, Mészáros II Dániel, Verrasztó Dávid)
női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma)
4x100 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)
férfi 1500 m gyors
• 9.25: műúszás (Tv: Duna World)
női páros technikai, döntő (Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka)
vegyes páros technikai, döntő
• 13.00: műugrás
csapatverseny (3 és 10 m), döntő
• 15.00: műúszás (Tv: M4 Sport)
női csapat, szabadgyakorlat, döntő
• 18.00: úszás, elődöntő, döntők (Tv: M4 Sport)
női 100 m pillangó DÖNTŐ
férfi 200 m gyors DÖNTŐ
női 200 m mell DÖNTŐ
női 100 m hát elődöntő
férfi 50 m mell elődöntő
női 50 m gyors elődöntő
férfi 200 m pillangó elődöntő
női 200 m vegyes elődöntő
férfi 50 m hát DÖNTŐ
női 1500 m gyors DÖNTŐ (Mihályvári-Farkas Viktória)
4x100 m vegyes gyorsváltó DÖNTŐ

MULTISPORT EURÓPA-BAJNOKSÁG, MÜNCHEN
10.00:
asztalitenisz, férfi egyes, csoportkör (Tv: Duna World)
11.00: atlétika (Tv: M4 Sport)
11.55: pályakerékpár, selejtezők (Tv: Duna World)
14.00: sportmászás, női és férfi speed, elődöntő (Tv: M4 Sport)
14.40: asztalitenisz, vegyes páros, elődöntők (Tv: Duna World)
16.00: pályakerékpár (Tv: Eurosport1)
16.05: sportmászás, női és férfi speed, döntő (Tv: M4 Sport)
16.25: asztalitenisz (Tv: M4 Sport)
17.10: strandröplabda, női csoportkör (Tv: Duna World)
17.45: pályakerékpár, döntők (Tv: Duna World)
18.50: atlétika, elődöntők, döntők (Tv: Duna World)
20.20: atlétika (Tv: M4 Sport)
20.30: pályakerékpár, elődöntők, döntők (Tv: Duna World)

A MAGYAROK HÉTFŐI PROGRAMJA (az MTI alapján)
• ASZTALITENISZ
Férfi egyes selejtező
12. csoport:
Majoros Bence–Zelinka (szlovák) 10.05
17. csoport: András Csaba–Kulczycki (lengyel), 10.05
19. csoport: Szudi Ádám–Naumi (finn), 10.40
24. csoport: Lakatos Tamás–Levajac (szerb), 11.50
Női egyes selejtező
7. csoport: Hartbrich Leonie–Barbosa (luxemburgi), 12.25
21. csoport: Bálint Bernadett–Ciobanu (román), 17
Vegyes páros
Elődöntő, 14.40, döntő, 19.20
• ATLÉTIKA
női rúdugrás, selejtező (Klekner Hanga) 10.25
női maraton (Szabó Nóra, Erdélyi Zsófia) 10.30 (városközpont)
női 100 m, előfutam (Takács Boglárka) 11.21
férfi maraton (Csere Gáspár) 11.30 (városközpont)
férfi hármasugrás, selejtező (Galambos Tibor) 20.05
férfi 1500 m, előfutam (Szögi István) 20.26
• KERÉKPÁR
Pálya, előcsatározások
12.00:
férfi omnium selejtező (Drijver Bertold), scratch; férfi egyéni időfutam 1 km selejtező (Csengői Bálint, Szalontay Sándor), női omnium scratch (Borissza Johanna)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
10.00:
az országúti férfi ifjúsági világkupa sajtótájékoztatója, Nyíregyháza

LÓVERSENY
17.45:
Kincsem+ Tuti 1123 (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Cincinnati (Tv: Eurosport2)
21.00: ATP-torna, Cincinnati (Tv: Eurosport1)

 

AUGUSZTUS 16., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Bodö/Glimt (norvég)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: FC Köbenhavn (dán)–Trabzonspor (török)
21.00: Rangers (skót)–PSV (holland)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÍJÁSZAT
Field számszeríjász-világbajnokság, Dunavarsány - klasszikus versenyszám

