OKTÓBER 10., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I
A 4. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Mol Fehérvár FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
21.00:
Nottingham Forest–Aston Villa (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
20.45:
Fiorentina–Lazio (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00:
Elche–Mallorca (Tv: Spíler2)

NŐI LABDARÚGÁS
U19-ES EB, SELEJTEZŐ
15.30:
Magyarország–Olaszország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Kansas City Chiefs–Las Vegas Raiders (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
7.00 és 14.00:
világbajnokság, Taskent, éremküzdelmek, férfiak: 90 kg (Tóth Krisztián, Nerpel Gergely), nők: 70 kg (Gercsák Szabina) (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Corona Brasov (romániai)–Debreceni EAC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.30:
Ludovika Csata–PINKK Pécsi 424

TENISZ
ATP-torna, Gijón
ATP-torna, Firenze
WTA-torna, San Diego
WTA-torna, Kolozsvár
1. forduló, 15.00: Bondár Anna–Jelina Avaneszjan (orosz)

OKTÓBER 11., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
E-CSOPORT

21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Salzburg (osztrák)
21.00: Milan (olasz)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
21.00: Sahtar Doneck (ukrán)–Real Madrid (spanyol), Varsó (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Celtic (skót)–RB Leipzig (német) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
18.45: FC Köbenhavn (dán)–Manchester City (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Sevilla (spanyol)
H-CSOPORT
18.45: Maccabi Haifa (izraeli)–Juventus (olasz) (Tv: Sport2)
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Benfica (portugál)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
4. FORDULÓ
14.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Benfica (portugál) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
7.00 és 14.00:
világbajnokság, Taskent, éremküzdelmek, férfiak: 100 kg, nők: 78 kg

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Újpesti TE–FEHA19

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, MISKOLC
18.30:
DVTK-Hun-Therm–Ramla (izraeli)
FÉRFI NB I
17.45:
Kometa Kaposvári KK–Atomerőmű SE
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–TFSE-MTK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1157 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz, 1. torna, 1. mérkőzés

Swietelsky-Békéscsaba–Prometej Dnyipro (ukrán)

TENISZ
ATP-torna, Gijón
ATP-torna, Firenze
WTA-torna, San Diego
WTA-torna, Kolozsvár

OKTÓBER 12., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: SSC Napoli (olasz)–AFC Ajax (holland) (Tv: Sport1)
21.00: Rangers FC (skót)–Liverpool (angol) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.45: Atlético Madrid (spanyol)–FC Bruges (belga)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–FC Porto (portugál)
C-CSOPORT
21.00: FC Barcelona (spanyol)–Internazionale (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Viktoria Plzen (cseh)–Bayern München (német) (Tv: Sport2)
D-CSOPORT
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Eintracht Frankfurt (német)
21.00: Sporting CP (portugál)–Olympique Marseille (francia) 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


CSELGÁNCS
7.00 és 14.00:
világbajnokság, Taskent, éremküzdelmek, férfiak: +100 kg, nők: +78 kg

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
D-CSOPORT
6. FORDULÓ
18.00:
Hydro Fehérvár AV19–GKS Katowice (lengyel) (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
6. CSOPORT
18.30:
Magyarország–Litvánia, Érd
NŐI NB I
16.45:
Siófok KC–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Praktiker-Vác–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A-CSOPORT
2. FORDULÓ
18.00:
Falco KC SzombathelyľMurcia (spanyol)
FÉRFI EURÓPA-KUPA
G-CSOPORT
1. FORDULÓ
18.30:
Karhu (finn)–Egis Körmend
NŐI EURÓPA-LIGA SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, MISKOLC
18.30:
DVTK-Hun-Therm–Botas (török)
FÉRFI NB I
18.00: MVM-OSE Lions–Budapesti Honvéd SE
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Debreceni EAC
18.00: Hübner Nyíregyháza BS-Szolnoki Olajbányász
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Arconic-Alba Fehérvár

