Felkészülés: Szoboszlaiék simán legyőzték az orosz El-indulót

2018.07.04. 21:49
Szoboszlai Dominik csapata, a Red Bull Salzburg a második felkészülési mérkőzését is megnyerte. Az osztrák címvédő az orosz hatodik, Európa-liga-induló FK Ufát 3–0-ra győzte le.

Az előző idényben El-elődöntős, ott nagy csatában, hosszabbításban elbukó salzburgiak 4–4–2-es felállásban és rendkívül agresszívan kezdtek, ez pedig a 18. percben góllá érett, Zlatko Junuzovic volt eredményes 18 méterről, majd Jérome Onguéné duplázta meg az előnyt a szünet előtt. A fordulást követően 4–3–3-ra álltak át az osztrákok, és így is hamar jött az újabb gól, Smail Prevljak volt eredményes.

A sok csere sem zavarta meg a Salzburgot, a 60. percben beálló Szoboszlai Dominiknak is volt egy nagy lehetősége többek között, de újabb gól már nem esett a meccsen.