NOVEMBER 28., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
G-CSOPORT
11.00:
Kamerun–Szerbia, al-Vakra (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Brazília–Svájc, Doha (974 Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
14.00:
Dél-Korea–Ghána, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Portugália–Uruguay, Luszail  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
18.30:
DEAC–Újpest FC-220Volt
19.00: SGH Kecskemét Futsal–Haladás VSE
19.50: Aramis SE–ELTE-BEAC
20.00: Magyar Futsal Akadémia–MVFC Berettyóújfalu

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
20.55:
Ibiza–Andorra (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Indianapolis Colts–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: Gyergyói HK (romániai)–UTE
17.30: Corona Brasov (romániai)–Budapest JAHC
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom  

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1181 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
skót bajnokság (Tv: Eurosport1)
19.45: skót bajnokság (Tv: Eurosport1)

NOVEMBER 29., KEDD

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

A-CSOPORT
16.00:
Hollandia–Katar, al-Hor (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Ecuador–Szenegál, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.00:
Wales–Anglia, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Irán–Egyesült Államok, Doha (al-Tumama Stadion) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
férfi egyes és páros országos bajnokság (Ormai László Csarnok)
17.00: páros döntő
18.00: egyes döntő

JÉGKORONG
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Davos–Biel (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Ferencvárosi TC–TM Benidorm (spanyol) (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
18.45:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Montpellier HB (francia) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
20.45:
Sporting CP (portugál)–Balatonfüredi KSE, Lisszabon (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1182 (Tv: Sport2)

NOVEMBER 30., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
C-CSOPORT

20.00: Lengyelország-Argentína, Doha (974 Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Szaúd-Arábia–Mexikó, Luszail (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
16.00:
Tunézia–Franciaország, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Ausztrália–Dánia, al-Vakra  (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
20.30:
Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 1. forduló, Las Vegas  (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Celje PL (szlovén)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
A-CSOPORT
20.45:
PPD Zagreb (horvát)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, G-CSOPORT
6. FORDULÓ
18.00:
Egis Körmend–Wloclawek (lengyel)
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd        

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1183 (Tv: Sport2) 

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.45:
Novi Beograd (szerb)–Genesys OSC
20.30: Brescia (olasz)–FTC-Telekom Waterpolo
EUROKUPA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

19.00: Budapesti Honvéd SE–Szolnoki Dózsa 
20.00: A-Híd VasasPlaket–Crvena zvezda (szerb)

DECEMBER 1., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

E-CSOPORT
20.00:
Japán–Spanyolország, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Costa Rica–Németország, al-Hor (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
16.00:
Horvátország–Belgium, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Kanada–Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion)  (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
New England Patriots–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

BILIÁRD
20.30:
Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 2. forduló, Las Vegas  (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: FEHA19–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT 
18.45:
Wisla Plock (lengyel)–Dinamo Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT 
20.45: Nantes (francia)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Detroit Pistons–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1184 (Tv: Sport2)   

DECEMBER 2., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

G-CSOPORT
20.00:
Kamerun–Brazília, Luszail (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Szerbia–Svájc, Doha (974 Stadion) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
16.00:
Dél-Korea–Portugália, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Ghána–Uruguay, al-Vakra  (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
19. FORDULÓ
14.30:
UTA Arad–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.15:
férfi lesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport1)
20.00: női lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

BILIÁRD
20.30:
Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 3. forduló, Las Vegas  (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
UTE–Corona Brasov (romániai)
18.30: FTC-Telekom–FEHA19
18.30: DVTK Jegesmedvék–Gyergyói HK (romániai)
18.30: DEAC–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Pioneers Vorlalberg (osztrák)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Dabas KC–HÉP-Cegléd
18.15: Mol Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–NEKA, Rácalmás

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Hübner Nyíregyháza BS–Arconic-Alba Fehérvár
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
18.00:
BKG-Prima Natura Szigetszentmiklós–PINKK Pécsi 424

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
17.15:
MTK Budapest–Fatum-Nyíregyháza
18.00: KNRC–UTE

DECEMBER 3., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
NYOLCADDÖNTŐ

16.00: Hollandia–Egyesült Államok, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Argentína–Ausztrália, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
19. FORDULÓ
13.00:
Diósgyőri VTK–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
9. FORDULÓ
13.30:
Sunderland–Milwall (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.00:
férfi lesiklás, Beaver Creek
20.30: női lesiklás, Lake Louise

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00:
TCU-Kansas State (Tv: Arena4)
22.00: Tulane-UCF (Tv: Arena4)

BILIÁRD
20.30:
Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 4. forduló, Las Vegas  (Tv: Sport2)  

CSELGÁNCS
7.30:
1. nap, Grand Slam-verseny, Tokió (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Győri Audi ETO KC–Rapid Bucuresti (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
14.00:
Praktiker-Vác–LC Brühl HB (svájci) (Tv: Sport1)
16.00: Siófok KC–CS Magura Cisnadie (román) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.15:
Budai Farkasok-Rév Group–Pick Szeged, Budaörs
17.00: CYEB-Budakalász–Ferencvárosi TC
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Telekom Veszprém
19.00: HSA NEKA–Fejér B.Á.L.-Veszprém, Balatonboglár
NŐI NB I
17.00:
MTK Budapest–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Kometa Kaposvári KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: MVM-OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: Sopron KC–Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00: DEAC–Egis Körmend
NŐI NB I
18.00: E.ON ELTE BEAC–Ludovika Csata
18.00: NKA Universitas PEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: Vasas Akadémia–TFSE-MTK

LÓSPORT
11.00:
ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 10. forduló
11.00:
MÁV Előre SC-Foxconn–Kistext JP Auto Mercedes
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
19.00:
Vasas Óbuda–Szent Benedek RA
19.00: MÁV Előre SC-ST. Solar–Swietelsky-Békéscsaba

UFC
FIGHT NIGHT, ORLANDO
Vasárnap, 4.00:
Stephen Thompson–Kevin Holland (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ

12.30: UVSE–Szolnoki Dózsa
16.30:
FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC
17.30: Tigra-ZF-Eger–KSI
18.00: A-Híd VasasPlaket–BVSC-Zugló
19.00: Kaposvári VK–EPS-Honvéd
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Szegedi VE
19.00: Genesys OSC-Metalcom Szentes

DECEMBER 4., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
NYOLCADDÖNTŐ
16.00:
Franciaország–Lengyelország, Doha (al-Tumama Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Anglia–Szenegál, al-Hor (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
19. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00:
MTK Budapest–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Aqvital FC Csákvár–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
13.00: Budafoki MTE–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
13.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
15.00: HR-Rent Kozármisleny–BFC Siófok – élőben az NSO-n!

ANGOL LEAGUE ONE
20. FORDULÓ
13.30:
Wycombe Wanderers–Portsmouth (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Pittsburgh Steelers
19.00: Baltimore Ravens–Denver Broncos
19.00: Chicago Bears–Green Bay Packers
19.00: Detroit Lions–Jacksonville Jaguars
19.00: Houston Texans–Cleveland Browns
19.00: Minnesota Vikings–New York Jets
19.00: New York Giants–Washington Commanders
19.00: Philadelphia Eagles–Tennessee Titans (Tv: Arena4)
22.05: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks
22.05: San Francisco 49ers–Miami Dolphins
22.25: Cincinnati Bengals–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)
22.25: Las Vegas Raiders–Los Angeles Chargers
Hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.00:
férfi szuperóriás-műlesiklás, Beaver Creek
19.00: női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise

CSELGÁNCS
9.30:
2. nap, Grand Slam-verseny, Tokió (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov (romániai)
18.00: DVTK Jegesmedvék–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: UTE–Gyergyói HK (romániai)
18.30: DEAC–FEHA19
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19-Asiago (olasz)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
CSM Bucuresti (román)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
14.00:
LC Brühl HB (svájci)–Praktiker-Vác, Vác (Tv: Sport1)
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–SCM Gloria Buzau (román) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.00:
DVTK-Hun-Therm–VBW CEKK Cegléd
17.00: Sopron Basket–Serco Uni Győr 
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
New Orleans Pelicans–Denver Nuggets (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 10. forduló
16.00:
Kecskeméti RC–Fino Kaposvár
18.00: MAFC-BME–DEAC
19.00: GreenPlan-VRCK–Pénzügyőr SE