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1158 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Gijón
ATP-torna, Firenze
WTA-torna, San Diego
WTA-torna, Kolozsvár

OKTÓBER 13., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4.FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Bodö/Glimt (norvég)–Arsenal (angol)
21.00: PSV (holland)–FC Zürich (svájci)
B-CSOPORT
18.45: Dinamo Kijev (ukrán)–Rennes (francia), Krakkó
18.45: AEK Larnaca (ciprusi)–Fenerbahce (török)
C-CSOPORT
18.45: Real Betis (spanyol)–AS Roma (olasz) (Tv: RTL+)
21.00: Ludogorec (bolgár)–HJK (finn)
D-CSOPORT
18.45: Union Saint-Gilloise (belga)–Braga (portugál)
21.00: Union Berlin (német)–Malmö (svéd)
E-CSOPORT
21.00: Manchester United (angol)–Omonia (ciprusi) (Tv: RTL+)
21.00: Real Sociedad (spanyol)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
F-CSOPORT
18.45: Feyenoord (holland)–FC Midtjylland (dán)
21.00: SS Lazio (olasz)–Sturm Graz (osztrák)
G-CSOPORT
18.45: Nantes (francia)–Freiburg (német)
18.45: Qarabag (azeri)–Olympiakosz Pireusz (görög)
H-CSOPORT
21.00: Trabzonspor (török)–AS Monaco (francia)
21.00: Ferencvárosi TC–Crvena zvezda (szerb) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
4.FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Istanbul Basaksehir (török)–RFS (lett)
18.45: Fiorentina (olasz)–Hearts (skót)
B-CSOPORT
21.00: FCSB (román)–Silkeborg (dán)
21.00: West Ham United (angol)–RSC Anderlecht (belga)
C-CSOPORT
18.45: Austria Wien (osztrák)–Villarreal (spanyol)
21.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Lech Poznan (lengyel)
D-CSOPORT
18.45: Partizan Beograd (szerb)–1. FC Köln (német)
21.00: Nice (francia)–1. FC Slovácko (cseh)
E-CSOPORT
18.45: Apollon (ciprusi)–AZ (holland)
21.00: Vaduz (liechtensteini)–SZK Dnyipro-1 (ukrán)
F-CSOPORT
18.45: Djurgarden (svéd)–Gent (belga)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Molde (norvég)
G-CSOPORT
18.45: CFR Cluj (romániai)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Ballkani (koszovói)–Sivasspor (török)
H-CSOPORT
18.45: Slovan Bratislava (szlovák)–FC Basel (svájci)
21.00: Zalgiris Vilnius (litván)–Pjunik Jereván (örmény)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Chicago Bears–Washington Commanders (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
7.00 és 14.00:
világbajnokság, Taskent, éremküzdelmek, vegyes csapatverseny

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Farjestad–Lulea (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Érd–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, MISKOLC
18.30:
Ramla (izraeli)–Botas (török)
NŐI EURÓPA-KUPA, SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
20.30:
Ludovika Csata–Ramat Hasaron (izraeli)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz, 1. torna, 3. mérkőzés
Swietelsky-Békéscsaba–SVS Post Schwechat (osztrák)

TENISZ
ATP-torna, Gijón
ATP-torna, Firenze
WTA-torna, San Diego
WTA-torna, Kolozsvár

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Split)
18.30:
A-Híd VasasPlaket–VK Sabac (szerb)
FÉRFI EUROKUPA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
C-CSOPORT (Kranj)
17.00:
Budapest Honvéd SE–CN Terrassa (spanyol)
D-CSOPORT (Barcelona)
19.10:
BVSC-Zugló–GS Apollon Szmírnisz (görög)

OKTÓBER 14., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
11.FORDULÓ
20.00:
Kecskeméti TE–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
21.00:
Brentford–Brighton (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
21.00:
Strasbourg–Lille

