JANUÁR 24., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NYOLCADDÖNTŐ
17.00:
Guinea–Gambia, Bafoussam
20.00: Kamerun–Comore-szigetek, Yaoundé 

SPANYOL SEGUNDA DIVISIÓN
20.55
: Almería–Eibar (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
22. FORDULÓ
16.30:
Botosani–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.40:
Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
3. FORDULÓ
I. CSOPORT (Budapesti Kézilabda Aréna)
15.30:
Izland–Horvátország (Tv: M4 Sport)
18.00: Dánia–Hollandia (Tv: M4 Sport)
20.30: Franciaország–Montenegró (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1001 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 8. forduló
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–1. MCM-Diamant Kaposvár

TENISZ
Kedd, 1.00 és 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
20.30:
FTC-Telekom–Szolnoki Dózsa, Komjádi uszoda

 

JANUÁR 25., KEDD

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NYOLCADDÖNTŐ

17.00: Szenegál–Zöld-foki-szigetek, Bafoussam
20.00: Marokkó–Malawi, Yaoundé

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
10.30 és 13.30:
női óriás-műlesiklás, Kronplatz
17.45 és 20.45: férfi műlesiklás, Schladming

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Vaxjö–Skelleftea (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
4. FORDULÓ
II. CSOPORT (Pozsony, Ondrej Nepela Aréna)
15.30:
Spanyolország–Lengyelország (Tv: M4 Sport)
18.00: Oroszország–Németország (Tv: M4 Sport)
20.30: Svédország–Norvégia (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
L-CSOPORT
1. FORDULÓ
18.00:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Tenerife (spanyol)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1002 (Tv: Sport2)

TENISZ
Szerda, 1.00 és 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, EURÓPAI SELEJTEZŐ
18.00:
Görögország–Magyarország
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
Spandau Berlin (német)–Genesys OSC Újbuda

 

JANUÁR 26., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NYOLCADDÖNTŐ

17.00: Elefántcsontpart–Egyiptom, Douala
20.00: Mali–Egyenlítői-Guinea, Limbé

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
19.00:
Angers–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Znojmo (cseh)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
4. FORDULÓ
I.-CSOPORT
(Budapesti Kézilabda Aréna)
15.30:
Izland–Montenegró (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Hollandia (Tv: M4 Sport)
20.30: Dánia–Franciaország (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA 13. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Salamanca (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Galatasaray (török)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1003 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Bajnokok Ligája, E-csoport
4. forduló
20.30:
A. Carraro Imoco Conegliano (olasz)–Fatum-Nyíregyháza
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
20.00:
Calcit Kamnik (szlovén)–Vasas Óbuda

TENISZ
Csütörtök, 1.00 és 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Dinamo Tbiliszi (grúz)

 

JANUÁR 27., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NB I
A 4. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.30:
Puskás Akadémia FC–Ferencvárosi TC 

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ, HARMADIK SZAKASZ
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
Libanon–Dél-Korea
15.30: Irán–Irak
16.00: Arab Emírségek–Szíria
B-CSOPORT
10.10:
Ausztrália–Vietnám
11.00: Japán–Kína
18.15: Szaúd-Arábia–Omán

DÉL-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐ
15. FORDULÓ
22.00:
Ecuador–Brazília, Quito 
Péntek, 0.00: Paraguay–Uruguay, Asunción
Péntek, 1.15: Chile–Argentína, Calama

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐ, HARMADIK SZAKASZ
9. FORDULÓ
Péntek, 1:00:
Jamaica–Mexikó
Péntek, 1:00: Egyesült Államok–Salvador
Péntek, 2:05: Honduras–Kanada
Péntek, 3:05: Costa Rica–Panama

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Brasov Wolves (romániai)
18.30: FTC-Telekom–Gyergyói HK (romániai)
18.40: Titánok–SC Csíkszereda (romániai)
19.00: UNI Győr ETO HC–UTE
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Färjestad–Timra (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Philadelphia 76ers–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1004 (Tv: Sport2)

TENISZ

Péntek, 1.00 és 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 

JANUÁR 28., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

DÉL-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐ

15. FORDULÓ
22.00: Kolumbia–Peru, Barranquilla
23.00: Venezuela–Bolívia, Barinas

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.00:
Nantes–Brest

ROMÁN LIGA 1
23. FORDULÓ
19.00:
Sepsi OSK–Universitatea Craoiva – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
DEAC–Brasov Wolves (romániai)
19.00: MAC HKB Újbuda–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–HCB Südtirol Alperia (olasz) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
(Budapesti Kézilabda Aréna)
15.30: az 5. helyért (Tv: M4 Sport)
18.00 és 20.30: elődöntők (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
16.00:
Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1005 (Tv: Sport2)

