DECEMBER 8., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
20.55:
Málaga–Granada (Tv: Spíler2)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Los Angeles Rams–Las Vegas Raiders (Tv: Arena4)

HÓDESZKA
12.20:
világkupa, Montafon (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Rögle–Vaxjö (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Orlen Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
Barca (spanyol)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Girona (spanyol)–DVTK-Hun-Therm
18.00: Sopron Basket–Salamanca (spanyol) (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
5. FORDULÓ
F-CSOPORT
15.00:
Botas (török)–SERCO UNI Győr
B-CSOPORT
18.00:
Ramla (izraeli)–NKA Universitas PEAC
FÉRFI NB I
18.00:
Kometa Kaposvári KK–Sopron KC
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Miami Heat–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1188 (Tv: Sport2)  

MŰKORCSOLYA
20.35:
Grand Prix, férfiak, rövid program, Torino (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

ÖKÖLVÍVÁS
Országos bajnokság, Miskolc

SÍLÖVÉSZET
13.55: világkupa, nők, sprint, Hochfilzen (Tv: Eurosport1)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
10.50:
világkupa, síkrossz, Val Thorens (Tv: Eurosport1)

TENISZ 
14.00: Dirija-kupa, 1. negyeddöntő (Tv: Eurosport1, Match4) 
16.00: Dirija-kupa, 2. negyeddöntő (Tv: Match4)
18.00: Dirija-kupa, 3. negyeddöntő (Tv: Match4)
20.00: Dirija-kupa, 4. negyeddöntő (Tv: Match4)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sporteredmények, Nemzeti Sport-lapszemle
7.00: Lantos Gábor (origo.hu, Sportrádió) jelentkezik Katarból
8.00: Az országos veterán vívóbajnokságon párbajtőrcsapatban bajnok címet nyert a Bp. Honvéd, Hauber Zsoltot hívjuk 8.30-kor
9.00: A Magyar Sportújságírók Szövetsége ezúttal is díjazza az esztendő legjobb szabadidős sporteseményét. A részletekbe Szöllősi György elnök avat be. Ma kerül a mozikba az Aki legyőzte az időt című, Keleti Ágnesről, a világ legidősebb élő olimpiai bajnokáról készült portréfilm: 9.30-kor Oláh Katát, a film rendezőjét hívjuk
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Csisztu Zsuzsa
16.00: Vívóóra – négy hónap után először vív Szilágyi Áron, vendég: Faludi Viktória, Muhi András Pires
17.00: ParagraFuss! sportjogi rovat. Sportnaptár az 1956-os melbourne-i olimpiáról Hámori Jenő olimpiai bajnok kardvívóval
18.00: Labdarúgó-vb 2022 minden mennyiségben – nyolcaddöntő után, negyeddöntő előtt szakértőkkel és a Sportrádió katari tudósítójával, Lantos Gáborral (origo.hu)
19.00: Lóverseny, vendég: Pécsi István, a Kincsem Nemzeti Kft. ügyvezető igazgatója, ifj. Kozma István galopplovas champion
20.00: Labdarúgó-vb 2022 minden mennyiségben – nyolcaddöntő után, negyeddöntő előtt – szakértőkkel, Borsos Lászlóval (Nemzeti Sport) és a Nemzeti Sport katari tudósítójával, Csillag Péterrel
21.00: Interjú Mezey György korábbi labdarúgó szövetségi kapitánnyal; Veszprém–Wisla Plock férfi kézilabda BL-csoportmérkőzés
22.05: Napi sportösszefoglaló