JÚLIUS 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Ausztria–Észak-Írország, Southampton (Tv: M4 Sport)
21.00: Anglia–Norvégia, Brighton and Hove (Tv: M4 Sport)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Szlovénia, Zrece, 17.30: Paksi FC–Arszenal Tivat (montenegrói)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
WTT Star Contender verseny (BOK Csarnok), selejtezők

SPORTLÖVÉSZET
Világkupa, Csangvon
  9.00:
férfi és női korong, selejtező
11.00: férfi és női 10 méter légpuska, döntő
13.00: férfi és női 10 méter légpisztoly, selejtező

SZNÚKER
18.00:
Champions League of Snooker, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad
11.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

 

JÚLIUS 12., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.30: RFS (lett)–HJK (finn)
18.00: Lincoln Red Imps (gibraltári)–Skupi (északmacedón)
18.00: Zalgiris Vilnius (litván)–KF Ballkani (koszovói)
18.00: Qarabag (azeri)–Lech Poznan (lengyel)
19.00: Sheriff (moldovai)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
20.00: KF Tirana (albán)–Dudelange (luxemburgi)
20.00: KÍ (feröeri)–Bodö/Glimt (norvég)
20.00: Hibernians (máltai)–Shamrock Rovers (ír)
21.00: Szutjeszka Niksics (montenegrói)–Ludogorec (bolgár)
21.30: Víkingur Reykjavík (izlandi)–Malmö (svéd)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Dánia–Finnország, Milton Keynes (Tv: M4 Sport)
21.00: Németország–Spanyolország, London (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
20.00: KF Drita (koszovói)–Inter Turku (finn)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Ausztria, 17.30:
Újpest FC–Bohemians Praha (cseh)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
WTT Star Contender verseny (BOK Csarnok), selejtezők

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

10. szakasz, Morzine–Megéve, 148,5 km, hegyi befutó

KÉZILABDA
FÉRFI U20-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
12.00:
Norvégia–Feröer (Tv: Sport1)
14.30: Lengyelország–Szlovénia (Tv: Sport1)
17.00: Montenegró–Izland (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
U17-es női világbajnokság, Debrecen
3. forduló
A-csoport
17.30:
Magyarország–Mexikó

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

SZNÚKER
19.00:
Champions League of Snooker, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad
11.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

 

JÚLIUS 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Maribor (szlovén)
19.00:
Dinamo Batumi (grúz)–Slovan Bratislava (szlovák)
20.00: Ferencváros–Tobol (kazah) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: CFR (román)–Pjunik (örmény)
20.45: Linfield (északír)–The New Saints (walesi)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
2. FORDULÓ
C-CSOPORT
18.00:
Svédország–Svájc, Sheffield (Tv: M4 Sport)
21.00: Hollandia–Portugália, Leigh

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Tottenham–K League All Stars, Dél-Korea (Tv: Sport1)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.30, (Szlovénia):
Honvéd–Arszenal Tivat (montenegrói)
18.30: NK Osijek (horvát)–Kecskeméti TE
19.00: Mol Fehérvár FC–Galatasaray (török)
Gyirmót FC Győr–Mezőkövesd Zsóry FC
(Szlovénia, Zrece): Paksi FC–Sparta Praha (cseh)
(Ausztria): Puskás Akadémia–Hoffenheim (német)
Vasas FC–Zalaegerszegi TE FC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
9.30: WTT Star Contender verseny (BOK Csarnok), főtáblás mérkőzések

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

11. szakasz, Albertville–Le col de Granon, 152 km, hegyi befutó

KÉZILABDA
FÉRFI U20-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
12.00:
Feröer–Lengyelország (Tv: Sport1)
14.30:
Szlovénia–Norvégia (Tv: Sport1)
17.00:
Izland–Horvátország (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
U17-es női világbajnokság, Debrecen, nyolcaddöntő

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

SZNÚKER
19.00:
Champions League of Snooker, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad
11.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

 

