MÁRCIUS 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
29. FORDULÓ
20.00:
Pécsi MFC–Kecskeméti TE Hufbau (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
8.00:
WTT-sorozat, 4. kategória (contender), Doha

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ELŐDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom

KERÉKPÁR
15.15:
Katalán körverseny, férfiak, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1042 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, negyeddöntő, 2. mérkőzés
19.00:
Kecskeméti RC–MAFC-BME
19.00: DKSE–Pénzügyőr SE
Női Extraliga, negyeddöntő, 2. mérkőzés
17.15:
MTK Budapest–Vasas Óbuda
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Fatum-Nyíregyháza
18.00: Újpesti TE–Szent Benedek RA
Női NB I, rájátszás, felsőház
19.00:
TFSE–Budaörsi DSE-Emericus

 

MÁRCIUS 22., KEDD

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA ELŐDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
19.00:
Debreceni EAC–SC Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport)
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Lulea–Skelleftea (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1043 (Tv: Sport2)

TENISZ
WTA-torna, Miami

 

MÁRCIUS 23., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
MÁSODIK SZAKASZ
19.30:
Izrael–Magyarország

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.45:
Gibraltár–Grenada (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
Debreceni EAC–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.45:
DVSC Schaeffler–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
18.00: Győri Audi ETO KC–Érd

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
L-CSOPORT, 6. FORDULÓ
20.30:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Vilnius (litván)
NŐI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Sopron Basket–TFSE-MTK
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.30:
Diósgyőri VTK–UNI Győr Mély-Út
19.00: Ludovika-FCSM Csata–NKA Universitas PEAC

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1044 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
Világbajnokság, Montpellier
11.05:
női rövidprogram (Láng Júlia) (Tv: M4 Sport)
18.30: páros rövidprogram

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, negyedöntő, 3. mérkőzés
18.00:
Fino Kaposvár–Debreceni EAC
19.00: GreenPlan-Vegyész RC Kazincbarcika–Kistext SE
20.00: MAFC-BME–Kecskeméti RC
20.00: Pénzügyőr SE–Dunaújvárosi KSE
Női Extraliga, negyedöntő, 3. mérkőzés
18.30:
Swietelsky-Békéscsaba–Diósgyőri VTK

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Hamar

TENISZ
ATP-torna, Miami
17.00 és csütörtök, 0.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
26. FORDULÓ
19.30:
Kaposvári VK–A-Híd VasasPlaket

 

MÁRCIUS 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
17.00:
Örményország–Montenegró (Tv: Sport1)
19.30:
Magyarország–Szerbia, Budapest, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45:
Skócia–Lengyelország

U21-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
16.30:
Magyarország–San Marino, Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
MÁSODIK SZAKASZ
16.00:
Hollandia–Magyarország

EURÓPAI VILÁGBAJNOKI PÓTSELEJTEZŐ
ELŐDÖNTŐK
20.45:
Wales–Ausztria, Cardiff
20.45: Svédország–Csehország, Solna
20.45: Olaszország–Észak-Macedónia, Palermo (Tv: Sport1)
20.45: Portugália–Törökország, Porto 

ÁZSIAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
12.00:
Dél-Korea–Irán, Szöul
13.00: Libanon–Szíria, Sidon
18.00: Irak–Arab Emírségek, Bagdad
B-CSOPORT
10.10:
Ausztrália–Japán, Sydney
13.00: Vietnám–Omán, Hanoi
16.00: Kína–Szaúd-Arábia, Sardzsa

ÓCEÁNIAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ (KATAR)
1. KÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00:
Salamon-szigetek–Tahiti
B-CSOPORT
18.00:
Új-Zéland–Új-Kaledónia
18.00: Fidzsi-szigetek–Pápua Új-Guinea

DÉL-AMERIKAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
17. FORDULÓ

Péntek, 0.30: Uruguay–Peru, Montevideo
Péntek, 0.30: Kolumbia–Bolívia, Barranquilla
Péntek, 0.30: Brazília–Chile, Rio de Janeiro
Péntek, 0.30: Paraguay–Ecuador, Ciudad del Este

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
12. FORDULÓ
Péntek, 1.00:
Jamaica–Salvador, Kingston
Péntek, 2.05: Panama–Honduras, Panamaváros
Péntek, 3.00: Mexikó–Egyesült Államok, Mexikóváros
Péntek, 3.05: Costa Rica–Kanada, San José

