NOVEMBER 22., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
18.30:
Verona–Empoli (Tv: Sport1)
20.45: Torino–Udinese (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
21.00:
Rayo Vallecano–Mallorca (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
13. FORDULÓ
18.00:
Trabzonspor–Gaziantep (Tv: Sport2)

FUTSAL NB I
18.30:
Nyírgyulaj–Haladás VSE
19.00: SG Kecskemét–MVSC Berettyóújfalu
19.15: Aramis SE–DEAC
20.30: TFSE-BeStrong–Kistarcsa

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Tampa Bay Buccaneers–New York Giants (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–UNI Győr ETO HC

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

 

NOVEMBER 23., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
E-CSOPORT

18.45: Dinamo Kijev (ukrán)–Bayern München (német)
21.00: Barcelona (spanyol)–Benfica (portugál) (Tv: M4 Sport)
F-CSOPORT

18.45: Villarreal (spanyol)–Manchester United (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Young Boys (svájci)–Atalanta (olasz) (Tv: Sport2)
G-CSOPORT
21.00: Lille (francia)–Salzburg (osztrák)
21.00: Sevilla (spanyol)–Wolfsburg (német)
H-CSOPORT

21.00: Malmö (svéd)–Zenit (orosz)
21.00: Chelsea (angol)–Juventus (olasz) (Tv: Sport1)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
16.00:
Chelsea (angol)–Juventus (olasz) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.45:
Eurofarm Peliszter (északmacedón)–Grundfos Tatabánya KC, Bitola (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, 5. FORDULÓ D-CSOPORT
18.00:
NKA Universitas PEAC–Kayseri (török) 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Challenge-kupa, 1. forduló (a 16 közé jutásért), visszavágó
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Maccabi Hadera (izraeli) (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
19.00:
FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló (Tv: M4 Sport)

 

NOVEMBER 24., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: FC Bruges (belga)–RB Leipzig (német)
21.00: Manchester City (angol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Milan (olasz) (Tv: Sport2)
21.00: Liverpool (angol)–Porto (portugál)
C-CSOPORT

18.45: Besiktas (török)–Ajax (holland)
21.00: Sporting CP (portugál)–Borussia Dortmund (német)
D-CSOPORT
18.45: Internazionale (olasz)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Sport1)
21.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Sport1)

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
C-CSOPORT
16.30:
Szpartak Moszkva (orosz)–Napoli (olasz)

NB II – élő eredménykövető
17. FORDULÓ

13.00: III. Ker. TVE–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörs–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Vasas FC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
18.00: Szombathelyi Haladás–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.00: Tiszakécskei LC–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Pécsi MFC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Budafoki MTE–FC Ajka – élőben az NSO-n!

NB III
NYUGATI CSOPORT
14. FORDULÓ
16.00:
Kaposvár–Érd

SZERB SZUPERLIGA
10. FORDULÓ
15.00:
Radnik–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, 2. FORDULÓ
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
UTE–FTC-Telekom
19.00: MAC HKB Újbuda–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
18.30:
Kielce (lengyel)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Galatasaray (török)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA-KUPA
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Prometej (ukrán)–UNI Győr Mély-Út

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
18.00:
Grupa Azoty Chemik Police (lengyel)–Fatum-Nyíregyháza (Tv: Digi Sport2)
Női CEV-kupa, 1. forduló (a 16 közé jutásért), visszavágó
17.00:
CSM Volei Alba Blaj (román)–Vasas Óbuda, Nagyszeben
18.00: Swietelsky-Békéscsaba–LKS Commercecon Lódz (lengyel) (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ

19.00: Szolnoki Dózsa–PVSK-Mecsek Füszért
19.00: Metalcom Szentes–PannErgy-Miskolci VLC
19.15: Debreceni VSE-Master Good–Budapesti Honvéd SE
19.30: Kaposvári VK–Tigra-ZF-Eger
19.30: Genesys OSC Újbuda–A-Híd VasasPlaket
20.00: Szegedi VE–UVSE Hunguest Hotels

 

NOVEMBER 25., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
G-CSOPORT

18.45: Real Betis (spanyol)–FERENCVÁROS (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45: Bayer Leverkusen (német)–Celtic (skót)
A-CSOPORT
21.00: Bröndby (dán)–Olympique Lyon (francia)
21.00: Rangers (skót)–Sparta Praha (cseh)
B-CSOPORT
21.00: PSV Eindhoven (holland)–Sturm Graz (osztrák)
21.00: Monaco (francia)–Real Sociedad (spanyol)
C-CSOPORT

