OKTÓBER 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐK
8. FORDULÓ
E-CSOPORT

20.45: Észtország–Wales, Tallinn
20.45: Fehéroroszország–Csehország, Kazany
G-CSOPORT
20.45: Hollandia–Gibraltár, Rotterdam
20.45: Lettország–Törökország, Riga
20.45: Norvégia–Montenegró, Oslo
H-CSOPORT
18.00: Ciprus–Málta, Larnaca (Tv: Sport1)
20.45: Horvátország–Szlovákia, Eszék (Tv: Sport2)
20.45: Szlovénia–Oroszország, Maribor
J-CSOPORT
20.45: Izland–Liechtenstein, Reykjavík
20.45: Észak-Macedónia–Németország, Szkopje (Tv: Sport1)
20.45: Románia–Örményország, Bukarest

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
MÁSODIK SZAKASZ
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Burkina Faso–Dzsibuti
D-CSOPORT
15.00:
Mozambik–Kamerun
18.00: Elefántcsontpart–Malawi
F-CSOPORT
15.00: Gabon–Angola
21.00: Líbia–Egyiptom

FUTSAL NB I
18.30:
MVFC Berettyóújfalu–Kistarcsa, Berettyóújfalu
18.30: Nyírgyulaj–Aramis, Nyírbátor
20.30: TFSE-BeStrong–Újpest FC-220Volt, Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.30:
maratoni, Boston (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Baltimore Ravens–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
Kedd, 3.30:
Los Angeles Dodgers–San Francisco Giants (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
északír bajnokság (Tv: Eurosport1)
19.45: északír bajnokság (Tv: Eurosport1)

TENISZ
20.00 és kedd, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)

 

OKTÓBER 12., KEDD

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐK
8. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.45: Szerbia–Azerbajdzsán, Belgrád
20.45: Portugália–Luxemburg, Algarve
B-CSOPORT
20.45: Svédország–Görögország, Solna
20.45: Koszovó–Grúzia, Prishtina
C-CSOPORT
20.45: Bulgária–Észak-Írország, Szófia
20.45: Litvánia–Svájc, Vilnius
D-CSOPORT
16.00: Kazahsztán–Finnország, Nur-Szultan (Tv: Sport1)
20.45: Ukrajna–Bosznia-Hercegovina, Lviv
F-CSOPORT
20.45: Feröer–Skócia, Tórshavn
20.45: Izrael–Moldova, Beer-Seva
20.45: Dánia–Ausztria, Koppenhága (Tv: Sport2)
I-CSOPORT
20.45: Anglia–MAGYARORSZÁG, London (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: San Marino–Andorra, Serravalle
20.45: Albánia–Lengyelország, Tirana (Tv: Sport1)

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
MÁSODIK SZAKASZ
4. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.00:
Niger–Algéria
G-CSOPORT
15.00:
Zimbabwe–Ghána
18.00: Dél-Afrika–Etiópia
H-CSOPORT
15.00: Namíbia–Szenegál
18.00: Kongó–Togo
I-CSOPORT
21.00:
Guinea–Marokkó

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐK
HARMADIK SZAKASZ
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30:
Irán–Dél-Korea
18.00: Szíria–Libanon
18.45: Arab Emírségek–Irak
B-CSOPORT
12.14:
Japán–Ausztrália
18.00: Omán–Vietnám
19.00: Szaúd-Arábia–Kína

U21-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
17.30:
Magyarország–Németország, Szeged (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 2.30:
főcsoport-elődöntő (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1182 (Tv: Sport2)

TENISZ
20.00 és szerda, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)

 

OKTÓBER 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB III
11. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
DVTK II–Újpest II
KÖZÉP-CSOPORT
15.00:
Ferencváros II–Budapest Honvéd II

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
HARMADIK SZAKASZ
6. FORDULÓ
Csütörtök, 01.00:
Egyesült Államok–Costa Rica
Csütörtök, 01.30: Kanada–Panama
Csütörtök, 02.05: Honduras–Jamaica
Csütörtök, 04.05: Salvador–Mexikó

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 0.00:
főcsoport-elődöntő (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
18.30:
Aalborg (dán)–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
20.30: Kielce (lengyel)–Flensburg (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–BLMA (francia)
B-CSOPORT
18.00:
Gdynia (lengyel)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA-KUPA, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Elazig (török)–UNI Győr Mély-Út
D-CSOPORT
18.00:
NKA Universitas PEAC–Ramla (izraeli)
F-CSOPORT
18.30:
Ludovika-FCSM Csata–DVTK
FÉRFI EURÓPA-KUPA, 1. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00:
Szolnoki Olajbányász–FC Porto (portugál)
FÉRFI NB I
18.00:
Falco KC Szombathely–Hübner Nyíregyháza BS

TENISZ
Csütörtök 0.00 és 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

 

