MÁJUS 3., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
20.00:
Mol Fehérvár FC–Újpest FC, Budapest, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ
18.30:
Debreceni EAC–MVFC Berettyóújfalu
18.30: FC Veszprém–Haladás VSE
ALSÓHÁZ
19.35:
Aramis SE–Nyírgyulaj KSE

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
19.00:
West Bromwich Albion–Wolverhampton Wanderers (Tv: Digi Sport2)
21.15: Burnley–West Ham United

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
18.00:
Mainz–Hertha BSC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30:
Fortuna Düsseldorf–Karlsruhe (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
20.45:
Torino–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
21.00:
Sevilla–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
39. FORDULÓ
15.00:
Kasimpasa–Alanyaspor (Tv: Sport2)
19.30: Fenerbahce–Erzurumspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.00:
Minnesota Wild–Vegas Golden Knights (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1089 (Tv: Sport1)

SZNÚKER
13.45 és 19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)  

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)  
13.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 4., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Manchester City (angol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 2–1

NÉMET 2. BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
18.30:
Kiel–Sandhausen (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Veszprémi KKFT–Dabasi KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Debreceni EAC–Szolnoki Olajbányász
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
NŐI NB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
16.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ
18.45:
Anadolu Efes (török)–Real Madrid (spanyol)
20.45: Milano (olasz)–Bayern (német)
21.00: Barcelona (spanyol)–Zenit (orosz)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1090 (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)  
13.00 és 20.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

MÁJUS 5., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

21.00: Chelsea (angol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 1–1

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
28. FORDULÓ
17.30:
Vác–Körösladány

AMATŐR KUPA
DÖNTŐ
12.00:
Tarpa SC–Fémalk-Dunavarsányi TE, Új Hidegkuti Nándor Stadion 

NŐI MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
17.45:
Astra-ALEF HFC-Üllő–FTC-Telekom, Új Hidegkuti Nándor Stadion

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 6. FORDULÓ
18.00:
Sepsi OSK–Universitatea Craiova – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
35. FORDULÓ
16.00:
Partizan–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.30:
Cincinnati Reds–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
10. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
Olimpiai pótkvalifikációs válogató- és tájékoztató verseny, Szeged

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC
NÉMET BUNDESLIGA
18.30:
Göppingen–Flensburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT
18.00:
PVSK-Veolia–Jászberényi KSE
18.00: OSE Lions–Zalakerámia ZTE KK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1091 (Tv: Sport2) 

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I, elődöntő első mérkőzések

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)  
11.00 és 19.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

MÁJUS 6., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Arsenal (angol)–Villarreal (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 1–2
21.00: AS Roma (olasz)–Manchester United (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 2–6

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
18.30:
Hertha–Freiburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, szabadfogás
10.00:
selejtezők
18.00: elődöntők

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
11. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 1. nap (Tv: Eurosport2)

KAJAK-KENU
Olimpiai válogató- és tájékoztató verseny, Szeged

KÉZILABDA
17.00: a jövő januári magyar-szlovák közös rendezésű férfi Európa-bajnokság csoportsorsolása

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00:
Los Angeles Clippers–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1092 (Tv: Sport2)  

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)  
13.00 és 20.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

MÁJUS 7.,PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
20.00: Mezőkövesd–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
21.00:
Lens–Lille (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
33. FORDULÓ
19.10:
Gorica–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Augsburg (Tv: Sport2) 

SPANYOL LALIGA
35. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Elche (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, nők

10.00: selejtezők
18.00: elődöntők

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
11. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1) 

GOLF
23.00:
PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
11.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Sport36-Komló
NŐI NB I
16.00:
Érd–Kisvárda Master Good SE
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
DÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
17.00:
Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.00:
Szolnoki Olajbányász–DEAC
17.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
A 9–14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–PVSK-Veolia

RITMIKUS GIMNASZTIKA
8.30: Világkupa, Baki, selejtező (karika, labda)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
1. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA
16.00:
Fehéroroszország–Portugália
19.00: Magyarország–Norvégia
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT
17.00:
Izrael–Magyarország
20.00: Dánia–Franciaország

TEKVONDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
13.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)

MÁJUS 8.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
17.00: Budapest Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
20. FORDULÓ
13.00: Győr–Szent Mihály
16.00: Haladás–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30:
Leeds United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
16.00:
Sheffield United–Crystal Palace (Tv: Digi Sport3)
18.30:
Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.15:
Liverpool–Southampton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
13.00:
Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
17.00: Lyon–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Sport2)  – élőben az NSO-n!
15.30: Hoffenheim–Schalke 04
15.30: Werder Bremen–Leverkusen
15.30: Wolfsburg–Union Berlin
18.30: Bayern München–Mönchengladbach (Tv: Sport2) 

NÉMET 2. BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
13.00:
Fürth–Karlsruhe (Tv: Sport2) 

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Inter–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Lazio (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: FC Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Cádiz–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Osasuna (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Dobó Európa Kupa, Split

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
St. Louis Cardinals–Colorado Rockies (Tv: Sport1) 

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, kötöttfogás
10.00:
selejtezők
18.00: elődöntők

