JÚNIUS 6., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
2. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Horvátország–Franciaország, Split (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
20.45: Ausztria–Dánia, Bécs (Tv: Spíler1)
B-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Izland–Albánia, Reykjavík (Tv: Arena4)
C-LIGA
3. CSOPORT
20.45:
Szlovákia–Kazahsztán, Nagyszombat
20.45: Fehéroroszország–Azerbajdzsán, Újvidék
D-LIGA
1. CSOPORT
18.00:
Lettország–Liechtenstein, Riga (Tv: Spíler2)
20.45: Andorra–Moldova, Andorra La Vella

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
2. FORDULÓ
A-LIGA
Kedd, 4.00:
Honduras–Curacao
B-LIGA
21.00: Saint Vincent és Grenadine-szigetek–Nicaragua
Kedd, 2.00: Trinidad és Tobago–Bahama-szigetek
C-LIGA
22.00:
Amerikai Virgin-szigetek–Turks- és Caicos-szigetek
22.00: Bonaire–Sint Maarten
Kedd, 00.00: Kajmán-szigetek–Brit Virgin-szigetek
Kedd, 01.00: Aruba–Saint Martin

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA, FELCSÚT
A 7. HELYÉRT
13.10:
DAC–Sporting CP
AZ 5. HELYÉRT
14.45: 
Panathinaikosz–Budapest Honvéd
BRONZMÉRKŐZÉS
16.15:
Puskás Akadémia–Flamengo
DÖNTŐ
18.00:
Real Madrid–Dinamo Kijev

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
15.45:
FBK Games, Hengelo (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
14.55:
Critérium du Dauphiné, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.45: Limburgi körverseny (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Stuttgart, 's-Hertogenbosch

 

JÚNIUS 7., KEDD

FUTBALLPROGRAM


NEMZETEK LIGÁJA
2. FORDULÓ
A-LIGA
3. CSOPORT
20.45:
Németország–Anglia, München (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
20.45: Olaszország–Magyarország, Cesena (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-LIGA
3. CSOPORT
18.00:
Finnország–Montenegró, Helsinki (Tv: Spíler2)
20.45: Bosznia-Hercegovina–Románia, Zenica (Tv: Spíler1)
C-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Litvánia–Törökország, Vilnius (Tv: Arena4)
20.45: Feröer–Luxemburg, Tórshavn 

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
18.00:
Lettország–Magyarország, Riga (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

U18-AS FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Magyarország–Finnország

ÁZSIAI VB-PÓTSELEJTEZŐ
20.00:
Arab Emírségek–Ausztrália, al-Rajjan

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK-ÉS KÖZÉP-AMERIKA
2. FORDULÓ
A-LIGA
Szerda, 1.00:
Grenada–Salvador
Szerda, 3.00: Jamaica–Suriname
B-LIGA
22.00:
Guyana–Bermuda
23.00: Haiti–Montserrat

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Alba Fehérvár
18.00: Egis Körmend–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1090 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Stuttgart, 's-Hertogenbosch

 

JÚNIUS 8., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
2. FORDULÓ
A-LIGA
4. CSOPORT
20.45:
Belgium–Lengyelország, Brüsszel (Tv: Spíler2)
20.45: Wales–Hollandia, Cardiff (Tv: Spíler1)
B-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Írország–Ukrajna, Dublin (Tv: Arena4)
20.45: Skócia–Örményország, Glasgow

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.30:
Pittsburgh Pirates–Detroit Tigers (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
RN Löwen–THW Kiel (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
Csütörtök, 3.00:
Boston Celtics–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Európa-liga, aranydivízió csoportkör, 5. forduló
16.00:
Románia–Magyarország, Alexandria

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1090 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Stuttgart
11.00: WTA-torna, 's-Hertogenbosch (Tv: Digi Sport1)

 

JÚNIUS 9., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
3. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Svájc–Spanyolország, Genf (Tv: Spíler2)
20.45: Portugália–Csehország, Lisszabon (Tv: Spíler1)
B-LIGA
4. CSOPORT
20.45:
Svédország–Szerbia, Solna (Tv: Arena4)
20.45: Norvégia–Szlovénia, Oslo
C-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Görögország–Ciprus, Volosz
20.45: Koszovó–Észak-Írország, Pristina
4. CSOPORT
20.45:
Észak-Macedónia–Grúzia, Szkopje
20.45: Gibraltár–Bulgária, Gibraltár
D-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Málta–Észtország, Ta'Qali

