ÁPRILIS 25., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
34. FORDULÓ
20.00:
Kecskeméti TE Hufbau–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
21.00:
Crystal Palace–Leeds United (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
20.30:
Sassuolo–Juventus (Tv: Sport1)

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
20.55:
Almería–Sporting Gijón (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
34. FORDULÓ
19.30:
Besiktas–Kasimpasa (Tv: Sport2)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
DÖNTŐ
17.45:
Salzburg–Benfica (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Vegyespáros-vb, Genf, csoportkör
14.00:
Magyarország–Spanyolország

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, a 3. helyért, 2. mérkőzés
20.00:
MAFC-BME–GreenPlan-VRCK
NB I, nők, rájátszás, felsőház
17.00:
Budaörsi DSE-Emericus–TFSE

SZNÚKER
14.00:
világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)
Kyren Wilson (angol, 5.)–Stuart Bingham (angol, 12.)
Luca Brecel (belga, 11.)/Noppon Saengkham (thaiföldi)–John Higgins (skót, 6.)
19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)
Anthony McGill (skót, 13.)–Judd Trump (angol, 4.)/Hosszein Vafaei (iráni)
Neil Robertson (ausztrál, 3.)–Jack Lisowski (angol, 14.)

TENISZ
ATP-torna, München
ATP-torna, Estoril

 

ÁPRILIS 26., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Manchester City (angol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Vegyespáros-vb, Genf
10.00:
Magyarország–Kanada
18.00: Törökország–Magyarország

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
rájátszás, elődöntő (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EHL
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30:
Schaffhausen (német)–Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport1)
20.30: Nantes (francia)–Magdeburg (német) (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1064 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Budapest (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) – férfi selejtező

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, döntő, 2. mérkőzés
17.30:
Fino Kaposvár–Pénzügyőr SE

TENISZ
ATP-torna, München
ATP-torna, Estoril

 

ÁPRILIS 27., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Liverpool (angol)–Villarreal (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
A 20. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉSEK
18.00:
Fiorentina–Udinese (Tv: Sport1)
20.15: Atalanta–Torino
20.15: Bologna–Internazionale (Tv: Sport1)

AMATŐR KUPA
DÖNTŐ
14.00:
VSK Tököl–Szegedi VSE-Pizzamonster, Új Hidegkuti Nándor Stadion 

NŐI MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
17.45:
Haladás Viktória–ETO FC Győr, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
St. Louis Cardinals–New York Mets (Tv: Sport2)

CURLING
Vegyespáros-vb, Genf
14.00:
Skócia–Magyarország

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
Sopron KC–Szolnoki Olajbányász
18.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend
KÖZÉPHÁZ
18.00:
MVM-OSE Lions–DEAC-Tungsram
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
ALSÓHÁZ
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Pécsi VSK-Veolia
18.00: Atomerőmű SE–HÜBNER Nyíregyháza BS 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1065 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Budapest (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) – női selejtező, férfi körvívás

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, a 7. helyért, 1. mérkőzés
18.30:
Kistext SE–DKSE
Női Extraliga, a 3. helyért, 1. mérkőzés
18.00:
Szent Benedek RA–1. MCM-Diamant Kaposvár 

TENISZ
ATP-torna, München
ATP-torna, Estoril

 

ÁPRILIS 28., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
RB Leipzig (német)–Rangers FC (skót) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: West Ham United (angol)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: RTL+)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Leicester City (angol)–Roma (olasz)
21.00: Feyenoord (holland)–Olympique Marseille (francia)

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
20.45:
Manchester United–Chelsea (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Los Angeles Angels–Cleveland Guardians (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
12. állomás (Tv: Sport1)

CURLING
Vegyespáros-vb, Genf
10.00:
Egyesült Államok–Magyarország
18.00: Magyarország–Csehország

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.15:
Magyarország–Dél-Korea, Vasas Jégcentrum (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
17.00:
a novemberi női Európa-bajnokság csoportsorsolása, Ljubljana
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
THW Kiel–Wetzlar (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA
Péntek, 1.30:
rájátszás (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1066 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Budapest (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) – férfi elődöntő, női körvívás