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München

TENISZ
ATP, WTA: Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Úszás
9.00:
előfutamok
férfi 50 m gyors (Szabó Szebasztián)
női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Nyírádi Réka, Sebestyén Dalma)
férfi 100 m hát (Kovács Benedek)
női 50 m mell
férfi 200 m vegyes (Kós Hubert)
4x200 m vegyes gyorsváltó
18.00: elődöntő, döntő
férfi 200 m pillangó DÖNTŐ (Milák Kristóf, Márton Richárd)
női 50 m gyors DÖNTŐ
férfi 50 m mell DÖNTŐ
női 200 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma)
férfi 50 m gyors elődöntő
női 50 m mell elődöntő
férfi 1500 m gyors DÖNTŐ
női 200 m pillangó elődöntő
férfi 200 m vegyes elődöntő
női 100 m hát DÖNTŐ
férfi 100 m hát elődöntő
4x200 m vegyes gyorsváltó DÖNTŐ
Műugrás
12.00:
női 1 m selejtező
14.10: vegyes páros szinkrontoronyugrás DÖNTŐ
15.10: női 1 m DÖNTŐ

 

AUGUSZTUS 17., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45:
Qarabag (azeri)–Viktoria Plzen (cseh)
21.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Benfica (portugál)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45:
APOEL Nicosia (ciprusi)–Djurgarden (svéd)

NB II
4. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.30:
Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Soroksár SC, Sényő – élőben az NSO-n!
17.30: Aqvital FC Csákvár–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
17.30: Dorogi FC–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!
17.45: ETO FC Győr–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
19.00: Diósgyőri VTK–FC Ajka – élőben az NSO-n!
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
19.00: Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–MTK Budapest  – élőben az NSO-n!

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30:
BKV Előre–Karcag
17.30: BVSC-Zugló–Vasas II
17.30: Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II
17.30: Eger SE–Füzesgyarmat
17.30: Hajdúszoboszló–Debreceni VSC II
17.30: Jászberényi FC–Sényő
17.30: Kisvárda II–Putnok FC
17.30: Körösladány–Tiszafüred
17.30: Pénzügyőr SE–Békéscsaba II
17.30: Tiszaújváros–Hatvan
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Honvéd FC II
17.30: Balassagyarmat–Makó FC
17.30: Cegléd–Szekszárdi UFC
17.30: Dunaújváros PASE–Szolnok
17.30: Iváncsa–Bánk SE
17.30: Monor–Hódmezővásárhely
17.30: MTK II–Majosi SE
17.30: Paks II–Kecskeméti TE II
17.30: PTE-PEAC C-Doki–FC Dabas
17.30: Újpest II–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Kelen SC–Puskás Akadémia II
17.30: Érd–Kaposvár
17.30: Gyirmót II–Balatonfüred
17.30: Mol Fehérvár FC II–Győri ETO II
17.30: Móri SE–Tatabánya
17.30: Nagykanizsa–Csorna
17.30: Teskánd–Zalaegerszeg II
17.30: VLS Veszprém–Budaörs
17.30: Zsámbék–III. Kerületi TVE
18.00: Bicske–Komáromi VSE

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, 5. forduló, F-csoport
18.00:
Magyarország–Grúzia, Riz Levente Sportcsarnok

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München

TENISZ
ATP, WTA: Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Úszás
9.00:
előfutamok
női 400 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)
férfi 400 m gyors
női 4x100 m vegyes váltó
férfi 4x100 m vegyes váltó
18.00: döntők
férfi 50 gyors
női 50 mell
férfi 100 m hát
női 200 m pillangó
férfi 200 m vegyes
női 400 m gyors
férfi 400 m gyors
női 4x100 m vegyes váltó
férfi 4x100 m vegyes váltó
Műugrás
12.00:
női toronyugrás, selejtező
13.50: vegyes páros, szinkronműugrás
14.57: női toronyugrás DÖNTŐ

VÍZILABDA
BENU-kupa, férfi torna (Margitsziget)
17.30:
Hollandia–Japán
19.00:
Magyarország–Franciaország

 

