DECEMBER 7., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
20. FORDULÓ
20.00:
Szombathelyi Haladás–BFC Siófok (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

VB-SELEJTEZŐ, SORSOLÁS
18.00: a 2022-es katari világbajnokság európai selejtezőjének csoportsorsolása, Zürich (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
21.00:
Brighton & Hove Albion–Southampton (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
20.30:
Hoffenheim–Augsburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
20.45:
Fiorentina–Genoa (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00:
Eibar–Valencia (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
11. FORDULÓ
17.30:
Trabzonspor–Sivasspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
23.00:
Washington Football Team–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)
Kedd, 2.15: San Francisco 49ers–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov Wolves (romániai)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT (HERNING)

18.15: Spanyolország–Csehország
20.30: Oroszország–Svédország
D-CSOPORT (KOLDING)
18.15: Németország–Lengyelország (Tv: Sport1)
20.30: Norvégia–Románia (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1258 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
skót bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: skót bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ, VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Santa Caterina Valfurva


DECEMBER 8., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ

E-CSOPORT
21.00:
Rennes (francia)–Sevilla (spanyol)
21.00: Chelsea (angol)–FK Krasznodar (orosz)
F-CSOPORT
18.55:
SS Lazio (olasz)–FC Bruges (belga) (Tv: Spíler2)
18.55: Zenit (orosz)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Spíler1)
G-CSOPORT
21.00:
Dinamo Kijev (ukrán)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: FC Barcelona (spanyol)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Istanbul Basaksehir (török)
21.00: RB Leipzig (német)–Manchester United (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Szerda, 2.15:
Baltimore Ravens–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Újpesti TE–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport)
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
18.40: Opten Vasas HC–Dunaúvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
18.00:
Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
3. FORDULÓ
A-CSOPORT (HERNING)
18.15:
Montenegró–Szlovénia
20.30: Franciaország–Dánia
B-CSOPORT (KOLDING)
18.15:
Szerbia–Horvátország (Tv: Sport1)
20.30: MAGYARORSZÁG–Hollandia (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
C-CSOPORT
18.45:
Alingsas (svéd)–Montpellier (francia) (Tv: Sport2)
D-CSOPORT
17.00:
Grundfos Tatabánya KC–GOG (dán), Gudme (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Sopron KC–Kaposvári KK
18.00: OSE Lions–Szolnoki Olajbányász
18.00: PVSK-Veolia–Jászberényi KSE 

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
20.00:
Vasas Óbuda–Mincsanka Minszk (fehérorosz), Obrenovac

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
skót open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
DUBAJ, EGYES
1. FORDULÓ
  7.30:
Babos Tímea–Vang Hszi-jü (kínai)
12.00: Gálfi Dalma–Mika Dagan Fruchtman (izraeli) 

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
20.00:
BVSC Zugló–Tatabánya

DECEMBER 9., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ

A-CSOPORT
21.00:
Bayern München (német)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
21.00: FC Salzburg (osztrák)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
21.00:
Internazionale (olasz)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Real Madrid (spanyol)–Borussia Mönchengladbach (német) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
21.00: Olimpiakosz Pireusz (görög)–FC Porto (portugál)
21.00: Manchester City (angol)–Olympique Marseille (francia)
D-CSOPORT
18.55: Ajax Amsterdam (holland)–Atalanta (olasz) (Tv: Spíler2)
18.55: FC Midtjylland (dán)–Liverpool (angol) (Tv: Spíler1) 

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA
14.00:
az 1. forduló sorsolása, Nyon
EURÓPA-BAJNOKI-SELEJTEZŐ, 5. CSOPORT
1. FORDULÓ
14.30:
Kazahsztán–Magyarország

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
12. FORDULÓ
13.00:
Iváncsa KSE–Újpest FC II
NYUGATI CSOPORT
16. FORDULÓ
13.00:
VLS Veszprém–Érdi VSE

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Mol-Pick Szeged–Meskov Breszt (fehérorosz)
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
AZ 5. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
D-CSOPORT
17.00:
GOG (dán)–Grundfos Tatabánya KC, Gudme
FÉRFI NB I
16.00:
Budakalász–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
18.00: Dabasi KC VSE–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Csurgói KK–Veszprémi KKFT

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, 3. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Nyizsnyij Novgorod (orosz)
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
18.30:
Aluinvent DVTK–TFSE-MTK
19.15: PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
19.30: Vasas Akadémia–Sopron Basket 

RÖPLABDA
NŐI CHALLENGE KUPA, NYOLCADDÖNTŐ, KAPOSVÁR ARÉNA
17.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–TJ Ostrava (cseh)
20.00: VP UKF Nitra (szlovák)–OK Vardar Zeni 2019 Szkopje (északmacedón)

