AUGUSZTUS 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
2. FORDULÓ
20.15:
Diósgyőri VTK–Soroksár SC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.45:
Genoa (II)–Benevento (II)
18.00: Modena (III)–Sassuolo
21.00: Cremonese–Ternana (II)
21.15: Bologna–Cosenza (II)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
12.45: Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj, Székesfehérvár
19.10: utolsó szám férfi 200 m

KÉZILABDA
U18-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
18.15:
Hollandia–Dánia (Tv: Sport1)
20.15: Dél-Korea–Magyarország (Tv: Sport1)

LÓSPORT
17.15:
Kincsem+Tuti 1117 (Tv: Sport2)

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Csennai

TENISZ
ATP-torna, Montreal
WTA-torna, Toronto

AUGUSZTUS 9., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ

18.00: Zalgiris Vilnius (litván)–Bodö/Glimt (norvég)
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Maccabi Haifa (izraeli)
19.00: Viktoria Plzen (cseh)–Sherrif Tiraspol (moldovai)
19.00: Pjunik (örmény)–Crvena zvezda (szerb)
19.45: Midtjylland (dán)–Benfica (portugál)
20.00: Ferencváros–Qarabag (azeri)  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Ludogorec (bolgár)
20.30: PSV (holland)–Monaco (francia)
20.30: Sturm Graz (osztrák)–Dinamo Kijev (ukrán)
20.45: Rangers (skót)–Union Saint-Gilloise (belga)

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Shamrock Rovers (ír)–Shkupi (északmacedón)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Gzira United (máltai)–Wolfsberger AC (osztrák)
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–Viborg (dán)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Csennai

TENISZ
ATP: Montreal
WTA: Toronto

AUGUSZTUS 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI SZUPERKUPA
21.00:
Real Madrid (spanyol)–Eintracht Frankfurt (német), Helsinki (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00: Guimaraes (portugál)–Hajduk Split (horvát)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Monaco

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, F csoport, 3. forduló
18.00:
Szlovákia–Magyarország, Nyitra (Tv: M4 Sport)

TENISZ

ATP-torna, Montreal
WTA-torna, Toronto

AUGUSZTUS 11., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
HJK (finn)–Maribor (szlovén)
19.00: Slovácko (cseh)–Fenerbahce (török)
19.00: FC Zürich (svájci)–Linfield (északír)
20.00: Dudelange (luxemburgi)–Malmö (svéd)
20.30: Slovan (szlovák)–Olympiakosz (görög)
21.00: Partizan (szerb)–AEK Larnaca (ciprusi)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
15.30:
Kizilzsar (kazah)–APOEL Nicosia (ciprusi)
16.00: Tobol (kazah)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
18.00: Raków Czestochowa (lengyel)–Spartak Trnava (szlovákiai)
19.00: Basel (svájci)–Bröndby (dán)
19.00: CFR (romániai)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
19.00: Djurgardens IF (svéd)–Sepsi OSK (romániai) – élőben az NSO-n!
19.00: Hapoel Beer Seva (izraeli)–Lugano (svájci)
19.00: Petrocub Hincesti (moldovai)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Konyaspor (török)–FC Vaduz (liechtensteini)
19.00: Twente (holland)–Csukaricski (szerb)
19.30: Royal Antwerp (belga)–Lilleström (norvég)
19.30: FCSB (román)DAC (szlovákiai) – élőben az NSO-n!
19.30: Panathinaikosz (görög)–Slavia Praha (cseh)
19.30: Universitatea Craiova (román)–Zorja Luhansz (ukrán)
19.45: Istanbul Basaksehir (török)–Breidablik (izlandi)
20.00: Anderlecht (belga)–Paide Linnameeskond (észt)
20.00: Arisz (görög)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
20.00: Hibernians FC (máltai)–RFS (lett)
20.00: KÍ (feröeri)–KF Ballkani (koszovói)
20.00: Levszki Szófia (bolgár)–Hamrun Spartans (máltai)
20.00: FK Skëndija (északmacedón)–AIK (svéd)
20.00: Sligo Rovers (ír)–Viking Stavanger (norvég)
20.30: Lech Poznan (lengyel)–Víkingur Reykjavík (izlandi)
20.30: Rapid Wien (osztrák)–Neftci (azeri)
20.45: St. Patrick's Athletic (ír)–CSZKA Szófia (bolgár)
21.00: AZ Alkmaar (holland)–Dundee United (skót)
21.00: Gil Vicente (portugál)–Riga FC (lett)
21.00: Young Boys (svájci)–KuPS (finn)
21.00: Kisvárda Master Good–Molde (norvég) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München
Evezés
9.00:
elő- és reményfutamok 9.00 (férfi egypár, kétpár, kormányos nélküli kettes, könnyűsúlyú egypár, könnyűsúlyú kétpár, női kétpár)
Pályakerékpár
16.00:
női csapat sprint, női csapat üldözéses, selejtezők
BMX
12.00:
férfi selejtező
Torna
10.00:
női selejtező, egyéni összetett döntő