AUGUSZTUS 18., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.30:
Ferencváros–Shamrock Rovers (ír) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00:
FC Zürich (svájci)–Hearts (skót)
19.00: Malmö (svéd)–Sivasspor (török)
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Olympiakosz (görög)
19.00: Pjunik (örmény)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
19.45: Ludogorec (bolgár)–Zalgiris Vilnius (litván)
20.00: Dnipro-1 (ukrán)–AEK Larnaca (ciprusi)
20.00: HJK (finn)–Silkeborg (dán)
20.30: Gent (belga)–Omonia (ciprusi)
21.00: Austria Wien (osztrák)–Fenerbahce (török)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ,
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: Raków Czestochowa (lengyel)–Slavia Praha (cseh)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–Basel (svájci)
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Nice (francia)
19.00: Molde (norvég)–Wolfsberg (osztrák)
19.00: RFS (lett)–Linfield (északír)
19.00: Slovácko (cseh)–AIK (svéd)
19.00: Young Boys (svájci)–Anderlecht (belga)
19.30: Universitatea Craiova (román)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
19.45: Istanbul Basaksehir (török)–Royal Antwerp (belga)
20.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Slovan Bratislava (szlovák)
20.15: Maribor (szlovén)–CFR (romániai)
20.30: 1. FC Köln (német)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: FCSB (román)–FK Viking (norvég)
20.30: Lech Poznan (lengyel)–Dudelange (luxemburgi)
20.45: Villarreal (spanyol)–Hajduk Split (horvát)
20.45: West Ham United (angol)–Viborg (dán)
21.00: AZ Alkmaar (holland)–Gil Vicente (portugál)
21.00: Fiorentina (olasz)–Twente (holland)
21.00: Partizan Beograd (szerb)–Hamrun Spartans (máltai)
21.00: Skupi (északmacedón)–Ballkani (koszovói)
21.00: FC Vaduz (liechtensteini)–Rapid Wien (osztrák)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÍJÁSZAT
Field számszeríjász-világbajnokság, Dunavarsány – kieséses verseny

JÉGKORONG
Női vb-felkészülési mérkőzés
16.00:
Németország–Magyarország, Füssen

KOSÁRLABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Abbázia (Opatija)
18.00:
Horvátország–Magyarország

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München

TENISZ
ATP, WTA: Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Műugrás
10.00:
férfi 1 m selejtező
15.30: női szinkronműugrás DÖNTŐ
16.40: férfi 1 m DÖNTŐ
Óriás-toronyugrás
18.00:
férfiak, nők 1. forduló

VÍZILABDA
BENU-kupa, férfi torna (Margitsziget)
17.30:
Franciaország–Hollandia
19.00: Magyarország–Japán

 

AUGUSZTUS 19., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
20.00:
Puskás Akadémia FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
21.00:
Lyon–Troyes (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
20.30:
Mönchengladbach–Hertha BSC (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
20.00:
Espanyol–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
22.00: Sevilla–Valladolid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EVEZÉS
13.00:
országos bajnokság, Szeged: döntők

JÉGKORONG
Női vb-felkészülési mérkőzés
19.00:
Németország–Magyarország, Füssen

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 1. szakasz, Utrecht, 23.3 km, csapatidőfutam

MOTOGP
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München

TENISZ
ATP, WTA: Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Nyílt vízi úszás
Műugrás
  9.00:
férfi 3 m selejtező
15.30: férfi szinkrontoronyugrás DÖNTŐ
16.45: női 3 m DÖNTŐ
Óriás-toronyugrás
18.00:
férfiak, nők 2. forduló

VÍZILABDA
BENU-kupa, férfi torna (Margitsziget)
17.30:
Japán–Franciaország
19.00: Magyarország–Hollandia

 

AUGUSZTUS 20., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
13.30:
Tottenham–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Aston Villa
16.00: Everton–Nottingham (Tv: Spíler1)
16.00: Fulham–Brentford
16.00: Leicester City–Southampton (Tv: Match4)
18.30: Bournemouth–Arsenal (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
17.00:
Monaco–Lens
21.00: Marseille–Nantes (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
6. FORDULÓ
21.05:
Dinamo Zagreb–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mainz
15.30: Borussia Dortmund–Werder Bremen (Tv: Arena4)
15.30: Leverkusen–Hoffenheim
15.30: VfB Stuttgart–Freiburg
15.30: Wolfsburg–Schalke
18.30: Union Berlin–RB Leipzig (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
18.30:
Torino–Lazio (Tv: Sport1)
18.30: Udinese–Salernitana (Tv: Sport2)
20.45: Internazionale–Spezia (Tv: Sport1)
20.45: Sassuolo–Lecce (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
17.30:
Osasuna–Cádiz (Tv: Spíler2)
19.30: Mallorca–Real Betis (Tv: Spíler2)
22.00: Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
6. FORDULÓ
18.00:
Trnava–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
Vasárnap, 0.30:
IndyCar, 15. futam, St. Louis 500 (Tv: Arena4)

EVEZÉS
13.00:
országos bajnokság, Szeged: döntők

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 2. szakasz, 's-Hertogenbosch–Utrecht, 175.1 km

MOTOGP
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Match4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Match4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Match4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Match4)

RÖPLABDA
Női Európa-bajnoki selejtező, 1. forduló, C-csoport
19.00:
Portugália–Magyarország, Santo Tirso