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
20.30:
Schalke–Hoffenheim (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
21.00:
Rayo Vallecano–Getafe (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
15. FORDULÓ
19.00:
Topolyai SC–Vozvodac – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
14. FORDULÓ
17.30:
Zlaté Moravce–DAC – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
8. FORDULÓ
17.00:
Haladás–Újpest

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
16.00 és 22.00:
1. nap, US Open, Atlantic City (Tv: Sport2)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00:
Gibraltar Darts Trophy, 1. forduló, délutáni szakasz (Tv: Match4)
19.00: Gibraltar Darts Trophy, 1. forduló, esti szakasz

GOLF
PGA TOUR
5.00:
Zozo Championship, Japán, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Debreceni EAC–Újpesti TE
18.30: DVTK Jegesmedvék–Budapest JAHC
OSZTRÁK LIGA
19.30:
Pioneers Vorarlberg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19, Feldkirch
KONTINENTÁLIS KUPA
2. FORDULÓ (A 8 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
C-CSOPORT (Angers), 1.FORDULÓ
20.00:
Angers Ducs (francia)–FTC-Telekom

KERÉKPÁR
10.20:
Tour of Langkawi (Tv: Eurosport1)
18.20:
pályakerékpáros-vb (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–BKG-Prima Natura Szigetszentmiklós

MOTOGP
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, PHILLIP ISLAND
Szombat, 0.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 0.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 1.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 3.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
Szombat, 4.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 5.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
Szombat, 6.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-torna, Gijón
ATP-torna, Firenze
Szombat, 2.30: WTA-torna, San Diego (Tv: Match4)
WTA-torna, Kolozsvár

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Split)
10.00:
Steaua Bucuresti (román)–A-Híd VasasPlaket
20.30: Jadran Split (horvát)–A-Híd VasasPlaket
C-CSOPORT (Kotor)
20.00:
Genesys OSC-Vuliagmeni (görög)
FÉRFI EUROKUPA, SELEJTEZŐ 1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Siracusa)
  9.30:
Szolnoki Dózsa–Partizan Beograd (szerb), Siracusa
17.30: Szolnoki Dózsa–Pays d'Aix Natation (francia)
C-CSOPORT (Kranj)
13.20:
Budapesti Honvéd SE–Team Strasbourg (francia)
20.20: Budapesti Honvéd SE–Telimar Palermo (olasz)
D-CSOPORT (Barcelona):
17.30: BVSC-Zugló–SKP Kosice (szlovák)

OKTÓBER 15., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
14.45:
Zalaegerszeg–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Vasas FC–Mol Fehérvár FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
12. FORDULÓ
13.00:
Nyíregyháza Spartacus FC–Dorogi FC, Sényő – élőben az NSO-n!
17.00: ETO FC Győr–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
13.30:
Leicester City–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
16.00: Fulham–Bournemouth (Tv: Match4)
16.00: Wolverhampton–Nottingham Forest
18.30: Tottenham–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
17.00:
Lorient–Reims
21.00: Lens–Montpellier (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
14. FORDULÓ
16.55:
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Leverkusen (Tv: Arena4)
15.30: VfB Stuttgart–VfL Bochum
15.30: Werder Bremen–Mainz
15.30: Wolfsburg–Mönchengladbach
18.30: RB Leipzig–Hertha BSC (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
15.00:
Empoli–Monza (Tv: Sport2)
18.00: Torino–Juventus (Tv: Sport2)
20.45: Atalanta–Sassuolo (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14:00:
Girona–Cádiz (Tv: Spíler2)
16:15: Valencia–Elche (Tv: Spíler2)
18:30: Mallorca–Sevilla (Tv: Spíler2)
21:00: Athletic Bilbao–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

NŐI NB I
8. FORDULÓ
11.00:
Mol Fehérvár FC–MTK Hungária
13.00: Szekszárdi UFC–Szent Mihály
15.00: Kelen SC–Astra Hungary