ÚSZÁS
9.30: Országos bajnokság, Kaposvár, döntők

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 11. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS 
11.00: 
Szeged–Metalcom Szentes
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Metalcom Szentes–BVSC-Zugló

DECEMBER 10., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.55: Young Boys (svájci)–CFR Cluj (Kolozsvár, romániai) (Tv: Digi Sport2)
18.55: CSZKA Szófia (bolgár)–AS Roma (olasz)
B-CSOPORT
18.55: Dundalk (ír)–Arsenal (angol)
18.55: Rapid Wien (osztrák)–Molde (norvég) (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
18.55: Bayer Leverkusen (német)–Slavia Praha (cseh)
18.55: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Nice (francia)
D-CSOPORT
18.55: Standard Liege (belga)–Benfica (portugál)
18.55: Lech Poznan (lengyel)–Rangers FC (skót)
E-CSOPORT
18.55: PSV (holland)–Omonia Nicosia (ciprusi)
18.55: PAOK (görög)–Granada (spanyol)
F-CSOPORT
18.55: Napoli (olasz)–Real Sociedad (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
18.55: HNK Rijeka (horvát)–AZ Alkmaar (holland)
G-CSOPORT
21.00: Sporting Braga (portugál)–Zorja Luhanszk (ukrán)
21.00: Leicester City (angol)–AEK Athén (görög)
H-CSOPORT
21.00: Celtic FC (skót)–Lille (francia)
21.00: Sparta Praha (cseh)–Milan (olasz) (Tv: Sport2)
I-CSOPORT
21.00: Villarreal (spanyol)–Qarabag (azeri) – elhalasztva
21.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Sivasspor (török) (Tv: Digi Sport3)
J-CSOPORT
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Royal Antwerp (belga) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–LASK (osztrák)
K-CSOPORT
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–CSZKA Moszkva (orosz)
21.00: Wolfsberger AC (osztrák)–Feyenoord (holland) (Tv: Digi Sport2)
L-CSOPORT
21.00: Hoffenheim (német)–Gent (belga)
21.00: Slovan Liberec (cseh)–Crvena zvezda (szerb)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.15:
Los Angeles Rams–New England Patriots (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–MAC HKB Újbuda
18.40: Opten Vasas HC–FTC-Telekom
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
19.15:
EC VSV (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
KÖZÉPDÖNTŐ
I. CSOPORT (HERNING)
18.15:
A3–B2
20.30: A2–B3
II. CSOPORT (KOLDING)
18.15:
C3–D2
20.30: C2–D3
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.45:
Barcelona (spanyol)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–VBW CEKK Cegléd

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–LV Sport Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–MTK Budapest

TORNA
18.00: Férfi Európa-bajnokság, Mersín (Törökország), selejtezők

ÚSZÁS
9.30: Országos bajnokság, Kaposvár, döntők

DECEMBER 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
20.00:
Újpest FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
21.00:
Leeds United–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
21.00:
Saint-Étienne–Angers (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
20.30:
Wolfsburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
20.45:
Sassuolo–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
21.00:
Valladolid–Osasuna (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
18. FORDULÓ
16.00:
Topolyai SC–Radnik – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ, ABU-DZABI
10.00:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–MAC HKB Újbuda
18.30: Titánok–Újpesti TE
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
HKM Zvolen (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
KÖZÉPDÖNTŐ
I. CSOPORT (HERNING)
18.15:
A1–B1
20.30: A2–B2
FÉRFI NB I
18.00:
SBS-Eger–Mol-Pick Szeged

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
PVSK-Veolia–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
18.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–Ludovika-FCSM Csata

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Újpesti TE

SÍUGRÁS
16.00:
Sírepülő-világbajnokság, Planica

SPORTLÖVÉSZET
Savaria Kupa, légfegyveres verseny, Európa-bajnoki válogató (Szombathely)

ÚSZÁS
9.30: Országos bajnokság, Kaposvár, döntők

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
17.30:
FTC-Telekom Waterpolo–OSC

DECEMBER 12., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
14.45:
Kisvárda Master Good–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencvárosi TC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.30:
Wolverhampton Wanderers–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
16.00: Newcastle United–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport1)
18.30: Manchester United–Manchester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Everton–Chelsea (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
17.00:
Olympique Marseille–Monaco (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lens–Montpellier (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
15. FORDULÓ
15.00:
Gorica–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–VfB Stuttgart
15.30: Freiburg–Arminia Bielefeld
15.30: Mainz–1. FC Köln
15.30: Borussia Mönchengladbach–Hertha BSC
15.30: RB Leipzig–Werder Bremen (Tv: Sport2)
18.30: Union Berlin–Bayern München (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
15.00:
Crotone–Spezia (Tv: Digi Sport2)
18.00: Torino–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Hellas Verona (Tv: Digi Sport2)