JÚLIUS 14., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Olaszország–Izland, Manchester (Tv: M4 Sport)
21.00: Franciaország–Belgium, Rotherham (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
FK Liepaja (lett)–SC Gjilani (koszovói)
17.00: Akademija Pandev (északmacedón)–Lechia Gdansk (lengyel)
17.00: Ararat Jereván (örmény)–FK Skendija (északmacedón)
17.00: Europa FC (gibraltári)–Víkingur (feröeri)
18.00: Milsami Orhei (moldovai)–Panevezys (litván)
18.00: Paide Linnameeskond (észt)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
18.00: SJK (finn)–Flora Tallinn (észt)
18.00: Tuzla City (bosnyák)–Tre Penne (San Marinó-i)
18.00: Kauno Zalgiris (litván)–MFK Ruzomberok (szlovákiai)
19.00: Atletic Club d'Escaldes (andorrai)–Gzira United (máltai)
19.00: B36 Tórshavn (feröeri)–Borac Banja Luka (bosnyák)
19.00: Dila Gori (grúz)–KuPS (finn)
19.00: Petrocub Hincesti (moldovai)–Floriana (máltai)
19.00: Riga FC (lett)–Derry City (ír)
19.15: Newtown (walesi)–HB Tórshavn (feröeri)
19.30: Differdange (luxemburgi)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
20.00: Hamrun Spartans (máltai)–Alaskert (örmény)
20.00: KF Llapi (koszovói)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
20.00: Mura (szlovén)–Sfantul Gheorghe (moldovai)
20.00: Partizani (albán)–Szaburtalo Tbiliszi (grúz)
20.00: Sligo Rovers (ír)–Bala Town (walesi)
20.15: KR (izlandi)–Pogon Szczecin (lengyel)
20.45: FK Decsics Tuzi (montenegrói)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
20.45: Larne (északír)–St Joseph's FC (gibraltári)
20.45: Tre Fiori (San Marinó-i)–Flora Esch (luxemburgi)
21.00: Cliftonville (északír)–Dunaszerdahely (szlovákiai)
21.00: Crusaders Belfast (északír)–FCB Magpies (gibraltári)
21.00: Iszkra Danilovgrad (montenegrói)–KF Laci (albán)
21.15: Breidablik (izlandi)–UE Santa Coloma (andorrai)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
14.00: Kisvárda Master Good–Diósgyőri VTK (NB II)
15.30: Debreceni VSC–Wolfsberg (osztrák) (Ausztria)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
WTT Star Contender verseny (BOK Csarnok), főtáblás mérkőzések

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

12. szakasz, Briancon–Alpe d'Huez, 165.5 km, hegyi befutó

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

SZNÚKER
18.00:
Champions League of Snooker, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad
11.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

VITORLÁZÁS
9.00:
54. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj Balaton-kerülő vitorlásverseny, Balatonfüred

 

JÚLIUS 15., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Észak-Írország–Anglia, Southampton (Tv: M4 Sport)
21.00: Ausztria–Norvégia, Brighton and Hove

ROMÁN LIGA 1
1. FORDULÓ
20.30:
Universitatea Craiova–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.30:
Liverpool–Crystal Palace, Szingapúr

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
WTT Star Contender verseny (BOK Csarnok), főtáblás mérkőzések, vegyes páros elődöntők

ATLÉTIKA
22.10:
szabadtéri világbajnokság, Eugene
Női 20 km gyaloglás

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

13. szakasz, Le Bourg-d'Oisans–Saint-Étienne, 193 km

KÉZILABDA
FÉRFI U20-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG
13.00:
5–8. helyért (Tv: Sport1)
17.45 és 20.15: elődöntő (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
U17-es női világbajnokság, Debrecen, negyeddöntő

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

TENISZ
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad
11.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
15.00: nyílt vízi úszó országos bajnokság, Szeged, Maty-éri Nemzeti Kajak-kenu és Evezős Központ

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
9.00:
női párbajtőr, egyéni, selejtező a 64-es tábláig (Büki Lili, Muhari Eszter, Nagy Kinga)
13.00: férfi kard, egyéni, selejtező a 64-es tábláig (Decsi Tamás, Gémesi Csanád)

 

JÚLIUS 16., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
21.00:
Finnország–Németország, Milton Keynes
21.00: Dánia–Spanyolország, London

