AUGUSZTUS 1., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
1. FORDULÓ
20.00:
MTK Budapest–Szeged-Csanád GA (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
18.01: Chemnitz (IV.)–Union Berlin
18.01: Energie Cottbus (IV.)–Werder Bremen
18.01: Ingolstadt (III.)–Darmstadt (II.)
20.46: Magdeburg (II.)–Eintracht Frankfurt

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
16.00:
Csehország–Brazília (Tv: Sport1)
18.15: Svájc–Szlovákia (Tv: Sport1)
20.15: Spanyolország–Magyarország (Tv: Sport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1112 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Felkészülési mérkőzés, férfiak
18.00:
Magyarország–Ciprus, Riz Levente Sportcsarnok (zárt kapuk mögött)

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Chennai, 4. forduló

TENISZ
18.00:
ATP-torna, Washington (Tv: Eurosport1)

 

AUGUSZTUS 2., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a selejtező 4., utolsó fordulójának sorsolása, Nyon (Tv: Sport1)

EURÓPA-LIGA
13.00:
a selejtező 4., utolsó fordulójának sorsolása, Nyon

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
14.00:
a selejtező 4., utolsó fordulójának sorsolása, Nyon

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00: Sherrif Tiraspol (moldovai)–Viktoria Plzen (cseh)
19.45:
Ludogorec Razgrad (bolgár)–Dinamo Zagreb (horvát)
20.00: Monaco (francia)–PSV (holland)
20.45: Union Saint-Gilloise (belga)–Rangers FC (skót)
21.00: Benfica (portugál)–FC Midtjylland (dán)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Cambridge United (III.)–Millwall (II.)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Colorado Rockies (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
14.15:
Szlovákia–Dél-Korea (Tv: Sport1)
16.15: Románia–Hollandia (Tv: Sport1)
18.15: Magyarország–Franciaország (Tv: Sport1)
20.15: Montenegró–Svédország (Tv: Sport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1113 (Tv: Sport2)

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Chennai

TENISZ
ATP-torna, Washington
ATP-torna, Los Cabos
WTA-torna, San Jose
WTA-torna, Washington

 

AUGUSZTUS 3., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Qarabag (azeri)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Bodö/Glimt (norvég)–Zalgiris Vilnius (litván)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Apollon Limassol (ciprusi)
20.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Sturm Graz (osztrák)
20.45: Crvena zvezda (szerb)–Pjunik (örmény)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Viborg (dán)–B36 Tórshavn (feröeri)
19.00: Riga FC (lett)–Gil Vicente (portugál)
19.30: Wolfsberger AC (osztrák)–Gzira United (máltai)
20.30: DAC 1904 (szlovákiai)–FCSB (román) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
2. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30:
Debreceni EAC–Debreceni VSC II
17.30:
Eger SE–Hatvan
17.30: Hajdúszoboszló–Békéscsaba II
17.30: Jászberényi FC–Diósgyőri VTK II
17.30: Kisvárda II–Pénzügyőr
17.30: BKV Előre–Tiszafüred
17.30: BVSC-Zugló–Füzesgyarmat
17.30: Karcag–Sényő
17.30: Körösladány–Vasas FC II
17.30: Putnok FC–Tiszaújváros
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Honvéd FC II
17.30: Bánk-Dalnoki LA–Makó FC
17.30: Cegléd–Hódmezővásárhely
17.30: PTE-PEAC C-Doki–Kecskeméti TE II
17.30: Szolnoki MÁV FC–Ferencvárosi TC II
17.30: Újpest FC II–FC Dabas
17.30: Balassagyarmat–Szekszárdi UFC
17.30: Iváncsa–ESMTK
17.30: Monor–Majosi SE
17.30: MTK II–Dunaújváros PASE
NYUGATI CSOPORT
17.30:
Érdi VSE–Tatabányai SC
17.30: Gyirmót II–Komárom VSE
17.30: ETO Akaémia–Bicskei TC
17.30: Csornai SE–Kelen SC
17.30: Móri SE–Mol Fehérvár FC II
17.30: FC Nagykanizsa–Zalaegerszeg II
17.30: Puskás Akadémia II–III. Kerületi TVE
17.30: Teskánd–Balatonfüred
17.30: VLS Veszprém–Kaposvári Rákóczi FC
17.30: Budaörs–Zsámbéki SK