ANGOL CHAMPIONSHIP
15. FORDULÓ
13.30:
Rotherham United–Huddersfield (Tv: Match4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
22.00:
TCU–Oklahoma State (Tv: Arena4)

BILIÁRD
20.45 és 22.00:
2. nap, US Open, Atlantic City (Tv: Sport1)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00:
Gibraltar Darts Trophy, 2. forduló, délutáni szakasz
19.00: Gibraltar Darts Trophy, 2. forduló, esti szakasz

GOLF
PGA TOUR
4.30:
Zozo Championship, Japán, 3. szakasz (Tv: Eurosport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05:
FEHA19–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA
19.15:
HC Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
KONTINENTÁLIS KUPA
2. FORDULÓ (A 8 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
C-CSOPORT (Angers)
, 2. FORDULÓ
16.30: FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
9.20:
Tour of Langkawi (Tv: Eurosport1)
17.20:
pályakerékpáros-vb (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Vipes Kristiansand (norvég), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Siófok KC–MKS FunFloor Lublin (lengyel) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00:
NEKA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE, Balatonboglár
18.00: MTK Budapest–Alba Fehérvár KC
18.00: Moyra-Budaörs–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Arconic-Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák
17.00: Budapesti Honvéd– -Zalakerámia ZTE KK
18.00: Egis Körmend–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: MVM-OSE Lions–Kometa Kaposvári KK
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Hübner Nyíregyháza BS
NŐI NB I
18.00: Vasas Akadémia–NKA Universitas PEAC
18.00: TFSE-MTK–VBW CEKK Cegléd
18.30: PINKK Pécsi 424–E.ON ELTE BEAC

MOTOGP
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, PHILLIP ISLAND
Vasárnap, 2.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
Vasárnap, 3.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
Vasárnap, 5.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 3. forduló
17.00:
Debreceni EAC–MAFC-BME
18.00: Pénzügyőr SE–GreenPlan Kazincbarcika
19.00: Fino Kaposvár–Kecskeméti RC
Női világbajnokság, Apeldoorn
16.00:
a 3. helyért
20.00: döntő

TENISZ
ATP-torna, Gijón
ATP-torna, Firenze
23.00: WTA-torna, San Diego (Tv: Match4)
WTA-torna, Kolozsvár

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 1.00:
Alexa Grasso–Viviane Araujo (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ C-CSOPORT (Kotor)
20.00:
Genesys OSC–Tourcoin (francia)
FÉRFI EUROKUPA, SELEJTEZŐ 1. FORDULÓ
D-CSOPORT (Barcelona)
11.10:
BVSC-Zugló–BVK Crvena zvezda (szerb)
20.50: BVSC-Zugló–CE Mediterrani (spanyol)
B-CSOPORT (Siracusa)
14.50:
Szolnoki Dózsa–CC Ortigia (olasz)
C-CSOPORT (Kranj)
18.40:
Budapesti Honvéd SE–Triglav Kranj (szlovén)

OKTÓBER 16., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
13.45:
Debreceni VSC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.45: Mezőkövesd Zsóry FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
12. FORDULÓ – ÉLŐ EREDMÉNYKÖVETŐ

13.00: Soroksár SC–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
13.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
15.00: Diósgyőri VTK–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: HR-Rent Kozármisleny–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
20.00: Szombathelyi Haladás–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
15.00:
Aston Villa–Chelsea
15.00: Leeds United–Arsenal
15.00: Manchester United–Newcastle United (Tv: Match4)
15.00: Southampton–West Ham United
17.30: Liverpool–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
13.00:
Toulouse–Angers (Tv: Match4)
15.00: Auxerre–Nice
15.00: Nantes–Brest
15.00: Rennes–Lyon
15.00: Troyes–AC Ajaccio
17.05: Monaco–Clermont
20.45: PSG–Marseille

