MÁRCIUS 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR VÁLOGATOTT
13.00:
Marco Rossi szövetségi kapitány sajtótájékoztatója a magyar labdarúgó-válogatott kerethirdetéséről (telki edzőközpont) (Tv: M4 Sport)

NB II
28. FORDULÓ
20.00:
Szombathelyi Haladás–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
21.00: Crystal Palace–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
20.45:
Lazio–Venezia (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
21.00:
Mallorca–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
18.00:
Galatasaray–Besiktas (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ
L-CSOPORT, 5. FORDULÓ
20.00:
Strasbourg (francia)–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1037 (Tv: Sport1)

TENISZ
19.00:
ATP-torna, 3. forduló, Indian Wells (Tv: Eurosport2)
19.00 és kedd, 2.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)


MÁRCIUS 15., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓK
21.00:
Manchester United (angol)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: AFC Ajax (holland)–Benfica (portugál) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
NEGYEDDÖNTŐ
16.00:
Juventus (olasz)–Liverpool (angol) (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
19.45:
HC Pustertal Wölfe (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Brunico (Bruneck)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1038 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP, WTA: Indian Wells

MÁRCIUS 16., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
21.00:
Juventus (olasz)–Villarreal (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Lille OSC (francia)–Chelsea (angol) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

NB II
A 27. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
15.00:
Dorogi FC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
20.30:
Brighton & Hove Albion–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)
27. FORDULÓ
21.15:
Arsenal–Liverpool (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ
18.30:
Mainz–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
NEGYEDDÖNTŐ
16.30:
Borussia Dortmund (német)–Alético Madrid (spanyol) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

ALPESI SÍ
Világkupa, Courchevel/Méribel
10.00 és 11.30:
férfi lesiklás és női lesiklás

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
17.15:
FTC-Telekom–Gyergyói HK

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Galatasaray (török)–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Pécsi VSK-Veolia–Szolnoki Olajbányász 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1039 (Tv: Sport2) 

TENISZ
ATP, WTA: Indian Wells

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
24. FORDULÓ
19.30:
Genesys OSC-Újbuda–Budapesti Honvéd SE
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–A-Híd VasasPlaket

MÁRCIUS 17., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK

18.45: Crvena zvezda (szerb)–Rangers FC (skót)
18.45: AS Monaco (francia)–SC Braga (portugál)
18.45: Bayer Leverkusen (német)–Atalanta (olasz)
18.45: Galatasaray (török)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Olympique Lyon (francia)–FC Porto (portugál)
21.00: West Ham United (angol)–Sevilla (spanyol)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Real Betis (spanyol)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK

18.45: FC Basel (svájci)–Olympique Marseille (francia)
18.45: Rennes (francia)–Leicester City (angol)
18.45: FC Köbenhavn (dán)–PSV Eindhoven (holland)
18.45: AZ Alkmaar (holland)–Bodö/Glimt (norvég)
21.00: Gent (belga)–PAOK (görög)
21.00: AS Roma (olasz)–Vitesse (holland)
21.00: LASK (osztrák)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Feyenoord (holland)–Partizan Beograd (szerb) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
20. FORDULÓ
20.45:
Everton–Newcastle United

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

ALPESI SÍ
Világkupa, Courchevel/Meribel
10.00 és 11.30:
női szuperóriás-műlesiklás és férfi szuperóriás-műlesiklás

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
6. állomás, Nottingham (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ELŐDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS
18.00:
FTC-Telekom–Gyergyói HK
SHL, ALAPSZAKASZ
19.00:
Lulea–Frölunda (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1040 (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Fino Kaposvár–Debreceni EAC
19.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Kistext SE
20.00: MAFC-BME–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–Diósgyőri VTK

TENISZ
ATP, WTA: Indian Wells

MÁRCIUS 18., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

LABDARÚGÁS
12.00:
a Bajnokok Ligája, az Európa-liga és az Európa-konferencialiga negyeddöntőének és elődöntőjének sorsolása, Nyon (Tv: M4 Sport, Sport1) 