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
7. állomás, Rotterdam (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA,
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.15: Villach–Fehérvár AV19

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Vasas Akadémia
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
New Orleans Pelicans–Chicago Bulls (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1045 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
Világbajnokság, Montpellier
11.00:
férfi rövidprogram (Vlasenko Aleksandr) (Tv: M4 Sport)
18.15: páros kűr

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
Európa-kupa, Eilat

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Kairó – női elődöntő

RÖPLABDA
Női Extraliga, negyedöntő, 3. mérkőzés
17.00:
Szent Benedek RA–Újpesti TE
18.00: Fatum-Nyíregyháza–1. MCM-Diamant Kaposvár
19.00: Vasas Óbuda–MTK Budapest

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Hamar

TENISZ
ATP-torna, Miami
16.00 és péntek, 0.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 13. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Debreceni VSE-Master Good

 

MÁRCIUS 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ, 3. SZAKASZ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
16.00:
Kongói DK–Marokkó, Kinshasa
18.00: Kamerun–Algéria, Douala
18.00: Mali–Tunézia, Bamako
20.30: Ghána–Nigéria, Cape Coast
20.30: Egyiptom–Szenegál, Kairó 

DÉL-AMERIKAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
17. FORDULÓ
Szombat, 0.30:
Argentína–Venezuela, Buenos Aires

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.45:
Lettország–Kuvait (Tv: Sport1)
18.00:
Norvégia–Szlovákia (Tv: Sport2)
19.00: Málta–Azerbajdzsán
19.15: Románia–Görögország (Tv: Sport1)
20.15: Luxemburg–Észak-Írország
20.45: Bosznia-Hercegovina–Grúzia
21.15:
Franciaország–Elefántcsontpart (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
15.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.15:
F2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
18.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ 5. MÉRKŐZÉS
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Ferencvárosi TC
18.00: Kecskeméti TE–HE-DO B.Braun Gyöngyös
19.15: Balatonfüredi KSE–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–MTK Budapest

MŰKORCSOLYA
Világbajnokság, Montpellier
11.00: jégtánc ritmustánc (Ignateva Mariia, Szemko Danijil Leonyidovics) (Tv: M4 Sport)
18.00: női kűr (Láng Júlia?)

SÍUGRÁS
14.00:
világkupa, Planica

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Hamar

TENISZ
ATP-torna, Miami
17.00 és szombat, 0.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

 

MÁRCIUS 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
MÁSODIK SZAKASZ
19.45:
Magyarország–Skócia (Tv: M4 Sport)

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00:
Bp. Honvéd–Szentlőrinc SE (NB II)
15.30:
Szeged (NB II)–Ferencváros

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00:
Finnország–Izland
15.00: Horvátország–Szlovénia (Tv: Sport2)
18.00: Írország–Belgium
18.30: Anglia–Svájc (Tv: Sport2)
18.30: Katar–Bulgária
19.45: Spanyolország–Albánia (Tv: Sport1)
20.45: Hollandia–Dánia
20.45: Németország–Izrael (Tv: Sport2)

NŐI NB I
14. FORDULÓ
15.00:
Haladás–Puskás Akadémia
16.00: Diósgyőri VTK–Ferencváros

MLS
22.00: Charlotte–Cincinnati (Tv: Arena4)
Vasárnap, 0.08: Sporting Kansas City–Real Salt Lake (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
9.45 és 13.00:
Salgó rali, 3. és 6. szakasz (Tv: Sport1)

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
15.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.30: Fehérvár AV19–Villach

