JÚLIUS 19., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
12.00: a 3. forduló sorsolása,  Nyon

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
13.00: a 3. forduló sorsolása, Nyon

EURÓPA-KONFERENCIALIGA-SELEJTEZŐ
14.00: a 3. forduló sorsolása, Nyon

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.10-től:
World Matchplay, 3. nap (Tv: Sport1)   

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+ Tuti 1138 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)

 

JÚLIUS 20., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
17.00: Alaskert (örmény)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
18.00: Lincoln Red Imps (gibraltári)–CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)
20.00: Ferencváros–FK Zalgiris Vilnius (litván)  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Omonia Nicosia (ciprusi)
20.30: Rapid Wien (osztrák)–Sparta Praha (cseh)
20.30: Celtic (skót)–Midtjylland (dán)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.55:
Domzale (szlovák)–Honka (finn)
18.00: Prishtina (koszovói)–Connah's Q. (walesi)
18.00: Zalgiris Kaunas (litván)–TNS (walesi)
21.00: Folgore (San Marinó-i)–Hibernians (máltai)

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
Oakland Athletics–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 4. nap (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
11.00: a férfi és a női Európa-liga selejtezőjének sorsolása, Bécs

KOSÁRLABDA
NBA-DÖNTŐ
6. MÉRKŐZÉS
Szerda, 3.00:
Milwaukee Bucks–Phoenix Suns  (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1139 (Tv: Sport2)

 

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)

JÚLIUS 21., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
16.00: Kajrat Almati (kazah)–Crvena zvezda (szerb)
19.00: Malmö FF (svéd)–HJK (finn)
20.00: Mura (szlovén)–Ludogorec (bolgár)
20.30: Slovan Bratislava (szlovák)–Young Boys (svájci)
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–Flora Tallinn (észt)
21.00: Olympiakosz Pireusz (görög)–Neftci (azeri)
21.00: PSV (holland)–Galatasaray (török)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00:
Cukaricki (szerb)–Sumqayit (azeri)

OLIMPIAI PROGRAM, TOKIÓ

LABDARÚGÁS, NŐK
1. FORDULÓ
E-CSOPORT
  9.30:
Nagy-Britannia–Chile
12.30: Japán–Kanada (Tv: M4 Sport)
F-CSOPORT
10.00:
Kína–Brazília
13.00: Zambia–Hollandia (Tv: Eurosport1)
G-CSOPORT
10.30:
Svédország–Egyesült Államok (Tv: Eurosport1)
13.30: Ausztrália–Új-Zéland

SOFTBALL
2.00:
Csoportkör, 1. forduló – 3 mérkőzés

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.00:
Atlanta Braves–San Diego Padres (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 5. nap (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1140 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)

