JÚNIUS 13., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

INTERKONTINENTÁLIS VB-PÓTSELEJTEZŐ
20.00:
Ausztrália–Peru, al-Rajjan (Katar)

NEMZTEK LIGÁJA
4. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Franciaország–Horvátország, Saint-Denis (Tv: Spíler2)
20.45: Dánia–Ausztria, Koppenhága (Tv: Spíler1)
B-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Izland–Izrael, Reykjavík (Tv: Arena4)
C-LIGA
3. CSOPORT
16.00:
Kazahsztán–Szlovákia, Nur-Szultan (Tv: Spíler1)
18.00: Azerbajdzsán–Fehéroroszország, Baki (Tv: Spíler2)

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK-AMERIKA
4. FORDULÓ
A-LIGA
Kedd, 4.00:
Honduras–Kanada
B-LIGA
Kedd, 1.00: Trinidad és Tobago–Saint Vincent és a Grenadine-szigetek
Kedd, 2.00: Guatemala–Dominikai Köztársaság
Kedd, 2.00: Nicaragua–Bahama-szigetek

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
9.30:
WTT-sorozat, 4. kategória (Contender), Zágráb, férfi és női egyes selejtező

DARTS
PREMIER LEAGUE
21.00:
17. állomás, döntő, Berlin (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
15.30:
Svájci körverseny, 2. szakasz (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA-DÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
Kedd, 3.00:
Golden State Warriors–Boston Celtics (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00: WTA-torna, Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.00: ATP-torna, Halle (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, London (Tv: Eurosport2)

 

JÚNIUS 14., KEDD

FUTBALLPROGRAM

INTERKONTINENTÁLIS VB-PÓTSELEJTEZŐ
20.00:
Costa Rica–Új-Zéland, al-Rajjan (Katar)

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a Bajnokok Ligája-selejtező 1. fordulójának sorsolása, Nyon 

NEMZETEK LIGÁJA
4. FORDULÓ
A-LIGA
3. CSOPORT

20.45: Németország–Olaszország, Mönchengladbach (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
20.45: Anglia–Magyarország, Wolverhampton (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
20.45: Hollandia–Wales, Rotterdam (Tv: Arena4)
20.45: Lengyelország–Belgium, Varsó (Tv: Spíler1)
B-LIGA
1. CSOPORT
18.00: Örményország–Skócia, Jereván (Tv: Spíler2)
20.45: Ukrajna–Írország, Lódz
3. CSOPORT
20.45: Románia–Montenegró, Bukarest
20.45: Bosznia-Hercegovina–Finnország, Zenica
C-LIGA
1. CSOPORT
20.45: Törökország–Litvánia, Izmir
20.45: Luxemburg–Feröer, Luxembourg
D-LIGA

1. CSOPORT
18.00: Moldova–Andorra, Chisinau (Tv: Spíler1)
20.45: Liechtenstein–Lettország, Vaduz

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK-AMERIKA
4. FORDULÓ
A-LIGA
Szerda, 2.00:
Jamaica–Mexikó
Szerda, 4.00:
Egyesült Államok–Salvador
B-LIGA
21.00:
Francia Guyana–Belize
Szerda, 0.00:
Bermuda–Montserrat
Szerda, 0.00:
Haiti–Guyana
C-LIGA
22.00:
Bonaire–Amerikai Virgin-szigetek
22.30:
Turks- és Caicos-szigetek–Sint Maarten

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00: Dél-Korea–Egyiptom

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00:
Paavo Nurmi Games, Turku (Tv: Sport1)

BILIÁRD
12.00 és 18.00:
1. nap, World Cup of Pool, Essex (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.30:
Svájci körverseny, 3. szakasz (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00: WTA-torna, Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.00: ATP-torna, Halle  (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, London  (Tv: Eurosport2)

 

JÚNIUS 15., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

 
BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójának sorsolása, Nyon

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
13.00:
az Ekl-selejtező 2. fordulójának sorsolása, Nyon

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Chicago White Sox (Tv: Sport1)

BILIÁRD
12.00 és 18.00:
2. nap, World Cup of Pool, Essex (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.30:
Svájci körverseny, 4. szakasz (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
NHL
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Csütörtök, 2.00:
Colorado Avalanche–Tampa Bay Lightning