OKTÓBER 14., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

DÉL-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
12. FORDULÓ
22.00:
Bolívia–Paraguay, La Paz
23.00: Kolumbia–Ecuador, Barranquilla
Péntek, 1.30: Argentína–Peru, Buenos Aires
Péntek, 2.00: Chile–Venezuela, Santiago de Chile
Péntek, 2.30: Brazília–Uruguay, Manaus

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Philadelphia Eagles–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 2.00:
főcsoport-elődöntő (Tv: Sport2) 

BOWLING
19.00:
Weber Cup, 1. nap, Leicester (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
Európa-bajnokság, Salzburg, 1. forduló (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: Gyergyói HK (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Brasov Wolves (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
18.40: Titánok–Újpesti TE

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–Elverum HB (norvég) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
FC Porto (portugál)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ
F-CSOPORT
20.30:
Ludovika-FCSM Csata–DVTK

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
19.00:
Fino Kaposvár–Vegyész RC Kazincbarcika

TENISZ
Péntek 0.00 és 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

 

OKTÓBER 15., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
20.00:
MTK Budapest–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
8. FORDULÓ
13.00:
Soroksár–DVTK
18.00: Győr–Haladás

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
21.00:
PSG–Angers (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
20.30:
Hoffenheim–Köln (Tv: Arena4)

TÖRÖK SÜPER LIG
9. FORDULÓ
19.00:
Basaksehir–Besiktas (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BOWLING
19.00:
Weber Cup, 2. nap, Leicester (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
Európa-bajnokság, Salzburg, 1. forduló (Tv: Galaxy4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Brasov Wolves (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
OSZTRÁK LIGA
19.15: Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Dabas KC VSE–Grundfos Tatabánya KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Szombat, 2.00:
Emanuel Navarrete–Joet González (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–MTK Budapest

TENISZ
Szombat 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI NB I
20.00: Budapesti Honvéd SE–Kaposvári VK, Kőér u.
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.30:
ZF-Tigra-Eger–FTC-Telekom Waterpolo
18.30: A-HÍD VasasPlaket–Szegedi VE


OKTÓBER 16., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.45:
Gyirmót FC Győr–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencvárosi TC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
Kisvárda II–Tiszaújváros
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Rákosmenti KSK–MTK II
NYUGATI CSOPORT
12. FORDULÓ
13.00:
Tatabánya–Veszprém

NŐI NB I
8. FORDULÓ
14.00:
MTK–FTC

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.30:
Watford–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Aston Villa–Wolverhampton
16.00: Leicester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
16.00: Manchester City–Burnley
16.00: Norwich City–Brighton
16.00: Southampton–Leeds United
18.30: Brentford–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17.00:
Clermont–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Monaco (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–Mainz (Tv: Arena4)
15.30: Eintracht Frankfurt–Hertha BSC
15.30: Freiburg–RB Leipzig (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
15.30: Fürth–Bochum
15.30:
Union Berlin–Wolfsburg
18.30: Mönchengladbach–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Salernitana (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Internazionale (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Verona (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
18.30:
Levante–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Mallorca (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
12. FORDULÓ
16.30:
Sepsi OSK–Voluntari – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
11. FORDULÓ
16.00:
Zilina–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BOWLING
13.00 és 19.45:
Weber Cup, 3. nap, Leicester (Tv: Sport1)

DARTS
13.45:
Európa-bajnokság, Salzburg, nyolcaddöntő (Tv: Galaxy4)
20.30: Európa-bajnokság, Salzburg, nyolcaddöntő (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15:
Titánok–UNI Győr ETO HC, Zalaegerszeg (Tv: M4 Sport+)
OSZTRÁK LIGA
19.45:
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Bolzano

KERÉKPÁR
15.20:
Grand Prix, férfi ak, Morbihan (Tv: Eurosport2)

KETRECHARC
Vasárnap, 4.00:
MMA, Bellator 268, Vagyim Nyemkov–Julius Anglickas (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Team Esbjerg (dán), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Brest (francia)–Podravka Podrogica (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász KZRT–Csurgói KK
18.00: SBS Eger–Ferencvárosi TC
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: Pick Szeged–Komló
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Siófok KC
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.15:
Sopron KC–Hübner Nyíregyháza BS (Tv: M4 Sport+)
18.00: Falco KC Szombathely–Kaposvári KK
18.00: DEAC-Tungsram–Egis Körmend
19.30: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
16.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Ludovika-FCSM Csata
17.00: ELTE BEAC Újbuda–DVTK
18.00: TFSE-MTK–PINKK Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–NKA Universitas PEAC
18.30: BKG-Prima Szigetszentmiklós–VBW CEKK Cegléd

LOVASSPORT
19.05:
Lovassport, Samorín (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
18.00:
Újpesti TE–Diósgyőri VTK
19.30: Vasas Óbuda–Szent Benedek RA (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
16.00:
CoreComm-Veszprémi ESC–Gödöllői RC, Veszprém
18.00: Kispest SE–DSZC-Eötvös DSE, Villányi út
18.30: Budaörsi DSE–MÁV Előre SC-Bericap, Budaörs

