AKKER TÜZÉP–I. OSZTÁLY

AZ ÁLLÁS
1. Izsáki Sárfehér SE 19 7 4 86–33 64
2. Hartai SE 18 9 3 70–19 63
3. Kiskőrösi LC 19 4 7 65–33 61
4. Solti FC 17 8 5 72–39 59
5. Tompai KSE 18 1 11 75–47 55
6. Akasztói FC 16 6 8 63–47 54
7. Kalocsai FC 13 8 9 48–41 47
8. Soltvadkerti TE 13 5 12 54–53 44
9. Kunszállás SE 12 7 11 55–46 43
10. Bácsalmási PVSE 12 6 12 52–52 42
11. Tiszakécskei VSE 11 1 18 50–68 34
12. Kerekegyházi SE 10 4 16 48–68 34
13. Kiskunhalasi FC 9 7 14 43–56 34
14. Dusnoki KSE 4 3 23 30–92 15
15. Bácsbokodi SK 4 3 23 34–114 15
16. Nemesnádudvari KSK 2 7 21 32–69 13

II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT

AZ ÁLLÁS
1. Ladánybenei FC 23 3 4 103–31 72
2. Nyárlőrinci LSC 19 7 4 79–40 64
3. Orgoványi KSK 19 6 5 102–43 63
4. Helvéciai SE 18 4 8 74–58 58
5. Tabdi KSE 17 4 9 70–50 55
6. Kiskunfélegyházi Vasutas 16 5 9 68–35 53
7. Dunavecsei SE 14 10 6 67–38 52
8. Lakiteleki TE 12 4 14 62–65 40
9. Bugaci KSE 11 7 12 59–66 40
10. Pálmonostora SE 8 10 12 52–63 34
11. Kecel FC 9 6 15 59–77 33
12. Jakabszállási KSE 8 6 16 64–77 30
13. Kunfehértó KSE 9 2 19 53–88 29
14. Csólyospálosi FSE 7 5 18 36–76 26
15. Hetényegyházi SC 4 5 21 39–105 17
16. Szabadszállási SE* 3 2 25 42–118 4
  • *A Szabadszállástól 7 pont levonva

II. OSZTÁLY, STADLER–DÉLI CSOPORT

AZ ÁLLÁS
1. Szeremle 21 5 4 58–30 68
2. Szakmári KSE 20 6 4 91–29 66
3. Császártöltési EFSK 17 6 7 100–42 57
4. Hajósi FC 16 7 7 90–42 55
5. Sükösdi SC 16 7 7 65–46 55
6. Katymári SE 17 1 12 81–61 52
7. Nagybaracskai KSK 15 7 8 61–53 52
8. Kelebiai KNSK 14 5 11 69–56 47
9. Felsőszentiváni SK 10 5 15 59–76 35
10. Fajszi SE 10 4 16 67–78 34
11. Csávolyi SK 9 7 14 45–65 34
12. Bajaszentistváni SK 9 6 15 62–72 33
13. Érsekcsanádi KSKE 9 6 15 54–66 33
14. Bácsborsódi SK 7 9 14 48–64 30
15. Mélykúti SE 6 4 20 33–76 22
16. Vaskúti Bácska SE 1 1 28 36–154 4
---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL-I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Izsák–Kerekegyháza 5–0 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tiszakécske–Kiskőrös 2–1 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsbokod–Nemesnádudvar 1–3 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Solt–Dusnok 3–0 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Soltvadkert–Kunszállás 2–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kalocsa–Harta 2–2 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Akasztó–Bácsalmás 1–3 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tompa–Kiskunhalas 5–2 (2–0)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP-ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Kecel 2–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Orgovány–Hetényegyháza 4–1 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Szabadszállás–Kiskunfélegyházi Vasutas 5–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bugac–Tabdi 5–3 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Helvécia–Nyárlőrinc 1–3 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Jakabszállás–Ladánybene 1–5 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Csólyospálos 0–0</td></tr><tr class="odd" > <td >Lakitelek–Kunfehértó 0–1 (0–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, AKKER PLUS-DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Felsőszentiván 5–2 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Hajós 2–2 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Császártöltés–Szakmár 0–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Mélykút-Érsekcsanád 5–3 (2–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Csávoly–Kelebia 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Vaskút–Bácsborsód 2–4 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Sükösd-Katymár 2–1 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bajaszentistván–Nagybaracska 1–1 (0–0)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL-I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Bácsalmás–Izsák 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kerekegyháza–Kalocsa 3–1 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Harta–Tiszakécske 3–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskőrös–Soltvadkert 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunszállás–Solt 2–3 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Dusnok–Tompa 1–3 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskunhalas–Bácsbokod 6–0 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nemesnádudvar–Akasztó 2–5 (0–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP-ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Kiskunfélegyházi Vasutas–Orgovány 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Helvécia–Ladánybene 3–3 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Hetényegyháza–Lakitelek 1–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kunfehértó–Dunavecse 1–4 (0–4)</td></tr><tr class="even" > <td >Kecel–Jakabszállás 1–4 (1–4)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nyárlőrinc–Pálmonostora 11–1 (5–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Csólyospálos–Bugac 3–7 (1–3)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tabdi–Szabadszállás 4–2 (3–1) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS-DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Katymár–Mélykút 5–1 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nagybaracska–Szeremle 0–4 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsborsód–Csávoly 2–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kelebia–Fajsz 3–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Felsőszentiván–Sükösd 