JÚLIUS 22.,CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

15.00: Ararat (örmény)–Slask Wroclaw (lengyel)
15.00: FC Asztana (kazah)–Arisz (görög)
16.30: AEL Limasszol (ciprusi)–Vllaznia (albán)
17.00: FH Hafnarfjordur (izlandi)–Rosenborg (norvég)
17.30: FK Panevezys (litván)Vojvodina (szerb)
18.00: Austria Wien (osztrák)–Breidablik (izlandi)
18.00: Kuopio PS (finn)–Vorszkla (ukrán)
18.00: Laci (albán)–Universitatea Craiova (román)
18.00: Molde (norvég)–Servette (svájc)
18.00: O. Ljubljana (szlovák)–Birkirkara (máltai)
18.00: Qarabag (azeri)–Ashdod (izraeli)
18.00: Szocsi (orosz)–Keshla (azeri)
18.00: FK Rigas FS (lett)–Puskás Akadémia, Jurmala (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Maccabi Haifa (izraeli)
18.30: Dudelange (luxemburgi)–Bohemians (ír)
18.45: Elfsborg (svéd)–Milsami (moldáv)
18.45: Hammarby (svéd)–Maribor (szlovák)
19.00: Apollon (ciprusi)–Zilina (szlovák)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–FK Liepaja (lett)
19.00: Dinamo Batumi (grúz)BATE (fehérorosz)
19.00: FC Köbenhavn (dán)–Zogyino (fehérorosz)
19.00: Gzira (máltai)–Rijeka (horvát)
19.00: Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–Slovacko (cseh)
19.00: Petrocub (moldáv)–Sivasspor (török)
19.00: Plzen (cseh)–Dinamo Breszt (fehérorosz)
19.00: Riga FC (lett)–Shkendija (északmacedón)
19.00: Suduva (litván)–Rakow (lengyel)
19.00: Teuta (albán)–Inter Escaldes (andorrai)
19.00: Trnava (szlovák)–Sepsi OSK (romániai) – élőben az NSO-n!
20.00: Arda (bolgár)–H. Beer Sheva (izraeli)
20.00: HB Torshavn (feröeri)–Buducnost (montenegrói)
20.00: Shkupi (északmacedón)–Santa Clara (portugál)
20.15: Basel (svájci)–Partizani (albán)
20.30: FCSB (román)–Sahtyor Karagandi (kazah)
20.30: Gent (belga)–Vålerenga (norvég)
20.30: Larne (északír)–Aarhus (dán)
20.30: Sutjeska (montenegrói)–Maccabi Tel Aviv (izraeli)
20.30: Velez Mostar (bosnyák)–AEK Athén (görög)
20.45: Aberdeen (skót)–Häcken (svéd)
20.45: Hibernian (skót)–FC Santa Coloma (andorrai)
20.45: Linfield (északír)–Borac Banja Luka (bosnyák)
21.00: Újpest FC–Vaduz (liechtensteini), Szusza Ferenc Stadion  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Drita (koszovói)–Feyenoord (holland)
21.00: Dundalk (ír)–Levadia (észt)
21.00: Hajduk Split (horvát)–Tobol (kazah)
21.00: Partizan (szerb)–Dunaszerdahely (DAC) (szlovákiai) – élőben az NSO-n!
21.00: Pogon Szczecin (lengyel)–Osijek (horvát) – élőben az NSO-n!
21.00: Valur (izlandi)–Bodø/Glimt (norvég)
21.30: Szoligorszk (fehérorosz)–Fola (luxemburgi)

OLIMPIAI PROGRAM, TOKIÓ

LABDARÚGÁS
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
10.00:
Mexikó–Franciaország (Tv: Eurosport1)
13.00: Japán–Dél-Afrika
B-CSOPORT
10.30:
Új-Zéland–Dél-Korea
13.00: Honduras–Románia (Tv: Eurosport2)
C-CSOPORT
9.30:
Egyiptom–Spanyolország
12.30: Argentína–Ausztrália
D-CSOPORT
10.30:
Elefántcsontpart–Szaúd-Arábia
13.30: Brazília–Németország (Tv: M4 Sport)

SOFTBALL
CSOPORTKÖR
2.00:
Egyesült Államok–Kanada
5.00: Mexikó–Japán
8.00: Olaszország–Ausztrália

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detorit Tigers–Texas Rangers (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 6. nap (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA-DÖNTŐ
7. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
Péntek, 3.00:
Phoenix Suns–Milwaukee Bucks 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1141 (Tv: Sport2)

 

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)

VITORLÁZÁS
9.00: 53. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj Balaton-kerülő verseny, Balatonfüred

JÚLIUS 23., PÉNTEK

OLIMPIAI PROGRAM, TOKIÓ

13.00: Ünnepélyes megnyitó (Tv: Eurosport1)

EVEZÉS
01.30:
férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz), női kétpár, négypár – előfutamok

ÍJÁSZAT
02.00:
női rangsorolóverseny
06.00: férfi rangsorolóverseny (Balogh Mátyás)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago Cubs–Arizona Diamondbacks (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 7. nap (Tv: Sport1)

 

 

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)

JÚLIUS 24., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

BOZSIK ARÉNA, STADIONAVATÓ
20.00:
Budapest Honvéd–Villarreal (spanyol) – élőben az NSO-n!

OLIMPIAI PROGRAM, TOKIÓ

ASZTALITENISZ
02.00:
női (Póta Georgina, Madarász Dóra), férfi (Majoros Bence) egyes – selejtező; vegyes páros (Szudi Ádám, Pergel Szandra) – nyolcaddöntő;
07.15. női, férfi egyes – 1. forduló

CSELGÁNCS
03.30:
női 48 kg (Csernovitzki Éva), férfi 60 kg – selejtezők, negyeddöntők
10.00: női 48 kg, férfi 60 kg – elődöntők, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS
01.30:
férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz), női, kétpár – vigaszág; női, férfi kormányos nélküli kettes, négyes, könnyűsúlyú kétpár – előfutamok;