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.00:
Tampa Bay Rays–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
VILÁGBAJNOKSÁG, KANADA
15.00:
200, 500 és 1000 m-es előfutamok

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
18.15 és 20.15:
középdöntő (Tv: Sport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1114 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, F-csoport, 1. forduló
17.00:
Magyarország–Spanyolország (Tv: Duna World)

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Csennai

TENISZ
18.00: ATP-torna, Washington (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Los Cabos
20.00: WTA-torna, San Jose (Tv: Digi Sport1)
WTA-torna, Washington

VÍZILABDA
SZARDÍNIA KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)

16.30: Magyarország–Izrael, Sassari
18.30: Hollandia-Spanyolország
20.00: Olaszország-Görögország

 

AUGUSZTUS 4., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.30:
AEK Larnaca (ciprusi)–Partizan (szerb)
19.00: Fenerbahce (török)–Slovácko (cseh)
19.00: Malmö (svéd)–Dudelange (luxemburgi)
20.15: Maribor (szlovén)–HJK (finn)
20.45: Linfield (északír)–Zürich (svájci)
21.00: Olympiakosz (görög)–Slovan Bratislava (szlovák)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Shkupi (északmacedón)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: KuPS (finn)–Young Boys (svájci)
18.00: RFS (lett)–Hibernians (máltai)
18.30: Spartak Trnava (szlovákiai)–Raków (lengyel)
18.45: Paide Linnameeskond (észt)–Anderlecht (belga)
19.00: AIK (svéd)–Shkëndija (északmacedón)
19.00: APOEL Nicosia (ciprusi)–Kizilzsar (kazah)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–St. Patrick's Athletic (ír)
19.00: Lilleström (norvég)–Royal Antwerp (belga)
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Arisz (görög)
19.00: Molde (norvég)–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Neftci (azeri)–Rapid Wien (osztrák)
19.00: Slavia Praha (cseh)–Panathinaikosz (görög)
19.00: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–CFR (romániai)
19.00: Viking Stavanger (norvég)–Sligo Rovers (ír)
19.30: Zorja Luhansz (ukrán)–Universitatea Craiova (román)
20.00: Csukaricski (szerb)–Twente (holland)
20.00: KF Ballkani (koszovói)–KÍ (feröeri)
20.00: Hamrun Spartans (máltai)–Levszki Szófia (bolgár)
20.00: Lugano (svájci)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
20.00: Sepsi OSK (romániai)–Djurgarden (svéd) – élőben az NSO-n!
20.00: Vaduz (liechtensteini)–Konyaspor (török)
20.30: Bröndby (dán)–Basel (svájci)
20.45: Breidablik (izlandi)–Istanbul Basaksehir (török)
20.45: Víkingur Reykjavík (izlandi)–Lech Poznan (lengyel)
20.55: Mol Fehérvár FC–Petrocub Hincesti (moldovai) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Dundee United (skót)–AZ Alkmaar (holland)
21.00: Hajduk Split (horvát)–Vitória Guimaraes (portugál)
21.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Tobol (kazah)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Los Angeles Angels–Oakland Athletics (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Halifax (Kanada)
14.00:
200, 500 és 1000 m-es, valamint 500 m vegyes előfutamok

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
18.15 és 20.15:
középdöntő (Tv: Sport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1115 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Washington
ATP-torna, Los Cabos
WTA-torna, San Jose
WTA-torna, Washington