NB I
25. FORDULÓ

20.00: Ferencvárosi TC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
21.00:
Wolverhampton Wanderers–Leeds United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
21.00:
Saint-Étienne–Troyes (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
20.30:
Bochum–Borussia Mönchengladbach (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
18.45:
Sassuolo–Spezia
21.00: Genoa–Torino (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Getafe (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
28. FORDULÓ
18.00:
Topolyai SC–Proleter – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
18.00:
Rizespor–Trabzonspor (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.00: világkupa, Courchevel/Méribel, csapatverseny

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

ATLÉTIKA
9.35: fedett pályás világbajnokság (Belgrád)

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ, SZAHÍR
13.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
OSZTRÁK LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–HC Pustertal Wölfe (olasz)

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.45:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–DVSC Schaeffler
18.00: Moyra-Budaörs–Vasas SC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Egis Körmend
NŐI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18:00:
NKA Universitas PEAC–Ludovika FCSM Csata

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1041 (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
20.00:
Pénzügyőr SE–Dunaújvárosi KSE
NŐI EXTRALIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Szent Benedek RA–Újpesti TE
18.00: Fatum-Nyíregyháza–1. MCM-Diamant Kaposvár
19.00: Vasas Óbuda–MTK Budapest

TENISZ
ATP, WTA: Indian Wells

VÍVÁS
10.00:
Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok), selejtező

MÁRCIUS 19., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
15.00:
Zalaegerszegi TE FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Gyirmót FC Győr–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.45: MTK Budapest–Kisvárda Master Good  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
13.30:
Aston Villa–Arsenal (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.15:
Middlesbrough (II)–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
17.00:
Lens–Clermont (Tv: Digi Sport1)
21.00: Nantes–Lille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
15.30:
Greuther Fürth–Freiburg
15.30: Hertha BSC–Hoffenheim
15.30: Mainz–Arminia Bielefeld
15.30: VfB Stuttgart–Augsburg
18.30: Bayern München–Union Berlin (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Udinese (Tv: Sport1)
18.00: Inter–Fiorentina (Tv: Sport1)
20.45: Cagliari–Milan (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Granada (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Rayo Vallecano–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 3. FORDULÓ
13.00:
Zilina (Zsolna)–DAC 1904 (Dunaszerdahely) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
17.00:
Besiktas–Hatayspor (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Courchevel/Méribel
9.00 és 12.00:
férfi óriás-műlesiklás
10.30 és 13.30: női műlesiklás 

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

ATLÉTIKA
Mezeifutó országos bajnokság, Gödöllő
13.50:
nők
14.25: férfiak
Fedett pályás világbajnokság
9.30: Belgrád

CSELGÁNCS
Országos bajnokság, Zalaegerszeg

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ, SZAHÍR
13.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ELŐDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC

KÉZILABDA
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.15:
Németország–Magyarország, Gummersbach
NŐI NB I
14.05:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Érd–MTK Budapest
18.00: Váci NKSE–Siófok KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Alba Fehérvár–MVM-OSE Lions
18.00: Atomerőmű SE–Hübner Nyíregyháza BS
18.00: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–DEAC-Tungsram
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Pécsi VSK-Veolia
19.00: Sopron KC–Kaposvári KK
NŐI NB I
ALAPSZAKASZ
16.30:
Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
UNI Győr MÉLY-ÚT–DVTK
PLAYOUT, 1. FORDULÓ
17.00:
ELTE BEAC Újbuda–PINKK Pécsi 424
18.00: VBW CEKK Cegléd–BKG-PRIMA Szigetszentmiklós

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Oberstdorf

TENISZ
ATP, WTA: Indian Wells

UFC
FIGHT NIGHT, LONDON
21.00:
Alekszandr Volkov–Tom Aspinall (Tv: Sport2)

VÍVÁS
10.00: Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok), 64-es tábla

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
25. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels-Kaposvári VK
17.00: BVSC-Zugló–Genesys OSC Újbuda
17.00: Budapesti Honvéd SE-Szegedi VE
17.00: Tigra-ZF-Eger–Metalcom Szentes
18.00: Szolnoki Dózsa–FTC-Telekom Waterpolo
18.00: A-Híd VasasPlaket–Debreceni VSE-Master Good
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–PVSK- Mecsek Füszért

MÁRCIUS 20., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
13.15:
Paksi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30: Újpest FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
29. FORDULÓ – élő eredménykövető

14.00: ETO FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
14.00: Nyíregyháza Spartacus–Vasas FC, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
14.00: III. Kerületi TVE–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
14.00: Dorogi FC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Budafoki MTE–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!