GYEPLABDA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
FÉRFIAK
A-CSOPORT
02.30:
Japán–Ausztrália
03.00: Új-Zéland–India
05.15. Argentína–Spanyolország
B-CSOPORT
04.45:
Hollandia–Belgium
11.30: Nagy-Britannia–Dél-Afrikai Köztársaság
12.00: Kanada–Németország
NŐK
A-CSOPORT
13.45:
Hollandia–India
14.15: Írország–Dél-Afrikai Köztársaság

ÍJÁSZAT
02.30:
vegyes csapatok versenye, nyolcaddöntők
07.30: vegyes csapatok versenye, negyeddöntők, elődöntők, bronzmeccs, döntő

3X3-AS KOSÁRLABDA
03.15, 07.00, 10.30, 14.00:
férfi, női csoportmeccsek

KERÉKPÁR
04.00:
férfi országúti mezőnyverseny (Valter Attila)

KÉZILABDA
FÉRFIAK
02.00, 07.15, 12.30:
csoportkör, 1. forduló

LABDARÚGÁS
NŐK
9.30, 10.00, 10.30:
csoportkör, 2. forduló

LOVAGLÁS
10.00:
díjugratás – egyéni és csapatverseny, első nap

ÖKÖLVÍVÁS
04.00, 10.00:
női 57 kg és 69 kg, férfi 57 kg (Gálos Roland), 69 kg, 91 kg és +91 – 1. forduló

RÖPLABDA
FÉRFIAK
02.00, 07.20, 12.40:
csoportmeccsek, 1. forduló

SOFTBALL
3.00:
csoportkör, 3. forduló – 3 mérkőzés

SPORTLÖVÉSZET
01.30:
női légpuska (10 m, Mészáros Eszter), férfi légpisztoly (10 m) – selejtező, döntő

STRANDRÖPLABDA
02.00, 08.00, 13.00:
férfi, női csoportmeccsek

SÚLYEMELÉS
02.50, 06.50:
női 49 kg A- és B-csoport

TENISZ
04.00:
férfi (Fucsovics Márton), női egyes és páros – 1. forduló

TÉKVANDÓ
03.00:
női 49 kg, férfi 58 kg (Salim Omar) – nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
12.00: női 49 kg, férfi 58 kg – vigaszág, bronzmeccs, döntő

TOLLASLABDA
02.00, 11.00:
férfi (Krausz Gergely), női egyes (Sárosi Laura) és páros, vegyes páros – csoportmeccsek

TORNA
03.00, 07.30, 12.30:
férfiak, selejtező

ÚSZÁS
12.00:
férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Verrasztó Dávid), férfi 400 m gyors (Zombori Gábor), férfi 100 m mell, női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma), női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Andrea), 4x100 gyorsváltó – előfutamok

VÍVÁS
02.00:
női párbajtőr, egyéni, férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szatmári András, Szilágyi Áron) – 1. forduló, 2. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő
11.00: női párbajtőr, egyéni, férfi kard, egyéni – elődöntő, bronzmeccs, döntő

VÍZILABDA
NŐK
07.00, 11.20.
csoportmeccsek – 1.forduló

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: Chicago Cubs–Arizona Diamondbacks (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 8. nap (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1142 (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

 

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Cory Sandhagen–TJ Dillshaw (Tv: Sport1)

JÚLIUS 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
19.00:
AS Roma (olasz)–Debreceni VSC, Frosinone (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
III. Kerületi TVE – Újpest FC

HORVÁT 1. HNL
2. FORDULÓ
21.00:
Hajduk Split–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
1. FORDULÓ
18.00:
Michalovce–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
2. FORDULÓ
18.55:
Metalac–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

OLIMPIAI PROGRAM, TOKIÓ

ASZTALITENISZ
03.00: vegyes páros, negyeddöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra)
07.00: női, férfi egyes, 2. forduló (Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina)
13.00: vegyes páros, elődöntő

CSELGÁNCS
04.00:
női 52 kg (Pupp Réka), férfi 66 kg – selejtezők, negyeddöntők
10.00: női 52 kg, férfi 66 kg – elődöntők, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS
2.00:
női, férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz) – vigaszági helyosztók; női, férfi kormányos nélküli kettes, négyes, könnyűsúlyú kétpár – vigaszág; női, férfi nyolcas – előfutamok;