VÍZILABDA
SZARDÍNIA KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)
16.30:
Spanyolország–Izrael
18.30: Magyarország–Görögország
20.00: Hollandia–Olaszország
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SIBENÍK, HORVÁTORSZÁG)
20.00:Horvátország–Magyarország

AUGUSZTUS 5., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
20.00:
Vasas FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
21.00:
Crystal Palace–Arsenal (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
21.00:
Lyon–Ajaccio

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
20.30:
Eintracht Frankfurt–Bayern München (Tv: Arena4)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.45:
Cagliari (II.)–Perugia (II.)
18.00: Udinese–FeralpiSalo (III.)
21.00: Lecce–Cittadella (II.)
21.15: Sampdoria–Reggina (II.) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
18.15 és 20.15:
középdöntő (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Halifax (Kanada)
14.00:
200, 500 és 1000 m-es középfutamok
15.30: paradöntők

KOSÁRLABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok
18.00:
Magyarország–Grúzia (Tv: M4 Sport)

MOTOGP
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
10.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
16.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4) 

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Chennai

TENISZ
ATP-torna, Washington
ATP-torna, Los Cabos
WTA-torna, San Jose
WTA-torna, Washington

TEREPRALI
17.00:
Hungarian Baja, tereprali Ek (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
SZARDÍNIA KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)

16.30: Görögország–Hollandia
18.30: Spanyolország–Magyarország
20.00: Olaszország–Izrael

 

AUGUSZTUS 6., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
20.00:
Debreceni VSC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MOL MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ

10.00: Balatonszepezdi ÖKSK (Veszprém II.)–Pápai Perutz FC (Veszprém I.)
10.00: Fővárosi Vízművek SK (BLSZ I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
11.00: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Körösladányi MSK (NB III)
13.00: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Bánk-Dalnoki LA (NB III)
15.00: Gerjeni SK (Tolna I.)–Lenti TE SE (Zala I.)
16.00: XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)–Nagybajom AC (Somogy I.)
16.30: Balatonlelle SE (Somogy I.)–Iváncsa KSE (NB III)
16.30: Berkenye SE (Nógrád I.)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
16.30: Bölcske SE (Tolna I.)–Érdi VSE (NB III)
16.30: Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Tállya KSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.30: Dunaújváros (NB III)–BKV Előre (NB III)
16.30: Duvenbeck Hegyeshalom (Győr-Moson-Sopron II.)–III. Kerületi TVE (NB III)
16.30: Encs VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Eger SE (NB III)
16.30: Ercsi Kinizsi SE (Fejér I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
16.30: FSC Hegykő (Győr-Moson-Sopron I.)–Tatabányai SC (NB III)
16.30: Kadarkút VSK (Somogy I.)–Sport36 Komlói Bányász (Baranya I.)
16.30: Kumánia Kisújszállás (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)
16.30: Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.)–Törökszentmiklósi FC-Veteriner (Jász-Nagykun-Szolnok I.)
16.30: Mezőkovácsházi TE (Békés II.)–VS Dunakeszi (Pest I.)
16.30: Mezőmegyer SE (Békés III.)–REAC Sport Kft. (BLSZ I.)
16.30: B. Build Mohács (Baranya I.)–Szekszárdi UFC (NB III)
16.30: Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Sajóbábonyi VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.30: Nagyatádi FC (Somogy I.)–MÁV Előre FC Főnix (Fejér I.)
16.30: Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Balassagyarmati Városi SE (NB III)
16.30: Péceli SSE (Pest II.)–Meton FC Dabas SE (NB III)
16.30: Rákosmente FC (BLSZ I.)–Jászberényi FC (NB III)
16.30: Sárvár FC (Vas I.)–Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)
16.30: Salgótarjáni BTC (Nógrád I.)–Debreceni Egyetemi AC (NB III)
16.30: Semjénházi SE (Zala I.)–Budaörs (NB III)
16.30: Söpte SE (Vas II.)–Devecseri SE (Veszprém I.)
16.30: Szolnoki MÁV FC (NB III)–Makó FC (NB III)
16.30: Tatai AC (Komárom-Esztergom I.)–Péti MTE (Veszprém I.)
16.30: Tiszaföldvár SE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–ESMTK (NB III)
16.30: Vajta RSC (Fejér II.)–K. Ócsárd SE (Baranya II.)
16.30: Király SE (Vas I.)–Practical VLS Veszprém (NB III)
16.30: Pomáz ICO SE (Pest II.)–Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
13.30:
Fulham–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Aston Villa
16.00: Leeds United–Wolverhampton (Tv: Spíler2)
16.00: Newcastle United–Nottingham (Tv: Match4)
16.00: Tottenham–Southampton (Tv: Spíler1)
18.30: Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
17.00:
Strasbourg–Monaco
21.00: Clermont–PSG (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Freiburg
15.30: Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: Union Berlin–Hertha BSC (Tv: Arena4)
15.30: Bochum–Mainz
15.30: Wolfsburg–Werder Bremen
18.30: Borussia Dortmund–Leverkusen (Tv: Arena4)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.45:
Pisa (II.)–Brescia (II.)
18.00: Spezia–Como (II.)
21.00: Empoli–SPAL (II.)
21.15: Torino–Palermo (II.) (Tv: Sport1)

