Magyar–horvát: Lovren ajándék mezzel kért elnézést Nagy Dominiktól

2019.03.25. 08:59
Nagy Dominik a mérkőzés után mankóval álldogált a pálya mellett (Fotó: Tumbász Hédi)
Dejan Lovren a Magyarország–Horvátország Eb-selejtező (2–1) után személyesen kért elnézést Nagy Dominiktól.

Mint ismert, a horvátok védője a 37. percben rátaposott Nagy Dominik lábára a horvát tizenhatos közelében, a játékvezető azonban érthetetlen módon nem fújt a sípjába. Nagynak vérzett is a bokája, az ápolást követően hordágyon kellett levinni, Marco Rossi szövetségi kapitánynak le kellett cserélnie.

A vétkes Lovren az összecsapás után tisztességről adott tanúbizonyságot: Nagy mankóval álldogált a játékoskijárónál, mire a Liverpool FC légiósa – miután megtapsolta a vendégszektorban lévő horvát drukkereket – odasétált fél lábon álló ellenfeléhez, levette a mezét, majd átnyújtotta neki.

A horvátok védője és Nagy Dominik két-három percig beszélgettek, vállon veregették egymást, majd eltűntek a játékoskijáróban.