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00:
Krim Mercator Ljubljana (szlovén)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Dabas KC VSE–Csurgói KK
18.00: SBS Eger–Sport36-Komló
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–Pick Szeged
NŐI NB I
17.00:
Vasas SC–Váci NKSE
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Érd
18.00: Győri Audi ETO KC–Moyra-Budaörs
18.00: Kisvárda Master Good SE–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: Siófok KC–Motherson Mosonmagyaróvári KC
NÉMET BUNDESLIGA
17.45:
Magdeburg–THW Kiel (Tv: Sport1)
FRANCIA BAJNOKSÁG
20.00:
 Nimes–Montpellier (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
TFSE-MTK–Sopron Basket
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS A 9–12. HELYÉRT
18.00:
VBW CEKK Cegléd–PINKK Pécsi 424
18.30: BKG-PRIMA Szigetszentmiklós–ELTE BEAC Újbuda
FÉRFI NB I
18.00: Kaposvári KK–Egis Körmend
18.00: MVM-OSE Lions–Szolnoki Olajbányász
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Atomerőmű SE
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC
18.00: Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: DEAC-Tungsram–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Hübner Nyíregyháza BS–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
NBA, ALAPSZAKASZ
22.00:
New Orleans Pelicans–San Antonio Spurs (Tv: Sport1)

MŰKORCSOLYA
Világbajnokság, Montpellier
10.55:
férfi kűr
17.05: jégtánc kűr

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Kairó – férfi és női döntő

RALI
Salgó rali, az országos bajnokság 1. futama, Salgótarján és környéke

SÍUGRÁS
10.00:
világkupa, Planica, csapatverseny

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Hamar

TENISZ
ATP-torna, Miami
16.00 és vasárnap, 0.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT, COLUMBUS
Vasárnap, 0.00:
Curtis Blaydes–Chris Daukaus (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
26. FORDULÓ
16.00:
Debreceni VSE-Master Good–FTC-Telekom Waterpolo
16.10: Genesys OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
17.00:
Szegedi VE–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom Szentes–Budapesti Honvéd SE
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Tigra-ZF-Eger
19.00: PVSK- Mecsek Füszért–UVSE Hunguest Hotels

 

MÁRCIUS 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
13. FORDULÓ
22.05:
Kanada–Jamaica, Toronto
23.05: Salvador–Costa Rica, San Salvador

ÓCEÁNIAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ (KATAR)
1. KÖR
ELŐDÖNTŐ
16.00:
Salamon-szigetek–Pápua Új-Guinea
19.30:
Új-Zéland–Tahiti

NB III
27. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Debreceni VSC II–Sényő
14.00: Békéscsaba II–Diósgyőri VTK II
16.00: Eger SE–Jászberényi FC
16.00: Füzesgyarmat–BKV Előre
16.00: Hajdúszoboszló–Hidasnémeti
16.00: Kazincbarcika–Törökszentmiklós
16.00: Kisvárda II–Debreceni EAC
16.00: Tiszafüred–Salgótarjáni BTC
16.00: Tiszaújváros–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Ceglédi VSE
11.00: Bp. Honvéd FC-MFA II–Dunaújváros PASE
11.00: Paksi FC II–MTK Budapest II
16.00: Balassagyarmat–Hódmezővásárhely
16.00: Dabas-Gyón–Iváncsa
16.00: ESMTK–Mohács
16.00: Gerjen–Kozármisleny
16.00: Makó FC–Szekszárdi UFC
16.00: Monor–FC Dabas
16.00: Vác FC–Rákosmenti KSK
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–SC Sopron
11.00: Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvári TE
11.00: Zalaegerszeg II–Gárdony
14.00: Veszprém FC–Kelen SC
16.00: BVSC-Zugló–Tatabánya
16.00: Érdi VSE–Győri ETO II
16.00: Kaposvár–Balatonfüred
16.00: Komáromi VSE–Andráshida
16.00: Nagykanizsa–Pápai Perutz FC
17.00: Bicske–Gyirmót II

NŐI NB I
14. FORDULÓ
16.00:
Astra–Soroksár
17.15: Győr–MTK

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
21.30:
NASCAR, 6. futam, EchoPark Automotive Grand Prix (Tv: Arena4)

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
19.00:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA

FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–NEKA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
15.45:
Odense (dán)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
NŐI EHL, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
13.45:
Ramnicu Valcea (román)–Herning-Ikast (dán) (Tv: Sport1)
FRANCIA BAJNOKSÁG
19.00:
 Aix–Chambéry (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd
SPANYOL BAJNOKSÁG
12.30: 
Real Madrid–Fuenlabrada (Tv: Arena4)
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Detroit Pistons–New York Knicks (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Kairó, vegyes váltó

SÍUGRÁS
10.00:
világkupa, Planica

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Hamar

TENISZ
ATP-torna, Miami
18.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)