HORVÁT 1. HNL
4. FORDULÓ
21.00:
Istra 1961–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
5. FORDULÓ
18.55:
Topolyai SC–Novi Pazar – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.30:
Internazionale (olasz)–Villarreal (spanyol)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
16.00: Gyémánt Liga-verseny, Chorzów (Tv: M4 Sport)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Mets–Atlanta Braves (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Halifax (Kanada)
15.00:
paradöntők
21.45: 200, 500 és 1000 m-es döntők 16.00, 500 m vegyes középfutamok

KOSÁRLABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok (zárt kapus)
16.00:
Magyarország–Grúzia

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1116 (Tv: Sport2)

MOTOGP
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
10.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.30: Moto3, időmérő (Tv: Match4)
14.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Match4)
15.00: MotoGP, időmérő (Tv: Match4)
16.00: Moto2, időmérő

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, F-csoport, 2. forduló
15.00:
Grúzia–Magyarország, Tbiliszi

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Chennai

SZABADIDŐSPORT
Hervis Balaton-átevezés, Zamárdi–Tihany–Zamárdi

TENISZ
ATP-torna, Washington
ATP-torna, Los Cabos
WTA-torna, San Jose
WTA-torna, Washington

TEREPRALI
14.00:
Hungarian Baja, tereprali Ek (Tv: Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Thiago Santos–Jamahal Hill (Tv: Sport1)

VITORLÁZÁS
420-as világbajnokság, Alsóörs

VÍZILABDA
SZARDÍNIA KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)

8.30: Izrael–Görögország
16.30: Hollandia–Izrael
18.30: Görögország–Spanyolország
20.00: Olaszország–Magyarország

 

AUGUSZTUS 7., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
15.30:
Kisvárda Master Good–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.45: Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
2. FORDULÓ – élő eredménykövető

17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás, Sényő – élőben az NSO-n!
17.30: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.30: Kolorcity Kazincbarcika SC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.30: Dorogi FC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.30: Szentlőrinc–MTK Budapest – élőben az NSO-n!
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
19.00: Budafoki MTE–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
19.00: ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!