TENISZ
11.00: WTA-torna, Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.00: ATP-torna, Halle (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, London  (Tv: Eurosport2)

 

JÚNIUS 16., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AEROBIK
Világbajnokság, Guimaraes, selejtezők

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Oslo

BILIÁRD
12.00 és 18.00:
3. nap, World Cup of Pool, Essex (Tv: Sport2)

DARTS
19.00:
1. nap, World Cup of Darts, Frankfurt (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
15.30:
Svájci körverseny, 5. szakasz (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA-DÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS
Péntek, 3.00:
Boston Celtics–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
17.00: Európa-bajnokság, Tel-Aviv – egyéni selejtező (karika, labda)

TENISZ
11.00: WTA-torna, Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport2)
12.00: ATP-torna, Halle (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, London (Tv: Eurosport2)

 

JÚNIUS 17., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AEROBIK
Világbajnokság, Guimaraes, döntők

BILIÁRD
12.00:
4. nap, World Cup of Pool, Essex (Tv: Sport1)

DARTS
19.00:
2. nap, World Cup of Darts, Frankfurt (Tv: Sport2)

FORMULA–1
KANADAI NAGYDÍJ, MONTREAL
20.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
23.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
14.00: SUP-világkupa, Budakalász, Lupa-tó – hosszú táv (10 km), döntő

KERÉKPÁR
14.00:
Svájci körverseny, 6. szakasz (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
SPANYOL BAJNOKSÁG, DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
21.00:
Real Madrid–Barcelona (Tv: Arena4)

MOTOGP
NÉMET NAGYDÍJ, SACHSENRING
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
11.00:
Európa-bajnokság, Tel-Aviv – egyéni selejtező (buzogány, szalag)

RÖGBI
13.00:
Másodosztályú (Trophy) férfi és női hetes rögbi Európa-bajnokság, 2. forduló, Budapest

TENISZ
11.00: WTA-torna, Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport2)
12.00: ATP-torna, Halle  (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, London  (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
19. VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, SZINKRONÚSZÁS (MARGITSZIGET)

MŰÚSZÁS (Széchy medence)
  9.00: egyéni rövid program, selejtező (Tv: M4 Sport)
13.00, 16.30: páros rövid program, selejtező (Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, tartalék: Hungler Szabina Mercédesz) (Tv: M4 Sport)

VÍVÁS
Európa-bajnokság, Antalya
  8.00:
női tőr egyéni
12.00: férfi kard
17.30: döntős szakasz

 

JÚNIUS 18., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AEROBIK
Világbajnokság, Guimaraes, döntők

AMERIKAI FUTBALL
ELF
18.00:
Leipzig Kings–Hamburg Sea Devils (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Párizs

BILIÁRD
12.00 és 20.00:
5. nap, World Cup of Pool, Essex (Tv: Sport1)

DARTS
13.00 és 19.00:
3. nap, World Cup of Darts, Frankfurt (Tv: Sport2)

FALLABDA
APT Padel Tour világbajnoki sorozat, Szentendre

FORMULA–1
KANADAI NAGYDÍJ, MONTREAL
19.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
22.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NHL
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Vasárnap, 2.00:
Colorado Avalanche–Tampa Bay Lightning

KAJAK-KENU
SUP-világkupa, Budakalász, Lupa-tó
12.00:
felfújható deszkások versenye (3 km)
15.00: sprint döntő

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ (Lanxess Aréna)
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Telekom Veszprém–Lomza Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Barcelona (spanyol)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.15:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
BRONZMÉRKŐZÉS, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Alba Fehérvár

MOTOGP
NÉMET NAGYDÍJ, SACHSENRING
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4) 

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Tel-Aviv
12.00:
egyéni összetett, döntő
20.00: együttes kéziszercsapat, selejtező

RÖGBI
9.00:
Másodosztályú (Trophy) férfi és női hetes rögbi Európa-bajnokság, 2. forduló, Budapest

RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, ezüst divízió, négyes döntő (Budapest, Tüskecsarnok)
16.00 és 19.00:
elődöntők

