OKTÓBER 3., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–Nottingham Forest (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
20.45:
Verona–Udinese (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
21.00:
Rayo Vallecano–Elche (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.15:
San Francisco 49ers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu, csoportkör
3. forduló, nők, 2. csoport
13.00:
Magyarország–Japán

DARTS
20.00:
World Grand Prix, 1. nap, Leicester (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.00:
Bernocchi-kupa (Tv: Eurosport1)
15.30: münsteri verseny (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1152 (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
15.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Ostrava

 

OKTÓBER 4., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: Liverpool (angol)–Rangers (skót) (Tv: Sport1)
21.00: Ajax (holland)–Napoli (olasz) (Tv: Sport2)
B-CSOPORT

21.00: Porto (portugál)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: FC Bruges (belga)–Atlético Madrid (spanyol)
C-CSOPORT

18.45: Bayern München (német)–Viktoria Plzen (cseh) (Tv: Sport1)
21.00: Internazionale (olasz)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
18.45: Olympique Marseille (francia)–Sporting CP (portugál)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Tottenham Hotspur (angol)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu
Csoportkör, 4. forduló
Férfiak, 3. csoport
10.00:
Magyarország–Japán
Nők, 2. csoport
13.00:
Magyarország–Lengyelország

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
5. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
GKS Katowice (lengyel)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓRA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
17.00:
Fejér B.Á.L-Veszprém–Chambery Savoie Mont Blanc HB (francia)
18.45: Ferencvárosi TC–CSA Steaua Bucuresti (román) (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1153 (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
15.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Ostrava

 

OKTÓBER 5., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.45:
Salzburg (osztrák)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Sport2)
21.00: Chelsea (angol)–Milan (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
18.45: RB Leipzig (német)–Celtic (skót) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Real Madrid (spanyol)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
21.00: Manchester City (angol)–Köbenhavn (dán)
21.00: Sevilla (spanyol)–Borussia Dortmund (német)
H-CSOPORT
21.00: Juventus (olasz)–Maccabi Haifa (izraeli)
21.00: Benfica (portugál)–Paris Saint-Germain (francia)

NB II
10. FORDULÓ – élő eredménykövető

15.00: Soroksár SC–FC Ajka – élőben az NSO-n!
15.00: Nyíregyháza Spartacus FC–MTK Budapest, Sényő – élőben az NSO-n!
15.00: Aqvital FC Csákvár–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
15.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
18.00: Tiszakécskei LC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
18.00: BFC Siófok–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
18.00: Szombathelyi Haladás–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
18.00: Diósgyőri VTK–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
18.00: HR-Rent Kozármisleny–Békéscsaba 1912 Előre  – élőben az NSO-n!

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
13.00:
FK Jelgava (lett)–MTK Budapest 
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

21.00: Chelsea (angol)–Milan (olasz) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu, nyolcaddöntő

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
GOG (dán)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
19.00:
Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler 

KOSÁRLABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.00:
Strasbourg (francia)–Falco KC Szombathely
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK Pécsi 424

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
15.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Ostrava

 

OKTÓBER 6., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
H-CSOPORT

18.45: Crvena zvezda (szerb)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45: Monaco (francia)–Trabzonspor (török)
A-CSOPORT
18.45: FC Zürich (svájci)–PSV Eindhoven (holland)
21.00: Arsenal (angol)–Bodö/Glimt (norvég)
B-CSOPORT
21.00: Rennes (francia)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: Fenerbahce (török)–AEK Larnaca (ciprusi)
C-CSOPORT
18.45: HJK (finn)–Ludogorec (bolgár)
21.00: Roma (olasz)–Real Betis (spanyol) (Tv: RTL+)
D-CSOPORT
18.45: Malmö (svéd)–Union Berlin (német)
21.00: Braga (portugál)–Union Saint-Gilloise (belga)
E-CSOPORT
18.45: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Real Sociedad (spanyol)
18.45: Omonia (ciprusi)–Manchester United (angol) (Tv: RTL+)
F-CSOPORT
18.45: Sturm Graz (osztrák)–Lazio (olasz)
21.00: Midtjylland (dán)–Feyenoord (holland)
G-CSOPORT
21.00: Olympiakosz (görög)–Qarabag (azeri)
21.00: Freiburg (német)–Nantes (francia)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