TENISZ
Szombat, 1.00 és 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 

JANUÁR 29., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
14.30:
Paksi FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Gyirmót FC Győr  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NEGYEDDÖNTŐ
17.00:
Gambia–Kamerun, Douala
20.00: Burkina Faso–Tunézia, Garoua

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
16.15:
Nancy (II.)–Amiens (II.)
16.15: Toulouse (II.)–Versailles (IV.)
18.30: Reims–Bastia (II.)
21.00: Olympique Marseille–Montpellier

HORVÁT 1. HNL
21. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Slaven Belupo – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.30:
világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05:
UTE–FTC-Telekom
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15:
Malmö–Rögle (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
21.30: Cyclocross (terepkerékpár), világbajnokság, Fayetteville, nők (Vas Kata Blanka)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
16.00:
Esbjerg (dán)–Podravka Vegeta (horvát) (Tv: Sport1)
20.00:
Brest Bretagne (francia)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
12.00:
Kastamonu (török)–Sävehof (svéd) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
D-CSOPORT
18.00:
Chambray Touraine (francia)–Váci NKSE (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Vasas SC
18.00: Alba Fehérvár KC–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
B-CSOPORT
11. FORDULÓ
18.00:
Sopron Basket–Fenerbahce (török)
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Egis Körmend–HÜBNER Nyíregyháza BS
18.45: Szolnoki Olajbányász–Alba Fehérvár
19.00: DEAC-Tungsram–Kaposvári KK
19.30: Atomerőmű SE–MVM-OSE Lions
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30:
Golden State Warriors–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 9. forduló
17.00:
Vasas Óbuda–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: DVTK–Swietelsky-Békéscsaba
18.00: UTE–Fatum-Nyíregyháza
18.30: MTK Budapest–Szent Benedek RA

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Willingen

TENISZ
Vasárnap, 1.00 és 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ
16.00:
Kaposvári VK–PVSK- Mecsek Füszért
16.00: Debreceni VSE-Master Good–Tigra-ZF-Eger
17.30: Szegedi VE–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: Genesys OSC Újbuda–UVSE Hunguest Hotels

 

JANUÁR 30., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
13.00
: Puskás Akadémia FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.15: Mezőkövesd Zsóry FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Újpest FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
21. FORDULÓ

13.00: BFC Siófok–FC Ajka – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
13.00: Szolnoki MÁV FC–Budaörs – élőben az NSO-n!
13.00: Pécsi MFC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
13.00: ETO FC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Tiszakécskei LC, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
13.00: III. Ker. TVE–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NEGYEDDÖNTŐ

17.00: Elefántcsontpart/Egyiptom–Marokkó, Yaoundé
20.00: Szenegál–Mali/Egyenlítői-Guinea, Douala

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30:
Bergerac (IV.)–St.-Étienne
21.00: Lens–Monaco

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.30:
világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női szuperóriás-műlesiklás

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORTDÖNTŐ
AFC
21.00:
Kansas City Chiefs–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)
NFC
Hétfő, 0.30:
Los Angeles Rams–San Francisco 49ers (Tv: Arena4)

BIRKÓZÁS
10.30:
Kötött-, szabadfogású és női válogató-verseny (Kruj Iván Sportcsarnok, XX., Mártírok útja 205.)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
DVTK Jegesmedvék–SC Csíkszereda (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Brasov Wolves (romániai)
18.00: MAC HKB Újbuda–UNI Győr ETO HC
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Klagenfurt (osztrák) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG (Budapesti Kézilabda Aréna)
15.30: a 3. helyért (Tv: M4 Sport)
18.00: döntő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
15.00:
Hungast Szombathelyi KKA–MTK Budapest
18.00: Moyra-Budaörs–Érd
18.00: Kisvárda Master Good SE–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Pécsi VSK-Veolia–Sopron KC
NŐI NB I
18.00:
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós–PINKK Pécsi 424 
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Atlanta Hawks–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
idénynyitó ügető, Kincsem Park (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 9. forduló
17.00:
DKSE–DEAC
17.30: Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika
18.00: Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár
18.00: Kistext SE–MAFC-BME, UTE Röplabdacsarnok

SAKK
Szuperverseny, Wijk aan Zee, utolsó forduló (Rapport Richárd)

SÍUGRÁS
15.15:
világkupa, Willingen

TENISZ
Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ
14.05:
BVSC-Zugló–A-Híd VasasPlaket