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, a 3. helyért, 3. mérkőzés
19.00:
GreenPlan-VRCK–MAFC-BME
Női Extraliga, döntő, 1. mérkőzés
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–Vasas Óbuda
Az 5. helyért, 1. mérkőzés
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–UTE
A 7. helyért, 1. mérkőzés
17.00:
MTK Budapest–DVTK

TENISZ
ATP-torna, München
ATP-torna, Estoril
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 9. HELYÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00:
Tigra-ZF-Eger–Kaposvári VK

 

ÁPRILIS 29., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
20.00:
Paksi FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
35. FORDULÓ
18.00:
Békéscsaba 1912 Előre–ETO FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
33. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
Gerjen–Ferencvárosi TC II
17.00: Monor–ESMTK

FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
21.00:
Strasbourg–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
20.30:
Union Berlin–Fürth (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 7. FORDULÓ
16.30:
Sepsi OSK–Gaz Metan – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
21.00:
Sevilla–Cádiz (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
35. FORDULÓ
19.30:
Fenerbahce–Gaziantep (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Európa-bajnokság, Szófia

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: NEKA–Ferencvárosi TC, Balatonboglár
NŐI NB I
18.00:
Moyra-Budaörs–Váci NKSE
18.00: Kisvárda Master Good SE–FTC-Rail Cargo Hungaria

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ, JEREZ
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
  9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, BUDAKALÁSZ
20.00:
Bacskai Balázs–Xavier Kohlen (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Budapest (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) – női elődöntő

TENISZ
ATP-torna, München
ATP-torna, Estoril
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

 

ÁPRILIS 30., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
14.45:
Puskás Akadémia FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Debreceni VSC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
33. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mosonmagyaróvári TE–Győri ETO II
16.00: Zalaegerszeg II–Pápa

NŐI NB I
18. FORDULÓ
15.00:
Haladás–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30:
Newcastle United–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Aston Villa–Norwich City
16.00: Southampton–Crystal Palace
16.00: Watford–Burnley
16.00: Wolverhampton–Brighton
18.30: Leeds United–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
17.00:
Lens–Nantes (Tv: Digi Sport1)
21.00: Rennes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Köln
15.30: Arminia Bielefeld–Hertha BSC
15.30: Borussia Dortmund–Bochum (Tv: Arena4)
15.30: Mainz–Bayern München
15.30: VfB Stuttgart–Wolfsburg
18.30: Hoffenheim–Freiburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
15.00:
Cagliari–Verona (Tv: Sport1)
15.00: Napoli–Sassuolo (Tv: Sport2)
18.00:
Sampdoria–Genoa (Tv: Sport2)
20.45: Spezia–Lazio (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Valencia–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 8. FORDULÓ
18.00:
Sered–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
10.30:
kötött-, szabadfogású és női országos bajnokság (KIMBA Sportcsarnok, Budapest, Hollandi út 8.)

CURLING
Vegyespáros-vb, Genf
10.00:
bronzmérkőzés
14.00: döntő

CSELGÁNCS
Európa-bajnokság, Szófia

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Brest Bretagne (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
17.00:
Schieszl-Budakalász–Fejér-B.Á.L. Veszprém
17.15: Pick Szeged–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Dabas KC VSE–Sport36-Komló
18.00: SBS Eger–Kecskeméti TE
18.00: Balatonfüredi KSE–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK
NŐI NB I
17.00:
Vasas SC–MTK Budapest
18.00: Siófok KC–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Alba Fehérvár KC–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
Egis Körmend–Sopron KC
18.00: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Alba Fehérvár
ALSÓHÁZ
18.00:
HÜBNER Nyíregyháza BS–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Atomerőmű SE 
NBA
21.00:
rájátszás (Tv: Sport1)

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ, JEREZ
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
  9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Budapest (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) – férfi és női döntő

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, döntő, 3. mérkőzés
19.00:
Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár
Az 5. helyért, 2. mérkőzés
19.30:
DEAC–Kecskeméti RC

TENISZ
ATP-torna, München
ATP-torna, Estoril
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 0.00:
Rob Font–Marlon Vera (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, RÁJÁTSZÁS
A 11. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
PannErgy-Miskolci VLC–UVSE Hunguest Hotels

 

MÁJUS 1., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
14.30:
ZTE FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
35. FORDULÓ – élő eredménykövető

17.00: Budafoki MTE–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: III. Ker. TVE–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Dorogi FC–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Budaörs–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.00: Soroksár SC–FC Ajka – élőben az NSO-n!

