Válogatott: olvasóinknál Szoboszlai volt a mieink legjobbja

P. K.P. K.
2021.11.13. 16:44
A Magyarország–San Marino (4–0) vb-selejtezőt követően olvasói szavazásunkon a kétgólos Szoboszlai Dominik érte el a legmagasabb osztályzatátlagot, 7.6-ot (a tízes skálán).

Olvasóink szerint a kétgólos Szoboszlai Dominik volt a San Marino elleni mérkőzés legjobbja (Fotó: Szabó Miklós)

SZAVAZÁS

Értékelje a magyar játékosok San Marino ellen nyújtott teljesítményét!

KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!

Lezártuk a magyar labdarúgó-válogatott pénteki mérkőzése utáni szavazásunkat. Olvasóink osztályzatai alapján a két gólt szerző Szoboszlai Dominik volt a San Marino elleni vb-selejtező legjobbja, 7.6-os értékkel. A lipcsei középpályás volt az egyetlen, aki 7-es átlag fölött zárt.

Szoboszlait közvetlenül – a második gól előtt gólpasszt adó –Loic Nego követi 6.99-es átlaggal, míg a harmadik a sorban a 4–0-s végeredményt beállítóVécsei Bálint 6.65-tel.

14 játékos teljesítményét értékelhették olvasóink – a meccs végén, a 86. percben becserélt Balogh Botond és Hahn János nem szerepelt a listán –, akik közül heten a hatos átlagot sem érték el. A legalacsonyabb osztályzattal a 73. percben becserélt újonc, Kiss Tamás zárt (5.46), a kezdőként pályára lépők közül az első gól előtt Szoboszlainak gólpasszt adó Szalai Ádám (5.57).

EURÓPAI VB-SELEJTEZŐK
9. FORDULÓ
I-CSOPORT

MAGYARORSZÁG–SAN MARINO 4–0 (2–0)
Budapest, Puskás Aréna, 11 000 néző. Vezette: Glova (szlovák)
MAGYARORSZÁG: Dibusz – Botka (Balogh Botond, 86.), Lang, Szalai A. – Nego, Nagy Á. (Schäfer, 57.), Gazdag (Kiss T., 73.), Vécsei, Schön (Varga K., 57.) – Szalai Á., Szoboszlai (Hahn J., 86.). Szövetségi kapitány: Marco Rossi
SAN MARINO: E. Benedettini – Ma. Battistini, F. Fabbri, D. Rossi, A. Grandoni (A. Golinucci, 60.) – F. Tomassini (D'Addario, 60.), Lunadei, E. Golinucci, Mularoni, D. Tomassini (Hirsch, 36.) – Nanni (Vitaioli, 60.). Szövetségi kapitány: Franco Varrella
Gólszerző: Szoboszlai (6., 83.), Gazdag (22.), Vécsei (88.)

ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT!

A csoport többi mérkőzésén
Anglia–Albánia 5–0
(Maguire 9., H. Kane 18., 33., 45+2., J. Henderson 28.)
Andorra–Lengyelország 1–4 (Vales 45., ill. Lewandowski 5., 73., Józwiak 11., Milik 45+2.)