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15:30:
Köln–Augsburg (Tv: Arena4)
17:30: Union Berlin–Borussia Dortmund (Tv: Match4)
19:30: Bayern München–Freiburg (Tv: Match4)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
12.30:
Inter–Salernitana (Tv: Sport2)
15.00: Lazio–Udinese (Tv: Sport2)
15.00: Spezia–Cremonese
18.00: Napoli–Bologna (Tv: Sport2)
20.45: Verona–Milan (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14.00:
Celta Vigo–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–FC Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Espanyol–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Almeria (Tv: Spíler2)

SKÓT BAJNOKSÁG
11. FORDULÓ
13.00:
Motherwell–Rangers (Tv: Arena4)

NŐI NB I
8. FORDULÓ
11.30: Ferencváros–DVTK (Tv: M4 Sport)
15.00: ETO FC Győr–Puskás Akadémia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–San Francisco 49ers
19.00: Cleveland Browns–New England Patriots
19.00: Green Bay Packers–New York Jets
19.00: Indianapolis Colts–Jacksonville Jaguars (Tv: Arena4)
19.00: Miami Dolphins–Minnesota Vikings
19.00: New Orleans Saints–Cincinnati Bengals
19.00: New York Giants–Baltimore Ravens
19.00: Pittsburgh Steelers–Tampa Bay Buccaneers
22.05: Los Angeles Rams–Carolina Panthers
22.05: Seattle Seahawks–Arizona Cardinals
22.25: Kansas City Chiefs–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Philadelphia Eagles–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
8.50:
amszterdami maratoni (Tv: Eurosport1)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00:
Gibraltar Darts Trophy, nyolcaddöntő
19.00: Gibraltar Darts Trophy, negyeddöntő, elődöntő, döntő

GOLF
PGA TOUR
5.00:
Zozo Championship, Japán, 4. szakasz (Tv: Eurosport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.30:
Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–DVTK Jegesmedvék
17.30: FEHA19–Debreceni EAC
18.00: Újpesti TE–Budapest JAHC
KONTINENTÁLIS KUPA
2. FORDULÓ (A 8 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
C-CSOPORT (Angers), 3.FORDULÓ
14.00:
FTC-Telekom–KHL Sisak (horvát)

KERÉKPÁR
13.00:
pályakerékpáros-vb (Tv: Eurosport1)
19.20:
cyclocross-világkupa (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
6.-CSOPORT
16.00:
Grúzia–Magyarország, Tbiliszi
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Bietigheim (német)–Ljubljana (szlovén) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
16.00:
Storhamar HE (norvég)–Győri Audi ETO KC, Hamar (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Sopron KC
18.00: Egis Körmend–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NŐI NB I
17.00:
Ludovika Csata–SERCO UNI Győr

MOTOGP
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, PHILLIP ISLAND
2.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
3.20: Moto2 (Tv: Arena4)
5.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 3. forduló
18.00:
Kistext SE–MÁV Előre SC-Foxconn

SZNÚKER
13.45:
északír nyílt bajnokság (Tv: Eurosport2)
19.45: északír nyílt bajnokság (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Gijón
ATP-torna, Firenze
Hétfő, 1.00: WTA-torna, San Diego, döntő (Tv: Match4)
WTA-torna, Kolozsvár

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA SELEJTEZŐ
2.FORDULÓ
A-CSOPORT (Split)
9.30:
A-Híd VasasPlaket–Savona (olasz)
C-CSOPORT (Kotor)
11.00:
Primorac Kotor (montenegrói)–Genesys OSC
FÉRFI EUROKUPA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Siracusa)
9.30:
Szolnoki Dózsa–NC Idraikosz (görög)
D-CSOPORT (Barcelona)
9.30
: BVSC-Zugló–Trieste Pallanuoto (olasz)
C-CSOPORT (Kranj)
10.00:
Budapesti Honvéd SE–VK Valis (szerb)