NB III
33. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Újpest II–Putnok FC
12.00: Békéscsaba II–BKV Előre
17.00: Debreceni VSC II–Jászberényi FC
17.00: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
17.00: Hajdúszoboszló–Eger SE
17.00: Kazincbarcika–Kisvárda II
17.00: SBTC–Diósgyőri VTK II
17.00: Sényő–Törökszentmiklós
17.00: Tállya–Hidasnémeti
17.00: Tiszafüred–Debreceni EAC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Paks II–Cegléd
17.00: Balassagyarmat–Honvéd FC II
17.00: Dabas-Gyón–Mohács
17.00: Iváncsa–Kozármisleny
17.00: Makó FC–FC Dabas
17.00: MTK II–Hódmezővásárhely
17.00: Rákosmenti KSK–Szekszárdi UFC
17.00: Vác–Dunaújváros PASE
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Kelen SC
11.00: Mol Fehérvár FC II–BVSC-Zugló
11.00: Puskás Akadémia II–Tatabánya
11.00: Veszprém FC–Andráshida
17.00: Érd–Kaposvár
17.00: Gárdony–SC Sopron
17.00: Komáromi VSE–Nagykanizsa
18.00: Bicske–Balatonfüred

NŐI NB I
18. FORDULÓ
16.00:
Puskás Akadémia–Soroksár
17.00: Astra Hungary–MTK
19.15: Győri ETO–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
15.00:
Everton–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
15.00: Tottenham–Leicester City
17.30: West Ham United–Arsenal (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
13.00:
Troyes–Lille (Tv: Digi Sport2)
15.00: Brest–Clermont
15.00: Lorient–Reims
15.00: Monaco–Angers (Tv: Digi Sport2)
15.00: Montpellier–Metz
17.05: Bordeaux–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olympique Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
33. FORDULÓ
17.00:
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
12.30:
Juventus–Venezia (Tv: Sport2)
15.00: Milan–Fiorentina (Tv: Sport2)
15.00: Empoli–Torino
18.00: Udinese–Internazionale (Tv: Sport2)
20.45: Roma–Bologna (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
14.00:
Elche–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Granada–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Mallorca (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 4. FORDULÓ
18.30:
Topolyai SC–FK Vozsdovac – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
10.00:
Eger rali, 3. szakasz (Tv: Sport1)
13.00: Eger rali, 5. szakasz (Tv: Sport1)
19.00: IndyCar, 4. futam, GP of Alabama (Tv: Arena4)
21.00: NASCAR, 11. futam, DuraMAX Drydene 400, Dover Motor Speedway (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
Európa-bajnokság, Szófia

KÉZILABDA
NŐI NB I
15.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Motherson Mosonmagyaróvári KC
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
Ljubljana (szlovén)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
16.00: CSM Bucuresti (román)–Esbjerg (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA
21.30:
rájátszás (Tv: Sport1)

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ, JEREZ
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Budapest (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) – vegyes váltó

RÖPLABDA
Női Extraliga, döntő, 2. mérkőzés
19.15:
Vasas Óbuda–Swietelsky-Békéscsaba
A 3. helyért, 2. mérkőzés
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Szent Benedek RA
Az 5. helyért, 2. mérkőzés
19.00:
UTE–Fatum-Nyíregyháza
A 7. helyért, 2. mérkőzés
18.00:
DVTK–MTK Budapest

SZNÚKER
VILÁGBAJNOKSÁG, SHEFFIELD
DÖNTŐ

Judd Trump (angol, 4.)–Ronnie O'Sullivan (angol, 2.)
13.45: 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
19.45: 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, München
ATP-torna, Estoril
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)