A-CSOPORT
21.00: Hearts (skót)–Fiorentina (olasz)
21.00: RFS (lett)–Basaksehir (török)
B-CSOPORT
18.45: Anderlecht (belga)–West Ham United (angol)
18.45: Silkeborg (dán)–FCSB (román)
C-CSOPORT
18.45: Lech Poznan (lengyel)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
21.00: Villarreal (spanyol)–Austria Wien (osztrák)
D-CSOPORT
18.45: Slovácko (cseh)–Nice (francia)
21.00: 1. FC Köln (német)–Partizan Beograd (szerb)
E-CSOPORT
18.45: Dnipro (ukrán)–Vaduz (liechtensteini), Kassa
21.00: AZ Alkmaar (holland)–Apollon (ciprusi)
F-CSOPORT
18.45: Molde (norvég)–Shamrock Rovers (ír)
21.00: Gent (belga)–Djurgarden (svéd)
G-CSOPORT
18.45: Sivasspor (török)–Ballkani (koszovói)
21.00: Slavia Praha (cseh)–CFR Cluj (román)
H-CSOPORT
18.45: Pjunik Jereván (örmény)–Zalgiris Vilnius (litván)
21.00: Basel (svájci)–Slovan Bratislava (szlovák)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Denver Broncos–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu, negyeddöntő

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Taskent
  7.00:
éremküzdelmek
14.00: férfiak: 60 kg, nők: 48 kg

DARTS
20.00:
4. nap, World Grand Prix, Leicester (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–Aalborg HB (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Kielce (lengyel)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–HÉP-Cegléd

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
19.00:
TFSE-MTK–DVTK-Hun-Therm

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
15.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Ostrava

 

OKTÓBER 7., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
18.00:
Mol Fehérvár FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.05: Újpest FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
21.00:
Lyon–Toulouse (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30:
Hoffenheim–Werder Bremen (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu, elődöntő

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
22.15:
wildcardmérkőzés (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Taskent
  7.00:
éremküzdelmek
14.00: férfiak: 66 kg nők: 52 kg

DARTS
World Grand Prix, Leicester
20.00:
5. nap, negyeddöntő (Tv: Sport1)

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
5.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
8.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
PGA TOUR
Shriners Children's Open, Las Vegas, 2. nap

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DEAC
18.00: UTE–Budapest JAHC
18.30: FTC-Telekom–FEHA19
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Grazer99ers (osztrák)
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Servette–Zürich Lions (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, SELEJTEZŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
Ramat Hasaron (izraeli)–Ludovika Csata

MOTORSPORT
Superbike-vb, Algarve
11.30:
SBK, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék, férfi és női skeet, 1. nap

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
15.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)
14.00: WTA-torna, Ostrava (Tv: Match4)

 

OKTÓBER 8., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
17.00:
Kisvárda Master Good–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
16.00:
Bournemouth–Leicester City
16.00: Chelsea–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
16.00: Manchester City–Southampton (Tv: Match4)
16.00: Newcastle United–Brentford
18.30: Brighton–Tottenham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17.00:
Marseille–Ajaccio
21.00: Reims–PSG (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Wolfsburg
15.30: Leverkusen–Schalke
15.30: Mainz–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
15.30: Bochum–Eintracht Frankfurt
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
15.00:
Sassuolo–Internazionale (Tv: Sport2)
18.00: Milan–Juventus (Tv: Sport2)
20.45: Bologna–Sampdoria (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Almería–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Girona (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
14. FORDULÓ
19.00:
Vojvodina–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
22.00:
Michigan Stat–Ohio State (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu, női döntő

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Vasárnap, 2.00:
wildcardmérkőzés (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Taskent
  7.00:
éremküzdelmek
14.00: férfiak: 73 kg nők: 57 kg

DARTS
21.00:
6. nap, World Grand Prix, Leicester (Tv: Sport1)

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
5.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
8.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
PGA TOUR
Shriners Children's Open, Las Vegas, 3. nap

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: Corona Brasov (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–DEAC
OSZTRÁK LIGA
17.30: Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák)

KERÉKPÁR
Lombardiai körverseny országúti klasszikus
Filippo Ganna egyórás világcsúcsdöntési kísérlete, Grenchen

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
MKS FunFloor Lublin (lengyel)–Siófok KC
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
16.00:
Buducsnoszt (montenegrói)–Metz (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Arconic-Alba Fehérvár–MVM-OSE Lions
18.00: Atomerőmű SE–Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00: Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Falco KC Szombathely–Kometa Kaposvári KK
18.00: Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
18.00: DEAC–HÜBNER Nyíregyháza BS
NŐI NB I
17.00: SERCO UNI Győr–Vasas Akadémia
18.00: Sopron Basket–E.ON ELTE BEAC
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00: NKA Universitas PEAC–VBW CEKK Cegléd
NBA, ELŐSZEZON
18.00:
Milwaukee Bucks–Atlanta Hawks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1155 (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
Superbike-vb, Algarve
10.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: SSP300, superpole (Tv: Arena4)
11.15: SSP, superpole (Tv: Arena4)
12.00: SBK, superpole (Tv: Arena4)
13.30: SSP300, 1. futam (Tv: Arena4)