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
19.00:
Szaúd-Arábia–Venezuela
20.45: San Marino–Izland

U18-AS FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Svédország–Magyarország

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
3. FORDULÓ
C-LIGA
21.00:
Dominika–Saint Lucia
Péntek, 0.00: Aruba–Saint Kitts és Nevis
Péntek, 0.00: Kajmán-szigetek–Puerto Rico

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Róma

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago White Sox–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
Leipzig–Magdeburg (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Stuttgart (Tv: Sport2)
13.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)
15.00: WTA-torna, 's-Hertogenbosch (Tv: Digi Sport2)

 

JÚNIUS 10., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
3. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Ausztria–Franciaország, Bécs (Tv: Spíler2)
20.45: Dánia–Horvátország, Koppenhága (Tv: Spíler1)
B-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Albánia–Izrael, Tirana (Tv: Arena4)
C-LIGA
3. CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Szlovákia, Baki (Tv: Spíler2)
20.45: Fehéroroszország–Kazahsztán, Újvidék
D-LIGA
1. CSOPORT
18.00:
Moldova–Lettország, Chisinau (Tv: Spíler1)
20.45: Andorra–Liechtenstein, Andorra La Vella

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
3. FORDULÓ
A-LIGA
Szombat, 4.00:
Egyesült Államok–Grenada
B-LIGA
Szombat, 1.00:
Dominikai Köztársaság–Guatemala

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Dél-Korea–Paraguay

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
12.30:
kamion Európa-bajnokság – első szabadedzés
13.30: ETCR – Pool Fast, szabadedzés
15.00: kamion Európa-bajnokság – második szabadedzés
16.15: ERA – szabadedzés
17.00: kamion Európa-bajnokság – első időmérő
17.50: ETCR – Pool Furious, szabadedzés

DARTS
19.00: Nordic Darts Masters, Koppenhága, 1. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–1
AZERI NAGYDÍJ, BAKI
13.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS (ha szükségesek)
18.00:
Duna Aszfalt–DTKH Kecskemét–Egis Körmend
18.00: Alba Fehérvár–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely 
NBA, RÁJÁTSZÁS
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
Szombat, 3.00:
Boston Celtics–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

MOTOSPORT
Superbike-vb, 4. állomás, Misano
10.30:
1. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

RÖGBI
Másodosztályú (Trophy) férfi és női hetes rögbi Európa-bajnokság, 1. forduló, Zágráb

TENISZ
11.00: ATP-torna, Stuttgart (Tv: Sport2)
11.00: WTA-torna, 's-Hertogenbosch (Tv: Digi Sport2)
12.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

 

JÚNIUS 11., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
3. FORDULÓ
A-LIGA
3. CSOPORT
20.45:
Anglia–Olaszország, Wolverhampton (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
20.45: Magyarország–Németország, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
20.45:
Hollandia–Lengyelország, Rotterdam (Tv: Spíler1)
20.45: Wales–Belgium, Cardiff (Tv: Arena4)
B-LIGA
1. CSOPORT
15.00:
Ukrajna–Örményország, Lódz (Tv: Spíler2)
18.00: Írország–Skócia, Dublin (Tv: Spíler2)
3. CSOPORT
20.45:
Románia–Finnország, Bukarest
20.45: Montenegró–Bosznia-Hercegovina, Podgorica
C-LIGA
1. CSOPORT
18.00:
Feröer–Litvánia, Tórshavn (Tv: Spíler1)
20.45: Luxemburg–Törökország, Luxembourg

NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
3. FORDULÓ
A-LIGA
Vasárnap, 4.00:
Mexikó–Suriname
B-LIGA
22.00:
Guyana–Haiti
Vasárnap, 1.30:
Montserrat–Bermuda
C-LIGA
22.00:
Amerikai Virgin-szigetek–Bonaire
Vasárnap, 0.00: Sint Maarten–Turks- és Caicos-szigetek

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
22.00: Ecuador–Mali
22.00: Uruguay–Jamaica