2–3 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Érsekcsanád–Császártöltés 1–7 (0–4)</td></tr><tr class="even" > <td >Szakmár–Bajaszentistván 5–1 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hajós–Vaskút 2–1 (0–0)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL-I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Kerekegyháza 2–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsbokod–Dusnok 4–2 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Tompa–Kunszállás 2–3 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Solt–Kiskőrös 4–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Soltvadkert–Harta 2–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kalocsa–Bácsalmás 3–2 (1–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Izsák–Akasztó 1–1 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nemesnádudvar–Kiskunhalas 1–2 (1–1) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP-ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Hetényegyháza 3–3 (3–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Orgovány–Szabadszállás 10–4 (5–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Bugac–Nyárlőrinc 1–2 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Pálmonostora–Ladánybene 1–1 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Helvécia–Kecel 2–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Jakabszállás–Kunfehértó 2–3 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Lakitelek–Kiskunfélegyházi Vasutas 2–2 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tabdi–Csólyospálos 0–0 </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS-DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Bácsborsód 1–3 (0–3)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Szakmár 2–1 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Bajaszentistván–Érsekcsanád 4–1 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Császártöltés–Katymár 5–2 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Mélykút–Felsőszentiván 1–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Sükösd–Kelebia 1–3 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Csávoly–Vaskút 1–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hajós–Nagybaracska 3–1 (2–1)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL–I. OSZTÁLY </b></caption><tr class="even" > <td >Izsák–Nemesnádudvar 1–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Akasztó–Kalocsa 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsalmás–Tiszakécske 4–3 (1–1),</td></tr><tr class="odd" > <td >Soltvadkert–Kerekegyháza 1–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Harta–Solt 1–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskőrös–Tompa 4–1 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunszállás–Bácsbokod 5–0 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Dusnok–Kiskunhalas 0–0</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Orgovány–Tabdi 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szabadszállás–Lakitelek 0–5 (0–4)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskunfélegyházi Vasutas–Dunavecse 1–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Ladánybene–Bugac 5–1 (3–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Hetényegyháza–Jakabszállás 2–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kunfehértó–Helvécia 2–3 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kecel–Pálmonostora 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nyárlőrinc–Csólyospálos 5–2 (3–0)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS–DÉLI CSOPORT </b></caption><tr class="even" > <td >Felsőszentiván–Császártöltés 0–4 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Katymár–Bajaszentistván 6–1 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Csávoly–Hajós 0–4 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Vaskút–Fajsz 2–5 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsborsód–Sükösd 0–2 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kelebia–Mélykút 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Érsekcsanád–Szeremle 0–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szakmár–Nagybaracska 4–0 (2–0)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Akasztó 1–3 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsbokod–Kiskőrös 1–4 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Tompa–Harta 0–3 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Solt–Kerekegyháza 3–2 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsalmás–Soltvadkert 1–3 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kalocsa–Izsák 4–2 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Nemesnádudvar–Dusnok 1–1 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunhalas–Kunszállás 2–2 (0–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Szabadszállás 3–0 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bugac–Kecel 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Kunfehértó 6–2 (2–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Helvécia–Hetényegyháza 4–1 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Jakabszállás–Kiskunfélegyházi Vasutas 3–2 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Lakitelek–Orgovány 0–4 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Csólyospálos–Ladánybene 2–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tabdi–Nyárlőrinc 3–3 (0–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Csávoly 2–2 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Katymár 2–1 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Bajaszentistván–Felsőszentiván 9–2 (3–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Császártöltés–Kelebia 3–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Mélykút–Bácsborsód 2–5 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Sükösd–Vaskút 2–3 (1–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Hajós–Szakmár 3–3 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >A Nagybaracska–Érsekcsanád mérkőzést október 23-án játsszák.</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Kalocsa–Nemesnádudvar 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Izsák–Tiszakécske 3–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Akasztó–Soltvadkert 4–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsalmás–Solt 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Kerekegyháza–Tompa 3–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Harta–Bácsbokod 4–1 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskőrös–Kiskunhalas 1–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kunszállás–Dusnok 5–2 (2–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP-ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Orgovány–Dunavecse 3–2 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szabadszállás–Jakabszállás 2–5 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskunfélegyházi Vasutas–Helvécia 3–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Ladánybene–Nyárlőrinc 2–1 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Lakitelek–Tabdi 1–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hetényegyháza–Pálmonostora 1–5 (1–3)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunfehértó–Bugac 1–4 (1–4)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kecel–Csólyospálos 1–1 (1–0)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS-DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Hajós 3–2 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Felsőszentiván–Szeremle 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Katymár–Nagybaracska 6–1 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Csávoly–Sükösd 1–1 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Vaskút–Mélykút 1–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsborsód–Császártöltés 1–2 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Kelebia–Bajaszentistván 4–2 (3–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Érsekcsanád–Szakmár 1–0 (0–0)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Kalocsa 2–1 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nemesnádudvar–Kunszállás 0–2 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsbokod–Kerekegyháza 0–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tompa–Bácsalmás 2–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Solt–Akasztó 1–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Soltvadkert–Izsák 2–0 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Dusnok–Kiskőrös 0–4 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunhalas–Harta 0–0</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP-ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Lakitelek 2–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bugac–Hetényegyháza 2–2 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Kiskunfélegyházi Vasutas 3–4 (1–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Helvécia–Szabadszállás 2–2 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Jakabszállás–Orgovány 2–4 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nyárlőrinc-Kecel 0–4 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Csólyospálos–Kunfehértó 1–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tabdi–Ladánybene 3–2 (1–1) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS-DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Nagybaracska–Felsőszentiván 2–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Kelebia 3–1 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Bajaszentistván–Bácsborsód 2–2 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Császártöltés–Vaskút 11–1 (4–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Mélykút–Csávoly 4–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Sükösd–Fajsz 5–3 (3–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Szakmár–Katymár 3–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hajós–Érsekcsanád 3–0 (3–0)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Nemesnádudvar 3–1 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kalocsa–Soltvadkert 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Izsák–Solt 4–1 (3–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Akasztó–Tompa 3–0 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsalmás–Bácsbokod 7–2 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kerekegyháza–Kiskunhalas 4–2 (4–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Harta–Dusnok 7–1 (3–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskőrös–Kunszállás 0–4 (0–3)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP-ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Tabdi 2–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Orgovány–Helvécia 2–2 (2–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Szabadszállás–Pálmonostora 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunfélegyházi Vasutas–Bugac 3–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Lakitelek–Jakabszállás 1–3 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hetényegyháza–Csólyospálos 0–4 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunfehértó–Nyárlőrinc 1–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kecel–Ladánybene 1–2 (0–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS-DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Mélykút 5–0 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Felsőszentiván–Szakmár 0–2 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Katymár–Érsekcsanád 4–3 (2–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Sükösd–Hajós 1–5 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Csávoly–Császártöltés 0–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Vaskút–Bajaszentistván 2–3 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsborsód–Szeremle 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kelebia–Nagybaracska 3–3 (2–2)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Bácsbokod–Aksztó 0–4 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tompa–Izsák 1–2 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Solt–Kalocsa 3–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Soltvadkert–Tiszakécske 3–1 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunszállás–Harta 0–0</td></tr><tr class="odd" > <td >Dusnok–Kerekegyháza 1–2 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskunhalas–Bácsalmás 1–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nemesnádudvar–Kiskőrös 0–0 </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Orgovány 2–2 (1–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Helvécia–Lakitelek 4–2 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Jakabszállás–Dunavecse 2–3 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Ladánybene–Kunfehértó 3–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Nyárlőrinc–Hetényegyháza 3–2 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Csólyospálos–Kiskunfélegyházi Vasutas 1–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Tabdi–Kecel 2–4 (0–1). </td></tr><tr class="odd" > <td >Az október 23-ára halasztott Bugac–Szabadszállás mérkőzés elmaradt, mert a vendégcsapat nem érkezett meg a helyszínre.</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Nagybaracska–Bácsborsód 1–1 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Vaskút 2–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Bajaszentistván–Csávoly 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Császártöltés–Fajsz 6–0 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Mélykút–Sükösd 4–2 (2–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Érsekcsanád–Felsőszentiván 1–2 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Szakmár–Kelebia 2–2 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hajós–Katymár 1–2 (0–1)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Solt 1–2 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Soltvadkert–Nemesnádudvar 4–2 (4–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kalocsa–Tompa 0–3 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Izsák–Bácsbokod 5–1 (3–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Akasztó–Kiskunhalas 3–1 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsalmás–Dusnok 3–4 (1–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Kerekegyháza–Kunszállás 2–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Harta–Kiskőrös 2–0 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskunhalas–Kunszállás: később</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Helvécia 2–1 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Orgovány–Bugac 2–1 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Szabadszállás–Csólyospálos 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunfélegyházi Vasutas–Nyárlőrinc 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Lakitelek–Pálmonostora 3–2 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Jakabszállás–Tabdi 2–2 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Hetényegyháza–Ladánybene 0–3 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kunfehértó–Kecel 3–3 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Csólyospálos: később</td></tr><tr class="odd" > <td >Lakitelek–Kunfehértó: később</td></tr><tr class="even" > <td >Bugac–Szabadszállás: később</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, AKKER PLUS–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Bajaszentistván 2–4 (1–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Felsőszentiván–Katymár 1–5 (0–3)</td></tr><tr class="even" > <td >Szakmár–Bácsborsód 6–1 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Mélykút–Hajós 0–4 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Sükösd–Császártöltés 4–2 (2–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Csávoly–Szeremle 0–1 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Vaskút–Nagybaracska 1–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kelebia–Érsekcsanád 4–0 (3–0) </td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Solt–Soltvadkert 3–2 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunhalas–Izsák 0–1 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Nemesnádudvar–Harta 1–4 (1–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskőrös–Kerekegyháza 3–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Dusnok–Akasztó 2–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kunszállás–Bácsalmás 3–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Tompa–Tiszakécske 4–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsbokod–Kalocsa 1–3 (0–3)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Ladánybene–Kiskunfélegyházi Vasutas 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bugac–Lakitelek 2–1 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Dunavecse 2–3 (1–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Helvécia–Jakabszállás 2–1 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kecel–Hetényegyháza 5–4 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nyárlőrinc–Szabadszállás 4–1 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Csólyospálos–Orgovány 1–2 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tabdi–Kunfehértó 2–0 (1–0) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Császártöltés–Mélykút 2–1 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Katymár–Kelebia 3–1 (3–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Nagybaracska–Csávoly 1–3 (0–3)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Fajsz 5–1 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Sükösd–Bajaszentistván 5–2 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Érsekcsanád–Bácsborsód 5–2 (2–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Szakmár–Vaskút 8–1 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hajós–Felsőszentiván 8–2 (3-2)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Bácsbokod 4–3 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Solt–Nemmesnádudvar 4–2 (3–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Soltvadkert–Tompa 2–5 (0–3)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kalocsa–Kiskunhalas 2–2 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Izsák–Dusnok 6–0 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Akasztó–Kunszállás 2–1 (1–1),</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsalmás–Kiskőrös 1–3 (1–3)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kerekegyháza–Harta 0–1 (0–0) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Bugac 2–0 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Orgovány–Nyárlőrinc 0–1 (0–0),</td></tr><tr class="even" > <td >Szabadszállás–Ladánybene 1–3 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunfélegyházi Vasutas–Kecel 2–1 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Helvécia–Tabdi 3–4 (1–2),</td></tr><tr class="odd" > <td >Jakabszállás–Pálmonsotora 0–2 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Lakitelek–Csólyospálos 3–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hetényegyháza–Kunfehértó 1–3 (1–1) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Nagybaracska 3–4 (3–4)</td></tr><tr class="odd" > <td >Császártöltés–Hajós 5–2 (1–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Mélykút–Bajaszentistván 1–4 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Sükösd–Szeremle 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Csávoly–Szakmár 1–3 (0–2),</td></tr><tr class="odd" > <td >Vaskút–Érsekcsanád 4–5 (1–4)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsborsód–Katymár 0–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kelebia–Felsőszentiván 2–5 (1–2)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>STATOIL–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Bácsbokod–Soltvadkert 2–1 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tompa–Solt 2–1 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Harta–Bácsalmás 2–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskőrös–Akasztó 1–2 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunszállás–Izsák 1–3 (1–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Dusnok–Kalocsa 1–3 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskunhalas–Tiszakécske 2–1 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nemesnádudvar–Kerekegyháza 0–2 (0–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Ladánybene–Orgovány 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bugac–Jakabszállás 2–2 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Helvécia 4–0 (3–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kunfehértó–Kiskunfélegyházi Vasutas 0–3 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Kecel–Szabadszállás 6–0 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nyárlőrinc–Lakitelek 2–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Csólysopálos–Dunavecse 2–2 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tabdi–Hetényegyháza 2–1 (1–0)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Felsőszentiván–Bácsborsód 3–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Katymár–Vaskút 7–3 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Nagybaracska–Sükösd 3–1 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Mélykút 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Bajaszentistván–Császártöltés 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Érsekcsanád–Csávoly 4–2 (2–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Szakmár–Fajsz 4–1 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hajós–Kelebia 5–2 (2–1)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER TÜZÉP–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Dusnok 6–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tompa–Nemesnádudvar 8–0 (3–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Solt–Bácsbokod 6–0 (3–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Soltvadkert-Kiskunhalas 2–0</td></tr><tr class="even" > <td >Izsák–Kiskőrös 3–2 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Akasztó–Harta 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsalmás–Kerekegyháza 2–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kalocsa–Kunszállás 1–2 (1–2)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Nyárlőrinc 0–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Orgovány–Kecel 7–0 (3–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Szabadszállás–Kunfehértó 4–6 (2–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunfélegyházi Vasutas–Hetényegyháza 6–1 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Tabdi 1–3 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Helvécia–Bugac 1–2 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Jakabszállás–Csólyospálos 3–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Lakitelek–Ladánybene 2–8 (1–5) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Érsekcsanád 2–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Mélykút–Nagybaracska 0–1 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Bajaszentistván–Hajós 2–7 (2–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Császártöltés–Szeremle 2–2 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Sükösd–Szakmár 2–1 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Csávoly–Katymár 5–4 (2–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Vaskút–Felsőszentiván 1–3 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsborsód–Kelebia 1–2 (0–0)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Bácsbokod–Tompa 2–5 (1–4)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kerekegyháza–Akasztó 1–1 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Harta–Izsák 1–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskőrös–Kalocsa 4–0 (3–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunszállás–Tiszakécske 2–1 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Dusnok–Soltvadkert 1–4 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskunhalas–Solt 1–3 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nemesnádudvar–Bácsalmás 1–1 (1–0) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Ladánybene–Dunavecse 1–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nyárlőrinc–Jakabszállás 3–1 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Bugac–Pálmonostora 3–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hetényegyháza–Szabadszállás 2–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunfehértó–Orgovány 0–6 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kecel–Lakitelek 2–1 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Csólyospálos–Helvécia 1–2 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tabdi–Kiskunfélegyházi Vasutas 2–1 (1–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER PLUS–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Felsőszentiván–Csávoly 3–0 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Katymár–Fajsz 4–1 (3–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Nagybaracska–Császártöltés 1–1 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Bajaszentistván 2–1 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Kelebia–Vaskút 7–2 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Érsekcsanád–Sükösd 1–1 (0–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Szakmár–Mélykút 6–1 (6–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Hajós–Bácsborsód 5–0 (2–0)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER TÜZÉP–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Kiskunhalas–Tompa 0–3 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kerekegyháza–Izsák 1–5 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Kiskőrös–Tiszakécske 4–2 (3–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nemesnádudvar–Bácsbokod 2–2 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Dusnok–Solt 1–3 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kunszállás–Soltvadkert 1–1 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Harta–Kalocsa 0–0</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsalmás–Akasztó 3–1 (2–1) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT </b></caption><tr class="even" > <td >Ladánybene–Jakabszállás 5–1 (2–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunfélegyházi Vasutas–Szabadszállás 5–0 (3–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Kecel–Dunavecse 2–2 (1–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Hetényegyháza–Orgovány 2–0 (0–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Tabdi–Bugac 4–2 (3–1) </td></tr><tr class="odd" > <td >Nyárlőrinc–Helvécia 0–3 – óvás után megváltoztatott végeredmény</td></tr><tr class="even" > <td >Csólyospálos–Pálmonostora 1–3 (1–1) </td></tr><tr class="odd" > <td >Kunfehértó–Lakitelek 0–3 (0–2)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>STADLER–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Felsőszentiván–Fajsz 3–3 (0–1) </td></tr><tr class="odd" > <td >Nagybaracska–Bajaszentistván 2–0 (2–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Katymár–Sükösd 1–2 (0–1) </td></tr><tr class="odd" > <td >Hajós–Szeremle 5–0 (0–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Szakmár–Császártöltés 0–1 (0–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Érsekcsanád–Mélykút 2–1 (1–1) </td></tr><tr class="even" > <td >Kelebia–Csávoly 2–3 (1–2) </td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsborsód–Vaskút 2–2 (1–0) </td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER TÜZÉP–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Soltvadkert–Kiskőrös 1–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Izsák–Bácsalmás 1–1 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Kalocsa–Kerekegyháza 1–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Akasztó–Nemesnádudvar 0–2 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Harta 0–4 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Solt–Kunszállás 2–2 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsbokod–Kiskunhalas 0–3 (0–2)</td></tr><tr class="odd" > <td >Tompa–Dusnok 3–1 (3–1)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT </b></caption><tr class="even" > <td >Orgovány–Kiskunfélegyházi Vasutas 1–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Dunavecse–Kunfehértó 2–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Ladánybene–Helvécia 7–2 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Pálmonostora–Nyárlőrinc 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Bugac–Csólyospálos 4–1 (4–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szabadszállás–Tabdi 0–5 (0–4)</td></tr><tr class="even" > <td >Lakitelek–Hetényegyháza 2–1 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Jakabszállás–Kecel 4–0 (1–0)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>STADLER–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Kelebia 8–1 (5–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Mélykút–Katymár 1–3 (1–1)</td></tr><tr class="even" > <td >Bajaszentistván–Szakmár 1–3 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Nagybaracska 2–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Csávoly–Bácsborsód 0–0</td></tr><tr class="odd" > <td >Sükösd–Felsőszentiván 3–0 (1–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Császártöltés–Érsekcsanád 1–1 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >A Vaskút–Hajós mérkőzés végeredményét (1–2) megsemmisítették, és a 3 pontot 3-0-s gólkülönbséggel a Hajós javára igazolták.</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER TÜZÉP–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Kerekegyháza–Tiszakécske 5–4 (1–3)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunhalas–Nemesnádudvar 2–1 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Dusnok–Bácsbokod 2–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kunszállás–Tompa 0–1 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Harta–Soltvadkert 2–0 (0–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsalmás–Kalocsa 2–1 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Akasztó–Izsáki Sárfehér SE 3–2 (2–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskőrös–Solt 4–0 (3–0) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>MOLNÁR FATELEP–II. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Ladánybene–Pálmonostora 2–0 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Szabadszállás–Orgovány 0–5 (0–2)</td></tr><tr class="even" > <td >Kunfehértó–Jakabszállás 0–2 (0–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskunfélegyháza–Lakitelek 4–0 (0–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Csólyospálos–Tabdi 2–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Nyárlőrinc–Bugac 5–0 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Hetényegyháza–Dunavecse 0–4 (0–3)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kecel–Helvécia 2–3 (0–3)</td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Katymár–Császártöltés 2–1 (1–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Felsőszentiván–Mélykút 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Nagybaracska–Hajós 2–0 (2–0)</td></tr><tr class="odd" > <td >Kelebia–Sükösd 0–0</td></tr><tr class="even" > <td >Bácsborsód–Fajsz 0–0</td></tr><tr class="odd" > <td >Szakmár–Szeremle 2–0 (2–0)</td></tr><tr class="even" > <td >Érsekcsanád–Bajaszentistván 2–2 (1–1)</td></tr><tr class="odd" > <td >Vaskút–Csávoly 0–4 (0–2)</td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER TÜZÉP–I. OSZTÁLY </b></caption><tr class="even" > <td >Tiszakécske–Bácsalmás 2–4 (2–2) </td></tr><tr class="odd" > <td >Kerekegyháza–Soltvadkert 3–2 (2–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Kiskunhalas–Dusnok 1–0 (1–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Bácsbokod–Kunszállás 1–1 (0–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Nemesnádudvar–Izsák 1–2 (0–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Kalocsa–Akasztó 2–2 (2–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Solt–Harta 3–2 (1–1) </td></tr><tr class="odd" > <td >Tompa–Kiskőrös 1–1 (0–1) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>II. OSZTÁLY, MOLNÁR FATELEP–ÉSZAKI CSOPORT </b></caption><tr class="even" > <td >Dunavecse–Kiskunfélegyházi Vasutas 0–0 </td></tr><tr class="odd" > <td >Bugac–Ladánybene 0–3 (0–1) </td></tr><tr class="even" > <td >Pálmonostora–Kecel 4–2 (2–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Tabdi–Orgovány 0–1 (0–1) </td></tr><tr class="even" > <td >Lakitelek–Szabadszállás 4–1 (4–1) </td></tr><tr class="odd" > <td >Jakabszállás–Hetényegyháza 11–2 (6–1) </td></tr><tr class="even" > <td >Helvécia–Kunfehértó 2–0 (2–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Csólyospálos–Nyárlőrinc 1–4 (0–2) </td></tr></table><table class="center" width=100% align=center><caption><b>STADLER–DÉLI CSOPORT</b></caption><tr class="even" > <td >Fajsz–Vaskút 4–1 (4–1) </td></tr><tr class="odd" > <td >Nagybaracska–Szakmár 1–1 (1–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Császártöltés–Felsőszentiván 4–0 (3–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Bajaszentistván–Katymár 3–4 (1–2) </td></tr><tr class="even" > <td >Hajós–Csávoly 4–0 (2–0) </td></tr><tr class="odd" > <td >Sükösd–Bácsborsód 2–2 (1–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Mélykút–Kelebia 0–0 </td></tr><tr class="odd" > <td >Szeremle–Érsekcsanád 2–1 (2–0) </td></tr></table> ---- <table class="center" width=100% align=center><caption><b>AKKER-TÜZÉP–I. OSZTÁLY</b></caption><tr class="even" > <td >Kerekegyháza–Solt 1–3 (0–3) </td></tr><tr class="odd" > <td >Soltvadkert–Bácsalmás 0–2 (0–0) </td></tr><tr class="even" > <td >Akasztó–Tiszakécske 0–1 (0–1) </td></tr><tr class="odd" > <td >Kiskőrös–Bácsbok