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München

TENISZ
ATP, WTA: Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Nyílt vízi úszás
10.00:
női és férfi 5 km (Betlehem Dávid, Sárkány Zalán, Rasovszky Kristóf) 
14.00: férfi (Gálicz Péter, Kalmár Ákos, Sárkány Zalán) és női 25 km (Balogh Vivien, Vas Luca)
Műugrás
10.00:
férfi 3 m selejtező
15.30: női szinkrontoronyugrás DÖNTŐ
16.37: férfi 3 m DÖNTŐ
Óriás-toronyugrás
18.00:
férfiak 3. forduló

 

AUGUSZTUS 21., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
17.55:
ZTE FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Vasas FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
5. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.30:
Tiszakécskei LC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.30: Soroksár SC–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.30: Szentlőrinc SE–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: MTK Budapest–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
19.00: Gyirmót FC Győr–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
19.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
19.00: BFC Siófok–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC – élőben az NSO-n!

NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Debreceni VSC II–Eger SE
11.00: Diósgyőri VTK II–BVSC-Zugló
11.00: Vasas II–Hajdúszoboszló
13.00: Békéscsaba II–Tiszaújváros
17.30: Füzesgyarmat–Pénzügyőr SE
17.30: Hatvan–Kisvárda II
17.30: Karcag–Jászberényi FC
17.30: Putnok FC–BKV Előre
17.30: Sényő–Körösladány
17.30: Tiszafüred–Debreceni EAC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd FC II–Dunaújváros PASE
11.00: Kecskeméti TE II–MTK II
17.30: Bánk SE–Balassagyarmat
17.30: ESMTK–Cegléd
17.30: FC Dabas–Monor
17.30: Hódmezővásárhely–Paks II
17.30: Majosi SE–Ferencvárosi TC II
17.30: Makó FC–Újpest II
17.30: Szekszárdi UFC–PTE-PEAC C-Doki
17.30: Szolnok–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Győri ETO II–Kelen SC
11.00: Puskás Akadémia II–Zsámbék
11.00: Zalaegerszeg II–Érd
17.00: Csorna–VLS Veszprém
17.30: Balatonfüred–Móri SE
17.30: Budaörs–Teskánd
17.30: III. Kerületi TVE–Nagykanizsa
17.30: Komáromi VSE–Mol Fehérvár FC II
17.30: Tatabánya–Bicske
19.00: Kaposvár–Gyirmót II

NŐI NB I
2. FORDULÓ
11.00:
Szekszárdi UFC–Kelen SC
17.00: MTK–Astra Hungary
17.00: Újpest–Ferencvárosi TC

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
15.00:
Leeds United–Chelsea (Tv: Match4)
15.00: West Ham United–Brighton (Tv: Spíler1)
17.30:
Newcastle United–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
13.00:
Strasbourg–Reims (Tv: Match4)
15.00: Angers–Brest
15.00: Clermont–Nice
15.00: Montpellier–Auxerre
15.00: Toulouse–Lorient
17.05: Rennes–Ajaccio (Tv: Match4)
20.45: Lille–PSG (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–1. FC Köln (Tv: Arena4)
17.30: Bochum–Bayern München (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
18.30:
Empoli–Fiorentina (Tv: Sport2)
18.30: Napoli–Monza (Tv: Sport1)
20.45: Atalanta–Milan (Tv: Sport1)
20.45: Bologna–Verona (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
17.30:
Athletic Bilbao–Valencia (Tv: Spíler2)
19.30: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)
22.00: Real Sociedad–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
7. FORDULÓ
18.00:
Topolyai SC–Mladoszt GAT – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐIDÉNY
Hétfő, 2.00:
Arizona Cardinals–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
21.00:
NASCAR, 26. futam, Watkins Glen (Tv: Arena4)

EVEZÉS
13.00:
országos bajnokság, Szeged: döntők

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 3. szakasz, Breda és környéke, 193.5 km

MOTOGP
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, 6. (utolsó) forduló, F-csoport
20.00:
Spanyolország–Magyarország, Teurel

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München

TENISZ
ATP, WTA: Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Nyílt vízi úszás
10.00: női 10 km
(Balogh Vivien, Rohács Réka, Olasz Anna), férfi 10 km (Betlehem Dávid, Gálicz Péter, Rasovszky Kristóf)
Műugrás
15.45:
férfi 3 DÖNTŐ
17.25: férfi toronyugrás DÖNTŐ

Open Water Tournament, Gyékényes