MÁRCIUS 28., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Zöld-foki-szigetek–San Marino
20.00: Andorra–Grenada (Tv: Sport2)
20.00: Montenegró–Görögország (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
8.00:
WTT-sorozat, 3. kategória (star contender), Doha

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG (Budapest, BOK-csarnok)
11.30:
szabadfogás 57, 65 (Muszukajev Iszmail), 70 (Antal Dániel), 79 (Vida Csaba), 97 kg (Bajcajev Vlagyiszlav), selejtező a negyeddöntőkig
18.00: elődöntők (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
19.15:
Villach (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC
FÉRFI MAGYAR KUPA
20.10:
az elődöntő sorsolása

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.00:
Memphis Grizzlies–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1047 (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00: ATP-torna, 3. forduló, Miami (Tv: Eurosport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

 

MÁRCIUS 29., KEDD

FUTBALLPROGRAM

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Azerbajdzsán–Lettország (Tv: Sport2)
16.00: Horvátország–Bulgária (Tv: Sport1)
18.00: Albánia–Grúzia
18.00: Dánia–Szerbia (Tv: Sport1)
18.00: Fehéroroszország–Bahrein
18.00: Finnország–Szlovákia
18.00: Svájc–Koszovó
19.00: Norvégia–Örményország
19.30: Katar–Szlovénia
19.45: Izrael–Románia
20.45: Anglia–Elefántcsontpart
20.45: Ausztria–Skócia
20.45: Belgium–Burkina Faso
20.45: Hollandia–Németország
20.45: Írország–Litvánia
20.45: Spanyolország–Izland
20.45: Törökország–Olaszország
20.45: Wales–Csehország
20.45: Észak-Írország–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.15: Franciaország–Dél-Afrika

NEMZETEK LIGÁJA
OSZTÁLYOZÓ A C-DIVÍZIÓBAN MARADÁSÉRT
VISSZAVÁGÓK
16.00:
Kazahsztán–Moldova
16.00:
Ciprus–Észtország

EURÓPAI VB-PÓTSELEJTEZŐK
DÖNTŐK
20.45:
Lengyelország–Svédország (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Portugália–Észak-Macedónia (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐK
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.30:
Irán–Libanon
15.45: Arab Emírségek–Dél-Korea
18.00: Szíria–Irak
B-CSOPORT
12.35:
Japán–Vietnám
18.00: Omán–Kína
20.00: Szaúd-Arábia–Ausztrália

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
3. SZAKASZ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
Szenegál–Egyiptom
19.00: Nigéria–Ghána
21.30:
Tunézia–Mali
21.30:
Algéria–Kamerun
21.30: Marokkó–Kongói DK

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
16.00: Lengyelország–Magyarország (Tv: M4 Sport)

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
18.00:
Magyarország–Törökország (Tv: M4 Sport)

DÉL-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
18. FORDULÓ
Szerda, 1.30:
Bolívia–Brazília
Szerda, 1.30: Ecuador–Argentína
Szerda, 1.30:
Peru–Paraguay
Szerda, 1.30: Chile–Uruguay
Szerda, 1.30: Venezuela–Kolumbia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG (Budapest, BOK-csarnok)
Szabadfogás 57, 65, 70, 79, 97 kg
11.30:
vigaszág
18.00: döntők
Szabadfogás 61, 74, 86, 92, 125 kg
11.30: selejtezők a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők

KÉZILABDA
EHL, FÉRFIAK
NYOLCADDÖNTŐ
18.45:
TBV Lemgo (német)–Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I, RÁJÁTSZÁS
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

18.00:
 Sopron Basket–DVTK

TENISZ
17.00: ATP-torna, 3. forduló, Miami (Tv: Eurosport1)
20.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
CN Marseille (francia)–Genesys OSC Újbuda

 

MÁRCIUS 30., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ÓCEÁNIAI VB-SELEJTEZŐK
HARMADIK SZAKASZ
DÖNTŐ
19.00:
Salamon-szigetek–Új-Zéland, Doha

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
14. FORDULÓ
Csütörtök, 3.05:
Mexikó–Salvador
Csütörtök, 3.05: Jamaica–Honduras
Csütörtök, 3.05: Panama–Kanada
Csütörtök, 3.05: Costa Rica–Egyesült Államok

U17-ES EB-SELEJTEZŐ
16.00:
Magyarország–Szlovákia

NB III
27. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
18.00:
Újpest II–Tállya

NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
17.00:
Haladás–Soroksár
17.30: Győri ETO–Ferencváros