ROMÁN LIGA 1
13. FORDULÓ
16.00:
Gaz Metan–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
14.00:
Valencia–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.15: Getafe–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
17. FORDULÓ
16.00:
Ruzomberok (Rózsahegy)–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30:
férfi lesiklás, Val d'Isere
9.30 és 12.30: női óriás-műlesiklás, Courchevel

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ
11.00:
F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Moser Medical Graz99ers (osztrák)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
KÖZÉPDÖNTŐ
II. CSOPORT (KOLDING)
16.00:
C1–D1
18.15: C2–D2
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Atomerőmű SE
18.00: OSE Lions–Jászberényi KSE
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Debreceni EAC
18.30: Egis Körmend–Sopron KC
NŐI NB I
17.00:
PINKK-Pécsi 424–Sopron Basket
18.00: TFSE-MTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: Vasas Akadémia–ELTE BEAC Újbuda
18.30: Aluinvent DVTK–Uni Győr MÉLY-ÚT

SÍUGRÁS
16.00: Sírepülő-világbajnokság, Planica

SPORTLÖVÉSZET
Magyar–lengyel válogatott légfegyverseny verseny (Szombathely)

TORNA
15.00: Férfi Európa-bajnokság, Mersin (Törökország), csapatverseny, döntő

ÚSZÁS
9.30: Országos bajnokság, Kaposvár, döntők


VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
11.00:
KSI SE–Szolnoki Dózsa
16.00: Kaposvári VK–PVSK Mecsek Füszért
16.00: Szeged–Eger
17.00: Debreceni VSE–Tatabánya
17.00: BVSC Zugló–Budapesti Honvéd SE
18.00: A-Híd VasasPlaket–Metalcom Szentes
19.00: PannErgy-Miskolci LC–UVSE Hunguest Hotels

DECEMBER 13., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
14.30:
Mezőkövesd–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00:
MTK Budapest–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
21. FORDULÓ
13.00:
BFC Siófok–Budaörs – élőben az NSO-n!
13.00: Szolnoki MÁV FC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
13.00: Kaposvári Rákóczi FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Debreceni VSC–Debreceni EAC – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
13.00:
Gyirmót FC Győr–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–FC Ajka – élőben az NSO-n!
19.45: Vasas FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.00:
Southampton–Sheffield United (Tv: Spíler1)
15.15: Crystal Palace–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
17.30: Fulham–Liverpool (Tv: Spíler1)
20.15: Arsenal–Burnley (Tv: Digi Sport2)
20.15: Leicester City–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
13:00:
Nice–Rennes (Tv: Digi Sport2)
15:00: Brest–Reims
15:00: Lorient–Nimes
15:00: Nantes–Dijon
15:00: Strasbourg–Metz
17:00: Lille–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
21:00: PSG–Lyon (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Schalke04 (Tv: Sport2)
18.00: Bayer Leverkusen–Hoffenheim (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Inter (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Digi Sport3)
15.00: Bologna–AS Roma (Tv: Digi Sport2)
15.00: Napoli–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
18.00: Genoa–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
14.00:
Real Sociedad–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Real Betis–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: FC Barcelona–Levante (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30:
férfi szuperóriás-műlesiklás, Val d'Isere
9.30 és 12.30: női óriás-műlesiklás, Courchevel

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
19.00:
Carolina Panthers–Denver Broncos
19.00:
Chicago Bears–Houston Texans
19.00: Cincinnati Bengals–Dallas Cowboys
19.00: Detroit Lions–Green Bay Packers
19.00: Jacksonville Jaguars–Tennessee Titans
19.00: Miami Dolphins–Kansas City Chiefs
19.00: New York Giants–Arizona Cardinals
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Minnesota Vikings
22.05: Las Vegas Raiders–Indianapolis Colts
22.05: Seattle Seahawks–New York Jets
22.25: Los Angeles Chargers–Atlanta Falcons
22.25: Philadelphia Eagles–New Orleans Saints
22.25: San Francisco 49ers–Washington Football Team
Hétfő, 2.20: Buffalo Bills–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)

FORMULA–1
ABU-DZABI, ABU-DZABI
14.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
FTC-Telekom–Opten Vasas HC
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Titánok
17.30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–MAC HKB Újbuda
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK jegesmedvék–MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
I. CSOPORT (HERNING)
16.00: A3–B1
18.15: A1–B3
FÉRFI NB I
17.00:
Balatonfüredi KSE–Ferencvárosi TC
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Telekom Veszprém
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Dabasi KC VSE
18.00: Veszprémi KKFT–Budakalász

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK 

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–DEAC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Vasas Óbuda–MTK Budapest
19.00: Swietelsky-BRSE–Fatum Nyíregyháza

SÍUGRÁS
16.00: Sírepülő-világbajnokság, Planica, csapatverseny

TORNA
15.00: Férfi Európa-bajnokság, Mersin (Törökország), szerenkénti döntők