DECEMBER 28., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
16.00:
Crystal Palace–Leicester City (Tv: Spíler1)
18.30: Chelsea–Aston Villa (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Everton–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
15. FORDULÓ
17.00:
Besiktas–Sivasspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA

10.00 és 13.00: női óriás-műlesiklás, Semmering (Tv: Eurosport1)
11.30:
férfi lesiklás, Bormio (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
16. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
New England Patriots–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

BIATLON
18.10 és 19.25:
World Team Challenge, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, 11. NAP
13.00:
délutáni szakasz (Tv: Sport1)
José de Sousa (portugál, 14.)–Mervyn King (angol, 19.)
Dirk van Duijvenbode (holland)–Adam Hunt (angol)
Nathan Aspinall (angol, 6.)–Vincent van der Voort (holland, 27.)
19.00: esti szakasz (Tv: Sport1)
Gary Anderson (skót, 13.)–Mensur Suljovic (osztrák, 20.)
Gerwyn Price (walesi, 3.)–Brendan Dolan (északír, 30.)
Glen Durrant (angol, 12.)–Danny Baggish (amerikai)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
FTC-Telekom–UTE (Tv: M4 Sport)
18.40: Opten Vasas HC–MAC HKB Újbuda
OSZTRÁK LIGA (ICEHL), ALAPSZAKASZ
19.15:
Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (szlovák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ, KÖLN
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Barcelona (spanyol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.30: TELEKOM VESZPRÉM–THW Kiel (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Kedd, 1.30:
Brooklyn Nets–Memphis Grizzlies (Tv: Sport1)

SÍUGRÁS
16.15:
világkupa, Oberstdorf (Tv: Eurosport1)

DECEMBER 29., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
19.00:
Brighton–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
19.00: Burnley–Sheffield United (Tv: Digi Sport3)
19.00: Southampton–West Ham United (Tv: Spíler1)
19.00: West Bromwich Albion–Leeds United (Tv: Digi Sport2)
21.00: Manchester United–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
22. FORDULÓ
20.45:
Preston North End–Coventry City (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
17.00:
Sevilla–Villarreal (Tv: Spíler2)
19.15: FC Barcelona–Eibar (Tv: Spíler2)
21.30: Cádiz–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.30: Levante–Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
11.30:
férfi szuperóriás-műlesiklás, Bormio (Tv: Eurosport1)
15.15 és 18.30: női műlesiklás, Semmering (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, ALAPSZAKASZ
23.45:
Miami–Oklahoma State (Tv: Arena4)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, 12. NAP
13.00:
délutáni szakasz (Tv: Sport2)
19.00: esti szakasz (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ, KÖLN
HELYOSZTÓK
18.00:
bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
20.30: döntő (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Gyergyói Hoki Klub (romániai)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket (Tv: M4 Sport)
18.00: Uni Győr Mély-Út–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
Szerda, 1.30:
Miami Heat–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

SÍUGRÁS
16.30: Világkupa, a Négysáncverseny 1. állomása, Oberstdorf (Tv: Eurosport1)

DECEMBER 30., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
Tottenham–Fulham – elhalasztva
21.00: Newcastle–Liverool (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
22. FORDULÓ
18.30:
Brentford–Bournemouth (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
17.00:
Granada–Valencia (Tv: Spíler2)
19.15: Atlético Madrid–Getafe (Tv: Spíler2)
19.15: Celta Vigo–Huesca
21.30: Elche–Real Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
22.00:
Missouri–Iowa (Tv: Arena4)
Csütörtök, 2.00: Oklahoma–Florida (Tv: Arena4)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, 13. NAP
13.00:
délutáni szakasz (Tv: Sport2)
19.00: esti szakasz (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–UTE
18.40: Opten Vasas HC–FTC-Telekom
OSZTRÁK LIGA (ICEHL), ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Digi Sport1)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Poprad (szlovák)
SVÉD BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ
19.00:
Djurgarden–Lulea (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
14.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–MTK Budapest
16.00: Siófok KC–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport)
16.00: Boglári Akadémia-SZISE–Győri Audi ETO KC
17.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Motherson Mosonmagyaróvári KC
17.00: Kisvárda Master Good SE–Alba Fehérvár KC
18.00: Érd–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–DEAC
18.00: OSE Lions–PVSK-Veolia 
18.00: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Jászberényi KSE–Kaposvári KK
18.00: Sopron KC–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Egis Körmend–Alba Fehérvár (Tv: M4 Sport)
18.30: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
16.00:
Ludovika-FCSM Csata–PINKK-Pécsi 424
16.30: Sopron Basket–VBW CEKK Cegléd
18.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PEAC-Pécs
18.00: Vasas Akadémia–Aluinvent DVTK
19.00: TFSE-MTK–ELTE BEAC Újbuda
NBA, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 4.00:
Los Angeles Clippers–Portland Trail Blazers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
14.00:
ügetőfutamok (Tv: Sport2)


DECEMBER 31.,CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
14.00:
Athletic Bilbao–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
16.15: Osasuna–Alavés (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, TOKIÓ
10.00:
Tanaka Koszej–Ioka Kazuto (Tv: Sport2)