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG (Budapest, BOK Csarnok)
Szabadfogás 61, 74, 86, 92, 125 kg
11.30:
vigaszág
18.00: döntők (Tv: M4 Sport)
Női 50, 55, 59, 68, 76 kg
11.30:
selejtező a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA, ELŐDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45:
Elverum (norvég)–PSG (francia) (Tv: Sport1)
20.45:
Flensburg-Handewitt (német)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
16.00:
MTK Budapest–Győri Audi ETO KC

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1049 (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00: ATP-torna, 3. forduló, Miami (Tv: Eurosport1)
19.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
NŐI LEN KUPA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

Etnikosz Pireusz (görög)–Dunaújváros
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
19.45:
Novi Beograd (szerb)–FTC-Telekom Waterpolo

 

MÁRCIUS 31., CSÜTÖRTÖK

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG (Budapest, BOK-csarnok)
Női 50, 55, 59, 68, 76 kg
11.30:
vigaszág
18.00: döntők (Tv: M4 Sport)
Női 53, 57, 62, 65, 72 kg
11.30:
selejtező a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
8. állomás, Birmingham (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG
18.00:
a 2024-es férfi Eb selejtezőcsoportjainak sorsolása, Berlin
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45:
Vardar Szkopje (északmacedón)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Porto (portugál)–Montpellier (francia) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Érd–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, DEBRECEN
NEGYEDDÖNTŐ
13.00:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
15.30: DEAC-Tungsram–Alba Fehérvár
18.00: Egis Körmend–Szolnoki Olajbányász
20.30: Hübner Nyíregyháza BS–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Brooklyn Nets–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1050 (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00: ATP-torna, 3. forduló, Miami (Tv: Eurosport1)
21.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

 

ÁPRILIS 1., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
26. FORDULÓ
20.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30:
Union Berlin–1. FC Köln (Tv: Arena4)

VILÁGBAJNOKSÁG
18.00:
a katari világbajnokság csoportsorsolása, Doha (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG (Budapest, BOK-csarnok)
Női 53, 57, 62, 65, 72 kg
11.30:
vigaszág
18.00: döntők
Kötöttfogás 55, 63, 77, 87, 130 kg
11.30:
selejtező a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

17.30: SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
OSZTRÁK LIGA, ELŐDÖNTŐ
5. MÉRKŐZÉS
19.15:
Villach (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Dabas KC VSE
NŐI NB I
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Vasas SC
18.00: Hungast Szombathelyi KKA–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, DEBRECEN
ELŐDÖNTŐ
15.00:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely/Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC-Tungsram/Alba Fehérvár (Tv: M4 Sport)
18.00: Egis Körmend/Szolnoki Olajbányász–Hübner Nyíregyháza BS/Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NŐI NB I, RÁJÁTSZÁS
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.30:
DVTK–Sopron Basket
ALSÓHÁZ (A 9–12. HELYÉRT)
18.00:
PINKK Pécsi 424–BKG-Prima Szigetszentmiklós

TENISZ
17.00: ATP-torna, 3. forduló, Miami (Tv: Eurosport1)
21.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

 

ÁPRILIS 2., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
26. FORDULÓ
14.45:
Debreceni VSC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
28. FORDULÓ
16.00:
Hódmezővásárhely–Makó

NŐI NB I
15. FORDULÓ
12.00:
DVTK–Soroksár
14.00: FTC–MTK
15.00: Haladás–Győr
16.30: Astra Hungary–Puskás Akadémia

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
13.30:
Liverpool–Watford (Tv: Digi Sport1)
16.00: Brighton–Norwich City
16.00: Burnley–Manchester City (Tv: Spíler1)
16.00: Chelsea–Brentford
16.00: Leeds United–Southampton
16.00: Wolverhampton–Aston Villa
18.30: Manchester United–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
17.00:
Nice–Rennes (Tv: Digi Sport1)
19.00: Lille–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30:
Arminia Bielefeld–VfB Stuttgart
15.30: Eintracht Frankfurt–Fürth
15.30: Freiburg–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: Hoffenheim–Bochum
15.30: Bayer Leverkusen–Hertha BSC (Tv: Spíler1)
18.30: Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Venezia (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Sassuolo (Tv: Sport2)
20.45: Salernitana–Torino (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.15: Levante–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Atlético Madrid–Alavés (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
29. FORDULÓ
17.00:
Partizan–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 4. FORDULÓ
18.00:
DAC–Sered – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG (Budapest, BOK-csarnok)
Kötöttfogás 55, 63, 77, 87, 130 kg
11.30:
vigaszág
18.00: döntők
Kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg
11.30:
selejtező a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
13.30:
SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Krim Mercator Ljubljana (szlovén) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Metz (francia)–Dortmund (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Kecskeméti TE–Pick Szeged
18.00: Sport36-Komló–Budakalász
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Balatonfüredi KSE
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–SBS Eger
18.00: Csurgói KK–NEKA
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Telekom Veszprém
NŐI NB I
17.00:
Moyra-Budaörs–Kisvárda Master Good SE
18.00: Győri Audi ETO KC–Váci NKSE
NÉMET BUNDESLIGA
20.30:
RN Löwen–Flensburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, DEBRECEN
HELYOSZTÓK