STRANDRÖPLABDA
9.00:
FIVB Futures nemzetközi verseny, Lupa-tó

TENISZ
ATP-torna, Montreal
WTA-torna, Toronto

ÚSZÁS
VIZES EB, RÓMA
ÚSZÁS
9.00:
selejtezők
férfi 50 m pillangó (Szabó Szebasztián)
női 100 m gyors (Gyurinovics Fanni, Senánszky Petra)
férfi 400 m vegyes (Kós Hubert, Verrasztó Dávid)
női 200 m hát (Burián Katalin, Molnár Dóra, Nyírádi Réka, Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 100 m mell
női 4x200 m gyorsváltó
férfi 4x200 m gyorsváltó
női 800 m gyors (Fábián Bettina)
elődöntők, döntők 18.00
férfi 50 m pillangó elődöntő
női 100 m gyors elődöntő
férfi 400 m vegyes DÖNTŐ
női 200 m hát elődöntő
férfi 100 m mell elődöntő
női 4x200 m gyorsváltó DÖNTŐ
férfi 4x200 m gyorsváltó DÖNTŐ
SZINKRONÚSZÁS
  9.30:
egyéni szabadgyakorlat, selejtező (Hungler Szabina Mercédesz)
15.00: csapat technikai DÖNTŐ

AUGUSZTUS 12., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
20.00:
Debreceni VSC–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
21.00:
Nantes–Lille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
20.30:
Freiburg–Dortmund (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Sevilla (Tv: Spíler2)

NŐI NB I
1. FORDULÓ
17.30:
Győr–Újpest
18.00: Ferencváros–Szent Mihály

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
U18-AS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
(Podgorica)
18.00: Magyarország–Svédország
20.30: Spanyolország–Németország

KOSÁRLABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Kecskemét
17.00:
Magyarország–Szlovákia

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München
Evezés
9.00:
előfutamok (férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes), negyed- és elődöntők, C döntők  Pályakerékpár
női csapat sprint, 1. forduló; női csapat üldözéses, 1. forduló; női scratch, selejtező; férfi pontverseny, selejtező
női csapat üldözéses, döntő
női csapat sprint, döntő
női scratch, 10 km, döntő
férfi pontverseny, 40 km, döntő
Torna
10.00:
junior női selejtező, egyéni összetett döntő, csapat döntő
Triatlon
17.15:
női verseny, döntő

STRANDRÖPLABDA
9.00:
FIVB Futures nemzetközi verseny, Lupa-tó

TENISZ
ATP-torna, Montreal
WTA-torna, Toronto

ÚSZÁS
VIZES EB, RÓMA
ÚSZÁS
9.00:
selejtezők
női 50 m pillangó
férfi 100 m gyors (Mészáros Dániel, Németh Nándor)
női 100 m mell
férfi 200 m hát (Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
4x100 m vegyes vegyesváltó
férfi 800 m gyors
18.00: elődöntők, döntők
női 200 m hát DÖNTŐ
férfi 50 m pillangó DÖNTŐ
női 100 m gyors DÖNTŐ
férfi 100 m mell DÖNTŐ
női 100 m mell elődöntő
férfi 100 m gyors elődöntő
női 50 m pillangó elődöntő
férfi 200 m hát elődöntő
női 800 m gyors DÖNTŐ
4x100 m vegyes vegyesváltó DÖNTŐ
SZINKRONÚSZÁS
  9.30:
páros szabad gyakorlat, selejtező
15.00: egyéni technika DÖNTŐ
16.40: férfi egyéni technikai DÖNTŐ
17.05: highlight kűr DÖNTŐ (MAGYARORSZÁG)

