JANUÁR 21., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
21.00:
Liverpool–Burnley (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.15:
Lazio–Parma (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
19.00:
Valencia–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.30: Eibar–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Ibiza–Athletic Bilbao
21.00: Cornella–Barcelona (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
20. FORDULÓ
14.00:
Karagümrük–Besiktas (Tv: Sport2)
17.00: Sivasspor–Fenerbahce  (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIATLON
14.05:
Világkupa, Antholz (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 1. nap (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.30:
FTC–Vasas
18.00: MAC HKB Újbuda–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
18.00: UTE–Sport Club Csíkszereda (romániai)
20.00: DEAC–Corona Brasov Wolves (romániai)
NHL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Toronto Maple Leafs–Edmonton Oilers (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
I. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)

15.30: Uruguay–Lengyelország
18.00: MAGYARORSZÁG–Brazília (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Spanyolország–Németország (Tv: M4 Sport)
II. CSOPORT (KAIRÓ)
15.30: Japán–Argentína (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Bahrein
20.30: Dánia–Katar
25-32. HELYÉRT, 1. FORDULÓ
I. CSOPORT (GÍZA)
15.30:
Zöld-foki-szigetek–Tunézia
18.00: Angola–Kongói DK 
NŐI MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
19.00:
Euronovex USE Újszilvás–EUbility Group-Békéscsabai ENKSE, Szászberek

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (GYŐR)
17.00:
Prometej (ukrán)–Uni Győr Mély-Út (Tv: Digi Sport1)
20.30: Kayseri (török)–Atomerőmű KSC Szekszárd  (Tv: Digi Sport2)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Milwaukee Bucks–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1) 

VÍZILABDA
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA (TRIESZT)
A-CSOPORT
16.00:
Franciaország–Hollandia
18.00: Olaszország–Szlovákia
B-CSOPORT
14.00: MAGYARORSZÁG
–Görögország (Tv: M4 Sport)
20.00: Izrael–Kazahsztán