SZERB SZUPERLIGA
2. FORDULÓ
20.00:
Topolyai SC–Javor – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Tottenham–Sevilla, Dél-Korea (Tv: Sport1)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00, Cegléd:
Kecskeméti TE–Putnok (NB III)
(Szlovénia, Zrece): Paksi FC–Sigma Olomouc (cseh)
Ausztria: Újpest–Slovan Liberec (cseh)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
XVI. HUNGARIAN BOWL, ÚJ HIDEGKUTI NÁNDOR STADION
18.00:
Fehérvár Enthroners–Budapest Wolves

ASZTALITENISZ
13.00:
WTT Star Contender verseny (BOK Csarnok), elődöntők, vegyes páros döntő

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
  4.50:
4x400 m vegyes váltó, döntő
21.00: férfi kalapácsvetés, döntő (Tv: M4 Sport)
21.20: női 10 000 m, döntő (Tv: M4 Sport)

CSELGÁNCS
17.00:
Grand Prix, Zágráb, 2. nap (Tv: Sport1)

DARTS
20.00:
World Matchplay, Blackpool, 1. nap (Tv: Sport1)
Krzysztof Ratajski (lengyel)–Stephen Bunting (angol)
Dimitri Van den Bergh (belga)–Callan Rydz (angol)
Peter Wright (skót)–Madars Razma (lett)
Jonny Clayton (walesi)–Rowby-John Rodriguez (osztrák)

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

14. szakasz, Saint-Étienne–Mende, 192.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
U17-es női világbajnokság, Debrecen, elődöntő

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

TENISZ
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad
11.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

TRIATLON
Rövid távú országos bajnokság, Tata
Európa-kupa, Tiszaújváros

ÚSZÁS
Open Water Tournament, Békés

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
9.00: női tőr, egyéni, selejtező a 64-es tábláig (Kondricz Kata, Lupkovics Dóra, Pásztor Flóra, Pöltz Anna)
13.00: férfi párbajtőr, egyéni, selejtező a 64-es tábláig (Andrásfi Tibor, Nagy Dávid)

 

JÚLIUS 17., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
3. FORDULÓ
C-CSOPORT
18.00:
Svájc–Hollandia, Sheffield
18.00: Svédország–Portugália, Leigh (Tv: M4 Sport)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
1. FORDULÓ
18.00:
DAC–Liptovsky Mikulás – élőben az NSO-n!

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
(Ausztria, Linz):
Mezőkövesd Zsóry FC–Apollon Limassol (ciprusi)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
13.00:
WTT Star Contender verseny (BOK Csarnok), férfi, női egyes és páros, döntők

ATLÉTIKA
Szabadtéri világbajnokság, Eugene
  3.20:
férfi távolugrás, döntő
  3.25: női súlylökés, döntő
  4.50: férfi 100 m, döntő
15.15: férfi maratoni
20.35: női kalapácsvetés, döntő
22.00: férfi 10 000 m, döntő

DARTS
13.00:
World Matchplay, Blackpool, 2. nap, délutáni szakasz
Dirk van Duijvenbode (holland)–Ryan Searle (angol)
Danny Noppert (holland)–Brendan Dolan (északír)
Gary Anderson (skót)–Daryl Gurney (északír)
Michael Smith (angol)–Andrew Gilding (angol)
20.00:
World Matchplay, Blackpool, 2. nap, esti szakasz (Tv: Sport1)
Joe Cullen (angol)–Damon Heta (ausztrál)
James Wade (angol)–Martin Lukeman (angol)
Michael van Gerwen (holland)–Adrian Lewis (angol)
Luke Humphries (angol)–Nathan Aspinall (angol)

 

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE
15. szakasz, Rodez–Carcassonne, 202.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI U20-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG
17.45:
döntő (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
U17-es női világbajnokság, Debrecen, helyosztók

RALI
Észt rali, a világbajnokság 7. futama, Tartu

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

TENISZ
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad
12.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Nyílt vízi úszó országos bajnokság, Szeged

VÍVÁS
Világbajnokság, Kairó
9.00: női kard, egyéni, selejtező a 64-es tábláig (Battai Sugár Katinka, Katona Renáta, Szűcs Luca)
12.00: férfi tőr, egyéni, selejtező a 64-es tábláig (Dósa Dániel, Frűhauf Benjámin, Németh András, Szemes Gergő)