21.00: Leicester City (angol)–Legia Warszawa (lengyel)
D-CSOPORT
21.00: Olympiakosz (görög)–Fenerbahce (török)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Antwerp (belga)
E-CSOPORT
18.45: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Lazio (olasz)
18.45: Galatasaray (török)–Olympique Marseille (francia)
F-CSOPORT
18.45: Crvena zvezda (szerb)–Ludogorec (bolgár)
18.45: Midtjylland (dán)–Braga (portugál)
H-CSOPORT
18.45: Rapid Wien (osztrák)–West Ham United (angol)
18.45: Dinamo Zagreb (horvát)–Genk (belga)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: HJK Helsinki (finn)–Alaskert (örmény)
21.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–LASK Linz (osztrák)
B-CSOPORT
16.30: Flora Tallinn (észt)–Partizan Beograd (szerb)
21.00: Anorthoszisz Famagusta (ciprusi)–Gent (belga)
C-CSOPORT
21.00: Roma (olasz)–Zorja Luhanszk (ukrán)
21.00: Bodö/Glimt (norvég)–CSZKA Szófia (bolgár)
D-CSOPORT
21.00: Randers (dán)–CFR Cluj (román)
21.00: Jablonec (cseh)–AZ Alkmaar (holland)
E-CSOPORT
18.45: Slavia Praha (cseh)–Feyenoord (holland)
18.45: Maccabi Haifa (izraeli)–Union Berlin (német)
F-CSOPORT
18.45: Lincoln Red Imps (gibraltári)–FC Köbenhavn (dán)
18.45: Slovan Bratislava (szlovák)–PAOK (görög)
G-CSOPORT
18.45: Mura (szlovén)–Tottenham Hotspur (angol)
18.45: Rennes (francia)–Vitesse (holland)
H-CSOPORT
16.30: Kajrat Almati (kazah)–Basel (svájci)
18.45: Qarabag (azeri)–Omonia (ciprusi)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
18.30:
Detroit Lions–Chicago Bears (Tv: Arena4)
22.30: Dallas Cowboys–Las Vegas Raiders (Tv: Arena4)
Péntek, 2.20: New Orleans Saints–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
11.00:
a csoportkörének sorsolása, Bécs 

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Motor Zaporizzsja (ukrán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Porto (portugál)–PSG (francia) (Tv: Sport2)
A-CSOPORT
20.45: Vardar Szkopje (északmacedón)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, 5. FORDULÓ
F-CSOPORT
17.00:
Sziktyivkar (orosz)–DVTK
20.30: Ludovika-FCSM Csata–Genclik (török)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Dordrecht, selejtezők

TENISZ
10.00: Davis-kupa-döntő, Madrid, Torino, Innsbruck

 

NOVEMBER 26., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG
17.00:
a 2022-es, katari világbajnokság európai pótselejtezőinek sorsolása, Zürich

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
21.00:
Lens–Angers (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
17. FORDULÓ
18.00:
NK Osijek (Eszék)–Lokomotiva Zagreb – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Mainz (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
20.45:
Cagliari–Salernitana (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Granada (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
20.00:
világkupa, Lake Louise, férfi lesiklás

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston

DARTS
13.45 és 20.00:
Players Championship Finals, Minehead, 1. nap 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
18.30: DEAC–UTE
19.00: UNI Győr ETO–MAC HKB Újbuda
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Lengyelország–Németország (Tv: Sport1)
21.00:
Franciaország–Magyarország, Párizs (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Ferencvárosi TC–Csurgói KK
18.00: Kecskeméti TE–Dabas KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
E-CSOPORT
1. FORDULÓ (Matosinhos)
19.00:
Portugália–Magyarország (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Dordrecht, selejtezők

SAKK
13.30: világbajnoki páros mérkőzés, Dubai, 1. parti

TENISZ
10.00: Davis-kupa-döntő, Madrid, Torino, Innsbruck

 

NOVEMBER 27., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
14.45:
Kisvárda Master Good–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
13.30:
Arsenal–Newcastle (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Aston Villa
16.00: Liverpool–Southampton (Tv: Digi Sport1)
16.00: Norwich–Wolverhampton
18.30: Brighton–Leeds (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
17.00:
Lille–Nantes (Tv: Digi Sport2)
21.00: Nice–Metz (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30:
Fürth–Hoffenheim
15.30: Hertha BSC–Augsburg
15.30: Köln–Mönchengladbach
15.30: Bochum–Freiburg
15.30: Wolfsburg–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
18.30: Bayern München–Bielefeld (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
15.00:
Empoli–Fiorentina (Tv: Sport1)
15.00: Sampdoria–Verona
18.00: Juventus–Atalanta (Tv: Sport1)
20.45: Venezia–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
18.30: Mallorca–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Villarreal–Barcelona (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
17. FORDULÓ
14.00:
Sepsi OSK–Chindia Targoviste – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
16. FORDULÓ
15.00:
Trencín–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
16.00 és 19.00: női óriás-műlesiklás, Killington 
20.15: férfi lesiklás, Lake Louise

AUTÓSPORT
13.45:
WTCR, időmérő edzés (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston

DARTS
13.45 és 20.00:
Players Championship Finals, Minehead, 2. nap

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Telekom Veszprém
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–SBS Eger
18.00: Pick Szeged–Balatonfüredi KSE
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–NEKA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Németország–Szlovákia (Tv: Sport2)
18.00: Spanyolország–Lengyelország (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.00:
ELTE BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
18.00: Sopron Basket–PINKK Pécsi 424
18.00: TFSE-MTK–BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 0.00:
Philadelphia 76ers–Minnesota Timberwolves (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 3.00:
Brandon Figueroa–Stephen Fulton (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
17.00:
Szent Benedek RA–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: UTE–MTK Budapest

