SZEPTEMBER 12., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
8. FORDULÓ
20.00:
Diósgyőri VTK–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád
10.30:
kötöttfogás 60 kg, 130, női 55, 62 selejtező a negyedöntőkig
16.45: elődöntők
10.30: kötöttfogás 63 kg, 67, 82, 97 vigaszág
18.00: döntők 

 

SZEPTEMBER 13., KEDD

FUTBALLPROGRAM


BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Liverpool (angol)–Ajax (holland) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
21.00: Porto (portugál)–FC Bruges (belga)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Sport2)
C-CSOPORT
18.45: Viktoria Plzen (cseh)–Internazionale (olasz) (Tv: Sport1)
21.00: Bayern München (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
18.45: Sporting CP (portugál)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Sport2)
21.00: Olympique Marseille (francia)–Eintracht Frankfurt (német)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
16.00:
Liverpool (angol)–Ajax (holland) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád
10.30:
női 50 kg, 53, 65, 76 selejtező a negyedöntőkig
16.45: elődöntők
10.30: kötöttfogás 60 kg, 130, női 55, 62) vigaszág
18.00: döntők

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
NEGYEDDÖNTŐ
17.15:
Spanyolország–Finnország
20.30: Németország–Görögország

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár
Női váltó
  9.45:
vívás
12.30: úszás
14.30: lovaglás
15.15: bónusz vívás
17.30: lövészet-futás
Férfi váltó
10.30:
úszás
12.00: vívás
16.00: lovaglás
16.45: bónusz vívás
18.30: lövészet-futás 18.30

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság (25,50 m puska, pisztoly), Wroclaw – női sportpisztoly 1. nap, férfi gyorstüzelő pisztoly 1. nap, férfi kisöbű szabadpuska összetett 1. nap

 

SZEPTEMBER 14., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

VÁLOGATOTT
14.00:
Marco Rossi szövetségi kapitány sajtótájékoztatója, kerethirdetése (Tv: M4 Sport)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
16.00:
MTK Budapest–FK Jelgava (lett) (Tv: Sport1)

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Rangers (skót)–Napoli (olasz)
E-CSOPORT

18.45: Milan (olasz)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Sport2)
21.00: Chelsea (angol)–Salzburg (osztrák)
F-CSOPORT
18.45: Sahtar Doneck (ukrán)–Celtic (skót), Varsó
21.00: Real Madrid (spanyol)–RB Leipzig (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
21.00: Manchester City (angol)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Sport2)
21.00: Köbenhavn (dán)–Sevilla (spanyol)
H-CSOPORT

21.00: Juventus (olasz)–Benfica (portugál)
21.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád
10.30:
női 57 kg, 59, 68, 72 selejtező a negyedöntőkig
16.45: elődöntők
10.30: női 50 kg, 53, 65, 76 vigaszág
18.00: döntők

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Dabas KC
NŐI NB I
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Érd
18.15: Győri Audi ETO KC–Siófok KC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN

NEGYEDDÖNTŐ
17.15:
Franciaország–Olaszország
20.30:
Szlovénia–Lengyelország

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár
10.15:
női selejtező (második csoport kombinált száma 19.00)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Szófia
  8.30:
egyéni selejtező (labda, karika)
20.00: egyéni döntő (labda, karika)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság (25,50 m puska, pisztoly), Wroclaw
11.00:
női sportpisztoly 2. nap döntő
17.00: férfi gyorstüzelő pisztoly 2. nap döntő
19.00: férfi kisöbű szabadpuska összetett döntő

 

SZEPTEMBER 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: Arsenal (angol)–PSV Eindhoven (holland) – elhalasztva
21.00: Bodö/Glimt (norvég)–Zürich (svájci)
B-CSOPORT
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–AEK Larnaca (ciprusi), Krakkó
21.00: Rennes (francia)–Fenerbahce (török)
C-CSOPORT
21.00: Real Betis (spanyol)–Ludogorec (bolgár)
21.00: Roma (olasz)–HJK (finn)
D-CSOPORT
21.00: Union Saint-Gilloise (belga)–Malmö (svéd)
21.00: Braga (portugál)–Union Berlin (német)
E-CSOPORT
18.45: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Manchester United (angol)
18.45: Real Sociedad (spanyol)–Omonia (ciprusi)
F-CSOPORT
18.45: Midtjylland (dán)–Lazio (olasz)
18.45: Feyenoord (holland)–Sturm Graz (osztrák)
G-CSOPORT