RALI
Ózd rali, az országos bajnokság 6. fordulója, Ózd és környéke

RÖGBI
Európa-bajnokság, Konferencia 1, Északi csoport
15.00:
Magyarország–Csehország, Budapesti Rögbi Centrum

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
17.00:
GreenPlan-VRCK–Kistext SE
18.00: Kecskeméti RC–DEAC
18.00: MAFC-BME–Pénzügyőr SE
18.30: MÁV Előre SC-Foxconn–Fino Kaposvár

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék, férfi és női skeet, 2. nap

SZABADIDŐSPORT
37. Spar Budapest Maraton Fesztivál, 1. nap
9.00:
5 és 10 km, fesztiváltávok

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
14.00: WTA-torna, Ostrava (Tv: Match4)
15.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)

TORNA
Férfi csapatbajnokság, Budapest (Központi Tornacsarnok)
10.00:
2. forduló

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
11.30:
Tigra-Zf-Eger–Szolnoki Dózsa
11.30: KSI–A-Híd VasasPlaket
17.00: BVSC-Zugló–FTC Telekom Waterpolo
17.00: Szegedi VE–Kaposvári VK
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Genesys OSC Újbuda
18.00: Metalcom Szentes–PVSK-Mecsek Füszért
19.00: Budapesti Honvéd SE–UVSE

 

OKTÓBER 9., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, 2024
12.00:
a selejtezőcsoportok sorsolása, Frankfurt (Tv: Arena4, M4 Sport)

NB I
10. FORDULÓ
15.30:
Paksi FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Ferencvárosi TC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
11. FORDULÓ – élő eredménykövető

15.00: Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
15.00: Budafoki MTE–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
15.00: Dorogi FC-–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
15.00: Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
20.15: MTK Budapest–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
15.00:
Crystal Palace–Leeds United (Tv: Spíler1)
15.00: West Ham United–Fulham
17.30: Arsenal–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.00: Everton–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
13.00:
Montpellier–Monaco (Tv: Match4)
15.00: Angers–Strasbourg
15.00: Brest–Lorient (Tv: Match4)
15.00: Clermont–Auxerre
15.00: Nice–Troyes
17.05: Rennes–Nantes (Tv: Match4)
20.45: Lille–Lens

HORVÁT 1. HNL
12. FORDULÓ
15.00:
Slaven Belupoo–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Mönchengladbach–1. FC Köln (Tv: Arena4)
17.30: Hertha BSC–Freiburg (Tv: Arena4)
19.30: VfB Stuttgart–Union Berlin

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
12.30:
Torino–Empoli (Tv: Sport2)
15.00: Monza–Spezia
15.00: Salernitana–Verona
15.00: Udinese–Atalanta (Tv: Sport2)
18.00: Cremonese–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Roma–Lecce (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
13. FORDULÓ
14.30:
Sepsi OSK–Farul Constanta – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Valladolid–Betis (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Celta Vigo (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
13. FORDULÓ
17.30:
DAC–Zilina – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
15.30:
Green Bay Packers–New York Giants, London (Tv: Arena4)
19.00: Buffalo Bills–Pittsburgh Steelers
19.00: Cleveland Browns–Los Angeles Chargers
19.00: Jacksonville Jaguars–Houston Texans
19.00: Minnesota Vikings–Chicago Bears
19.00: New England Patriots–Detroit Lions
19.00: New Orleans Saints–Seattle Seahawks
19.00: New York Jets–Miami Dolphins (Tv: Arena4)
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Atlanta Falcons
19.00: Washington Commanders–Tennessee Titans
22.05: Carolina Panthers–San Francisco 49ers
22.25: Arizona Cardinals–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)
22.25: Los Angeles Rams–Dallas Cowboys
Hétfő, 2.20: Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu, férfi döntő

AUTÓSPORT
NASCAR, playoff
20.00:
Charlotte Motor Speedway (Tv: Match4)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Taskent
  7.00:
éremküzdelmek
14.00: férfiak: 81 kg, nők: 63 kg

DARTS
20.30:
7. nap, World Grand Prix, Leicester (Tv: Sport1)

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
7.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
PGA TOUR
Shriners Children's Open, Las Vegas, 4. nap

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Krim Mercator Ljubljana (szlovén)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
16.00:
Győri Audi ETO KC–Lokomotiva Zagreb (horvát) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék
Férfi és női skeet, 3. nap
13.45:
női döntő
15.30: férfi döntő

SZABADIDŐSPORT
9.00:
37. Spar Budapest Maraton Fesztivál, 2. nap, maraton és 30 km

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
15.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Ostrava

TORNA
10.00:
szerenkénti országos bajnokság, Budapest (Központi Tornacsarnok)