NB III
26. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Diósgyőri VTK II–Kazincbarcika
11.00:
Újpest II–Füzesgyarmat
14.00: Debreceni EAC–BKV Előre
14.00: Hidasnémeti–Tiszaújváros
14.00: Jászberényi FC–Kisvárda II
14.00: Putnok FC–Eger SE
14.00: SBTC–Békéscsaba II
14.00: Sényő–Tiszafüred
14.00: Tállya–Debreceni VSC II
14.00: Törökszentmiklós–Hajdúszoboszló
KÖZÉP-CSOPORT
14.00:
Dabas-Gyón–Monor
14.00: Dunaújváros PASE–FC Dabas
14.00: Hódmezővásárhely–Gerjen
14.00: Iváncsa–Paks II
14.00: Mohács–Ferencvárosi TC II
14.00: MTK II–Vác
14.00: Rákosmenti KSK–Makó FC
14.00: Szekszárdi UFC–Balassagyarmat
17.00: Kozármisleny–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Veszprém FC
11.00: Győri ETO II–Mol Fehérvár FC II
13.00: Zalaegerszeg II–Komáromi VSE
14.00: Balatonfüred–Andráshida
14.00: Gárdony–Puskás Akadémia II
14.00: Kelen SC–Érd
14.00: Mosonmagyaróvári TE–Bicske
14.00: Tatabánya–Kaposvár
15.00: SC Sopron–Nagykanizsa
16.00: Pápa–BVSC-Zugló

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
15.00:
Leicester City–Brentford
17.30: Tottenham Hotspur–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.30:
Crystal Palace–Everton (Tv: Spíler1)
16.00: Southampton–Manchester City (Tv: Spíler1)
19.00: Nottingham Forest (II)–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
13.00:
Monaco–PSG (Tv: Digi Sport1)
15.00: Angers–Brest
15.00: Bordeaux–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lorient–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
15.00: Rennes–Metz
17.05: Reims–Lyon (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olympique de Marseille–Nice (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
28. FORDULÓ
17.05:
Sibenik–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–Eintracht Frankfurt (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
17.30: Wolfsburg–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)
19.30: 1. FC Köln–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
12.30:
Venezia–Sampdoria (Tv: Sport1)
15.00: Empoli–Hellas Verona
15.00: Juventus–Salernitana (Tv: Sport1)
18.00: Roma–Lazio (Tv: Sport1)
20.45: Bologna–Atalanta (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
14.00:
Espanyol–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Villarreal
16.15: Celta Vigo–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
15.00:
Dinamo Bucuresti–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
14.00:
Gaziantepspor–Galatasaray (Tv: Sport2)
17.00: Fenerbahce–Konyaspor (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Courchevel/Méribel
9.00 és 12.00:
női óriás-műműlesiklás
10.30 és 13.30: férfi műlesiklás 

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

ATLÉTIKA
10.05:
fedett pályás világbajnokság, Belgrád

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ, SZAHÍR
16.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
OSZTRÁK LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
HC Pustertal Wölfe (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Brunico (Bruneck)

KÉZILABDA
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.15:
Németország–Magyarország, Kassel
NŐI NB I
15.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Zalakerámia ZTE KK
NBA, ALAPSZAKASZ
20.30:
Houston Rockets–Memphis Grizzlies (Tv: Sport2)

MOTOGP
INDONÉZ NAGYDÍJ, MANDALIKA
5.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
6.20: Moto2 (Tv: Arena4)
8.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
Debreceni EAC–Fino Kaposvár
20.00: Kistext SE–Vegyész RC Kazincbarcika, UTE Röplabdacsarnok
NŐI EXTRALIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Diósgyőri VTK–Swietelsky-Békéscsaba

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Oberstdorf

TENISZ
ATP, WTA: Indian Wells

VÍVÁS
9.00:
Zarándi Csaba férfi kard csapat világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok)