Eurofutball: Laczkóék kikaptak; menetel a belga éllovas

2014.01.24. 23:33
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának nyitó mérkőzésén a Laczkó Zsoltot az 56. percig soraiban tudó, Feczesin Róbertet pedig nem nevező Padova 2–1-es vereséget szenvedett a Trapani otthonában, így már öt meccse nyeretlen a Serie B-ben, és továbbra is kiesőhelyen áll. A belga első osztályban a Standard Liege egy öngóllal győzött a Lokeren vendégeként, ezzel jelenleg tíz pont az előnye az egy meccsel kevesebbet játszó Anderlecht előtt.

Ami a felkészülési mérkőzéseket illeti: Vanczák Vilmos (Sion) és Vadócz Krisztián (Odense) nem lépett pályára csapatában, míg a Sáfár Szabolcsot az első félidőben bevető Innsbruck ikszelt a Thunnal – a magyar kapus nem kapott gólt a találkozón.

BELGIUM, JUPILER LEAGUE
23. FORDULÓ
Lokeren–Standard Liege 0–1
Az élcsoport:
1. Standard Liege 54 pont, 2. Anderlecht 44 (48–24), 3. FC Bruges 44 (37–20), 4. Zulte-Waregem 44 (42–27)