TENISZ
11.00 és 16.00: WTA-torna, Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport2)
12.00: ATP-torna, Halle  (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, London (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT, AUSTIN
Vasárnap, 0.00:
Calvin Kattar–Josh Emmett (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
19. VIZES VILÁGBAJNOKSÁG
MŰÚSZÁS (Széchy medence)
10.00:
csapat kombinációs kűr, selejtező (Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina Mercédesz, Regényi Adelin, Szakáll Panna, Taksonyi Blanka, tartalék: Makai Cintia Molli, Szórát Léna) (Tv: M4 Sport)
13.00: vegyes páros, rövid program, selejtező (Tv: M4 Sport)
16.00: egyéni rövid program, döntő (Tv: M4 Sport)

ÚSZÁS (Duna Aréna)
9.00:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
Női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma), férfi 400 m gyors, női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma), férfi 50 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián), női 400 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna), férfi 100 m mell (Takács Tamás), férfi 400 m vegyes (Holló Balázs, Kós Hubert), női 4×100 m gyorsváltó (Magyarország), férfi 4×100 m gyorsváltó (Magyarország)
18.00: középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Férfi 400 m gyors, női 100 m pillangó, férfi 50 m pillangó, női 400 m gyors, férfi 100 m mell, női 200 m vegyes, férfi 400 m vegyes, férfi 4×100 m gyorsváltó, női 4×100 m gyorsváltó

 

VÍVÁS
Európa-bajnokság, Antalya
  8.00:
női párbajtőr egyéni
11.00: férfi tőr
17.30: döntős szakasz

 

JÚNIUS 19., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
USFL
22.00:
alapszakasz,10. hét (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Los Angeles Dodgers–Cleveland Guardians (Tv: Sport1)

BILIÁRD
12.00:
6. nap, World Cup of Pool, Essex (Tv: Sport1)

DARTS
13.00 és 19.00:
4. nap, World Cup of Darts, Frankfurt (Tv: Sport2)

FALLABDA
APT Padel Tour világbajnoki sorozat, Szentendre

FORMULA–1
KANADAI NAGYDÍJ, MONTREAL
20.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
SUP-világkupa, Budakalász, Lupa-tó
13.00:
technikai, döntő

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ (Lanxess Aréna)
HELYOSZTÓ
15.15:
a 3. helyért (Tv: Sport1)
18.00: döntő (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
SPANYOL BAJNOKSÁG, DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
Real Madrid–Barcelona (Tv: Arena4)

MOTOGP
NÉMET NAGYDÍJ, SACHSENRING
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Tel-Aviv
11.00:
szerenkénti döntők: karika, labda
12.15: buzogány, szalag (Tv: M4 Sport)
14.00: együttes kéziszer-csapat, döntő (Tv: M4 Sport)

RÖGBI
11.00:
Másodosztályú (Trophy) férfi és női hetes rögbi Európa-bajnokság, 2. forduló, Budapest

RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, ezüst divízió, négyes döntő Budapest (Tüskecsarnok)
16.00:
a 3. helyért
19.00: döntő

STRANDRÖPLABDA
Világbajnokság, férfi és női döntő

TENISZ
12.00: ATP-torna, Halle (Tv: Eurosport2)
14.30: WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport2)
15.30: WTA-torna, Berlin (Tv: Digi Sport1)
16.00: ATP-torna, London (Tv: Eurosport2)

TRIATLON
8.10:
közép távú országos bajnokság, Keszthely

ÚSZÁS
19. VIZES VILÁGBAJNOKSÁG
MŰÚSZÁS (Széchy medence)
10.00:
csapat, rövid program, selejtező (Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina Mercédesz, tartalék: Regényi Adelin, Taksonyi Blanka)
16.00: páros rövid program, döntő

ÚSZÁS (Duna Aréna)
9.00:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
Női 100 m hát (Burián Katalin), férfi 100 m hát (Kovács Benedek), női 100 m mell (Halmai Petra), férfi 200 m gyors (Milák Kristóf, Németh Nándor), női 1500 m gyors (Mihályvári-Farkas Viktória)
18.00: középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Férfi 100 m mell, női 100 m pillangó, férfi 100 m hát, női 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m hát, férfi 200 m gyors, női 200 m vegyes


VÍVÁS
Európa-bajnokság, Antalya
  8.00:
férfi párbajtőr egyéni
12.00: női kard
17.30: döntős szakasz