GOLF
23.00:
PGA Tour, 3. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 1. szakasz, Torino-Torino, 8,6 km, időfutam

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, NAGYBÁNYA
ELŐDÖNTŐ
14.45:
Nantes Atlantique HB (francia)–CS Minaur Baia Mare (román) (Tv: Sport1) 
18.00: Siófok KC–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1) 
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Dabasi KC VSE
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Ceglédi KKSE–Grundfos Tatabánya KC, Abony
18.00: SBS-Eger–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
11.30:
Boglári Akadémia-SZISE–FTC-Rail Cargo Hungaria
16.00: Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–Motherson Mosonmagyaróvári KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT

18.00: Kaposvári KK–OSE Lions
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Jászberényi KSE
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap,4.00:
Denver Nuggets–Brooklyn Nets (Tv: Sport2) 

RITMIKUS GIMNASZTIKA
10.20: Világkupa, Baku, selejtező (buzogány, szalag)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
2. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA

16.00: Portugália–Norvégia
19.00: Fehéroroszország–Magyarország
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT
17.00:
Franciaország–Magyarország
20.00: Dánia–Izrael

TEKVONDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
16.00: ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
18.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Cory Sandhagen–TJ Dillashaw (Tv: Sport1) 

VITORLÁZÁS
Finndingi világbajnokság, Porto

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

16.00: OSC–Szolnoki Dózsa (Tv: Digi Sport1)

MÁJUS 9., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I

33. FORDULÓ
17.30: Puskás Akadémia–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Diósgyőri VTK–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Kisvárda–Paksi FC – élőben az NSO-n!

NB II – élőben az NSO-n!
37. FORDULÓ

17.00: Debreceni EAC–Pécsi MFC
17.00: Soroksár SC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Dorogi FC–FC Ajka, Gyirmót
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Vasas FC
17.00: WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Gyirmót FC Győr
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok
17.00: Szentlőrinc–Debreceni VSC
17.00: Szombathelyi Haladás–Budaörs

NB III
34. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
DVSC II–Tállya
15.00: Balassagyarmat–Tiszafüred
17.30: Mezőkövesd II–Cegléd
17.30: Tiszakécske–Salgótarján
17.30: Jászberény–Füzesgyarmat
17.30: DVTK II–Hatvan
17.30: Gyöngyös–Eger
17.30: Tiszaújváros–Putnok
17.30: Sajóbábony–Sényő
17.30: Kisvárda II–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Monor
17.30: ESMTK–FTC II
17.30: Dabas-Gyón–Kozármisleny
17.30: Körösladány–Taksony
17.30: Rákosmente–Dunaújváros
17.30: Iváncsa–FC Dabas
17.30: Vác–Majos
17.30: Hódmezővásárhely–Újpest II
17.30: Szekszárd–Paks II
17.30: Szegedi VSE–Kecskemét
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Balatonfüred
11.00: ZTE II–III. Kerületi TVE
11.00: THSE-Szabadkikötő–Nagykanizsa
16.00: Veszprém–BKV Előre
16.00: Sopron–Mosonmagyaróvár
17.30: Lipót–Fehérvár II
17.30: Ménfőcsanak–Gárdony
17.30: Érd–Nagyatád
17.30: Pápa–Bicske
19.00: Tatabánya–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.00:
Wolverhampton–Brighton (Tv: Spíler1)
15.05: Aston Villa–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: West Ham United–Everton (Tv: Spíler1)
20.00: Arsenal–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
13.00:
St. Étienne–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Dijon
15.00: Metz–Nimes
15.00: Nice–Brest
15.00: Strasbourg–Montpellier
17.05: Reims–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Rennes–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
13.30:
Köln–Freiburg (Tv: Sport2) 
15.30: Frankfurt–Mainz (Tv: Sport2) 
18.00: Hertha–Bielefeld (Tv: Sport2)  – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
12.30:
Genoa–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Cagliari
15.00: Parma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Verona–Torino
18.00: Roma–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
36. FORDULÓ
20.00:
Topolyai SC–Javor

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 30. FORDULÓ
18.00:
Slovan Bratislava–DAC

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ATLÉTIKA
Dobó Európa Kupa, Split
10.00: Ready Steady Tokió  (Tv: Sport2) 

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Houston Astros–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2) 

CURLING
Női világbajnokság, Calgary
16.30:
bronzmérkőzés
21.00: döntő (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 2. szakasz: Stupinigi–Novara, 179 km

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, NAGYBÁNYA
A 3. helyért
14.45: 
CS Minaur Baia Mare (román)–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1) 
Döntő
18.00:
Siófok KC–Nantes Atlantique HB (francia) (Tv: Sport1) 
FÉRFI NB I
18.00:
Veszprémi KKFT–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–New York Knicks (Tv: Sport1) 

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ

FÉRFIAK
2. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA

16.00: Norvégia–Fehéroroszország
19.00: Portugália–Magyarország
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT

15.00: Magyarország–Dánia
18.00: Franciaország–Izrael

TEKVONDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
18.30: ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)

VITORLÁZÁS
Finndingi világbajnokság, Porto