AUGUSZTUS 13., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
18.00:
Kecskeméti TE–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.15: Újpest FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30:
Aston Villa–Everton (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Leicester City
16.00: Brighton–Newcastle United
16.00: Manchester City–Bournemouth (Tv: Match4)
16.00: Southampton–Leeds United
16.00: Wolverhampton–Fulham
18.30: Brentford–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
17.00:
Monaco–Rennes
21.00: PSG–Montpellier (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30:
Hertha BSC–Frankfurt
15.30: Hoffenheim–VfL Bochum
15.30: Leverkusen–Augsburg
15.30: RB Leipzig–1. FC Köln (Tv: Arena4)
15.30: Werder Bremen–VfB Stuttgart
18.30: Schalke 04–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
20.30:
Darmstadt-Rostock (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.30:
Milan–Udinese (Tv: Sport1)
18.30: Sampdoria–Atalanta (Tv: Sport2)
20.45: Lecce–Inter (Tv: Sport1)
20.45: Monza–Torino (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.00:
Celta Vigo–Espanyol (Tv: Spíler2)
19.00: Valladolid–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00:
Barcelona–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
6. FORDULÓ
19.00:
Napredak–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
1. FORDULÓ
11.00:
Mol Fehérvár FC–Szekszárd
16.00: Puskás Akadémia–MTK
17.30: Kelen–Haladás

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, F csoport, 4. forduló, Riz Levente Sportcsarnok:
18.00:
Magyarország–Szlovákia (Tv: M4 Sport+)

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München
Asztalitenisz:
10.00:
női páros, férfi páros, vegyes páros selejtezők
Evezés:
8.30:
B döntők, elődöntők, A DÖNTŐK (para PR1 férfi egypár, para PR1 női egypár, férfi könnyűsúlyú négypár, női kormányos nélküli kettes, férfi kormányos nélküli kettes, női kormányos nélküli négyes, férfi kormányos nélküli négyes, női négypár, férfi négypár, női kétpár, férfi nyolcas)
Pályakerékpár:
10.00:
férfi sprint, selejtező, nyolcaddöntő; női kieséses, selejtező; férfi scratch, selejtező
férfi sprint, negyeddöntő
női kieséses, döntő
17.30:
férfi scratch, 15 km, döntő
BMX
19.00:
férfi döntő
Sportmászás
9.00:
férfi elődöntő, döntő (szabadmászás), női elődöntő, döntő (nehézségi mászás)
Torna
14.00:
női csapat döntő
Triatlon
16.00:
férfi verseny, döntő

STRANDRÖPLABDA
9.00:
FIVB Futures nemzetközi verseny, Lupa-tó

TENISZ
ATP-torna, Montreal
WTA-torna, Toronto

TRIATLON
Hosszú távú országos bajnokság, Nagyatád

ÚSZÁS
VIZES EB, RÓMA
ÚSZÁS
9.00:
selejtezők
női 200 m gyors (Késely Ajna, Pádár Nikolett)
férfi 100 m pillangó (Kós Hubert, Milák Kristóf)
női 50 m hát (Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 200 m mell (Zombori Gábor)
női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Mihályvári-Farkas Viktória, Nyírádi Réka)
női 4x100 m gyorsváltó
18.00: elődöntők, döntők
női 200 m gyors elődöntő
férfi 200 m hát DÖNTŐ (Kovács Benedek, Kós Hubert)
női 50 m pillangó DÖNTŐ
férfi 100 m gyors DÖNTŐ (Milák Kristóf, Németh Nándor)
női 100 m mell DÖNTŐ
férfi 100 m pillangó elődöntő
női 50 m hát elődöntő
férfi 200 m mell elődöntő
női 400 m vegyes DÖNTŐ
férfi 800 m gyors DÖNTŐ
női 4x100 m gyorsváltó DÖNTŐ
SZINKRONÚSZÁS
  9.30:
csapat szabad gyakorlat, selejtező
15.00: női páros szabad gyakorlat DÖNTŐ
16.10: vegyes páros, szabad gyakorlat DÖNTŐ

AUGUSZTUS 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ

18.00: Kisvárda Master Good–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Ferencvárosi TE–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Budapest Honvéd–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
3. FORDULÓ – élő eredméykövető
17.30:
Tiszakécskei LC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.30: Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.30: Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.30: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: MTK Budapest–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
19.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
19.00: Pécsi MFC–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
19.00: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus – élőben az NSO-n!
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc  – élőben az NSO-n!

NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–Körösladány
11.00: Kisvárda II–Tiszaújváros
12.00: Vasas II–Debreceni EAC
13.00: Békéscsaba II–Eger SE
13.00: Debreceni VSC II–BVSC-Zugló
17.30: Füzesgyarmat–Hajdúszoboszló
17.30: Hatvan–Pénzügyőr SE
17.30: Putnok FC–Karcag
17.30: Sényő–BKV Előre
17.30: Tiszafüred–Jászberényi FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd FC II–MTK II
11.00: Kecskeméti TE II–Monor
17.30: Dunaújváros PASE–Ferencvárosi TC II
17.30: ESMTK–Balassagyarmat
17.30: FC Dabas–Cegléd
17.30: Hódmezővásárhely–PTE-PEAC C-Doki
17.30: Majosi SE–Paks II
17.30: Makó FC–Iváncsa
17.30: Szekszárdi UFC–Újpest II
17.30: Szolnok–Bánk SE
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Győri ETO II–Puskás Akadémia II
11.00: Mol Fehérvár FC II–Bicske
11.00: Zalaegerszeg II–VLS Veszprém
13.00: Balatonfüred–Érd
17.00: Csorna–Zsámbék
17.30: Budaörs–Nagykanizsa
17.30: III. Kerületi TVE–Kelen SC
17.30: Komáromi VSE–Móri SE
17.30: Tatabánya–Gyirmót II
19.00: Kaposvár–Teskánd