18.45: Olympiakosz (görög)–Freiburg (német)
18.45: Qarabag (azeri)–Nantes (francia)
H-CSOPORT
18.45: Trabzonspor (török)–Crvena zvezda (szerb)
18.45: Monaco (francia)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: RFS (lett)–Hearts (skót)
21.00: Basaksehir (török)–Fiorentina (olasz)
B-CSOPORT
21.00: FCSB (román)–Anderlecht (belga)
21.00: Silkeborg (dán)–West Ham United (angol)
C-CSOPORT
21.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Villarreal (spanyol)
21.00: Lech Poznan (lengyel)–Austria Wien (osztrák)
D-CSOPORT
21.00: Partizan Beograd (szerb)–Nice (francia)
21.00: 1. FC Köln (német)–Slovácko (cseh)
E-CSOPORT
18.45: Apollon (ciprusi)–Dnipro (ukrán)
18.45: AZ Alkmaar (holland)–FC Vaduz (liechtensteini)
F-CSOPORT
18.45: Djurgarden (svéd)–Molde (norvég)
18.45: Gent (belga)–Shamrock Rovers (ír)
G-CSOPORT

18.45: CFR Cluj (román)–Sivasspor (török)
18.45: Slavia Praha (cseh)–Ballkani (koszovói)
H-CSOPORT
18.45: Zalgiris Vilnius (litván)–Basel (svájci)
18.45: Pjunik Jereván (örmény)–Slovan Bratislava (szlovák)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
Toronto Blue Jays–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád
10.30:
70 kg, 79, 86, 125 selejtező a negyedöntőkig
16.45: elődöntők
10.30: női 57 kg, 59, 68, 72 vigaszág
18.00: döntők

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Wisla Plock (lengyel)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1140 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár
  9.30:
férfi selejtező (második csoport kombinált száma 19.00)
15.00: női körvívás

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Szófia
  8.30:
egyéni selejtező (buzogány, szalag)
20.00: egyéni döntő (buzogány, szalag) 

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság (25,50 m puska, pisztoly), Wroclaw
17.00:
női kisöbű szabadpuska összetett döntő

TENISZ
Davis-kupa, osztályozó, Vilnius
17.00:
Ukrajna–Magyarország

 

SZEPTEMBER 16., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
21.00:
Aston Villa–Southampton
21.00: Nottingham Forest–Fulham

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
21.00:
Auxere–Lorient (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30:
Mainz–Hertha (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
20.45:
Salernitana–Lecce (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
21.00:
Valladolid–Cádiz (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
12. FORDULÓ
17.00:
Mladoszt–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád
10.30:
szabadfogás 57 kg, 74, 92 selejtező a negyedöntőkig
16.45: elődöntők
10.30: 70 kg, 79, 86, 125 vigaszág
18.00: döntők

DARTS
19.00:
1. nap, World Series of Darts Finals, Amszterdam (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.45:
Dunaújvárosi Acélbikák–Budapest JAHC
18.00: Újpest TE–DVTK Jegesmedvék
18.30: Debreceni EAC–FTC-Telekom
OSZTRÁK LIGA
19.45:
HC Pustertal Wölfe (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Brunico

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.30:
Mol Tatabánya KC–Csurgói KK
NŐI NB I
17.00:
DVSC Schaeffler–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
Férfi Európa-bajnokság, elődöntő, Berlin

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár
Női elődöntő
A-csoport
10.40:
bónusz vívás
11.20: úszás
12.00: lövészet-futás
B-csoport
17.30:
bónusz vívás
18.20: úszás
19.00: lövészet-futás

13.30: férfi körvívás

RÖPLABDA
18.00: a Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolása, Brüsszel

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Szófia
13.30:
együttes kéziszercsapat selejtező (5 karika, 3 szalag és 2 labda) 

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság (25,50 m puska, pisztoly), Wroclaw – női sportpisztoly csapat, kisöbű szabadpuska összetett vegyes csapat, kisöbű szabadpuska fekvő vegyes csapat

TENISZ
Davis-kupa, osztályozó, Vilnius
16.00:
Ukrajna–Magyarország

 

SZEPTEMBER 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

MOL MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ (A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
13.00:
Mátészalkai MTK (megyei I.)–Újpest FC
13.30: Dorogi FC (NB II)–Budapest Honvéd
15.00: Balassagyarmati VSE (NB III)–Vasas FC
15.00: Kaposvári Rákóczi FC (NB III)–ZTE FC
15.00: BVSC-Zugló (NB III)–Kisvárda Master Good
15.00: Szekszárdi UFC (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
16.00: Aqvital FC Csákvár (NB II)–Puskás Akadémia FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.30:
Wolverhampton–Manchester City
16.00: Newcastle United–Bournemouth
18.30: Tottenham–Leicester City
Brighton–Crystal Palace – elhalasztva

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
17.00:
Montpellier–Strasbourg
21.00: Lille–Toulouse (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: Borussia Dortmund–Schalke
15.30: Leverkusen–Werder Bremen
15.30: VfB Stuttgart–Eintracht Frankfurt
18.30: Mönchengladbach–RB Leipzig (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Empoli (Tv: Sport2)
18.00: Spezia–Sampdoria (Tv: Sport2)
20.45: Torino–Sassuolo (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
14.00:
Mallorca–Almería (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
10. FORDULÓ
16.55:
Gorica–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
11. FORDULÓ
18.00:
Sepsi OSK–Botosani – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Csapatbajnokság, 1. nap, Debrecen

