MÁRCIUS 7., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
21.00:
Tottenham Hotspur–Everton (Tv: Digi Sport1)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.30:
Nottingham Forest (II.)–Huddersfield (II.) (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Levante (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
18.00:
Besiktas–Basaksehir (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
WTT-SOROZAT

Grand Smash, Szingapúr
Férfi- és női egyes selejtező

KERÉKPÁR
14.15, 16.00:
World Tour (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
17.30: Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: MAC HKB Újbuda–SC Csíkszereda (romániai)
KHL
15.00: Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk–Traktor Cseljabinszk (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1032 (Tv: Sport2)

PARALIMPIA
HÓDESZKA
4.30:
Női és férfikrossz, döntők

SZNÚKER
13.30:
Török Masters (Tv: Eurosport2)
18.00: Török Masters (Tv: Eurosport1)

MÁRCIUS 8., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Liverpool (angol)–Internazionale (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Bayern München (német)–Salzburg (osztrák) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
17.30:
Brasov Wolves (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: MAC HKB Újbuda–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Winterthur (svájci)–Presov (szlovák) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
20.45:
Kadetten Schaffhausen (svájci)–Grundfos Tatabánya (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.15:
Sopron Basket–Montpellier (francia)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1033 (Tv: Sport2)

MÁRCIUS 9., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB II
27. FORDULÓ – élő eredménykövető

14.00: ETO FC-Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC-Diósgyőri VTK, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
14.00: III. Ker. TVE-Soroksár SC – élőben az NSO-n!
18.00: Szolnoki MÁV FC-BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.00: Pécsi MFC-Vasas FC – élőben az NSO-n!
18.00: Békéscsaba 1912 Előre-FC Ajka – élőben az NSO-n!
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budaörs – élőben az NSO-n!
18.00: Tiszakécskei LC-Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Real Madrid (spanyol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester City (angol)–Sporting Lisboa (portugál) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45:
FC Porto (portugál)–Olympique Lyon (francia)
18.45: Real Betis (spanyol)–Eintracht Frankfurt (német) 

HORVÁT KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Rijeka–NK Osijek (Eszék)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Flachau
17.45 és 20.45:
férfi műlesiklás 

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
5. MÉRKŐZÉS
18.30:
UTE–DEAC
(HA SZÜKSÉGES)
18.30:
FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–HC Pustertal Wölfe (olasz) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
18.00:
Békéscsabai ENKSE–DKKA
18.00:
Győri Audi ETO KC–Kisvárda Master Good SE
18.00:
Siófok KC–Váci NKSE
18.30:
DVSC KKFT–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
18.45:
Kielce (lengyel)–Dinamo Bukarest (román) (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.45:
Vardar Szkopje (észak-macedón)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
L-CSOPORT
4. FORDULÓ
20.30:
Tenerife (spanyol)–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
NŐI NB I
18.00:
NKA Universitas PEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.30: DVTK–UNI Győr Mély-Út
19.00: TFSE-MTK–Ludovika-FCSM Csata

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1034 (Tv: Sport2)

TENISZ
20.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
Csütörtök, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, EURÓPAI SELEJTEZŐ
18.00:
Montenegró–Magyarország, Kotor

MÁRCIUS 10., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

18.45: Sevilla (spanyol)–West Ham United (angol)
21.00: Glasgow Rangers (skót)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Braga (portugál)–AS Monaco (francia)
21.00: Atalanta (olasz)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: Barcelona (spanyol)–Galatasaray (török) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA KONFERENCIALIGA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

18.45: PAOK (görög)–Gent (belga)
18.45: Vitesse (holland)–AS Roma (olasz)
18.45: Slavia Praha (cseh)–LASK Linz (osztrák)
18.45: Partizan Beograd (szerb)–Feyenoord (holland)
21.00: Olympique Marseille (francia)–Basel (svájci)
21.00: Leicester City (angol)–Rennes (francia)
21.00: PSV Eindhoven (holland)–FC Köbenhavn (dán)
21.00: Bodö/Glimt (norvég)–AZ Alkmaar (holland) 

NB II
27. FORDULÓ
18.15:
Budafoki MTE–Kecskeméti TE Hufbau (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
20.30:
Norwich City–Chelsea (Tv: Spíler1)
21. FORDULÓ
20.30:
Southampton–Newcastle United
19. FORDULÓ
20.30:
Wolverhampton–Watford
20. FORDULÓ
20.45:
Leeds United–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
5. állomás, Brighton (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
5. MÉRKŐZÉS (HA SZÜKSÉGES):
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–MAC HKB Újbuda
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Brasov Wolves (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–Montpellier HB (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
Paris Saint-Germain (francia)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NEGYEDDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS
20.00:
Montpellier (francia)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Galatasaray (török) (Tv: Digi Sport1)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00:
Denver Nuggets–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1035 (Tv: Sport1) 

PARALIMPIA
Téli paralimpia, Peking – férfi óriásműlesiklás (Dumity Richárd)

TENISZ
20.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
Péntek, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ 24. FORDULÓ
12.30:
Szegedi VE–Tigra-ZF-Eger

MÁRCIUS 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
24. FORDULÓ

20.00: Puskás Akadémia FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
28. FORDULÓ
21.00:
Lille–St.-Étienne (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
21.00:
Atlético Madrid–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
15.00 és 18.00:
Are, női óriás-műlesiklás 

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
6. MÉRKŐZÉS (HA SZÜKSÉGES):

DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
DEAC–UTE
OSZTRÁK LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS

19.45: HC Pustertal Wölfe (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Brunico (Bruneck)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: NEKA–Balatonfüredi KSE, Balatonboglár
18.00: Ferencvárosi TC–SBS Eger
NŐI NB I
18.00: Alba Fehérvár KC–Érd

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Pécsi VSK-Veolia–MVM-OSE Lions

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1036 (Tv: Sport2)  

SÍUGRÁS
16.30:
Sírepülő-világbajnokság, Vikersund, 1. és 2. sorozat

TENISZ
20.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
Szombat, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

MÁRCIUS 12., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
24. FORDULÓ
14.30:
Debreceni VSC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: MTK Budapest–Budapest Honvéd  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
25. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
Kisvárda–Putnok

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
13.30:
Brighton–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Brentford–Burnley (Tv: Digi Sport1)
18.30: Manchester United–Tottenham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
28. FORDULÓ
17.00:
Montpellier–Nice (Tv: Digi Sport2)
21.00: Troyes–Nantes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ

15.30: Freiburg–Wolfsburg (Tv: Arena4)
15.30: Hoffenheim–Bayern München (Tv: Spíler1)
15.30: Union Berlin–VfB Stuttgart
18.30: Mönchengladbach–Hertha BSC (Tv: Arena4)
Az Augsburg–Mainz mérkőzést elhalasztották.

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
15.00:
Salernitana–Sassuolo (Tv: Sport1)
15.00: Spezia–Cagliari (Tv: Sport2)
18.00: Sampdoria–Juventus (Tv: Sport1)
20.45: Milan–Empoli (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
14.00:
Levante–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.15: Granada–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Valencia (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
27. FORDULÓ
19.00:
Csukaricski–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
17.00:
Trabzonspor–Göztepe (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
9.30 és 12.30:
férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora 
10.30 és 13.45: női műlesiklás, Are

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

ATLÉTIKA
Dobó Európa Kupa, Leiria

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
6. MÉRKŐZÉS (HA SZÜKSÉGES):
17.30:
Brasov Wolves (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: MAC HKB Újbuda–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: Csurgói KK-Budakalász
18.00: Kecskeméti TE-Telekom Veszprém
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–HE-DO B.Braun Gyöngyös
NŐI NB I
14.00: Vasas SC-Hungast Szombathelyi KKA
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA-Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: Moyra-Budaörs–Siófok KC
18.00: MTK Budapest–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: DVSC Schaeffler-Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Egis Körmend-Sopron KC
18.00: DEAC-Tungsram–Atomerőmű SE
18.00: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Kaposvári KK-Szolnoki Olajbányász
18.00: Zalakerámia ZTE KK-Alba Fehérvár
19.00: HÜBNER Nyíregyháza BS–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
18.00: Vasas Akadémia–BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18.00: DVTK-PINKK Pécsi 424
18.00: Ludovika-FCSM Csata–UNI Győr Mély-Út
18.00: NKA Universitas PEAC-VBW CEKK Cegléd
18.00: Sopron Basket-Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: TFSE-MTK–ELTE BEAC Újbuda
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30:
Golden State Warriors–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

PARALIMPIA
Téli paralimpia, Peking – férfi műlesiklás (Dumity Richárd)

RÖGBI
Európa-bajnokság, Konferencia 1, északi csoport
18.00:
Luxemburg–Magyarország, Luxembourg

RÖPLABDA
Női MVM Magyar Kupa, Érd Aréna
A 3. helyért
16.00:
Swietelsky-Békéscsaba–Fatum-Nyíregyháza
Döntő
19.00:
Vasas Óbuda–Szent Benedek RA

SÍUGRÁS
16.30:
Sírepülő-világbajnokság, Vikersund, 3. és 4. sorozat

TENISZ
20.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
Vasárnap, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Thiago Santos–Magomed Ankalajev (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
24. FORDULÓ

16.00: Debreceni VSE-Master Good–UVSE Hunguest Hotels
16.00: Kaposvári VK–PannErgy-Miskolci VLC
17.00: BVSC-Zugló–Szolnoki Dózsa
18.00: Metalcom Szentes–PVSK-Mecsek Füszért
19.30: Genesys OSC Újbuda–Budapesti Honvéd SE

MÁRCIUS 13., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
24. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
28. FORDULÓ – élő eredménykövető
14.00:
Szentlőrinc–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
14.00: Budaörs–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–III. Ker. TVE – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Kecskeméti TE Hufbau–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Soroksár SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
19.30: Vasas FC–ETO FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
15.00:
Chelsea–Newcastle United
15.00: Everton–Wolverhampton
15.00: Leeds United–Norwich City (Tv: Spíler1)
15.00: Southampton–Watford
15.00: West Ham United–Aston Villa
17.30: Arsenal–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
28. FORDULÓ
13.00:
PSG–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Reims
15.00: Clermont–Lorient
15.00: Metz–Lens (Tv: Digi Sport3)
15.00:
Strasbourg–Monaco (Tv: Digi Sport2)
17.05: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport2)
20.45: Brest–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
27. FORDULÓ
17.05:
NK Osijek (Eszék)–Gorica – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
15.30:
Leverkusen–Köln (Tv: Arena4)
17.30: Borussia Dortmund–Bielefeld (Tv: Arena4)
17.30: Frankfurt–VfL Bochum
19.30: Fürth–RB Leipzig (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
12.30:
Fiorentina–Bologna (Tv: Sport2)
15.00: Verona–Napoli (Tv: Sport2)
18.00: Atalanta–Genoa
18.00: Udinese–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Torino–Inter (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
14.00:
Rayo Vallecano–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Betis–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Osasuna (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
17.00:
DAC–Trnava – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Kranjska Gora
9.30 és 12.30:
férfi óriás-műlesiklás

ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr

ATLÉTIKA
Dobó Európa Kupa, Leiria

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
7. MÉRKŐZÉS (HA SZÜKSÉGES):
16.30:
FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék
18.30: UTE–DEAC
OSZTRÁK LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HC Pustertal Wölfe (olasz)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
13.00:
Sport36-Komló–Pick Szeged
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Dabas KC VSE
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
THW Kiel–Füsche Berlin (Tv: Sport1)
16.00: RN Löwen–Melsungen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
20.30:
Boston Celtics–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

PARALIMPIA
Téli paralimpia, Peking – férfi műlesiklás (Dumity Richárd)

RÖPLABDA
Férfi MVM Magyar Kupa, Érd Aréna
A 3. helyért
15.30:
Kecskeméti RC–Fino Kaposvár
Döntő
18.30:
Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika

SÍUGRÁS
16.30:
Sírepülő-világbajnokság, Vikersund, csapatverseny

TENISZ
20.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
Hétfő, 2.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)