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
8.30:
ETCR – Pool Fast, első időmérő
8.55:
ETCR – Pool Fast, második időmérő
9.15: WTCR – első szabadedzés
10.20: ERA – időmérő
11.40: kamion Európa-bajnokság – első futam
12.25: ETCR – Pool Furious, első időmérő
12.50: ETCR – Pool Furious, második időmérő
13.10: WTCR – második szabadedzés
14.55: ETCR – Pool Fast, első negyeddöntő
15.10: ETCR – Pool Fast, második negyeddöntő
15.35: WTCR – időmérő
17.00: ERA – első futam
17.45: ETCR – Pool Furious, első negyeddöntő
18.00:
ETCR – Pool Furious, második negyeddöntő
19.00: kamion Európa-bajnokság – második futam
19.55: ETCR – Pool Fast, első elődöntő
20.10: ETCR – Pool Fast, második elődöntő

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Minnesota Twins–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

DARTS
13.00 és 20.00: Nordic Darts Masters, Koppenhága, 2. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–1
AZERI NAGYDÍJ, BAKI
13.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
17.45:
Telekom Veszprém–Pick Szeged (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MOTOSPORT
Superbike-vb, 4. állomás, Misano
9.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: SSP300, superpole (Tv: Arena4)
10.15: SSP, superpole (Tv: Arena4)
11.00: SBK, superpole (Tv: Arena4)
12.30: SSP300, 1. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 1. futam (Tv: Arena4)
15.15: SSP, 1. futam (Tv: Arena4)

RÖGBI
Másodosztályú (Trophy) férfi és női hetes rögbi Európa-bajnokság, 1. forduló, Zágráb

TENISZ
11.30: ATP-torna, Stuttgart (Tv: Sport2)
11.00: WTA-torna, 's-Hertogenbosch (Tv: Digi Sport2)
12.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, egyéni verseny, Leeds

UFC
UFC 275, SZINGAPÚR
Vasárnap, 4.00:
Glover Teixeira–Jirí Procházka (Tv: Sport1)

 

JÚNIUS 12., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
4. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Svájc–Portugália, Genf (Tv: Spíler1)
20.45: Spanyolország–Csehország, Málaga (Tv: Spíler2)
B-LIGA
4. CSOPORT
18.00:
Norvégia–Svédország, Oslo (Tv: Spíler2)
20.45: Szlovénia–Szerbia, Ljubljana (Tv: Arena4)
C-LIGA
2. CSOPORT
15.00:
Észak-Írország–Ciprus, Belfast (Tv: Spíler2)
20.45: Görögország–Koszovó, Volosz
4. CSOPORT
18.00:
Grúzia–Bulgária, Tbiliszi (Tv: Spíler1)
18.00: Észak-Macedónia–Gibraltár, Szkopje (Tv: Arena4)
D-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Málta–San Marino, Ta'Qali

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
22.00:
New York Grand Prix (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
8.35:
ERA – második futam
9.10:
kamion Európa-bajnokság – második időmérő
10.10:
ETCR – Pool Furious, első elődöntő
10.25:
ETCR – Pool Furious, második elődöntő
11.20:
WTCR – első futam (Tv: Eurosport2)
12.40:
kamion Európa-bajnokság – harmadik futam
14.10:
ETCR – Pool Fast, szuperdöntő
15.20:
kamion Európa-bajnokság – negyedik futam
16.30:
WTCR – második futam (Tv: Eurosport1)
18.30:
ETCR – Pool Furious, szuperdöntő (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
AZERI NAGYDÍJ, BAKI
13.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Minnesota Twins–Tampa Bay Rays (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
17.00:
Tour de Suisse, 1. szakasz (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
15.30:
Magdeburg–RN Löwen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS

18.00: Egis Körmend–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1092 (Tv: Sport1)

MOTOSPORT
Superbike-vb, 4. állomás, Misano

11.00: SBK, superpole futam (Tv: Arena4)
12.45: SSP, 2. futam (Tv: Arena4)
14.00: SSP300, 2. futam (Tv: Arena4)
15.15: SBK, 2. futam (Tv: Arena4)

RÖGBI
Másodosztályú (Trophy) férfi és női hetes rögbi Európa-bajnokság, 1. forduló, Zágráb

RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, ezüstdivízió, 2. forduló
17.00:
Magyarország–Finnország, Tüskecsarnok

TENISZ
12.00: WTA-torna, 's-Hertogenbosch (Tv: Digi Sport2)
14.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)
15.00: ATP-torna, Stuttgart (Tv: Sport2)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, vegyes váltó, Leeds
11.20: Vegyes váltó országos bajnokság, Lengyeltóti