Futsal NB I: három üres kapus gólt lőtt az FTC Budaörsön

K. F.K. F.
2020.03.09. 21:43
Az FTC 5–3-ra győzött az Aramis vendégeként a futsal NB I felsőházának hétfői játéknapján, és feljött a tabella harmadik helyére. Az alsóházban a Veszprém 2–1-re nyert Kecskeméten.

A Fradi kétgólos előnyénél az Aramis átállt a kapus nélküli játékra, és ez meghozta eredményét: a budaörsiek átvették a vezetést (3–2). A hazaiak továbbra sem vitték vissza a kapusukat, ám ahelyett, hogy újabb gólokat szereztek volna, Bognár Bence egy percen belül két üres kapus góllal fordított – majd Rábold Richárd is lőtt egy ugyanilyet, biztossá téve a vendégsikert (3–5).