GÖRDESZKÁZÁS
2.00:
Férfi street, selejtező, döntő

GYEPLABDA
NŐK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
2.30:
Nagy-Britannia–Németország
B-CSOPORT
03.00:
Ausztrália–Spanyolország
04.45: Japán–Kína
05.15. Új-Zéland–Argentína
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
11.30:
India–Ausztrália
12.00: Japán–Argentína
13.45: Spanyolország–Új-Zéland
B-CSOPORT
14.15.
Dél-Afrikai Köztársaság–Hollandia

HULLÁMLOVAGLÁS
00.00:
férfi, női előfutamok

ÍJÁSZAT
2.30:
női csapatverseny, nyolcaddöntők
06.45: női csapatverseny, negyeddöntők, elődöntők, bronzmeccs, döntő

KAJAK-KENU
SZLALOM
06.00:
női K–1, férfi C–1 – előfutamok

KERÉKPÁR
06.00:
női országúti mezőnyverseny

KÉZILABDA, NŐK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
2.00:
Hollandia–Japán
07.15: Montenegró–Angola
07.15: Norvégia–Dél-Korea
B-CSOPORT
2.00:
Orosz csapat–Brazília
12.30: Spanyolország–Svédország
12.30: Magyarország–Franciaország

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK
3.00, 06.40, 10.20, 14.00:
csoportkör

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK
9.30, 10.00, 10.30:
csoportkör, 2. forduló

LOVAGLÁS
10.00:
díjugratás – egyéni és csapatverseny, második nap

MŰUGRÁS
08.00:
női szinkron 3 méter – döntő

ÖKÖLVÍVÁS
4.00, 10.00:
női 51 és 69 kg, férfi 75 kg – 1. forduló; férfi +91 kg – nyolcaddöntő

RÖPLABDA
NŐK
2.00, 7.20, 12.40:
csoportmeccsek

SOFTBALL
3.00, 13.00:
csoportkör, 4. forduló – 3 mérkőzés

SPORTLÖVÉSZET
 2.00:
férfi, női skeet – selejtező, 1. nap; női légpisztoly (10 m, Major Veronika), férfi légpuska (10 m, Pekler Zalán, Péni István) – selejtező, döntő

STRANDRÖPLABDA
  2.00, 08.00, 13.00:
férfi, női csoportmeccsek

SÚLYEMELÉS
  2.50:
férfi 61 kg és 67 kg – B-csoport
08.50: férfi 61 kg – A-csoport
12.50: férfi 67 kg – A-csoport

TENISZ
  4.00:
férfi, női egyes és páros – 1. forduló (Fucsovics Márton)

TÉKVANDÓ
  3.00:
női 57 kg, férfi 68 kg – nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
12.00: női 57 kg, férfi 68 kg – vigaszág, bronzmeccs, döntő

TOLLASLABDA
 3.00, 11.00:
férfi, női egyes és páros, vegyes páros – csoportmeccsek (Sárosi Laura, Krausz Gergely)

TORNA
3.00, 7.30, 12.30:
nők, egyéni összetett – selejtező (Kovács Zsófia)

ÚSZÁS
3.30:
férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Verrasztó Dávid), 400 m gyors (Zombori Gábor), női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Andrea), 4x100 gyorsváltó – döntő; férfi 100 m mell, női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma) – elődöntő
12.00: férfi 200 m gyors (Kozma Dominik, Németh Nándor), férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Telegdy Ádám), 4x100 gyorsváltó (Magyarország), női 100 m hát (Burián Katalin), női 100 m mell, női 400 m gyors (Késely Ajna) – előfutamok:

VITORLÁZÁS
5.00:
férfi, női RS:X (Cholnoky Sára); férfi laser (Vadnai Benjamin); női laser radial (Érdi Mária) – előfutamok

VÍVÁS
  2.00:
női tőr, férfi párbajtőr (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra) – 1. forduló, 2. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő
11.00: női tőr, férfi párbajtőr (Siklósi Gergely) – elődöntő, bronzmeccs, döntő

VÍZILABDA
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
3.00:
csoportmeccsek – 1.forduló
4.30: Magyarország–Görögország
7.00, 11.20: csoportmeccsek – 1.forduló

3x3-AS KOSÁRLABDA
3.15, 7.00, 10.30, 14.00: férfi, női csoportmeccsek

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

 

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: Houston Astros–Texas Rangers (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 9. nap, döntő (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1143 (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

 

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)