Felkészülés: Lőw Zsolttal a soraiban nyert fölényesen a Mainz

2010.07.22. 21:13
Lőw Zsolt kezdőként hatvan percet töltött a pályán, a sérülésből lábadozó Szalai Ádám nem játszott a német labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Mainzban, amely kedd este felkészülési mérkőzésen gólzáporos győzelmet (4–0) aratott az ugyancsak német Aachen felett.

A Mainz góljai közül a nyáron érkezett 18 éves Lewis Holtby kettőt vállalt, rajta kívül Petar Sliskovic és Aristide Bancé talált a második ligás csapat kapujába. A mainziaknak ugyanakkor nincs miért örülniük, hiszen kapusuk, Heinz Müller a 8. percben súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett. Az aachenieket erősítő Stieber Zoltán a 65. percben lépett pályára csereként.

A Schalke Alexander Baumjohann és Ivan Rakitic góljával győzte le a bolgár Csernomorecet.