NOVEMBER 5., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.55: AS Roma (olasz)–CFR Cluj (Kolozsvár, romániai) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Young Boys (svájci)–CSZKA Szófia (bolgár)
B-CSOPORT
18.55: Rapid Wien (osztrák)–Dundalk (ír)
21.00: Arsenal (angol)–Molde (norvég) (Tv: Digi Sport1)
C-CSOPORT
18.55: Slavia Praha (cseh)–Nice (francia)
18.55: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Bayer Leverkusen (német)
D-CSOPORT
18.55: Benfica (portugál)–Rangers FC (skót)
18.55: Lech Poznan (lengyel)–Standard Liege (belga)
E-CSOPORT
18.55: Omonia Nicosia (ciprusi)–Granada (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
18.55: PAOK (görög)–PSV (holland)
F-CSOPORT
18.55: Real Sociedad (spanyol)–AZ Alkmaar (holland)
18.55: HNK Rijeka (horvát)–Napoli (olasz)
G-CSOPORT
21.00: Zorja Luhanszk (ukrán)–AEK Athén (görög)
21.00: Leicester City (angol)–Sporting Braga (portugál) (Tv: Digi Sport2)
H-CSOPORT
21.00: Milan (olasz)–Lille (francia) (Tv: Sport1)
21.00: Celtic (skót)–Sparta Praha (cseh)
I-CSOPORT
18.55: Sivasspor (török)–Qarabag (azeri)
21.00: Villarreal (spanyol)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport3)
J-CSOPORT
18.55: Ludogorec Razgrad (bolgár)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Royal Antwerp (belga)–LASK (osztrák)
K-CSOPORT
21.00: Feyenoord (holland)–CSZKA Moszkva (orosz)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Wolfsberger AC (osztrák)
L-CSOPORT
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Gent (belga)
21.00: Hoffenheim (német)–Slovan Liberec (cseh)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
Péntek, 2.00:
San Francisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
FÉRFI TIPPMIX NEMZETEK TORNÁJA
20.00:
Magyarország–Lengyelország, Budapest, Tüskecsarnok (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.35:
15. szakasz, Mos–Puebla de Sanabria, 230.8 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport1) 

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Szent Benedek RA, Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium
NŐI NB I
19.00:
MÁV Előre-Bericap–DSZC-Eötvös DSE Derecske, Székesfehérvár, Deák utca

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
13.45 és 19.45:
4. csoport elődöntő és döntő (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA

11.00: Párizs (Tv: Eurosport 2)

ÚSZÁS
Nemzetközi Úszóliga
10.00:
ISL, Budapest, Duna Aréna (Tv: M4 Sport)
16.00:
ISL, Budapest, Duna Aréna (Tv: M4 Sport)