MOL MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ

11.00: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (Fejér I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
16.00: Monor (NB III)–Ceglédi VSE (NB III)
16.30: Bonyhád VLC (Tolna I.)–43. sz. Építők SK (BLSZ I.)
16.30: Kecel FC (Bács-Kiskun I.)–Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)
16.30: Létavértes SC (Hajdú-Bihar II.)–FC Hatvan (NB III)
16.30: Nagydobosi LSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg II.)–Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Bugyi OBO SE (Pest I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun I.)
16.30: Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Putnok FC (NB III)–Sényő-Carnifex FC (NB III)
16.30: Bagi TC 96 (Pest II.)–Tiszafüredi VSE (NB III)
16.30: Mátraderecskei SE (Heves I.)–Vác VLSE (Pest I.) 3–0 – a váciak visszalépése miatt játék nélkül
16.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun I.)–Testvériség Újpalota SE (BLSZ I.)
16.30: Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
16.30: Dabas-Gyón FC (Pest III.)–Székkutas TC (Csongrád-Csanád II.)
16.30: Rábapatyi KSK (Vas I.)–Komáromi VSE (NB III)
16.30: Edeltech-Ugod SE (Veszprém II.)–Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)
16.30: Technoroll Teskánd KSE (NB III)–BVSC Zugló (NB III)
16.30: Söpte SE (Vas II.)–Devecseri SE (Veszprém I.)
16.30: Sza-Bi Qulitat Ménfőcsanak (Győr-Moson-Sopron I.)–Balatonfüredi FC (NB III)
16.30: Tutitextil Körmend VSE (Vas I.)–Zsámbéki SK (NB III)
16.30: Úrkút SK (Veszprém I.)–SC Sopron (Győr-Moson-Sopron I.)
16.30: Rábaszentandrás SE (Győr-Moson-Sopron II.)–Zalaszentgróti VFC (Zala I.)
16.30: Sárosd NKSC (Fejér I.)–Dunaharaszti MTK (Pest I.)
16.30: Pécsi Vasutas SK (Baranya I.)–Szepetnek SE (Zala I.)
16.30: Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–Kelen SC (NB III)
17.00: Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Aqua-General Hajdúszoboszló (NB III)
18.00: Balmazújváros SC (Hajdú-Bihar I.)–Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
 

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
15.00:
Leicester City–Brentford (Tv: Spíler1)
15.00: Manchester United–Brighton (Tv: Match4)
17.30: West Ham United–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
13.00:
Toulouse–Nice (Tv: Match4)
15.00: Angers–Nantes
15.00: Lens–Brest
15.00: Lille–Auxerre
15.00: Montpellier–Troyes
17.05: Rennes–Lorient (Tv: Match4)
20.45: Olympique Marseille–Reims (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
VfB Stuttgart–RB Leipzig (Tv: Arena4)
17.30: 1. FC Köln–Schalke (Tv: Arena4)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.45:
Venezia (II.)–Ascoli (II.)
18.00: Verona–Bari (II.) (Tv: Sport2)
21.00: Salernitana–Parma (II.)
21.15: Monza–Frosinone (II.) (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
4. FORDULÓ
15.00:
Sepsi OSK–UTA Arad élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
4. FORDULÓ
18.00:
Podbrezova–DAC élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
21.00:
NASCAR, 24. futam, Michigan (Tv: Arena4)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Halifax (Kanada)
16.00:
200, 500 és 1000 m-es, valamint 500 m vegyes döntők
19.30: 5000 m-es döntők

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
18.15 és 20.15:
negyeddöntő (Tv: Sport1)

MOTOGP
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
12.20:
Moto3 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)
15.30: Moto2

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Chennai 

STRANDRÖPLABDA
10.00:
országos bajnokság, döntő, Lupa-tó

TENISZ
ATP-torna, Washington
ATP-torna, Los Cabos
WTA-torna, San Jose
WTA-torna, Washington

TEREPRALI
11.00 és 14.30:
Hungarian Baja, tereprali Ek (Tv: Sport1, Sport2)

TRIATLON
9.00:
váltó országos bajnokság, Pécs

VITORLÁZÁS
420-as világbajnokság, Alsóörs

VÍZILABDA
SZARDÍNIA KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)

10.30: Hollandia–Magyarország
12.30: Spanyolország–Olaszország