OKTÓBER 22., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55:
CSZKA Szófia (bolgár)–CFR Cluj (román)
18.55: Young Boys (svájci)–Roma (olasz) (Tv: Digi Sport2)
B-CSOPORT
18.55: Dundalk (ír)–Molde (norvég)
18.55: Rapid Wien (osztrák)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1)
C-CSOPORT
18.55:
Bayer Leverkusen (német)–Nice (francia) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Slavia Praha (cseh)
D-CSOPORT
18.55: Standard Liege (belga)–Rangers FC (skót)
18.55: Lech Poznan (lengyel)–Benfica (portugál)
E-CSOPORT
18.55:
PSV Eindhoven (holland)–Granada (spanyol)
18.55: PAOK (görög)–Omonia Nicosia (ciprusi)
F-CSOPORT
18.55:
Napoli (olasz)–AZ Alkmaar (holland)
18.55: Rijeka (horvát)–Real Sociedad (spanyol)
G-CSOPORT
21.00: Braga (portugál)–AEK Athén (görög)
21.00: Leicester City (angol)–Zorja Luhanszk (ukrán)
H-CSOPORT
21.00:
Sparta Praha (cseh)–Lille (francia)
21.00: Celtic (skót)–Milan (olasz) (Tv: Sport2)
I-CSOPORT
21.00:
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Qarabag (azeri)
21.00: Villarreal (spanyol)–Sivasspor (török) (Tv: Digi Sport3)
J-CSOPORT
21.00:
Tottenham Hotspur (angol)–LASK Linz (osztrák) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Ludogorec (bolgár)–Antwerp (belga)
K-CSOPORT
21.00:
Wolfsberg (osztrák)–CSZKA Moszkva (orosz)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Feyenoord (holland)
L-CSOPORT
21.00:
Liberec (cseh)–Gent (belga)
21.00: Hoffenheim (német)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Digi Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Philadelphia Eagles–New York Giants (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Titánok–MAC HKB Újbuda, Győr
DEAC–Opten Vasas HC – elhalasztva

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25: 18. szakasz, Pinzolo–Laghi di Cancano, 207 km, hegyi befutó (Valter Attila) (Tv: Eurosport1)
VUELTA A ESPANA
13.30: 3. szakasz, Lodosa–La Laguna Negra, 166.1 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Meskov Breszt (fehérorosz)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Flensburg (német)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgói KK–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ

19.00: Kecskeméti RC–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
UTE–1. MCM-Diamant Kaposvár (Tv: M4 Sport)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 4. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
12.00: Ostrava, 4. nap (Tv: Digi Sport1)