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád
10.30:
szabadfogás 61 kg, 65, 97 selejtező a negyedöntőkig
16.45: elődöntők
10.30: 57 kg, 74, 92 vigaszág
18.00: döntők

DARTS
19.00:
2. nap, World Series of Darts Finals, Amszterdam (Tv: Sport1) 

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
HSA NEKA–CYEB-Budakalász, Balatonboglár
18.00: Budai Farkasok-Rév Group–Sport36-Komló, Budaörs
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Dabas KC
18.00: Fejér B.Á.L.-Veszprém–HÉP-Cegléd
19.00: Pick Szeged–Balatonfüredi KSE
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
16.00:
Buducsnoszt (montenegrói)–Esbjerg (dán) (Tv: Sport1)
18.00: Storhamar (norvég)–Lokomotiv Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár
Férfi elődöntő
A-csoport
14.20:
bónusz vívás
15.00: úszás
15.40: lövészet-futás
B-csoport
17.40:
bónusz vívás
18.20: úszás
19.00: lövészet-futás

RALI
  8.00:
3. gyorsasági, Mediterrán rali, Pécs (Tv: Sport1)
11.15: 5. gyorsasági, Mediterrán rali, Pécs (Tv: Sport1)
14.30: 7. gyorsasági, Mediterrán rali, Pécs (Tv: Sport1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Szófia
13.45:
egyéni összetett döntő

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság (25,50 m puska, pisztoly), Wroclaw – férfi kisöbű szabadpuska összetett csapat, női kisöbű szabadpuska összetett csapat

UFC
FIGHT NIGHT, PÁRIZS
Vasárnap, 1.00:
Cory Sandhagen–Szung Ja-tung (Tv: Sport1)

 

SZEPTEMBER 18., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

MOL MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ (A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

13.00: Pécsi MFC (NB II)–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Meton FC Dabas SE (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Tiszakécskei LC (NB II)–Kecskeméti TE
15.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Mol Fehérvár FC
15.00: Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
15.00: Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Szolnoki MÁV FC (NB III)
15.00: Putnok FC (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
16.00: Bicskei TC (NB III)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
18.00: XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.00:
Brentford–Arsenal
15.15: Everton–West Ham United
Manchester United–Leeds United – elhalasztva
Chelsea–Liverpool – elhalasztva

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
13.00:
Reims–Monaco (Tv: Match4)
15.00: Brest–Ajaccio
15.00: Clermont–Troyes
15.00: Nice–Angers
15.00: Olympique Marseille–Rennes (Tv: Match4)
17.05: Nantes–Lens (Tv: Match4)
20.45: Lyon–PSG (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
15.30:
Union Berlin–Wolfsburg (Tv: Arena4)
17.30: Bochum–1. FC Köln
19.30: Hoffenheim–Freiburg

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
12.30:
Udinese–Internazionale
15.00: Cremonese–Lazio
15.00: Fiorentina–Verona
15.00: Monza–Juventus
18.00: Roma–Atalanta (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Napoli (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
14.00:
Betis–Girona (Tv: Spíler2)
16.15: Villarreal–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Getafe
18.30: Real Sociedad–Espanyol (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
19.00:
Baltimore Ravens–Miami Dolphins
19.00: Cleveland Browns–New York Jets
19.00: Detroit Lions–Washington Commanders
19.00: Jacksonville Jaguars–Indianapolis Colts
19.00: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)
19.00: New York Giants–Carolina Panthers
19.00: Pittsburgh Steelers–New England Patriots
22.05: Los Angeles Rams–Atlanta Falcons
22.05: San Francisco 49ers–Seattle Seahawks
22.25: Dallas Cowboys–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)
22.25: Denver Broncos–Houston Texans
22.25: Las Vegas Raiders–Arizona Cardinals
Hétfő, 2.20: Green Bay Packers–Chicago Bears (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
Csapatbajnokság, 2. nap, Debrecen

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Belgrád
16.30:
szabadfogás 61 kg, 65, 97 vigaszág
18.00: döntők

DARTS
13.00 és 20.00:
3. nap, World Series of Darts Finals, Amszterdam (Tv: Sport1, Sport2)  

EVEZÉS
Világbajnokság, előfutamok, Racice

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–FEHA19
19.05: FTC-Telekom–Újpesti TE

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
SG BBM Bietigheim (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria, Ludwigsburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
16.00: Győri Audi ETO KC–Kastamonu Belediyesi GSK (török) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
Férfi Európa-bajnokság, helyosztók, Berlin

MOTOGP
ARAGÓNIAI NAGYDÍJ, ALCANÍZ
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár
Női női döntő
10.15:
lovaglás
10.55: bónusz vívás
11.35: úszás
12.15: lövészet-futás
Férfi döntő
16.30:
lovaglás
17.10: bónusz vívás
17.50: úszás
18.30: lövészet-futás

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Szófia
Együttes kéziszercsapat, döntő
14.00:
5 karika
14.50: 3 szalag és 2 labda