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
13.45: világkupa, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SAKK
13.30:
világbajnoki páros mérkőzés, Dubai, 2. parti

SÍUGRÁS
16.30:
világkupa, Ruka

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid, Torino, Innsbruck
D-csoport (Torino), 1. forduló
10.00:
Magyarország–Ausztrália (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–Metalcom Szentes
17.00: BVSC-Zugló–Debreceni VSE-Master Goord
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Szolnoki Dózsa
18.00: Tigra-ZF-Eger–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: A-Híd VasasPlaket–Szegedi VE
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Genesys OSC Újbuda

 

NOVEMBER 28., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
13.30:
Debreceni VSC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.45: Puskás Akadémia FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
18. FORDULÓ
13.00:
Nyíregyháza Spartacus FC–III. Ker. TVE, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
13.00: Szolnoki MÁV FC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
13.00:
WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00:
Békéscsaba 1912 Előre–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–FC Ajka  – élőben az NSO-n!

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Kazincbarcika
11.00: Diósgyőri VTK II–Jászberényi FC
11.00: Újpest II–Eger SE
13.00: Debreceni VSC II–Tiszaújváros
13.00: Füzesgyarmat–Hidasnémeti
13.00: SBTC–Debreceni EAC
13.00: Sényő–BKV Előre
13.00: Tállya–Kisvárda II
13.00: Tiszafüred–Hajdúszoboszló
13.00: Törökszentmiklós–Putnok VSE
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–ESMTK
13.00: Dabas-Gyón–Ferencvárosi TC II
13.00: Hódmezővásárhely–Mohács
13.00: Iváncsa–Honvéd FC II
13.00: Makói FC–Balassagyarmat
13.00: Monor–Kozármisleny
13.00: Rákosmenti KSK–Dunaújváros PASE
13.00: Szekszárdi UFC–Cegléd
13.00: Vác–Gerjen
14.00: MTK II–FC Dabas
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Balatonfüred
11.00: Győri ETO II–Pápa
11.00: Puskás Akadémia II–Nagykanizsa
13.00: Gárdony–Kaposvár
13.00: Kelen SC–Tatabánya
13.00: Komáromi VSE–SC Sopron
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Andráshida
13.00: Veszprém FC–Érd
13.00: Zalaegerszeg II–BVSC-Zugló
16.00: Bicske–Mol Fehérvár FC II

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
15.00:
Brentford–Everton
15.00: Burnley–Tottenham
15.00: Leicester City–Watford
15.00: Manchester City–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
17.30: Chelsea–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
13.00:
St.-Étienne–PSG (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bordeaux–Brest
15.00: Lorient–Rennes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
15.00: Reims–Clermont
17.00: Montpellier–Lyon (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olympique Marseille–Troyes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: RB Leipzig–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
12.30:
Udinese–Genoa (Tv: Sport2)
15.00: Milan–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Spezia–Bologna
18.00: Roma–Torino (Tv: Sport2)
20.45: Napoli–Lazio (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
14.00:
Betis–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Espanyol–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
15.45 és 18.45:
női műlesiklás, Killington
20.15: férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00:
Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers
19.00: Houston Texans–New York Jets
19.00: Indianapolis Colts–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Jacksonville Jaguars–Atlanta Falcons
19.00: Miami Dolphins–Carolina Panthers
19.00: New England Patriots–Tennessee Titans
19.00: New York Giants–Philadelphia Eagles
22.05: Denver Broncos–Los Angeles Chargers
22.25: Green Bay Packers–Los Angeles Rams
22.25: San Francisco 49ers–Minnesota Vikings
Hétfő, 2.20: Baltimore Ravens–Cleveland Browns

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston

AUTÓSPORT
9.30:
WTCR, 1. futam, Szocsi (Tv: Sport2)

DARTS
13.45 és 20.00:
Players Championship Finals, Minehead, 3. nap

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.00:
MAC HKB Újbuda–DVTK Jegesmedvék
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Brasov Wolves (romániai)
18.30: FTC-Telekom–DEAC
18.30: UTE–UNI Győr ETO HC
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Klagenfurt (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.45:
Spanyolország–Lengyelország (Tv: Sport1)
17.00:
Franciaország–Magyarország (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
UNI Győr Mély-Út–NKA Universitas PEAC
17.30: Ludovika-FCSM Csata–VBW CEKK Cegléd
19.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–DVTK
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30: Golden State Warriors–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
15.00:
DEAC–Fino Kaposvár
18.00: Kecskeméti RC–DKSE
18.00: Kistext SE–Vegyész RC Kazincbarcika, Pénzügyőr Sportcsarnok
18.00: MAFC-BME–Pénzügyőr SE
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
19.00: Swietelsky-Békéscsaba–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SAKK
13.30: világbajnoki páros mérkőzés, Dubai, 3. parti

SÍUGRÁS
16.15:
világkupa, Ruka

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid, Torino, Innsbruck
D-csoport (Torino), 2. forduló
10.00:
Magyarország–Horvátország