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
15.00:
Nottingham–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Chelsea–Tottenham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
13.00:
Lorient–Lyon (Tv: Match4)
15.00: AC Ajaccio–Lens (Tv: Match4)
15.00: Auxerre–Angers
15.00: Reims–Clermont
15.00: Troyes–Toulouse
17.05: Nice–Strasbourg (Tv: Match4)
20.45: Brest–Olympique de Marseille (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
5. FORDULÓ
18.55:
NK Osijek (Eszék)–Varazdin – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30:
Mainz–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: Bayern München–Wolfsburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.30:
Fiorentina–Cremonese (Tv: Sport2)
18.30: Lazio–Bologna (Tv: Sport1)
20.45: Salernitana–Roma (Tv: Sport1)
20.45: Spezia–Empoli (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
5. FORDULÓ
12.30:
Voluntari–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIERSHIP
3. FORDULÓ
13.00:
Kilmarnock–Celtic (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.30:
Cádiz–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
19.30: Valencia–Girona (Tv: Spíler2)
22.00: Almeria–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
5. FORDULÓ
20.30:
DAC–Banska Bystrica – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
1. FORDULÓ
17.30:
Astra–DVTK

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
21.00:
NASCAR, 25. futam, Federated Auto Parts 400, Richmond Raceway (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
U18-AS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
(Podgorica)
Bronzmérkőzés
15.00:
Magyarország–Németország
Döntő
17.30:
Svédország–Spanyolország

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München:
Asztalitenisz
9.30:
vegyes páros 1. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő, női egyes és férfi egyes csoportmérkőzések  Evezés
8.50:
D, C, B, A DÖNTŐK (férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes, férfi könnyűsúlyú egypár, női könnyűsúlyú egypár, para PR2 kétpár, para PR3 kormányos négyes, férfi könnyűsúlyú kétpár, női könnyűsúlyú kétpár, férfi kétpár, női könnyűsúlyú négypár, női egypár, női nyolcas, férfi egypár)
Pályakerékpár
12.30:
női sprint és pontverseny, selejtező; férfi kieséses, selejtező; női sprint, nyolcaddöntő
női sprint negyeddöntő, elődöntő
női pontverseny, 25 km, döntő
17.45: férfi kieséses, döntő
Országúti kerékpár
10.15:
férfi mezőnyverseny (rajt: Murnau), döntő
Sportmászás
9.00:
női elődöntő, döntő (szabadmászás), férfi elődöntő, döntő (nehézségi mászás)
Torna
10.00:
junior női szerenkénti döntők: ugrás, felemás korlát, gerenda, talaj
14.30: női szerenkénti döntők: ugrás, felemás korlát, gerenda, talaj
Trialton
18.00:
vegyes váltó, döntő

STRANDRÖPLABDA
9.00:
FIVB Futures nemzetközi verseny, Lupa-tó

TENISZ
ATP-torna, Montreal
WTA-torna, Toronto

ÚSZÁS
VIZES EB, RÓMA
ÚSZÁS
9.00: selejtezők

férfi 200 m gyors (Mészáros Dániel, Milák Kristóf, Németh Nándor)
női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma)
férfi 50 m hát (Kovács Benedek)
női 200 m mell
férfi 4x100 m gyorsváltó
női 1500 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)
18.00: elődöntők, döntők
férfi 100 m pillangó DÖNTŐ (Milák Kristóf, Kós Hubert)
női 50 m hát DÖNTŐ
férfi 200 m gyors elődöntő
női 100 m pillangó elődöntő
férfi 50 m hát elődöntő
női 200 m mell elődöntő
férfi 200 m mell DÖNTŐ
női 200 m gyors DÖNTŐ (Pádár Nikolett)
férfi 4x100 m gyorsváltó DÖNTŐ
SZINKRONÚSZÁS
  9.30:
női egyéni szabad gyakorlat DÖNTŐ
10.30: férfi egyéni szabad gyakorlat DÖNTŐ
15.00: csapat kombináció (MAGYARORSZÁG) DÖNTŐ