Bronzmérkőzés
15.30:
Alba Fehérvár–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Döntő 
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olajbányász  

NŐI NB I, RÁJÁTSZÁS
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.00: Atomerőmű–PEAC
HELYOSZTÓ AZ 5-8. HELYÉRT
17.00: Győr–MTK
20.00: Csata–Vasas
ALSÓHÁZ  (A 9–12. HELYÉRT)
17.00:
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd

TENISZ
17.00: ATP-torna, 3. forduló, Miami (Tv: Eurosport1)
19.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

 

ÁPRILIS 3., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
26. FORDULÓ
14.30:
Újpest FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
30. FORDULÓ – élő eredménykövető
16.00:
Kecskeméti TE Hufbau–ETO FC – élőben az NSO-n!
16.00: Budaörs–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–III. Ker. TVE – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Soroksár SC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
19.30: Diósgyőri VTK–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–Tiszafüred
16.00: BKV Előre–Kisvárda II
16.00: Debreceni VSC II–SBTC
16.00: Eger SE–Debreceni EAC
16.00: Hidasnémeti–Kazincbarcika
16.00: Jászberényi FC–Tiszaújváros
16.00: Putnok FC–Hajdúszoboszló
16.00: Sényő–Újpest II
16.00: Tállya–Füzesgyarmat
16.00: Törökszentmiklós–Békéscsaba II
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Cegléd–ESMTK
16.00: Dunaújváros PASE–Ferencvárosi TC II
16.00: FC Dabas–Honvéd FC II
16.00: Iváncsa–Monor
16.00: Mohács–Gerjen
16.00: MTK II–Dabas-Gyón
16.00: Rákosmenti KSK–Paks II
16.00: Szekszárdi UFC–Vác
18.00: Kozármisleny–Balassagyarmat
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Puskás Akadémia II
11.00: Győri ETO II–Veszprém FC
15.00: SC Sopron–Érd
16.00: Andráshida–Kaposvár
16.00: Balatonfüred–BVSC-Zugló
16.00: Gárdony–Komáromi VSE
16.00: Kelen SC–Bicske
16.00: Mosonmagyaróvári TE–Zalaegerszeg II
16.00: Tatabánya–Nagykanizsa
17.00: Pápa–Mol Fehérvár FC II

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
15.00:
West Ham United–Everton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Tottenham–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
13.00:
Strasbourg–Lens (Tv: Digi Sport1)
15.00: Clermont–Nantes
15.00: Metz–Monaco (Tv: Digi Sport2)
15.00: Montpellier–Brest (Tv: Digi Sport3)
15.00: Troyes–Reims
15.00: St.-Étienne–Olympique Marseille
17.05: Lyon–Angers (Tv: Digi Sport1)
20.45: PSG–Lorient (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
29. FORDULÓ
19.30:
NK Osijek (Eszék)–Hajduk Split – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Wolfsburg (Tv: Arena4)
17.30: Mönchengladbach–Mainz (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
12.30:
Fiorentina–Empoli (Tv: Sport2)
15.00: Atalanta–Napoli (Tv: Sport2)
15.00: Udinese–Cagliari
18.00: Sampdoria–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Internazionale (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
14.00:
Athletic Bilbao–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: Betis–Osasuna (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Rayo Vallecano
18.30: Valencia–Cádiz (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG (Budapest, BOK-csarnok)
Kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg
15.00:
vigaszág
17.00: döntők

KÉZILABDA
NŐI NB I
16.00:
MTK Budapest–Dunaújvárosi Kohász KA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Brest (francia)–Odense (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Lakers–Denver Nuggets (Tv: Sport1)

MOTOGP
ARGENTIN NAGYDÍJ, TERMAS DE RIO HONDO
17.00:
Moto3
18.20: Moto2
20.00: MotoGP

TENISZ
ATP, WTA: Miami