JÚLIUS 7., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Alaskert (örmény)–Hamrun Spartans (máltai)
17.00: UE Santa Coloma (andorrai)–Breidablik (izlandi)
18.00: Borac Banja Luka (bosnyák)–B36 Tórshavn (feröeri)
18.00: Panevezys (litván)–Milsami Orhei (moldovai)
18.00: Flora Tallinn (észt)–SJK (finn)
18.00: KuPS (finn)–Dila Gori (grúz)
18.00: FCB Magpies (gibraltári)–Crusaders Belfast (északír)
18.00: Pogon Szczecin (lengyel)–KR (izlandi)
18.00: Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–Partizani (albán)
18.30: MFK Ruzomberok (szlovákiai)–Kauno Zalgiris (litván)
19.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Paide Linnameeskond (észt)
19.00: Floriana (máltai)–Petrocub Hincesti (moldovai)
19.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Differdange (luxemburgi)
19.00: Sfantul Gheorghe (moldovai)–Mura (szlovén)
20.00: Bala Town (walesi)–Sligo Rovers (ír)
20.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–FK Decsics Tuzi (montenegrói)
20.00: Flora Esch (luxemburgi)–Tre Fiori (San Marinó-i)
20.00: SC Gjilani (koszovói)–FK Liepaja (lett)
20.00: HB Tórshavn (feröeri)–Newtown (walesi)
20.00: KF Laci (albán)–Iszkra Danilovgrad (montenegrói)
20.00: FK Skendija (északmacedón)–Ararat Jereván (örmény)
20.15: Lechia Gdansk (lengyel)–Akademija Pandev (északmacedón)
20.30: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–KF Llapi (koszovói)
20.30: Dunaszerdahely (szlovákiai)–Cliftonville (északír)
20.45: Derry City (ír)–Riga FC (lett)
20.45: Tre Penne (San Marinó-i)–Tuzla City (bosnyák)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Norvégia–Észak-Írország, Southampton (Tv: M4 Sport)

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
22.00:
PGA Tour Barbasol Championship, 1. nap (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE
11.55: 6. szakasz, Binche–Longwy, 220 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI U20-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
13.00:
Dánia–Feröer (Tv: Sport1)
15.15: Szlovénia–Magyarország (Tv: Sport1)
17.45: Spanyolország–Norvégia (Tv: Sport1)
20.30: Portugália–Lengyelország (Tv: Sport1)

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

SZNÚKER
13.00:
Championship League, 4. nap, 1. rész, Leicester (Tv: Sport2)
18.00: Championship League, 4. nap, 2. rész, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
14.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)
Női egyes elődöntő: Dzsabur (tunéziai, 3.)–Maria (német), Halep (román, 16.)–Ribakina (kazah, 17.)

ÚSZÁS
Modern Városok Kupa, Sopron

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló
7.00: Két magyar versenyző, Surányi Balázs és Bereczki Dávid is képviseli hazánkat a csehországi supermoto-világbajnokságon.
Bereczki Dávid édesapja beavat minket a részletekbe
8.00: Egy 10 éves magyar fiú lefutotta a szarajevói maratonit. Egészséges ez egy ilyen fiatal szervezetnek?
9.00: A Ferencváros BL-selejtezőjének összefoglalója Somogyi Zsolt (Nemzeti Sport) segítségével
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Csisztu Zsuzsa
16.00: Labdarúgó BL-selejtező után: nyilatkozatok a Tobol–Ferencváros találkozót követően; Világjátékok előtt: Szabó Szebasztián új szerepkörben; Szatmáry Kristóf, a BVSC elnöke a Nemzeti összetartozás labdarúgótornáról
17.00: Paragrafuss: Nagy Zsigmond a transzgenderjelenségről
18.00: A stúdióban Molnár Tamás, a FINA vízilabda technikai bizottságának vezetője, és telefonon kapcsoljuk Kemény Dénest, a FINA vízilabda-edzőbizottságának elnökét
19.00: Futballkerekasztal: Somogyi Zsolt (Nemzeti Sport), Hangay György
20.00: A stúdióban Bánki József, aki Taps, szénsav, Ferencváros címmel könyvet írt a zöld-fehér klub anekdotáiból
21.00: Sport és transzgenderjelenség a világ sportjában: Schmitt Pál, a NOB tiszteletbeli tagja, Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora