NOVEMBER 25., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
G-CSOPORT

18.45: Real Betis (spanyol)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45: Bayer Leverkusen (német)–Celtic (skót)
A-CSOPORT
21.00: Bröndby (dán)–Olympique Lyon (francia)
21.00: Rangers (skót)–Sparta Praha (cseh)
B-CSOPORT
21.00: PSV Eindhoven (holland)–Sturm Graz (osztrák)
21.00: Monaco (francia)–Real Sociedad (spanyol)
C-CSOPORT

21.00: Leicester City (angol)–Legia Warszawa (lengyel)
D-CSOPORT
21.00: Olympiakosz Pireusz (görög)–Fenerbahce (török) (Tv: RTL+)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Antwerp (belga)
E-CSOPORT
18.45: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Lazio (olasz)
18.45: Galatasaray (török)–Olympique Marseille (francia) (Tv: RTL+)
F-CSOPORT
18.45: Crvena zvezda (szerb)–Ludogorec (bolgár)
18.45: Midtjylland (dán)–Braga (portugál)
H-CSOPORT
18.45: Rapid Wien (osztrák)–West Ham United (angol)
18.45: Dinamo Zagreb (horvát)–Genk (belga)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: HJK (finn)–Alaskert (örmény)
21.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–LASK (osztrák)
B-CSOPORT
16.30: Flora Tallinn (észt)–Partizan Beograd (szerb)
21.00: Anorthoszisz (ciprusi)–Gent (belga)
C-CSOPORT
21.00: Roma (olasz)–Zorja Luhanszk (ukrán)
21.00: Bodö/Glimt (norvég)–CSZKA Szófia (bolgár)
D-CSOPORT
21.00: Randers (dán)–CFR Cluj (romániai)
21.00: Jablonec (cseh)–AZ Alkmaar (holland)
E-CSOPORT
18.45: Slavia Praha (cseh)–Feyenoord (holland)
18.45: Maccabi Haifa (izraeli)–Union Berlin (német)
F-CSOPORT
18.45: Lincoln Red Imps (gibraltári)–FC Köbenhavn (dán)
18.45: Slovan Bratislava (szlovák)–PAOK (görög)
G-CSOPORT
18.45: Mura (szlovén)–Tottenham Hotspur (angol)
18.45: Rennes (francia)–Vitesse (holland)
H-CSOPORT
16.30: Kajrat Almati (kazah)–FC Basel (svájci)
18.45: Qarabag (azeri)–Omonia (ciprusi)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
18.30:
Detroit Lions–Chicago Bears (Tv: Arena4)
22.30: Dallas Cowboys–Las Vegas Raiders (Tv: Arena4)
Péntek, 2.20: New Orleans Saints–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
18.00: egyéni világbajnokság, Houston

CURLING
12.00:
Eb, férfiak, Németország–Svájc (Tv: Eurosport2)
16.00 és 20.00: Eb, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
11.00:
a csoportkörének sorsolása, Bécs 

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Motor Zaporizzsja (ukrán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.45: Dinamo Bucuresti (román)–Flensburg (német)
20.45: Porto (portugál)–PSG (francia) (Tv: Sport2)
A-CSOPORT
20.45: Vardar Szkopje (északmacedón)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, 5. FORDULÓ
F-CSOPORT
17.00:
Sziktivkar (orosz)–Diósgyőri VTK
20.30: Ludovika-FCSM Csata–Genclik (török)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1206 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Magyar Kupa, nők
Nyolcaddöntő
18.00:
Miskolci VSC–Diósgyőri VTK, Miskolc

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
9.00: világkupa, Dordrecht, selejtezők

SZNÚKER
15.00:
brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
10.00: Davis-kupa-döntő, Madrid, Torino, Innsbruck