SÍUGRÁS
13.45:
Four Hills Tournament, Garmisch Partenkirchen (Tv: Eurosport1)

JANUÁR 1., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
18.30:
Everton–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
21.00: Manchester United–Aston Villa (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00:
Cincinnati–Georgia (Tv: Arena4)
22.00: Alabama–Notre Dame (Tv: Arena4)
Szombat, 2.00: Clemson–Ohio State (Tv: Arena4)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, 14. NAP
NEGYEDDÖNTŐ
13.00:
délutáni szakasz (Tv: Sport2)
Krysztof Ratajski (lengyel, 15.)–Stephen Bunting (angol, 26.)
Gary Anderson (skót, 13.)–Dirk van Duijvenbode (holland)
19.00: esti szakasz (Tv: Sport2)
Gerwyn Price (walesi, 3.)–Daryl Gurney (északír, 11.)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Dave Chisnall (angol, 8.)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–DEAC (Tv: M4 Sport)
18.30: Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák, Győr
OSZTRÁK LIGA (ICEHL), ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

SÍUGRÁS
14.00:
világkupa, a Négysáncverseny 2. állomása, Garmisch-Partenkirchen (Tv: Eurosport1)

JANUÁR 2.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
13.30:
Tottenham–Leeds United (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Sheffield United (Tv: Spíler1)
18.30: Brighton–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)
21.00: West Bromwich Albion–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Bielefeld–Mönchengladbach (Tv: Sport1)
15.30: Frankfurt–Leverkusen (Tv: Sport2)
15.30: Hoffenheim–Freiburg
15.30: Köln–Augsburg
15.30: Werder Bremen–Union Berlin
18.30: Hertha BSC–Schalke 04 (Tv: Sport2)
20.30: VfB Stuttgart–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA 2
14. FORDULÓ
13.00:
Bochum–Darmstadt (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
14.00:
Villarreal–Levante  (Tv: Spíler2)
16.15: Betis–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

SKÓT PREMIERSHIP
22. FORDULÓ
13.30:
Rangers–Celtic (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00:
Kentucky–NC State (Tv: Arena4)
22.00: Iowa State–Oregon (Tv: Arena4)
Vasárnap, 2.00: North Carolina–Texans A&M (Tv: Arena4)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG

19.00: elődöntő (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
15.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Ludovika-FCSM Csata

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

JANUÁR 3., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
13.00:
Burnley–Fulham (Tv: Spíler1)
15.15: Newcastle United–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.30: Chelsea–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Dortmund–Wolfsburg (Tv: Sport2)
18.00: Bayern München–Mainz (Tv: Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2
14. FORDULÓ
13.30:
Hamburg–Regensburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
12.30:
Inter–Crotone (Tv: Digi Sport1)
15.00: Roma–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Sassuolo
15.00: Cagliari–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: Fiorentina–Bologna
15.00: Genoa–Lazio (Tv: Digi Sport3)
15.00: Parma–Torino
15.00: Spezia–Verona
18.00: Benevento–Milan (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Udinese (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
14.00:
Athletic Bilbao–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: Alavés–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Huesca–FC Barcelona (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–Miami Dolphins
19.00: Carolina Panthers–New Orleans Saints
19.00: Chicago Bears–Green Bay Packers
19.00: Cincinnati Bengals–Baltimore Ravens
19.00: Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers
19.00: Detroit Lions–Minnesota Vikings
19.00: Houston Texans–Tennessee Titans
19.00: Indianapolis Colts–Jacksonville Jaguars
19.00: Kansas City Chiefs–Los Angeles Chargers
19.00: New England Patriots–New York Jets
19.00: New York Giants–Dallas Cowboys
19.00: Philadelphia Eagles–Washington Football Team
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Atlanta Falcons
22.25: Denver Broncos–Las Vegas Raiders
22.25: Los Angeles Rams–Arizona Cardinals
22.25: San Francisco 49ers–Seattle Seahawks

ALPESI SÍ
12.30 és 16.00:
világkupa, női műlesiklás, Zágráb (Tv: Eurosport1)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG

20.00: döntő (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
FTC-Telekom–MAC HKB Úibuda
17.30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
17.40: Opten Vasas HC–UTE
18.30: DEAC–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Vienna Capitals (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19 (Tv: Digi Sport3)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (szlovák)

KÉZILABDA
NŐI NB I
15.00:
Győri Audi ETO KC–Alba Fehérvár KC
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
16.00:
Krim Ljubljana (szlovén)–Esbjerg (dán)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Jászberényi KSE
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Kaposvári KK
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Sopron Basket
17.00: PINKK-Pécsi 424–Uni Győr Mély-Út 
18.00: Vasas Akadémia–ZTE NKK 
18.00: VBW CEKK Cegléd–TFSE-MTK
18.00: PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00:
Detroit Pistons–Boston Celtics (Tv: Sport2)

SÍUGRÁS
13.30:
világkupa, a Négysáncverseny 3. állomása, Innsbruck (Tv: Eurosport1)