SZNÚKER
13.45:
északír bajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport1)
19.45: északír bajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
22.30:
ATP-torna, elődöntő, Indian Wells (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Holly Holm–Norma Dumont Viana (Tv: Sport1)
Vasárnap, 6.00: Ketlen Vieira–Miesha Tate (Tv: Sport1)

VÍVÁS
Magyar Kupa, Párbajtőr, Tata
10.00:
férfiak
14.00: nők

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
18.30:
Szolnok–OSC (Tv: Digi Sport1)
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS

16.30: FTC Telekom–Tigra-ZF-Eger

OKTÓBER 17., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
12. FORDULÓ 
– élőben az NSO-n!
13.00: Kecskeméti TE Hufbau–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörsi SC–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–Tállya
13.00: BKV Előre–Hajdúszoboszló
13.00: Debreceni EAC–Kazincbarcika
13.00: Eger SE–Füzesgyarmat
13.00: Hidasnémeti–Debreceni VSC II
13.00: Jászberényi FC–Békéscsaba II
13.00: Putnok VSE–Tiszafüred
13.00: SBTC–Sényő
13.00: Törökszentmiklós–Újpest II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Monor
11.00: Honvéd FC II–ESMTK
13.00: Cegléd–Makói FC
13.00: Dunaújváros PASE–Balassagyarmat
13.00: FC Dabas–Gerjen
13.00: Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón
13.00: Mohács–Vác
13.00: Szekszárdi UFC–Iváncsa
15.00: Kozármisleny–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Mosonmagyaróvári TE
11.00: Győri ETO II–Zalaegerszeg II
13.00: Andráshida–Mol Fehérvár FC II
13.00: Balatonfüred–Érd
13.00: BVSC-Zugló–Komáromi VSE
13.00: Kaposvár–Nagykanizsa
13.00: Kelen SC–Gárdony
16.00: Pápa–Bicske
16.00: SC Sopron–Puskás Akadémia II

NŐI NB I
8. FORDULÓ
15.00:
Puskás Akadémia–Astra

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
15.00:
Everton–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Newcastle United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
13.00:
Troyes–Nice (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bordeaux–Nantes (Tv: Digi Sport1)
15.00: Brest–Reims
15.00: Metz–Rennes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Strasbourg–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
17.00: Montpellier–Lens (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olympique Marseille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Leverkusen–Bayern München (Tv: Arena4)
17.30: Augsburg–Bielefeld

HORVÁT 1. HNL
12. FORDULÓ
15.00:
Slaven Belupo–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Sampdoria (Tv: Sport2)
15.00: Empoli–Atalanta (Tv: Sport2)
15.00: Genoa–Sassuolo
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Napoli–Torino (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Roma (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14.00:
Rayo Vallecano–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: Celta Vigo–Sevilla (Tv: Spíler2)
Granada–Atlético Madrid – elhalasztva
Real Madrid–Athletic Bilbao – elhalasztva
18.30: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
13. FORDULÓ
19.05:
Proleter–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
15.30:
Jacksonville Jaguars–Miami Dolphins, London (Tv: Arena4)
19.00: Baltimore Ravens–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
19.00: Carolina Panthers–Minnesota Vikings
19.00: Chicago Bears–Green Bay Packers
19.00: Detroit Lions–Cincinnati Bengals
19.00: Indianapolis Colts–Houston Texans
19.00: New York Giants–Los Angeles Rams
19.00: Washington Football Team–Kansas City Chiefs
22.05: Cleveland Browns–Arizona Cardinals
22.25: Denver Broncos–Las Vegas Raiders
22.25: New England Patriots–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Pittsburgh Steelers–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
  9.15:
WTCR, Pau, 1. futam (Tv: Sport1)
11.45: WTCR, Pau, 2. futam (Tv: Sport1)

DARTS
13.45:
Európa-bajnokság, Salzburg, negyeddöntő (Tv: Galaxy4)
20.00: Európa-bajnokság, Salzburg, elődöntő, döntő (Tv: Galaxy4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

16.30: Brasov Wolves (romániai)–FTC-Telekom
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DVTK Jegesmedvék
18.30: Újpesti TE–MAC HKB Újbuda

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Sävehof (svéd) (Tv: Sport1)
16.00:
Odense HB (dán)–Győri Audi ETO KC, Gudme (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–NEKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–MVM-OSE Lions
18.00: Szolnoki Olajbányász–Pécsi VSK-Veolia
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–UNI Győr Mély-Út

RALI
Katalán rali, a vb 11. futama, Salou
11.30: Kazincbarcika rali (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
17.30:
Dunaújvárosi KSE–MAFC-BME
18.00: Pénzügyőr SE–DEAC
18.00: Kistext SE–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
18.15:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Fatum-Nyíregyháza

TENISZ
22.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ

16.30: Szegedi VE–A-Híd-VasasPlaket